Pitajte Đumija

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zaključana tema
Nasty boy
Postovi: 39
Pridružio se: Ned Jul 03, 2005 1:58 pm
Lokacija: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Kontakt:

Post od Nasty boy »

PRIJATELJ napisao:Da li se nesto promenilo u ovih sedam meseci u igri,rezultatu bilo cemu.NISTA
Da li se nesto promenilo u igrackom kadru?Jeste,otisli su nam najiskuniji igraci,nosioci igre.A Kiza se celo leto igrao sa lavovima,misli da je odradio lavovski posao umesto da je odradio pripreme!!!
Sta ocekivati od ovog tima,valjda cemo ostati u ligi!!! 8)
Ja sam japi Slika,a ti?
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Tesko nama!
Zar je bas toliko tesko naci nekog sponzora,eto Kabel i Slavija su nasli neke a mi ne mozemo.Sramota!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Postoje treneri koji ostavljaju razne poruke i svesno ponekad rade protiv sebe za dobrobit kluba koji vole.Udju otvoreno u celu pricu i rade nesto sto nije trenutno,sto ne zadovoljava trenutne zahteve grada,uprave,navi-
-jaca...takvi ljudi obicno trpe udare sa svih strana ali rade to na granici "ludosti" znajuci da ako "prodju" sa idejom stvaraju jedan veoma jak Tim i obezbedjuju velike rezultate.
Ceo moj rad u Vosi je posvecen tome i kad bi se ponovo vratio istu stvar bih uradio.Neko od Vas moze da kaze:Djumi,nisi imao rezultate i to je trenutno tacno Postavicu Vam samo jedno pitanje:Kad neko gradi kucu i pocne od temelja,dali je logicno pricati o krovu te kuce
Koncepcija moje Vose je bila zasnovana na skoli Vojvodine a to je najtezi deo posla.On podrazumeva veoma tezak period i ja sam u najavi ovog prvenstva rekao da cemo se tokom cele godine boriti za opstanak a na kraju izboriti Evropu..Za to ni sada nije kasno a gotovo sam ubedjen da ce se to i desiti.
Cak sam i igracima na zajednickom sastanku to predocio i rekao da cemo imati mnogo problema u prva cetri kola
Ono sto me je uvek nerviralo je to sto Vam je prosla prica od prijatelja koji je sistematski iznosio poluistine.Istina je sledeca.Milan Djuricic je uradio sto niko nije smeo da uradi a svi su zeleli.(Mislim na ljude koje sam sklonio).Zbog toga trpeo pretnje od raznih ljudi(da ih ne nabrajam).Pokusavali su da me podmite,nudili mi razne sume novca da neki igraci dodju u Vojvodinu i sve sam ih odbio(sto je za njih bila ludost).Mogao sam da se obogatim za ovo vreme rada u Vosi.Postavicu Vam jedno pitanje:Ako sam ih Ja odbio,ko je do sada te pare uzimao
Da sam to uradio rezultati bi sigurno bili mnogo bolji jer takvi ljudi obicno i sudijama nude isto tj.podrzavaju svoje igrace.
Ja sam zeleo Kacara,Pavlovica,Djurovica,Vukobratovica,Buaca,Covica,Colica,Kovacevica,Brkica i mnoge druge klince koji su ponikli u Vosi.
Mnogi od Vas ce pomisliti Djumijeva misija je propala ali sada Vam kazem da je ona tek pocela i da su postavljene nove norme koje nemogu da se vrate unazad.Ovi klinci koje sam nabrojao imaju svoju vrednost i to cete videti za koju godinu.To je jedini nacin da Vojvodina izadje iz krize trajno.
U ovom prelaznom roku mogao sam podneti ostavku i reci:nikog nismo doveli ja nemogu da radim i obezbedim opstanak.Sta mislite koga bi time prozvao i bacio mu vruc krompir u ruke.Ne, ja sam krenuo svesno u(kako je to neko rekao)borbu sa vetrenjacama.To uopste nije tako i Djumi je platio cenu svesno zarad nekih buducih vremena.Nas narod kaze"petao koji rano kukurice,zavrsi u loncu".
Mnogi od Vas misle da je moje pojavljivanje na Forumu antologijsko ali licno mislim da je najbitnija stvar to sto sam novim sistemom rada postavio nove norme koje cete u buducem vremenu najbolje Vi osetiti kroz uporedjivanje sa Djumijevim radom na terenu.Zato sam Vas i zamolio da pitate igrace o meni kao treneru ali nemojte ih potpisivati jer mogu imati problema.
Nemate razloga da se ljutite na igrace,Oni su samo momci koji zele da uspeju u fudbalu ali oko njih je okruzenje koje zeli da zivi na njihovoj grbaci.Nije lako u takvoj atmosveri ostati skoncentrisan na fudbal.
Secate se kako smo se prosle polu-sezone mucili i rezultatski i kao klub
i sad Vas pitam sta bi se desilo i da smo ispali.Recicu vam NISTA,jer su i mnogo veci klubovi ispadali iz lige pa nije bio smak sveta.Bitnije mnogo od toga je da klub funkcionise na zdravim osnovama.
Velicina jednog kluba nije u imenu nego u postupcima,zato su Real Madrid,Barselona,Juventus,Milan veliki klubovi i oni su imali teske trenutke u svojoj bogatoj istoriji.
Tokom podrske koju ste mi davali na ovom Forumu samo pre mesec dana bio sam ubedjen da cu uspeti u svojoj ideji ali sad posle 2 poraza ide sasvim druga prica.Kako da se ljutim na nekog iz upravnog odbora,kad su se misljenja podudarila sa nekim Forumasima.Avangarda Vojvodine mora da gleda ispred trenutnosti.
Nikada mi niko nije sastavljao tim,niti mogao da vrsi pritiske za bilo koga.(zato molim odredjene forumase:Nemojte me vredjati.)
Ako me pitate dali se ljutim na nekog Odgovoricu Vam NE
Zelim da se zahvalim Upravnom Odboru,Igracima i najvise navijacima koji su mi davali podrsku tokom ovih 8 meseci.
Vise puta sam rekao JEDNOM ZA VOSU,UVEK ZA VOSU
Mogao bih jos mnogo toga napisati ali mislim da nema smisla,zato cu reci nesto sto bih voleo da zapamtite:
ONO STO ZOVEMO KRAJEM,CESTO ZNACI OTPOCETI.

