Pitajte Dejana Govedaricu

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Djumi

Pitajte Dejana Govedaricu

Post od Djumi »

Od veceras mozete postavljati pitanja najiskusnijem i jednom od najboljih igraca Vojvodine !
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Veliki pozdrav
1.Poceo si u Zrenjaninu kao napadac, pa si igrao u vezu i u odbrani.U kom segmentu igre mozes najvise da pruzis danas?Ovde se nekoliko puta ponavljala ideja da ti i Belic treba da cinite napad?
2.Zasto smo neefikasni iz skok igre?
3.Sta mislis o pojacanjima?
4.Da li te mozemo ocekivati na nekoj direktorskoj funkciji u klubu(mada ti jos mozes puno da pruzis na terenu)
5.Milan1-2Lece,kako si se osecao posle drugog gola na San-Siru?
6.Da li si u kontaktu sa Samardzicem,Pantelicem i Mihajlovicem i ako jesi gde su oni?
7.Sta se dogodilo sa Zrenjaninom, velikim rasadnikom fudbalskih talenata?Da li ista opasnost preti Novom Sadu?
8.Najdrazi gol i kom klubu si proveo najlepse igracke dane?
9.Da li ti je buducnost vezana za Novi Sad ili inostranstvo?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

8.Najdrazi gol i kom klubu si proveo najlepse igracke dane?
E i ja sam ovo isto hteo da pitam...
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Veliki pozdrav za Dekija.

1. Zbog cega na svakom treningu zastajes kod trenera,dok ostali igraci trce?Da li svojim bogatim internacionalnim iskustvom pokusavas da uputis trenera u neke segmente koji nedostaju ili se radi o necemu drugom?
2. Posto si bio clan reprezentacije upitao bih te za jednu tezu koja se sve vise proteze u fudbalskim pricama mnogih sportskih radnika.Da li je istina da se u novije vreme mesto u reprezentaciji kupuje?
3. Koji ti je gol u dresu Vojvodine najdrazi?Da li je to mozda onaj protiv Partizana (u Novom Sadu) u sezoni 95/96 (1:1,85.minut) ako se ne varam,ti si ga dao?
4. Da li je istina da si po povratku u klub dobio stan u vrednosti od 70.000 E?
5. Da li bi voleo da karijeru zavrsis u FK Vojvodini i da li postoji opcija da se tako nesto u skorasnje vreme i desi?
6. S' obzirom da si u Volendamu igrao sa dva saigraca iz Vojvodine(Samardzic,Vukov) da li bi nam preneo neke tvoje informacije vezane za ovu dvojicu igraca?Da li si sa njima ostao u kontaktu?Gde su,sta rade?

Prisecajuci se na tvoje stare dane igranja u Vojvodini,tada je zaista tesko bilo stupiti u kontakt sa nekim od fudbalera,jer je zaista vladala neka druga klima.Medjutim,meni kao tadasnjem klincu uspelo da dobijem od tebe autogram koji mi je tada znacio mnogo i ja ti se Deki zahvaljujem.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Jedan EXTRA VELIKI POZDRAV ZA DEKIJA OD VOJE iz BACKE PALANKE (nadam se,da me se secas :D )!!!
Deki,ti si igrac koji je meni trenutno najslabija tacka,moj si favorit i jako tesko mi je pitati te bilo sta,jer i na terenu i van njega si pokazao da umesto reci za Dejana Govedaricu govore njegova DELA!!!
Mozda jedino,kad se Podbara seti gola za Lece,da se i ja prisetim golova koje si dao:
-reprezentaciji Argentine (kada si istrcao kontru,kao najbrzi atleticar svih vremena)
-reprezentaciji Spanije (gol koji je video ceo svet,i koji se tesko zaboravlja)
-slavnom Ajaksu (gol koji samo fudbalski velemajstori mogu da nam priuste,lob golmana sa 20-ak metara,a golman 2-3 metra ispred linije)
-jos slavnijem Milanu (gol glavom u same raslje)
-zvezdi (tvoj i Pantin gol se ne zaboravljaju,na marakani za 2:2)
-partizanu (kako si samo u kupu sada probusio kralja)....

Licno,najiskrenije voleo bih da te vidim sa Belim u spicu,ali... tu se vec Djumi pita.
Drago mi je sto si se vratio u Vosu,i nadam se da ces i po zavrsetku karijere ostati u Vosi na nekoj funkciji,jer zasluzio si to,svojim igrama,zalaganjem,karijerom,delima....

