Pitajte John Marya

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Pitajte John Marya

Post od laki »

Jel ti ok sto smo ti drugari i ja dali nadimak medju nama Merikrismas? ( Marry Christmas ) :cheers: 8)
Slika
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Pitajte John Marya

Post od Stefke »

Немам питања, већ само поруку за тебе... и саиграче.

САМО БОРБЕНО :!: :!: :!:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Pitajte John Marya

Post od Sasa1969 »

Da li je istina da jedan od najbolje organizovanih klubova u regionu zeli da te dovede, a taj klub nije iz Srbije ?
Da li su ti primanja redovna u Vojvodini ?
Da li se nerviras sto ne dobijas pravu sansu ?
Slika
Korisnikov avatar
fkvislife
Postovi: 167
Pridružio se: Pon Jul 23, 2012 2:19 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pitajte John Marya

Post od fkvislife »

recni galeb napisao: Nemoj da sledeci put padnes kada budes u sansi, nemas kredita nigde sem kod nas navijaca, da ti bilo sta sviraju... unesi sve to u gol... i loptu i protivnika na ledjima i golmana... mozes ti to! :lala:
+1
Pozdrav..i cekamo zajedno pravu sansu, a onda postajes omiljeni stranac u istorji :)
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od Qr0nJa »

Veliki pozdrav za Merija!
1. Na koga od poznatih fudbalera po tebi najvise licis po fudbalskim karakteristikama?
2. Index sendvic ili burek?

Moze dres? :mrgreen:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Pitajte John Marya

Post od severozapad »

Mery, samo da pozelim sve najbolje i da zakucaš neki gol koji bi te malo približio timu.
Kod nas su sve novine i clanci, ako tu malo napunis, tesko da i trener ostavlja van tima.
Tuga, ali tako je.
+1 za dres, ali malo manji od tvoje velicine, nisam bas taj gabarit :)
Kakve su tajlanđanke i da li Mario ozbiljno hara tom ligom?
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Baltazar napisao:Pozdrav Džone i dobrodošao u Vojvodinu!
1. Da li si vozio bicikl u okviru oporavka posle povrede-ako jesi nemoj više da prelaziš na crveno svetlo!
2. Na koliko si potpisao ugovor?
3. Ako nađeš devojku u Srbiji da li bi ostao ovde malo duže?
4. Otkud to da imaš dvojno državljanstvo?
5. Koliko si kilograma skinuo od dolaska u Novi Sad, i kako došao na onu kilažu?
6. Šta ne voliš da jedeš?
7. Koga više "voliš", zvezdu ili partizan?
P.S. Nadam se da će Tvoj boravak u Novom Sadu potrajati i da ćeš rešetati tuđe mreže. Uzdravlje!
1. yes i drove bycicle during the time of my rehabilitation and sometimes i disrepect the traffic rules coz i am in hurry to get back home :D
2 2,5 years
3. i would love to but we can predict what will be the next option for any football player :)
4. football gave me Cameroon passport, i was been called for U20 selection by my team coach
5. i lost 10 kilos coz of my hard and extra training, i gave myself no rest
6. as of now i hate junky foods, like burek :D e.t.c
7. i don't like any of them, i hate Partizan the most :evil:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte John Marya

Post od Milan »

Veliki pozdrav! Vecina pitanja je postavljena, a mene samo interesuje da li ti je neko iz kluba ponudio objasnjenje zbog cega ne dobijas pravu sansu?
POŠTO OBRAZ ???!!!
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

lala1914 napisao:Pozdrav JM. Pre svega, nadam se da cemo te cesce gledati na terenu u buduce vreme, nadam se da cemo resiti problem spica vise. Kako ti se cini u Srbiji i u NS-u? Kako ti se cini klub? Sta mislis o treneru, saigracima, i upravi? Nadam se da nam neces okrenuti ledja ako slucajno dobijes poziv od onih juzno kao neki nasi bivsi igraci...sve najbolje!!! :cheers: :lala:
Yeah i like Serbia and i like Novi sad as well ,comes to the team to my point of view i see everyone as brother not just as teamates but can easily dislike anyone if have crazy or digusting behaviour such as behaving he knows morethan others or boosting to be the best from others coz i believe praise i meant to give to anyone by those ones who watch, view or see your great work. If i'm to change a club then i'm going out from Serbia
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Stexman napisao:Jbg, ovaj Baltazar upropasti temu, sve je pitao! :mrgreen: Sledeci put ga banujte dok ne prodju bar dve strane sa pitanjima :p

Sad ozbiljno:
Dobrodosao u nas "cudni" klub. Verovatno si i sam shvatio zasto kazem "cudni".
Nemam nista da te pitam samo da ti pozelim da konacno dobijes priliku koju zasluzujes, za ostalo se ne brinem. Znam da ces sutra u kupu dati gol koji ce odluciti pobednika, osecam to.
God luck man,wish you all the best!
Thanks mate Stexman
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Neizlecivi napisao:Pozdrav Dzone!