p.s.Utakmicu sa Radom gledacu sa Istocne tribine zajedno sa Starom Gardom.

DJUMI,VAS TRENER
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Djumi,sta dalje?
Kakvi su planovi?
Po igrackom kadru,koji tim je najblizi tvojoj filozofiji igre,koga bi voleo da vodis od prvoligaskih ekipa?
Slika
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

DJUMI NAS TRENER :!:

Zelim vam da nastavite svoju trenersku karijeru u nekom klubu kojeg vode neki normalni ljudi i u kojem ce biti normalnih uslova za rad!Znam da cete sigurno kad tad uspeti,posto ste pre svega jako dobar covek i trener!Nadam se da ce vreme pokazati vas znacaj na stvaranju nove Vose,trebalo je imati hrabrosti i snage i uvesti Vosine "klince" odoleti svim pritiscima i ucenama...
Nadam se da cete kao sto ste davno rekli ostati sa nama na forumu...
Zelim vam puno srece i uspeha i u privatnom zivotu i na poslovnom planu :!:

p.s. Nadam se da cemo se videti mozda vec posle privatizacije kluba,kada ce se nadam se sve pijavice,sljam i olos iz kluba zauvek nestati!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Upamticemo Djumi tvoje reci,a tebi svaka cast sto si se usprotivio tim ljudima,mada si mogao nama kada su te pritiskali da kazes ko su oni pa da i oni budu malo "pritisnuti".
Meni je bilo nelogicno da igraci i posle svog pljuvanja i pretnji od nase strane mogu i dalje da se ponasaju neradnicki.Ali,sasvim je moguce da su i oni ucenjeni i da im se preti i uslovljava sa platama i ostalim,pa oni jednostavno ne smeju drugacije.
Treba svi da se usprotivimo mesetarima u klubu i oko njega,a dobro je da nas je Djumi upoznao sa nekim stvarima.
P.S.-drago mi je sto ce Djumi i dalje biti srcem uz Vosu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Djordje
Postovi: 19
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:30 am

Post od Djordje »