Slika

p.s.posle Vosinog dresa,najdrazi mi je dres RKCa sa brojem 8!!!
DEKI,HVALA TI ZA SVE RADOSTI STO SI MI PRIUSTIO DO SADA!!!
DEBELI

Post od DEBELI »

VELIKI POZDRAV ZA NAJBOLJEG POZNAVAOCA HOLANDSKIH LIGA I MOLIM GA DA PRENESE POZDRAVE JOS VECEM POZNAVAOCU ITALIJANSKIH LIGA JER JA NISAM USPEO SINOC.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Da iskoristim sansu(nadam se da cemo bar jos jednom u ovoj sezoni ovako kuomunicirati?)za jos jedno pitanje.Da li je cinjenica da si Vojvodinin fudbaler bila pogubna za tvoju karijeru u nacionalnom dresu.Ako saberemo tvoje igre u plavom dresu, ostaje pitanje kako to da te cesce nije bilo u ekipi?
Bockanac
Postovi: 44
Pridružio se: Sub Jan 29, 2005 1:22 pm
Lokacija: Bocke,Sr.Kamenica

Post od Bockanac »

Dejene,sta mislis,da li bi Vosa,ralno,mogla da izbori mesto koje vodi u Evropu?
Da li vise volis da igras u odbrani ili u sredini? :)
SVI NA CIGANE!!!
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Veliki pozdrav, velikom Dejanu (u Milojko Pantić stilu :D ). Po meni, ti si trenutno najjači igrač u Vojvodini i po iskustvu i po znanju, a definitifno po zalaganju na terenu.
Moja pitanja su više filozofske prirode: Kolko još misliš da ćeš moći da igraš (nadam se da nećeš kao Dejo ili Mijat da fosriraš, mislim da su na kraju ispali pomalo smešni)?
Želja svih nas, koliko vidim po postovima na forumu, je da ostaneš u klubu i kada završiš karijeru. Da li bi "ćutao" i radio ili bi bio "bučan" i radio (znam sigurno da bi radio, jer si takav)?
Toliko od mene uz još jedan pozdrav za sve. :D
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

podbara napisao:Da iskoristim sansu(nadam se da cemo bar jos jednom u ovoj sezoni ovako kuomunicirati?)za jos jedno pitanje.Da li je cinjenica da si Vojvodinin fudbaler bila pogubna za tvoju karijeru u nacionalnom dresu.Ako saberemo tvoje igre u plavom dresu, ostaje pitanje kako to da te cesce nije bilo u ekipi?
Zanimljivo je to sto je Deki igrao za reprezentaciju samo sa najjacim protivnicima Ceska,Spanija,Argentina,Holandija,pa gostovanje u slovackoj i onaj pas Drulovicu za nasu pobedu....
Zao mi je sto nemam isecak da vam prilozim ovde,ali posle meca sa Mexicom,legendarni Bora Milutinovic je izjavio: "Dejan Govedarica je trenutno najbolji vezni igrac na svetu"
Gost

Post od Gost »

1 ISTINA JE DA SAM IGRAO NA SVIM POZICIJAMA U TIMU, TRENUTNO MI NAJVISE ODGOVARA IGRANJE U SREDINI TERENA. MADA IDEJA NIJE LOSA SA BELKOM U SPICU
2 VEROVATNO BI SA BOLJOM POSTAVKOM I CENTARSUTEVIMA REALIZACIJA BILA BOLJA
3 IMAJU SVI VELIKE SANSE I NA NJIMA JE DA IH ISKORISTE, TREBA DA ZNAJU DA SU U VELIKOM KLUBU
4 IMAM DOGOVOR SA KLUBOM DA POSLE KARIJERE NASTAVLJAM RAD U OMLADINSKOJ SKOLI
5 FENOMENALNO
6 DA, SA SVIMA SAM OSTAO U KONTAKTU, SAMI JE U NS-U, VIDJAMO SE REDOVNO, MIHAJLOVIC JE NA KIPRU, CUJEMO SE I PANTA JE U KINI
7 PROLETER JE U VELIKOJ KRIZI, NADAM SE DA CE USPETI DA IZADJE IZ NJE--JA ZNAM VOSU IZ BOLJIH DANA I SIGURNO TREBA DA SE VRATI NA TAJ PUT
8 REPREZENTACIJA-SPANIJA, VOSI I RKC-U
9 NS
Gost

Post od Gost »

1 SIGURNO DA I LJUBE I JA TREBA DA POMOGNEMO SVIMA U TIMU
2 JA MISLIM DA NE
3 BICE DA JE TAJ
4 NARAVNO DA NIJE. NISAM DOBIO NI KAD SU BILI BOLJI DANI U VOSI
5 NARAVNO, ZATO SAM SE I VRATIO, DA POMOGNEM KOLIKO MOGU
6 I SAMI I VUKOV SU U NS-U,VIDJAMO SE SVAKI DAN
BILO MI JE ZADOVOLJSTVO
Gost

Post od Gost »

VELIKI POZDRAV ZA VOJU, NISAM TE ZABORAVIO, OCEKUJEM TE NA PRVOJ PROLECNOJ UTAKMICI, DRES JE SPREMAN
Gost

Post od Gost »

IZVINJAVAM SE U MOJE I LJUBETOVO IME, MI STVARNO NISMO DOBRI POZNAVAOCI HOLANDSKOG I ITALIJANSKOG FUDBALA, BAR STO SE KLADIONICE TICE
Gost

Post od Gost »

ZADOVOLJAN SAM SVOJOM KARIJEROM, MADA UVEK MOZE BOLJE, NADAM SE DA CEMO IMATI NOVE REPREZENTATIVCE U A SELEKCIJI IZ VOSE
Zaključana tema