Ko ti je navise pomogao da se priviknes na novu sredinu i da li si se sada u potpunosti prilagodio svemu u Srbiji i Novom Sadu?

Sta ti daje toliku motivaciju za fudbalom i uopste, posto smo poprilično iznenadjenji koliko si se brzo oporavio od operacije i koliko vremena si provodio u teretani?

Da li si se navikao na nasu hranu, koja se dosta razlikuje od Tajlandske?

Za kraj, imas li neko omiljeno mesto u gradu, neki deo grada ili kafic koji volis da posecujes?

Good luck! Stay strong!
1. The fans, my manager, and players helped me out with my Serbian adaptation
2. i don't like football but i love football, and my motivators behind my minor success and love for football are my Parents they are my one GOD and motivators, followed by me watching Ronaldo Luis Nazario Derima, Jay Jay Okocha, Ronaldinho and currently now Messi. Me recovering fast all goes with my faith and determination coming back as fast as i can to the game, 2-3times per day it all depend on body condition
3.not really coz i'm used to sea foods and spiece foods which is difficult to find here,so to be honest i choose Thai food to Serbian food
4.yeah i got 2 favorite cafe shops which are Canzona cafe and Modena cafe
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

madda fakka napisao:Kako ti se svidjaju uslovi u FC "Vujadin Boskov"?
Koliko si upoznat sa istorijom kluba? Da suzim, koliko znas o bivsim napadackim asovima FK Vojvodina?
Da li si ikada cuo za Srbiju pre dolaska? :) (nemoj da se ustrucavas za odgovor necemo da se ljutimo :) )

Zelim ti da nastavis karijeru bez povreda i sve najbolje u nasoj Vosi :!:
1. we have good condition at Vujadin Boskov coz it got the most facilities u need
2. yes i heard of Vujadin Boskov that he's a great player and as well a great coach
3. To be honest i knew of Yugoslavia, heard of Serbia from fellow players in Thailand but never knew of its location
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Sasa1969 napisao:Imas li ideju kako to da si postao ljubimac navijaca a da nisi odigrao nijednu utakmicu od pocetka do kraja ?
Pozdrav verujemo u tebe :lala:
Jbg brate :D
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Beonic napisao:Ti si nas gari Meri, ima da kidas, verujemo u tebe!
Kod svakog od mojih pitanja mozes da navedes vise odgovora, ali gledaj da kod svakog sto vise suzis izbor:

1. Omiljeni igrac;
2. Tvoj idol iz detinjstva;
3. Omiljen saigrac u Vosi;
4. Igrac kojeg bi mozda preporucio Vosi (neki sa kojim si igrao i siguran si u njegove kvalitete);
5. Omiljeni srpski fudbaler (od aktivnih; ne mora samo nasa liga, uopsteno);

Sve najbolje momcino! :lala:
1. Ronaldinho and Messi
2. Luis derima Ronaldo Nazario, Jay Jay Okocha, Ronaldinho and Didier Drogba
3. All of the Players in the team are great but looking are the conditions and stats of players now i will say Aleks Stanisavljevic is the best 9 goals and 8 assits that's amazing from the lad
4. have no answer for that coz that's not my job ,my job is just to play and do my best for the team
5. Matic the Chelsea player
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Turija napisao:Pozdrav.
Meri, nemam šta da Te pitam, osim da Ti se izvinim za Tvoj trenutni tretman u FK Vojvodini, za koju još uvek (posle par decenija provedenih na tribini) valjda navijam, jer mi se sve smučilo, s obzirom kako se naš ugledni Klub i najstariji superligaš, već predugo vodi i predstavlja u javnosti.
Nadam se da ćeš, ipak, zaigrati u našem dresu?
Srećno.
Hope so
Zaključana tema