Pitajte Ranka Despotovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Pitajte Ranka Despotovića

Post od Stoik »

Stariji clanovi (po stažu) ovog foruma se sigurno sećaju da su u par navrata webmaster fudbalskog sajta i Đumi dovodili igrače na čet i forum kako bi ih približili navijačima. Pokušaćemo za početak Stara garda i ja da oživimo tako nešto na ovom forumu. Za sada sam se dogovorio sa Rankom Despotovićem, a Stara garda će već ispisati koga će on dovesti na forum.

Ovde možete postavljati pitanja,a Ranko Despotović će vam, nadam se, u toku naredne nedelje odgovoriti na ista.
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Post od nboya »

Za pocetak izvinjenje mom doskorasnjem sugradjaninu.
Kada sam se pojavio na ovom forumu, u vreme kad je Despot igrao u Macvi, na pisanja zasto mu se ne da sansa u Vosi odgovarao sam da mozda nije dovoljno dobar za prvu ligu. Secam se da sam jednom napisao da je on mozda ok ali da to nije igrac od koga ce da se tresu gace Zvezdinim i Partizanovim golmanima. Toliko o mojim procenama... 8)
Malo je reci da mi je drago sto me je na ovakav nacin demantovao. A jos mi je draze zato sto se radi o skromnom i vrednom coveku. Od koleginice sam cuo sve najbolje o njemu, svakog ponedeljka, posle nekog njegovog gola, umesto "zdravo"-"zdravo" pozdravljamo se sa "opet..."-"je l' vidis"...

Imam samo jedno pitanje:
Sledeca sezona?
Inostranstvo ili napad na titulu najboljeg strelca lige?

Pozdrav i sve najbolje
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ne znam kada Ti ističe ugovor sa Vojvodinom, ali znam da su te odlične partije i golovi, uveliko preporučile evropskim timovima i da će Ti ovo leto postaviti, do sada najteži zadatak u karijeri

OTIĆI ILI OSTATI (bar do zime) :?:

Znam da je pitanje preuranjeno i u nezgodnom trenutku, ali o tome navijači, verovatno, najviše razmišljaju i brinu.
Kada ste Ti i Davidov učvrstili pozicije u timu, nekako u isto vreme počeo je rezultatski preporod Vojvodine, tako da će i njemu uslediti isto pitanje.

Velik pozdrav, dobro zdravlje, puno sreće u sportskoj karijeri, kao i u životu, uopšte. Verujem da će to tako i biti, kao što sam verovao, još pre tri godine, da smo dobili golgetera kada si obukao dres Vojvodine i obeležio pripremni period serijom golova i dobrih igara.Ali smo tada bili dosta usamljeni u mišljenju.Sećam se i danas jednog tadašnjeg Vojinog topika na otvorene teme igre i izbora igrača:
Vuki, kukavice! (da, da, uvek aktuelno)
Poslednja izmena od Turija u Čet Apr 19, 2007 11:45 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Prvo da kazem da mi je izuzetno drago da jedan takav covek nosi dres svima nama omiljenog kluba.Svaka cast!
Pitanja:
1.Koliko ti znaci to sto si clan i jedan od najboljih igraca FK Vojvodine?
2.Svi smo videli nacin na koji si proslavio ulazak u finale kupa,da li si spreman da sledece sezone predvodis Vojvodinu u nekom od Evrokupova?
Pozdrav,majstore!
STOP MAFIJI!!!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Prvo,sve pohvale za ovu inicijativu.Sasvim dobra ideja da se neke stvari ne saznaju iz medija vec direktno od nasih igraca.Ranko,cestitke za sve golove postignute ove sezone,velika je stvar od rezerve za samo par utakmica postati nezamenjivi igrac u napadu.Pitanja:

1.Tvoji planovi za sledecu sezonu?Vojvodina ide u Evropu sledece godine,san svakog domaceg igraca je da zaigra u Evropi,pa da li ce izlaz u Evropu biti u crveno-belom dresu ili u nekom inostranom klubu?
2.U intervjuu rece kako za tebe penali nisu golovi i da ih nikad ne izvodis,a evo ih 2:sa Smederevom i Banatom?
3.Po nekim tvojim izjavama stekli smo utisak da posecujes forum ponekad?Gresimo li ili ne?
4.Ko ti je fudbalski idol?

P.S.Svi ti zelimo blistavu karijeru i naravno jos puno golova u Vosi,narocito u finalu kupa!POZDRAV
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Kolike sanse daje Vojvodini u finalu kupa?
Sta da odigramo u kladionici?
Da li ocekuje da ce zvezda tada biti zasticena od
strane sudija?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Cestitke Ranku na odlicnim igrama i golovima ove sezone, zelim da mu se one nastave i ubuduce uz veliku nadu da ce to biti u dresu naseg kluba dogodine.

