Pitajte Milana Davidova

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Hvala Minji sto mi je pomogao kod ovog "intervjua" i Milanu na utrosenom vremenu za nas forumase!!!

Nadam se da ste zadovoljni odogovorima i da imamo zelju za nastavkom ove prakse!!!
Sutra otvaramo novu temu,a igrac nek ostane malo iznenadjenje!!!

Do sutra... :wink:

p.s.danas su Milanu tamburasi svirali ....Stanite dani,stanite noci....(provereno :wink: )
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Takodje sve pohvale Staroj Gardi i hvala Milanu za posveceno vreme i odgovore koji su nas sve obradovali.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Stara Garda napisao: p.s.danas su Milanu tamburasi svirali ....Stanite dani,stanite noci....(provereno :wink: )
Ako, ako, može nedeljom. :lol:
Malo da ih kondiciono spremi (da ne popadaju već u prvom poluvremenu :wink: ), jer 15-og će žice da pucaju.Na tamburi i na grlu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slavko085
Postovi: 187
Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 5:54 pm
Lokacija: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post od slavko085 »

Ova akcija "intervjua" je sjajna stvar,a jos veca je sto smo u prilici da otvoreno,javno ,jasno i glasno pitamo i da nam isto tako konkretno odgovori trenutno jedan od najbojih igraca ne samo nase lige!

Pozdrav!
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Hvala,Milanu Davidovu na odgovorima,i puno srece u daljoj karijeri.
Zaključana tema