Pitajte Milana Stepanova

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Pozdrav KAPITENU i srecne pripreme njemu i celoj ekipi,i pitanje da li je on vican kompjuterima ili mu trener kuca odgovore....
Stepi je provereno nas,vojvodinas.

A TRENERU zar mi na starom forumu niste rekli da vise nikog necemo dovesti iz Macve?!
ps.obelodanite duzinu ugovora ovih novopridoslih,ako vec nisu kako kazete privatni igraci,a ja smem da tvrdim da u ovom timu Vojvodine ima 10tak privatnih igraca i da za njih necemo dobiti ni dinara kada budu odlazili(privatni igraci su Bihorac,Popovic,Ristic,Kizito,Pekaric,Dragutinovic...da ne nabrajam dalje,a znam i ostale)
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

Pozivam naseg kapitena, trenera i sve navijace na chat navijaca Vojvodina -->http://www.firmanovisad.net/chat.html
huLIMANi
Postovi: 29
Pridružio se: Ned Jan 30, 2005 11:13 pm
Lokacija: liman

Post od huLIMANi »

chat je nedeljom u 21:00



ja sam cuo da su neki pridosli igraci rekli da ce u klubu biti maksimalno 2 godine i onda idu u inostranstvo
Liman drzava!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Pozdrav za neseg kapitena!
Nebi nista da pitam nego bi samo rekao da mi je jedina zelja da nas kapiten u nastavku svoje nadam se veoma uspesne karijere neigra za cigane!
Dosta je dosada bilo tih odlazaka nasih najboljih i najperspektivnijih igraca u tursko-ciganski tabor!
Nadam se da ce nas Stepi pokazati da je pravi Vojvodinas!
Puno uspeha i zdravlja u nastavku karijere uz nadu da ce se finansiska kriza u klubu popraviti!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Jos jedna barije srusena i opet je gospodin Djumi napravio veliki iskorak u komunikaciji sa navijacima.Ovog puta mu je pomogao nas mladi kapiten Milan Stepanov.Steta je sto nismo imali priliku da podivanimo ovako kada se stvorila afera sa zvezdom. Sa odogovrima sam vise nego zadovoljan i iskoristio bih priliku da mu pozelim sv najbolje u karijeri i da ispuni obecanje da nece otici iz VOse dok ne osvoji neki trofej ili izbori izlazak u evropu! :D
Turija

Post od Turija »

Milane, hvala na odgovorima.Želim Ti dobro zdravlje, sreću i puno uspeha u životu i fudbalskoj karijeri.
Pozdrav svima u Antaliji, a takođe i našim igračima za koje nije bilo mesta na spisku putnika.
Očekujem uspešno proleće, jer sam za rad trenera Đuričića čuo samo pohvale od igrača koji ga poznaju, pa čak i od objektivnih kolega trenera.S obzirom da je trenerska sujeta pregolema, onda je Vojvodina dobila trenutno najboljeg trenera u našoj zemlji.Samo da, koliko toliko, sredimo finansijsko stanje u klubu, da ne igramo stalno sa omčom oko vrata.
Gost

Post od Gost »

Milane imaš veliki pozdrav i od svih KISAČANA !!!

NIKAD zveda (fuj) !
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Post od ogi »

fan

Post od fan »

Pozdrav tebi!!! :wink:
Imam par pitanja za tebe,moze :?:
1.koji ti je drazi klub P.F.C. ili F.C.R.S. :?:
2.Da li mislis da Stefan Djurovic treba da dobija sansu,makar 15min,MOLIM TE mi odgovori,mnogo mi znaci misljenje najboljeg igraca Vose :?: :wink:
3.Kakva je generacija Vose koja dolazi 86-87-88 :?:
4.Da li se moze do Evrope?Sobzirom da znamo kakva je situacija :?:
5.Kako `privuci` navijace da dodju na tekme,kad znamo da ni GROBARI ni DELIJE ne dolaze na tekme :?:
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

fan napisao:Pozdrav tebi!!! :wink:
Imam par pitanja za tebe,moze :?:
1.koji ti je drazi klub P.F.C. ili F.C.R.S. :?:
2.Da li mislis da Stefan Djurovic treba da dobija sansu,makar 15min,MOLIM TE mi odgovori,mnogo mi znaci misljenje najboljeg igraca Vose :?: :wink:
3.Kakva je generacija Vose koja dolazi 86-87-88 :?:
4.Da li se moze do Evrope?Sobzirom da znamo kakva je situacija :?:
5.Kako `privuci` navijace da dodju na tekme,kad znamo da ni GROBARI ni DELIJE ne dolaze na tekme :?:
Jel si ti cigan? :x
Korisnikov avatar
Joe
Postovi: 109
Pridružio se: Uto Feb 01, 2005 5:12 pm

Post od Joe »

1.koji ti je drazi klub P.F.C. ili F.C.R.S.
Kakva su to pitanja? :x
Za njega postoji samo jedan klub!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

P.F.C.
F.C.R.S.
Ne psuj!!! :twisted:
Zaključana tema