Pitajte Ranka Despotovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

Turija napisao:OTIĆI ILI OSTATI (bar do zime) :?:
Otići ili ostati pitanje je sad? :D
Rado bih ostao jer sigurno očekujemo od sledeće sezone napad na titulu u nadi da ćemo igrati ligu šampiona, ali finansijska i zdravstvena situacija je jako loša :D
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

Anonimus napisao:Prvo da kazem da mi je izuzetno drago da jedan takav covek nosi dres svima nama omiljenog kluba.Svaka cast!
Pitanja:
1.Koliko ti znaci to sto si clan i jedan od najboljih igraca FK Vojvodine?
2.Svi smo videli nacin na koji si proslavio ulazak u finale kupa,da li si spreman da sledece sezone predvodis Vojvodinu u nekom od Evrokupova?
Pozdrav,majstore!
1.Odkad sam došao u Vojvodinu za mene ne postoji ni Partizan ni C.zvezda. Jedini klub koji volim je ovaj u kojem igram, a to da li sam najbolji ne bih voleo da ocenjujem, to ostaje vama, naravno. Drago mi je u svakom slučaju da imate takvo mišljenje.

2.To mi je trenutno i najveća želja.

Pozdrav legendo :D
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

mihailov napisao:1.Tvoji planovi za sledecu sezonu?Vojvodina ide u Evropu sledece godine,san svakog domaceg igraca je da zaigra u Evropi,pa da li ce izlaz u Evropu biti u crveno-belom dresu ili u nekom inostranom klubu?
2.U intervjuu rece kako za tebe penali nisu golovi i da ih nikad ne izvodis,a evo ih 2:sa Smederevom i Banatom?
3.Po nekim tvojim izjavama stekli smo utisak da posecujes forum ponekad?Gresimo li ili ne?
4.Ko ti je fudbalski idol?

P.S.Svi ti zelimo blistavu karijeru i naravno jos puno golova u Vosi,narocito u finalu kupa!POZDRAV
1. Nadam se da će biti crveno-beli dres
2. Pa s obzirom da sam i kao mlađi dosta puta promašio (sve) jako sam se plašio tog momenta dok mi strah nije otklonio moj dragi kolega :D Miodrag Pantelić. Ajde ja tebi da postavim pitanje: "Kako si se ti osećao dok sam ja šutirao penal?" :lol:
3. Druže, prijatelju, ja ni komp ne znam da upalim :D
4. Nemam fudbalskog idola, jer bi ja to hteo da postanem nekom 8)
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

novosadjanin napisao:Kolike sanse daje Vojvodini u finalu kupa?
Sta da odigramo u kladionici?
Da li ocekuje da ce zvezda tada biti zasticena od
strane sudija?
Šanse su 50-50, to je ipak jedna utakmica koja može mnogo da donese. Ja se ipak nadam našoj pobedi, a što se tiče sudija, ne bih želeo da komentarišem, jer svi znamo kakve zvezda ima sudije.
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

Radoye napisao:Pitanje - Kojeg bi trenera izdvojio kao osobu koja je imala najveci uticaj na njegovu karijeru?
Od svakog trenera se nauči po nešto. Kod nekog više, kod nekog manje, ali to je škola koju svaki igrač mora da prođe. Izdvojio bih dvojicu: Mileta Milanovića koji me je takoreći otkrio i naravno Milovana Rajevca koji mi je pružio šansu.
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

FRIEND napisao:Pozdravljam nasega napadaca Ranka Despotovica,zelim da mu se zahvalim za sve sto je dao nasem klubu,sto je ostao i sacekao pravu sansu i sto nije gubio veru i nadu najpre u sebe pa i u klub. 1.Sta je to prelomilo u tebi samom pa da ostanes u Vojvodini,kada je stanje u klubu bilo katastrofalno po tebe a i sam klub? 2.Kako si se osecao kada su tvoji golovi odlucivali pobednika u velikom broju utakmica u ovoj sezoni,a kako ti je bilo kada si u 93 minutu utakmice protiv zvezde promasio najizgledniju sansu na utakmici? 3.Nase zelje su da ostanes i naredne sezone,da li su to i tvoje zelje i planovi?
1. Znao sam da će se kad tad to sve promeniti, jer "stara dama" je za mene najveći klub.
2. Od sjaja do očaja bih opisao te momente, ali moje stanje posle tog promašaja ne bih poželeo nikome.
3. Malo toga zavisi od mene, ja se nadam ostanku.
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

Voja napisao:Ja cu postaviti i Davidovu i Despotu slicna pitanja:

Evo za Ranka:
1.Dolazis li na forum i pratis li desavanja na njemu?
2.Jesi li upoznat sa akcijom forumasa,u kojoj se bira najbolji igrac Vojvodine u sezoni,i kakve su tvoje impresije?
3.Mislim,da je dosta navijaca bilo uz tebe,jos i pre tvog ulaska u prvi tim,i da te vecina mnooooogo gotivi.Osetis li taj fluid u vazduhu i koliko ti je taj vid podrske pomogao da istrajes u Vosi?
1. Već sam odgovorio.
2. Upravo sam se upoznao sa akcijom. Impresije su sjajne i drago mi je da postoji ovako nešto (glasajte za mene, hoću da pobedim, pa da se šalim sa Davidom :lol: )
3. Pa sigurno da je sjajno kad imaš takvu potporu iza sebe i drago mi je što su uopšte uz sve nas i nadam se da ćemo i dalje obradovati sa našim pobedama i dobrim razultatima.
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

