Pitajte Milana Stepanova

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Djumi

Pitajte Milana Stepanova

Post od Djumi »

30 Januara mozete postavljati pitanja Kapitenu Vojvodine!

Slika
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

svaka cast za ovaj potez!
Bockanac
Postovi: 44
Pridružio se: Sub Jan 29, 2005 1:22 pm
Lokacija: Bocke,Sr.Kamenica

Post od Bockanac »

Da li vam je cilj evropa, 4 ili 5 mesto :?:
Kolika ti je godisnja plata :?:
SVI NA CIGANE!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ne znam kako ste zamislili sve ovo,jer vidim da ljudi ne postavljaju pitanja,verovatno ocekuju nastup Stepanova LIVE,i direktnu komunikaciju.Bojim se da ce doci do nesporazuma :cry:
Evo za Stepija dva pitanja,ali molim iskren odgovbor,bez diplomatije:
1.Napisi mi TRI tvoja fudbalska kluba,za koja si uvek spreman odvojiti 90 minuta i odgledati njihove utakmice na TVu (ako ima prenos)!?
2.partizan ili zvezda?
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

1. Da li shvatas da bi svojim prelaskom u Zvezdu razocarao Vosine navijace (da ne kazem da bi im bio na "crnoj listi") i ukaljao kapitensku traku?
2. Kada bi morao da biras izmedju prelaska u Zvezdu i odlaska u inostranstvo za manje pare, sta bi izabrao?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

1.Za koga navijas? i da li si spreman da predjes u zvezdu?
2.Ko ti je fudbalski uzor
3.U kojoj bi zemlji bio spreman da igras
4. Da li smatras da ti i tvoji drugari provodite previse vremea u LA Shonsu,Adresi i Verigama?
5.Sta mislis o Firmi?
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od 1892 »

1.dali se na prolece mozete da izborite evropu(bar intertoto kup)
2.dali mislis da se previse igraca dovodi sa strane,igraca koji nisu novosanjani ili bar ponikli u klubu i koji ne igraju srcem za vosu?
sve najbolje u nastavku priprema i prolecnom delu prvenstva :P :P
Come on you Reds!
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Post od :) »

Sta mislis o novom treneru i sta ga razlikuje od drugih (sta potencira, sta zapostavlja, slucajno ili namerno nema veze i opet u odnosu na druge trenere koji su te trenirali) i uopste, vansportska strana npr.

Za upravu necu da pitam a i verovatno mi ne bi dao tvoje subjektivno misljenje iz opravdanih razloga :lol:
VECCHIA GUARDIA

POZDRAV!

Post od VECCHIA GUARDIA »

KADA CEMO PROBATI TE SLOVACKE KOBASICE ?
DA LI CES DOCI OPET NA NAS SUSRET 2.MAJA ?

Navijačka grupa "Stara garda"
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Kakva je atmosfera među igračima? (ali bez onoga sve je super, svi se volimo,... jer ne verujem da je tako)
Da li smatras da si dovoljno zreo (igrački) da odeš u neki veći klub (pod većim klubom ne smatram klubove iz Kine, nižerazredne Ruske ekipe,...)?
Ko je, po tebi, osoba koja je uradila najviše za F.K. Vojvodinu (može biti bilo ko igrač, trener, direktor,...)?
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Stepi

Milan Stepanov

Post od Stepi »

Atmosfera u ekipi je zadovoljavajuca sobzirom kakvih poteskoca ima u klubu.Covek se uci dok je ziv ali mislim da vec imam odredjeno iskustvo.
Turija

Post od Turija »

1.Da li se osećaš kao kapiten Vojvodine i kada ne nosiš kapitensku traku?Da li Te ona opterećuje ili stimuliše?
2.Koja Ti uloga u timu najviše odgovara i u kakvoj formaciji?
3.Da li se slažeš sa mojim mišljenjem da je tandem Stepanov-Pekarić jesenas dobro funkcionisao, što bi se reklo »osećali« ste se jedan drugoga, nadopunjavali i »zatvarali«?
Stepi

Milan Stepanov

Post od Stepi »

Kobasice cemo probati cim budu sazrele.OBECAVAM!!!!
Dolazim ako me pozovete.
Posto je Milan Djuricic trenirao mog brata koji mi je preneo o kakvom se coveku radi Ja sam se samo uverio za ovo kratko vreme.
Ova ekipa ce izboriti Evropu ako bude finansijski zadovoljna.To je po meni sada najveci problem.Vojvodina je svetski klub i tako treba i da se ponasa.Glavno merilo ko ce igrati treba da je kvalitet.
Stepi

Milan Stepanov

Post od Stepi »

Navijam za Vosu!Zvezda je veliki klub ali o njoj ne razmisljam.Moj uzor je Kanavaro.
Kao i svaki mlad covek posecujem i kafice i volim da izadjem.Pre odlaska na pripreme sam bio u pozoristu ali me za to niko nepita.
Voleo bih da igram u Spaniji ali realnosti su kod nas drugcije.
Firma je udarna navijacka grupa i cenim ih ali i stara garda mora uvek da se postuje.
Voli da gledam sve Engleske klubove.
Stepi

Milan Stepanov

Post od Stepi »

Najvise mi odgovara mesto stopera u sistemu 4 4 2
Slazem se da sa Pekaricem dobro funkcionisem.Traka je za mene i stimulacija i obaveza.Nije bitno ko je kapiten ako tim pobedjuje.
Zaključana tema