Djumi je smenjen. Bio sam u Banatskom dvoru,gledao sam, ne znam kako to da nazovem,da li igru? Ako je to igra... Mislim da Djumi nije kriv za aktuelna desavanja. Cinjenica je da rezultata nije bilo,ali mislim da je on najmanje tome kriv. Pitao bih PRIJATELJA,obaziruci se na njegov komentar u vezi sa Djumijevom smenom, da li misli da eventualni dolazak Nikole Rakojevica ili nekog drugog iz CG klana moze nesto dobro doprineti klubu. Pravih pojacanja nije bilo,klinci su OK ali neiskusni.
A sto se tice utakmice u Dvoru...prokomentarisite igru Stepanova,molim Vas...Greska za greskom, izgubio je snagu vec u 70 minutu... videlo se po licu da ne moze vise da trci...Marko #10 je bio usamljen,po tri igraca je islo na njega, Buach se trudio kao i uvek,ali samo trudio...Djumi,ako mozes odgovori...i drzi se, uz tebe SMO!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Djordje napisao:Djumi je smenjen. Bio sam u Banatskom dvoru,gledao sam, ne znam kako to da nazovem,da li igru? Ako je to igra... Mislim da Djumi nije kriv za aktuelna desavanja. Cinjenica je da rezultata nije bilo,ali mislim da je on najmanje tome kriv. Pitao bih PRIJATELJA,obaziruci se na njegov komentar u vezi sa Djumijevom smenom, da li misli da eventualni dolazak Nikole Rakojevica ili nekog drugog iz CG klana moze nesto dobro doprineti klubu. Pravih pojacanja nije bilo,klinci su OK ali neiskusni.
A sto se tice utakmice u Dvoru...prokomentarisite igru Stepanova,molim Vas...Greska za greskom, izgubio je snagu vec u 70 minutu... videlo se po licu da ne moze vise da trci...Marko #10 je bio usamljen,po tri igraca je islo na njega, Buach se trudio kao i uvek,ali samo trudio...Djumi,ako mozes odgovori...i drzi se, uz tebe SMO!
Djordje sa tvojim zapazanjima se slazem u vecini i veruj mi da znam da ste uz mene :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Vratice se Djumi, mozda za godinu dve, znate kako ti ide u nasem fudbalu, naravno moralo bi da se poklopi da Vojvodina ima lose rezultate, a i Djumi u novom klubu, a to svakako ne zelim nikome. Ne daj se Djumi :!:
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

:) napisao:Vratice se Djumi, mozda za godinu dve, znate kako ti ide u nasem fudbalu, naravno moralo bi da se poklopi da Vojvodina ima lose rezultate, a i Djumi u novom klubu, a to svakako ne zelim nikome. Ne daj se Djumi :!:
Trener umire,kad pocne u svoje ideale sumnjati :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Voja napisao:Djumi,sta dalje?
Kakvi su planovi?
Po igrackom kadru,koji tim je najblizi tvojoj filozofiji igre,koga bi voleo da vodis od prvoligaskih ekipa?
Hvala na iskrenim odgovorima!!!! Slika
Slika
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post od Djumi »

Vreme je ....da prestanem davati odgovore :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
rakovic
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 8:33 pm

Post od rakovic »

Djumi, to sa prestankom ne dolazi u obzir. Minja moze napraviti novi naslov "Komentar Milana Djuricica"... :!:
Djordje
Postovi: 19
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:30 am

Post od Djordje »

Ha :shock: Sta je ovo Minja? Pa ja sam registrovan pod dva pseudonima :D
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

MILAN DJURICIC-DJUMI

Post od Djumi »

Minja molim te zakljucaj ovaj topic jer ja sam samo jedan od Vas :!:
Bicu clan foruma ali necu vise odgovarati na pitanja navijaca jer mislim da nije kolegijalno prema coveku koji dodje na klupu Vose.
Zamolio bih sve clanove Foruma da mi ne postavljaju pitanja u vezi igre Vojvodine jer bi to moglo da se tumaci na sasvim jedan drugi nacin.
Za oprostaj sa ovim topicom napisacu jedan aforizam koji ce svako od Vas moci da tumaci na svoj nacin:

Slika

Ne treba se brinuti sto psi laju na mesec.Oni mu sigurno lice pomraciti ne mogu.

JEDNOM ZA VOSU,UVEK ZA VOSU :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Zaključana tema