Pitajte Ivicu Franciškovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Djumi

Pitajte Ivicu Franciškovića

Post od Djumi »

Od veceras mozete postavljati pitanja jednom od najboljih igraca Vojvodine.

Slika
Radoye

Post od Radoye »

Samo pozdrav zemljaku Ivici 8)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Pozdravljam Ivicu,i evo par pitanja (za zagrevanje :lol: ):

-da li si dolazio na ovaj sajt (pre vremena Djumija)
-po izboru clanova foruma,TI SI NAJBOLJI IGRAC VOSE U POLUSEZONI,tvoj komentar
-da li si srecan u Vojvodini
-kakvog Ivicu da ocekujemo u nastavku prvenstva

Hvala!!!!
gabric_a

Post od gabric_a »

Pozdrav sa Palica mom omiljenom igracu u Vosi,Ivici Franciskovicu :!:
Evo par pitanja:
-Ko zauzima veci deo u tvom srcu: Vojvodina ili Spartak?
-Da li si bas iz Subotice (npr. Aleksandrovo,Prozivka,...) ili iz nekog okolnog mesta (npr. Bajmok,Cantavir,...)?
-Da li bi ikada presao u klub kao sto je zvezda ili partizan? :evil:
-Sta mislis o novom treneru? :wink:
-Kako stanje u klubu utice na tebe,koji su ti planovi u nastavku karijere?
Jos jednom pozdrav i sve najbolje u nastavku karijere :!:
Jedan je Franciskovic Ivica :!: :!: :!:
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Pozdrav Ivici uz nadu da ce te zaobici povrede i da ces nastaviti da igras u dosadasnjoj formi. 8)
Da li te saigraci postuju kao igraca od autoriteta,jer si ti nas kreator igre,te je vrlo vazno da se postuju tvoje zamisli?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Turija

Post od van der iV a.k.a Totti »

Pozdrav!
Kako ocenjuješ dosadašnje pripreme, rezultate, igru i snagu naša ekipe, tj da li smo jači nego jesenas?
Da li među prinovama ima profila igrača koji su Ti falili do sada, kako bi tvoja pas igra došla do punog izražaja?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Pozdrav zaFranca.Dugo smo cekali tvoje igre ali zaista je vredelo videti kako si celu ekipu kroz jesen nosio na svojim ledjima.Iskoristio bih ovu dragocenu priliku iza sledeca pitanja>
1.Ko ti je fudbalski uzor?
2.Posle svega sta si ucinio za plavi tim sta mislis zasto si zaboravljen?
3.Da li si kod Smiljanica imao dovoljno slobode u igri?
4.Slobodni udarci?Kada ce da prorade?
5.U kojoj bi zemlji voleo da nastavis karijeru?
6.Sta mislis o Firmi?
7.Da li te jos pecene onaj penal na marakani(prokleta precka)
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Veliki pozdrav za Ivicu Franciskovica !

Znam da redovno posecujes sajt FK Vojvodina i da pratis zbivanja na ovom forumu... Moram da priznam da si moj omiljeni fudbaler Vojvodine,rekao bih prvenstveno zbog igara koje pruzas u crveno - belom dresu,ali tu su i drugi,licni kvaliteti :wink: ...

1.Da li ti je Tumbakovic obrazlozio zbog cega si morao da sedis na klupi Partizana kada si tamo doveden iz Spartaka kao najperspektivniji igrac lige?
2.Vidan je i napredak u tvojoj igri (prvenstveno mislim na pozrtvovanje na terenu) od kako je Bane Smiljanic preuzeo kormilo kluba,pa me interesuje koliko je on motivaciono uticao na tebe pred svaki tvoj mec ili da li su na to uticale neke druge okolnosti?
3.Da li uopste imas ugovor sa FK Vojvodinom i ako imas kada on istice?
4.Koji detalj (sa neke od utakmica u dresu Vojvodine) ce ti ostati u lepom,a koji u ruznom secanju?
PRIJATELJ

Post od PRIJATELJ »

Veliki pozdrav za Franca i zelja da igra jos bolje nego jesenas.A ostalim igracima zelim da pokusaju sa boljim igrama da ga dostignu na nasoj listi najuspesnih.Pozdrav.
Ivica Franciskovic

Post od Ivica Franciskovic »

pozdrv svima. na pocetku hvala na lepim recima, pokusacu svima da odgovorim na pitanja
Ivica Franciskovic

Post od Ivica Franciskovic »

krenucu redom

povremeno posetim sajt, ali moj brat ga redovno obilazi, pa ti je nick verovatno poznat-franc 21
pratio sam vas izbor-da ne budem lazno skroman, prijaju mi rezultati glasanja, ali imam osecaj da su ponekad i subjektivni, pa se desavalo da mozda dobijam poene i kad je neko to drugi vise zasluzivao

bio bih mnogo srecniji da vojvodina predstavjla ozbiljan klub, ruku na srce, ona to trenutno nije

nova uloga, pokusacu da nastavim sa partijama od jesenas i ako je moguce da ih ponavljam u jos vecem kontinuitetu
Ivica Franciskovic

Post od Ivica Franciskovic »

iskreno-spartak, odrastao sam na 150 m od stadiona, znaci-prozivka, ali ni vosa ne zaostaje mnogo

imao sam jedno lose iskustvo, tako da ne razmisljam o tome

pokusava i on da se prilagodi situaciji, radi kvalitetno, a licno imamo korektan odnos

utice verovatno isto kao i na sve ostale, mada se trudimo koliko mozemo i cekamo da se vec desi nesto pozitivno, znaci negativno
Ivica Franciskovic

Post od Ivica Franciskovic »

kao kreatora postuju, mislim da je to bilo ocigledno i jesenas, a normalno je da su najveci autoriteti ljube i deja, s pravom
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Hvala na odgovorima!!! Sto se mene licno tice,nijedan jedini put ti nisam dao glas a da ga je neko zasluzio vise od tebe.Nemoj da si skroman,zvanje NAJBOLJEG IGRACA VOJVODINE je najvise tvoja zasluga.

Zelim ti mnogo uspeha,zdravlja i srece u nastavku karijere!!!!
Ivica Franciskovic

Post od Ivica Franciskovic »

igra je svakako bolja od rezultata, mada ima jos puno prostora za napredak-kao sto znas promenili smo formaciju

a od novih igraca na terenu sam proveo vreme samo sa popovicem i maslicem, ali oni nisu klasicni veznjaci, a takvu prinovu i nemamo, a falice-kartoni, povrede, znaci o tome mora da se razmisli
Zaključana tema