Pitajte Milana Davidova

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Pitajte Milana Davidova

Post od Stara Garda »

Posto je FRIEND dao jednu lepu ideju(a i da nastavimo sa Djumijevom praksom),otvaramo ovu temu a u saradnji sa RED FIRMOM pokusacemo da dovedemo jos dosta fudbalera ovde pred Vas na forum.Postavljajte pitanja par dana,pa kad ih "otmemo" za dva,tri dana bice i odgovora.

Dakle,forumasi pitajte Milana Davidova.(odgovori sledece nedelje)
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Post od shecky »

Pozz za Davidova i pitanje dali je dobio ponudu od kluba da produzi ugovor dali u opste zeli da ga produzi i jel ima neke inostrane ponude?
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Post od nboya »

Isto pitanje sam hteo da postavim i ja...

Pozdrav za Davidova, drago mi je da takav covek igra u timu za koji navijam.
Lep je osecaj kada drugu mozes da kazes: Kako mozes da navijas za budale poput Koromana/Smiljanica koji ne umeju ni da se potpisu, i onda pomenem Davidova a drug klima glavom. 8)
UPRAVA NAPOLJE!!!
slavko085
Postovi: 187
Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 5:54 pm
Lokacija: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post od slavko085 »

Prvo ,veliki pozdrav velikom virtuozu Davidovu.

Imam 3 kratka pitanja.

1.Sta ocekuje u preostalih mesec dana takmicenja?
2.Da li navija za Vojvodinu,ako ne za koga navija (nece mu biti zamereno)
3.Da li smatra da je igrac za reprezentaciju? (posto ja smatram da za njega mora biti mesta,ne zato sto je fudbaler Vojvodine,vec zato sto igrac njegovo tipa mora imati svoje mesto u reprezentaciji. Mi smo najbolji klub ovoga proleca ,tako da...) :lol:

Jos jednom,srecno majstore i da ti se sve zelje ispune. Za nepunu godinu u duresu Vojvodine pokazao si mnogo,dao mnogo,a to navijaci znaju da cene.
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

Da li ima menadžera? U slučaju da ga nema , zašto ga nema?
" Dečko je pun zmajova! "
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Milane,da pohvalim tvoje igre u Vosu,pravi si vodja,organizator i covek.
1.Vosa s tobom u Evropi ili ne?
2.S kim si najbolji u ekipi?(Prijateljstvo)
3.Pitanje kao i Ranku-fudbalski idol?
4.Najdrazi momenat u karijeri?

Sve najbolje u buducnosti,puno trofeja,i zelimo ti da potpises novi ugovor sa Vojvodinom!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

I od mene neizbežno pitanje:
1.OTIĆI ILI OSTATI :?: (bar do zime)
2.Pošto igra Vojvodine, bez i malo dileme, zavisi od Tvoje igre:
da li Te to opterećuje ili dodatno motiviše?
3.Čini mi se da Te gol baš neće.Nekako, prirodno, svi očekujemo majstorstvo sa sredine terena i u zoni šuta.Da li ponestane daha?
4.Da li su Deronje, Odžaci i okolina bar neki korak bliže Voši posle Tvog dolaska u Novi Sad, igara i rezultata Vojvodine, obeleženih pečatom DAVIDOV?

Velik pozdrav, da Te posluži sreća i zdravlje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Kolike sanse daje Vojvodini u finalu kupa?
Sta da odigramo u kladionici?
Da li ocekuje da ce zvezda tada biti zasticena od
strane sudija?
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Zeleo bi da se zahvalim Staroj Gardi i Red Firmu na pokretanju ove teme!Nasem cenjenom igracu Milanu Davidovu zelim da se zahvalim za sve sto je uradio za nasu Vojvodinu,da mu pozelim jos mnogo utakmica u nasem dresu i sto manje povreda u karijeri! 1.Da li postoje sanse da i sledece sezone igras za Vojvodinu? 2.Da li bi mogao da obuces dres nekog od nama dva najomrazenija kluba iz glavnog grada,i ako znas da bi to razljutilo sve navijace Vojvodine? 3.Procitao sam negde da volis tamburase,pa me interesuje koju bi pesmu narucio kada bi osvojili kup 16 maja da ti sviraju dok slavis zajedno sa saigracima i navijacima?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

