Pitajte Ljubišu Vukelju

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
mile bronx
Postovi: 259
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:56 pm
Lokacija: liman

Post od mile bronx »

Ljubisa Vukelja je pokazao tzv. srednji prst navijacima na istoku.I to nisu price, rek'o mi ovaj onaj, vec istina.To je jedna losih od stvari koju je Vukelja ucinio prema ovom klubu i ljudima koji navijaju za njega.
Covek je napustio klub na pola godine sa namerom da ode u zvezdu.Posle su bile price da ga je neko nagovorio, "neki" ljudi, pa se posle kao izvinuo navijacima.To je sve bilo i proslo.
Vukelja ako hoce nesto da uradi, da se oduzi klubu ili pokusa da izgladi polozaj u ocima navijaca to moze da ostvari samo igrom na terenu.
Nazalost, on pokazuje jako malo. Videcemo sada u prolecnom delu sezone kako ce igrati...
Ne bih voleo da se sada oko Vukelje razvije neka velika diskusija, jer on kao igrac,a i kao covek ne zasluzuje nasu paznju.Neka pokaze na terenu koliko vredi kao igrac, a sto se tice njegovih ljudskih osobina ima srece sto igra u Vojvodini.U bilo kom drugom, ozbiljnijem, klubu da je uradio to sto je uradio mogao bi da se pozdravi sa fudbalskom karijerom.
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Re: Odgovor

Post od Stoik »

Lubisa Vukelja napisao:Nikada nisam pokazao srednji prst Slaninarima niti cu to uciniti.

:shock:
Culi smo "iskreni" odgovor Ljubise Vukelje.Posle ovog njegovog demantija ja mu neverujem ni u jednu jedinu rec,jer sam ja jedan od navijaca sa istocne tribine prema kome je doticni iskazao svoju ulicnu kulturu.
Gost

Post od Gost »

Ajde sad polako... ovde je neko ili lud ili glup ili se jako trudi da tako izgleda. Ako neki ljudi, koje poznajem dovoljno dobro da znam da mogu da im verujem u ono što kažu, kažu da je Ljubiša Vukelja reagovao na način na koji je reagovao (ne želim da spominjem prste), a pored toga istom tom Ljubiši Vukelji je omiljeni film "Ona voli zvezdu" i pokušava da nešto izmuva lošim lažima, moje pitanje je: Ko je ovde lud? Momak, ja nisam neki stručnjak za marketing, ali reci mi da li si zaista mislio da ćeš moći da se izvučeš na taj način. Šta misliš kakve si reakcije tek sada izazvao time što lažeš? Zar ne bi bilo bolje da si rekao ovde na forumu: izvinite, pogrešio sam, mlad sam, neiskusan, bio sam pod pritiskom, neće se ponoviti i onda na terenu pružiš sve od sebe i za pola godine, većina ljudi bi zaboravili da se bilo šta desilo, možda bi postao i heroj. Ovako....
Što se tiče ostalih (i igrača i uprave i drugih zaposlenih u klubu), fudbal nije jedina stvar kojom igrač (ili zaposleni) treba da se bavi. Odnosi sa javnošću - i sa navijačima i sa novinarima i sa onima koji ne prate fudbal, moraju biti uvek na najvišem mogućem nivou. Na taj način, navijači će biti srećni, novinari će biti srećni, a ko zna, možda se i oni treći zainteresuju da vas gledaju. Ne unajmljuju klubovi, pa čak i igrači bez razloga savetnike za marketing. Šta mislite, da bi oni sami uspeli da se izvuku iz raznih afera? Čisto sumnjam. Razmislite malo o tome, to će vam biti prva lekcija ako odete u neki veliki evropski klub.
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Od sve muke, zaboravih da se ulogujem kada sam postavljao post iznad. Čisto da ne bude da se nisam potpisao:
Ajde sad polako... ovde je neko ili lud ili glup ili se jako trudi da tako izgleda. Ako neki ljudi, koje poznajem dovoljno dobro da znam da mogu da im verujem u ono što kažu, kažu da je Ljubiša Vukelja reagovao na način na koji je reagovao (ne želim da spominjem prste), a pored toga istom tom Ljubiši Vukelji je omiljeni film "Ona voli zvezdu" i pokušava da nešto izmuva lošim lažima, moje pitanje je: Ko je ovde lud? Momak, ja nisam neki stručnjak za marketing, ali reci mi da li si zaista mislio da ćeš moći da se izvučeš na taj način. Šta misliš kakve si reakcije tek sada izazvao time što lažeš? Zar ne bi bilo bolje da si rekao ovde na forumu: izvinite, pogrešio sam, mlad sam, neiskusan, bio sam pod pritiskom, neće se ponoviti i onda na terenu pružiš sve od sebe i za pola godine, većina ljudi bi zaboravili da se bilo šta desilo, možda bi postao i heroj. Ovako....
Što se tiče ostalih (i igrača i uprave i drugih zaposlenih u klubu), fudbal nije jedina stvar kojom igrač (ili zaposleni) treba da se bavi. Odnosi sa javnošću - i sa navijačima i sa novinarima i sa onima koji ne prate fudbal, moraju biti uvek na najvišem mogućem nivou. Na taj način, navijači će biti srećni, novinari će biti srećni, a ko zna, možda se i oni treći zainteresuju da vas gledaju. Ne unajmljuju klubovi, pa čak i igrači bez razloga savetnike za marketing. Šta mislite, da bi oni sami uspeli da se izvuku iz raznih afera? Čisto sumnjam. Razmislite malo o tome, to će vam biti prva lekcija ako odete u neki veliki evropski klub.
BondNS
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
VUKELJINA OBOZAVATELJKA

Post od VUKELJINA OBOZAVATELJKA »

Gospodine Vukelja da li se usudjujete da obecate navijacima Vojvodine da cete od sledece sezone dres natopiti znojem (svojim) i da ce konacno videti NOVOSADSKOG RONALDA-KAKO SU VAS RANIJE NAZIVALI TRENERI?
Da li ocekujete povratak u mladu reprezentaciju jer po meni vi ste uceniji igrac od tamo nekih Popovica,Todorovica,Mrdje i ostalih koji imaju dve leve, vi imate talenat samo ga treba pokazati. jel tako?
SLEDECE SEZONE UKOLIKO BUDETE PRAVILNO RAZMISLJALI MOGLI BI DA PONESETE KAPITENSKU TRAKU-AKO STEPANOV ODE.
MOLIM ODGOVOR :evil:
Gost

Post od Gost »

nemoj da malerises molim te, momcic iz zablja moze da bude srecan sto ga nisu isterali iz kluba ....
pogledam malo bolje, a ono sve seljak do seljaka u ovom klubu...
dokle visee...
Zaključana tema