Pitajte igrače Vojvodine

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
gabric_a

Post od gabric_a »

Pozdrav Ivici Franciskovicu :!:
Da li si fizicki i mentalno spreman za nastavak prvenstva :?:
Sta ocekujes u nastavku prvenstva :?:
Mnogo srece i uspeha :!:
p.s. Imas li rodbinu u Djurdjinu :?:
todic

pozdrav

Post od todic »

1. i pre njegovog dolaska u vojvodinu cuo sam mnogo lepih reci o njemu od njegovih kolega i igraca kojima je bio trener. iako ga kratko znam on je na mene ostavio veoma dobar utisak kao trener a pogotovo kao covek
2. ja sam uvek bio iskren i uvek cu biti . mislim da ove godine vojvodina nemoze dastigne do evrope ali bih bio najsrecniji kada bi vojvodina sto pre izbegla opasnu zonu , iverujem da cemo uspeti i pored teskog rasporeda.
3. nisam razocaran ali mi je bilo malo zao , sta da se radi takva je sudbina nas sportista jer kad mislis da je gotovo nije sve dok se ne potpise.
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Da li ce igraci odgovoriti na pitanja :?: :?: :?:
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Maslic Milan

Post od Djumi »

*Od predstojeceg prvenstva ocekujem da opravdam poverenje koje mi je ukazano dolaskom u Vojvodinu.
*Najvise mi odgovara pozicija Napadaca.
*Najvise se druzim sa Djuricem jer smo zajedno igrali u Indjiji i Sremu.
S Djurovic

Post od S Djurovic »

-otkad znam za sebe SVIM SRCEM navijam za VOSU i oduvek sam sanjao da postizem golove pred novosadskom publikom,nadam se da ce mi se zelja ispuniti
-trenutno mi se najvise svidja kao igrac Fernando Torres
-istina je,bio sam u Ajaxu,ali ne u kampu,vec na poziv celnih ljudi kluba,koji su zeleli da procene da li imam potencijala da jednog dana obucem dres njihovog kluba.Izuzetno su zadovoljni onim sto sam pokazao i trebalo bi da doje do dalje saradnje.

Hvala na podrsci
DUB
Postovi: 775
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 7:49 pm
Lokacija: Kafana

Post od DUB »

S Djurovic napisao:-otkad znam za sebe SVIM SRCEM navijam za VOSU i oduvek sam sanjao da postizem golove pred novosadskom publikom,nadam se da ce mi se zelja ispuniti
E ovako govore deca Vojvodine! Za primer svima onima koji prodju kroz ovaj klub a dres za celu sezonu ne natope koliko ovakvi momci za jednu utakmicu!
Svaka cast decko!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
neko iz mase
Postovi: 59
Pridružio se: Sre Feb 02, 2005 1:10 am
Lokacija: Novi Sad

Post od neko iz mase »

pitanje za Dejana Govedaricu

Posto se poznajes sa S.Mihajlovicem ,Jokanovicem i ostalim da li je iko od njih u nekoj neobaveznoj prici rekao da posle igracke karijere zeli da se vrati u klub i da finansijski pomogne da se od vose napravi velik klub??


pozdrav
Sick boys!!!
Popovic Aleksandar

Re: Petrovic za Popovica

Post od Popovic Aleksandar »

Minja napisao:Da li ti vise odgovara igra u odbrani ili u vezi po levom boku?
Popovic Aleksandar

odgovor za Petrovica

Post od Popovic Aleksandar »

[Pozicija veznog igraca mi svakako odgovara,to je moja prirodna pozicija...Mislim da mogu dobro da se snadjem i na levom boku...
Zaključana tema