shecky napisao:Pozz za Davidova i pitanje dali je dobio ponudu od kluba da produzi ugovor dali u opste zeli da ga produzi i jel ima neke inostrane ponude?
Isto ovo pitanje samo uz napomenu da bi Milan igrama u Evropi sigurno digao svoju cenu tako da bi se i klubu i njemu isplatilo da ostane makar do zime. On je nas kljucni igrac i bez njega mi nismo isti tim.

Zeleo bih ovim putem da pozdravim sve nase igrace i da im pozelim puno srece u finalu i da daju sve od sebe - pa sta bude. Mi zivimo za osvajanje ovog istorijskog trofeja ali igracima niko nece zameriti ako se on i ne osvoji ako se budu muski borili. Samo hrabro - napred Vosa!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Pre svega da pozdravim ideju dovodjenja igraca ovde na forum.Voleo bih,kada bi se licno oni ukljucili i kucali odgovore.Dalje,mislim da sto vise pitanja bude,bice teze odgovoriti,tako da ja i necu nesto posebno da postavljam pitanja.Samo zelim odgovore,na fudbalskom terenu.Mislim,da je mozda malo ambiciozno,odmah na startu doleteti sa dva igraca na forum,ali ajd.... ako se moze,super.Ja cu postaviti i Davidovu i Despotu slicna pitanja:

Evo za Milana:
1.Dolazis li na forum i pratis li desavanja na njemu?
2.Jesi li upoznat sa akcijom forumasa,u kojoj se bira najbolji igrac Vojvodine u sezoni,i kakve su tvoje impresije?
mihailov napisao:Sve najbolje u buducnosti,puno trofeja,i zelimo ti da potpises novi ugovor sa Vojvodinom!
Slika
Cika_toma

Post od Cika_toma »

Da li je istina da je trebao da dodje u Vosu jos ranije za 15.000 Evra, ali klub nije imao te pare?

Kakav imas odnos sa predsednikom kluba i sta mozes reci o njemu?

Dokle, realno gledano, moze Vosa u kupu UEFA - tj, da preciziram, moze li do grupa, a ako moze, moze li i korak dalje?

Ako se sacuva ekipa, moze li se naredne godine napasti i titula ili to je nerealno?

Najteza utakmica u sezoni?
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Pre svega veliki pozdrav za Davida!

Da li mozda mozemo ocekivati i da li bi voleo da Aleksandar Davidov postane fudbaler Vose?
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Prvo da pohvalim ovu inicijativu i naravno Red Firma i Staru Gardu sto su nam ovo omogucili.

Koliko Tvoja igra zavisi od igre celog tima? Tu pre svega mislim na Krivokapica i Milutinovica(na utakmici sa partizanom). Cini mi se da kad igraju Popovic i Kacar da se Tebi ostavlja vise prostora u ofanzivi i da samim tim pruzas bolje partije.Zamolio bih Te samo da prokomentarises.

Hvala unapred.I puno sportske srece u nastavku karijere(nadam se u Vojvodini) i naravno puno trofeja.Pocev od kupa :D
mdavidov
Postovi: 13
Pridružio se: Ned Apr 29, 2007 1:58 pm

Post od mdavidov »

shecky napisao:Pozz za Davidova i pitanje dali je dobio ponudu od kluba da produzi ugovor dali u opste zeli da ga produzi i jel ima neke inostrane ponude?
Za sada sam posvecen samo Vojvodini i osvajanju kupa! Nakon toga sam otvoren za razgovore.

Pozdrav Shecky
Zaključana tema