Pitanje - Kojeg bi trenera izdvojio kao osobu koja je imala najveci uticaj na njegovu karijeru?
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Pozdravljam nasega napadaca Ranka Despotovica,zelim da mu se zahvalim za sve sto je dao nasem klubu,sto je ostao i sacekao pravu sansu i sto nije gubio veru i nadu najpre u sebe pa i u klub. 1.Sta je to prelomilo u tebi samom pa da ostanes u Vojvodini,kada je stanje u klubu bilo katastrofalno po tebe a i sam klub? 2.Kako si se osecao kada su tvoji golovi odlucivali pobednika u velikom broju utakmica u ovoj sezoni,a kako ti je bilo kada si u 93 minutu utakmice protiv zvezde promasio najizgledniju sansu na utakmici? 3.Nase zelje su da ostanes i naredne sezone,da li su to i tvoje zelje i planovi?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ja cu postaviti i Davidovu i Despotu slicna pitanja:

Evo za Ranka:
1.Dolazis li na forum i pratis li desavanja na njemu?
2.Jesi li upoznat sa akcijom forumasa,u kojoj se bira najbolji igrac Vojvodine u sezoni,i kakve su tvoje impresije?
3.Mislim,da je dosta navijaca bilo uz tebe,jos i pre tvog ulaska u prvi tim,i da te vecina mnooooogo gotivi.Osetis li taj fluid u vazduhu i koliko ti je taj vid podrske pomogao da istrajes u Vosi?
Slika
Cika_toma

Post od Cika_toma »

svi smo videli kako je proslavio prolazak u finale kupa, a sta planira za osvajanje kupa?
Obecava li da ce podeliti sa nama, tj da ce nam opisati kakav je osecaj drzati trofej u rukama?
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

E posto ste ga sve ispitali da ja pitam nesto...
Kako ruka , jel ima plikova? :lol: I da mu pozelim da mase bakljom jos 100 puta u Vosinom dresu !
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Pozdrav za Ranka i iskreno mu zelim sve najbolje u sportskom zivotu i zivotu uopste. Sve sto me zanima, a tice se Vojvodine vi ste vec pitali. Evo par opustenih pitanja. Ako zelis da otkrijes: kako proslavljate pobedu, ko su ti najbolji drugovi u timu, kako provodis slobodno vreme, gde izlazis/ite ako nije tajna. Jos jednom sve najbolje majstore :!:
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Post od shecky »

Sve je vec pitano ...samo veliki pozdrav velikom Ranku! Hvala za sve! Ali...
ali samo jedan gol jos u finalu bice dovoljan za ludilo!
Ne znam dal je neko ovo pitao jos... koju muziku slusa Ranko? hehe
:)
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Kao prvo, dobrodošao Ranko i samo da znaš da ću brzo saznati ukoliko prevariš makar i na jedno pitanje :lol:

1. Ko je imao presudan uticaj na tebe da počneš da se baviš fudbalom?
2. Za koje si sve klubove redom nastupao u karijeri?
3. Za koji klub te vežu najlepše uspomene do dolaska u Novi Sad?
4. Da li si imao neke omiljene igrače na koje si se ugledao tokom svih ovih fudbalskih godina?
5. Najteži trenuci u fudbalskoj karijeri?
6. Da li si okusio fudbalsku nepravdu i koliko ona ume da zaboli?
7. U skorašnjem itervjuu u dnevnoj štampi istakao si jedan težak period i motivaciju da nastaviš dalje ugledavši tekst jedne reklame. Da li si tada ili ikada pre bio na takvoj prekretnici da si razmišljao o povlačenju iz fudbala?
8. Koliko tvoji golovi utiču na rađanje nekih novih pristalica FK Vojvodina iz tvog rodnog mesta i koji pogodak ti je pričinio najveće zadovoljstvo?
9. Ko ti je najveća podrška izvan terena (mislim na osobu/osobe koja te podržava i koja popriča sa tobom o tvojoj pruženoj partiji i problemima)?
10. U ovom trenutku, kome bi bio najzahvalniji za svoju karijeru?
11. Imaš li neki hobi (sem pecanja :lol: )?

Sve najbolje u daljoj karijeri.

P.S. Otvorio sam novi nalog (Ranko Despotovic), a neka ga admini aktiviraju, da bude spreman na vreme za odgovore.
Ranko Despotovic
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 24, 2007 6:22 pm

Post od Ranko Despotovic »

nboya napisao:Imam samo jedno pitanje:
Sledeca sezona?
Inostranstvo ili napad na titulu najboljeg strelca lige?

Pozdrav i sve najbolje
Blizu sam da budem prvi strelac lige čemu i težim, tako da mi ostaje samo ovo prvo.
Veliki pozdrav i ispravka ja sam iz Loznice :D
Zaključana tema