Cika_toma napisao:svi smo videli kako je proslavio prolazak u finale kupa, a sta planira za osvajanje kupa?
Obecava li da ce podeliti sa nama, tj da ce nam opisati kakav je osecaj drzati trofej u rukama?
1. Neće biti srećnijeg čoveka ako to budem uspeo, a evo obećavam ti da ćeš držati samnom trofej, samo da ga osvojimo.
2. Hoćeš da ti kažem unapred kakav je osećaj? :D
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

limanfkv napisao:E posto ste ga sve ispitali da ja pitam nesto...
Kako ruka , jel ima plikova? :lol: I da mu pozelim da mase bakljom jos 100 puta u Vosinom dresu !
Nemoj mi samo reći da si mi ti uvalio baklju? :lol: Hvala ti legendo, ali nemoj više molim te, tek sam se oporavio od ove :D
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

:) napisao:Pozdrav za Ranka i iskreno mu zelim sve najbolje u sportskom zivotu i zivotu uopste. Sve sto me zanima, a tice se Vojvodine vi ste vec pitali. Evo par opustenih pitanja. Ako zelis da otkrijes: kako proslavljate pobedu, ko su ti najbolji drugovi u timu, kako provodis slobodno vreme, gde izlazis/ite ako nije tajna. Jos jednom sve najbolje majstore :!:
Prvo puno hvala za čestitke, a pobede proslavljamo najčešće u karantinu jer svi znamo gde idemo posle utakmice. Najbolji prijatelji su mi Damir Kahriman i moj cimer Radovan Krivokapić. Slobodno vreme provodim spavajući, a što se tiče izlazaka, jako slabo izlazim, ali kad idem to su dva galeba (znam konobare pa me puštaju unutra :D )
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

shecky napisao:Sve je vec pitano ...samo veliki pozdrav velikom Ranku! Hvala za sve! Ali...
ali samo jedan gol jos u finalu bice dovoljan za ludilo!
Ne znam dal je neko ovo pitao jos... koju muziku slusa Ranko? hehe
:)
Zdravko Čolić je moj favorit zbog sjajnih pesama, ali u poslednje vreme sve gutam.
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

Red Firm napisao:Kao prvo, dobrodošao Ranko i samo da znaš da ću brzo saznati ukoliko prevariš makar i na jedno pitanje :lol:

1. Ko je imao presudan uticaj na tebe da počneš da se baviš fudbalom?
2. Za koje si sve klubove redom nastupao u karijeri?
3. Za koji klub te vežu najlepše uspomene do dolaska u Novi Sad?
4. Da li si imao neke omiljene igrače na koje si se ugledao tokom svih ovih fudbalskih godina?
5. Najteži trenuci u fudbalskoj karijeri?
6. Da li si okusio fudbalsku nepravdu i koliko ona ume da zaboli?
7. U skorašnjem itervjuu u dnevnoj štampi istakao si jedan težak period i motivaciju da nastaviš dalje ugledavši tekst jedne reklame. Da li si tada ili ikada pre bio na takvoj prekretnici da si razmišljao o povlačenju iz fudbala?
8. Koliko tvoji golovi utiču na rađanje nekih novih pristalica FK Vojvodina iz tvog rodnog mesta i koji pogodak ti je pričinio najveće zadovoljstvo?
9. Ko ti je najveća podrška izvan terena (mislim na osobu/osobe koja te podržava i koja popriča sa tobom o tvojoj pruženoj partiji i problemima)?
10. U ovom trenutku, kome bi bio najzahvalniji za svoju karijeru?
11. Imaš li neki hobi (sem pecanja :lol: )?

Sve najbolje u daljoj karijeri.

P.S. Otvorio sam novi nalog (Ranko Despotovic), a neka ga admini aktiviraju, da bude spreman na vreme za odgovore.
1. Pošto sam bio mnogo ružan kad sam bio mali jedino me se lopta nije plašila :lol: Presudan uticaj je izvršio moj brat (4 god. stariji od mene) koji me je naučio pravila i pikanje lopte.
2. Sloga (Lipnički šor), Loznica, Vojvodina, Mačva, Vojvodina, Mančester junajted :lol:
3. Bilo bi glupo bilo koga izdvojiti jer stvarno sam se svugde jako lepo provodio.
4. Kao mlađi sam jako voleo Peđu Mijatovića, ali ja sad imam cilj da postanem nekom idol.
5. Nećemo onda imati mesta za ostale odgovore :lol: Recimo, odlozak iz Vojvodine u Mačvu.
6. Čitavog života je ona oko mene, ali što manje mislim o njoj manje boli.
7. To mi se desilo jednom dok sam bio u Šoru jer sam imao utisak da me trener uopšte ne vidi na terenu. Što se tiče bilborda, to je za Džoni voker reklama koja glasi: "Sanjajte velike snove, čak i kada se oni ne ostvare"
8. Sigurno da sam animirao ljude po mom rodnom kraju i da su oni sada navijači Vojvodine (nadam se da će ih biti još više), a što se tiče gola svaki mi donosi veliku radost i ne bih mogao da izdvojim ni jednog osim onog kojeg ću postići u finalu :D
9. Recimo da je to moja porodica, ali i moja devojka koja je uvek uz mene.
10. Bogu što me drži na pravom putu 8)
11. Volim da idem u teretanu, ali najviše volim da spavam.
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Kakav car od coveka!!!I zasto rece da je zdravstveno stanje lose?Ako Ranko bude jos palio komp :lol: da mu odgovorim da sam bio smiren dok je on sutirao penal,jer nisam znao da je ko manji promasivao,a i najbolji je strelac ekipe.
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Zahvaljujem se Ranku Despotoviću na vremenu koje je izdvojio da bi odgovorio na interesovanja navijača. Ranko, sva najbolje u daljoj karijeri.

Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Hvala Ranko na odgovorima, bas sam se dobro nasmejao nekoliko puta :lol: to je taj pravi duh Vojvodine!
Zaključana tema