Pitajte Nenada Nastića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

SMNikola napisao:Sve čestitke za tvoje dosadašnje igre u dresu FKV! Samo tako nastavi!

1. Da li će trenutna minutaža uticati na tvoj boravak u Vojvodini?
2. Šta misliš kako bi se snašao na poziciji desnog krila?
3. Da li ti broj 18 nešto znači?

To je sve, želim ti veću minutažu u preostalim utakmicama! Veliki pozdrav!
1. Vecim delom hoce.
2. Mislim da sam se dokazao na tom mestu.
3. Nista posebno. Nisam imao puno izbora oko broja.
Hvala i ja se tome nadam ! Pozdrav !
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

Srbenda napisao:Posto ce zvezda biti domacin u kupu predpostavljam da cemo mi igrati u zalatnim dresovima.Ocemo razlikovati pehar od igraca? :lol:
1.Koji je trener imao najvise uticaja na tebe?
2.Ima li ko brzi?
3.S kim si najbolji u ekipi?
4.Teretana ili trcanje?
5.Da li kada danas setas gradom osetis neke nove vetrove u vezi sa Vojvodinom i Novim Sadom uopste?U odnosu na proslu godinu.
6.Navijaci u ovoj sezoni?
Pune srece u daljoj karijeri.Da te povrede zaobidju. Puno trofeja.Ove sezone Kup sledece dupla kruna i naravno jos mnogo toga
1. Goran Stevanovic
2. Kad mi je lopta u nogama, ne vidim brzeg.
3. Gile
4. Teretana
5. Naravno, dosta toga se promenilo na bolje.
6. Sve bolji i bolji i brojniji koliko sam mogao da primetim.

Hvala ti puno na lepim zeljama! Pozdrav!
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

FRIEND napisao:Pozdravljam Nenada Nastica,kojem zelim vecu minutazu u nastavku prvenstva i naravno da osvoji kup! 1.Kada si pocinjao da se bavis fudbalom,da li si imao ambicije da jednoga dana dodjes u Vojvodinu i budes deo ovoga tima? 2.Da li mislis da bi mogao ponovo uspesno da igras u napadu,kao nekada u mladjim selekcijama? Posto si iz ovih krajeva,pa predpostavljam da volis tamburu,koja bi bila tvoja pesma koju bi narucio posle osvojenog kupa 15 maja?
1. Od seste godine. Jesam, u to vreme san svakog igraca je bio da igra u velikom klubu a Vojvodina to jeste.
2. Da, uz malo strpljenja.
3. "Ne moze nam niko nista"

Pozdravljam te i hvala na zeljama !
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

Anonimus napisao:Pozdrav za Nastica i cestitke za onaj gol protiv Bezanije! 8)
1. Oduvek sam mislio da si pruzao odlicne partije u crveno-belom dresu,i dalje tako mislim.Da li se slazes da zasluzujes vecu minutazu?
2.Kakve su ti ambicije za buducnost?
8)
1. Da
2. Da odem u dobar evropski klub a karijeru da zavrsim u Vosi

Hvala ti puno !!! Pozdrav!
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

Cika_toma napisao:sve pohvale Nasticu za partije i najbolje u nastavku karijere... cilj Voshe u narednoj sezoni, po njemu, mora biti..........................
Juris na duplu krunu!
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

Stara Garda napisao:
Jahman RF 89 napisao:Pre svega pozdrav svim navijacima Vose iz Sombora!!! Takodje pozdrav za Nenada, uz 2 pitanja:
1. Koliko bi ti znacilo osvajanje kupa, i kome bi ga posveto (ako postoji neka osoba)?
2. Sta slusas od muzike?!
1. Mnogo bi mi znacilo. "Sve ostavljam samome sebi" :D
2. Domacu, narodnu i zabavnu.
Hvala ti! Pozdrav za Sombor !!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

A, odgovor komšiji :o , iskulirao ili se izgubi na prelomu stranice :?: (ako se, ubrzo ne poprave, zabranićemo Srbobrancima pecanje na Beljanskoj :wink: )
vita jela, zelen bor....
Želim Ti brz oporavak i da se što pre vratiš na teren.
Pozdrav
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Avangarda
Postovi: 337
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 1:57 am
Lokacija: Sremska Mitrovica

Post od Avangarda »

Hvala na odgovorima! Steta sto si se povredio... :( jbg bice jos finala kupova u buducnosti! 8) Zelim ti brz oporavak!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Brzo nam ozdravi, Nenade!
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

Turija napisao:Velik pozdrav za zemljaka (SO Srbobran, jeste mala, ali odabrana :wink: )
Kao rođenog Srbobranca, prvo moram da Te pitam:
1.Kako se osećaš kad odeš u Turiju :?: (sigurno znaš zašto) :wink:
2.Nekad je u Vojvodini bio najbrži igrač njen golman Ratko Svilar.Danas u modernom fudbalu su izgleda oni koji trebaju: bočni i špic.
Ko je brži Ti ili Ranko :?: ja još uvek uzalud sanjam u timu Tebe desno od Despota, a Kizu levo. Kakav bi to napad bio :idea: (ne mora komentar)
3.Da li si dolazio na stadion Vojvodine i pre nego što Te je Djumi pozvao u Novi Sad?
Puno sreće i da se i na jesen vidimo na istom mestu.
1. Kao kod svoje kuce. Domacinski!
2. Kad gledam kako pretrcava ove iz Partizana mislim da sam ja :lol: !!! Napad bi bio dobar i probojan.
3. Naravno.
Hvala Turija!!!
p.s. Nisam zaboravio :wink:
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

Radoye napisao:Brzo nam ozdravi, Nenade!
Hvala ti, nadam se da hocu!
Nenad Nastic
Postovi: 15
Pridružio se: Ned Maj 13, 2007 1:09 pm

Post od Nenad Nastic »

SMNikola napisao:Hvala na odgovorima! Steta sto si se povredio... :( jbg bice jos finala kupova u buducnosti! 8) Zelim ti brz oporavak!
Bice bolje! Hvala ti!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Neco, hvala na odgovorima (ko čeka, taj dočeka).Nadam se da ćeš za Evropu biti spreman.
Nego hoćemo li mi u Turiju na Slavu :?: (danas je letnji Sveti Nikola-seoska Slava u Turiji).Ako bude kiše (a uvek je bilo), pravac bircuz-prvi do Porte.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Ja sam mislio kako je krenulo Davidov,Despotovic,Nastic da cemo za 2 meseca ovde videti sve Vosine igrace :lol:
Ja bih zamolio Staru Gardu ili pak Red Firma da nam omoguce (ako su u mogucnosti naravno)da "ispitamo" Gojka Kacara
Željko Brkić jedan je od nas!!!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Srbenda napisao:Ja sam mislio kako je krenulo Davidov,Despotovic,Nastic da cemo za 2 meseca ovde videti sve Vosine igrace :lol:
Ja bih zamolio Staru Gardu ili pak Red Firma da nam omoguce (ako su u mogucnosti naravno)da "ispitamo" Gojka Kacara
Potpisujem!Gojko je moj miljenik,a nadam se i buduci kapiten.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Zaključana tema