Pitajte John Marya

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Cika Zika napisao:Koliko dižes iz benča i da li ćeš uraditi salto za prvenac u Vošinom dresu?
Not much guess 60-70kg, yeah for sure i will do the acrobatic move
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Nikola napisao:Pozdrav Meri!!

1. Kako je izgledao tvoj početak karijere? Otkud u reprezentaciji Kameruna?
I answered this earlier already

2. Kako ti se cini fudbal na Tajlandu u odnosu na Srbiju? Slicnosti i razlike?
The difference is simple Serbian football is aggressive and Thai football is all about fastness
3. Omiljeni broj na dresu?
My favorite number is 12
4. Omiljeni strani fudbalski klub?
My favorite clubs are Bayern munich and Baercelona
5. Da li si spreman posle treninga dodatno da treniras kako bi napravio veliku karijeru u fudbalu?
That's my regular routine
6. Po tvom misljenju tvoje najvece vrline i mane u fudbalu su?
I think i'm good in all major things in Football just only thing and that's my worst weak point but its a secret
7. Da li postoji neki igrac iz Nigerije, Kameruna ili sa Tajlanda koga bi preporucio Vosi?
I answered that already ,that's not my job its meant for managers
8. Omiljeno jelo i pice iz domovine, Tajlanda i Srbije?
ewgusi soup, sea foods and spiece, slanina and luka :D
9. Da li mozes da nam obecas da nikad neces igrati za titove blizance iz bga?
Yes i promise
10. Da li mozemo ocekivati snimak jos neke navijacke pesme, posto si definitivno jako harizmaticna osoba?
Yes for sure U EVROPI IMA JEDAN GRAD SVI GA ZNAJU KAO NOVI SAD :!:
11. Na sta ti je bilo najteze da se naviknes u Srbiji, a sta ti se svidja?
The winter season is too hard for me, i like Serbian people coz they are kind
12. Da li imas brace i sestre i da li ti se neko iz porodice bavi fudbalom?
I have 2 sisters and 2 brothers, just me play football and i'm the oldest
13. Sta je izvor tvoje silne motivacije i energije?
To be one of great football player
14. Kako ti sada deluje period kada si bio na probi i kada si odmah dobio veliku podrsku na SC VB?
It was a period and also a nice move for me from Asia to Euorpe
15. Ko je po tvom misljenju od mladih igraca ili omladinaca posebno talentovan i na koga obratiti paznju?
Zlicic and Uros
16. Kako napreduje ucenje srpskog jezika i da li ti deluje tesko?
I know few words in Serbia and wish to learn more, its hard a bit
17. Koju muziku slusas, koji ti je zivotni moto?
hip hop and r & b , hard work ,never give up, dicipline
18. Akrobacke sposobnosti prilikom proslavljanja golova imaju veze sa posebnim treniranjem gimnastike ili?
Of coz :)
Sve najbolje i samo borbeno! Tvoje vreme tek dolazi.
Hvala brate :lala:
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

churguzijanac napisao:Sta kaze trener, zasto ne igras?

Promeni menadzera i nece biti problema.Igraces. Tako to kod nas fercera,cisto da ti kazemo ako vec nisi ukapirao i sam.

Kakva je atmosfera u timu? Nemoj da nas motas. Ili kazi kako stvarno jeste il nemoj ni da govoris.

Kako si prihvacen u klubu od struke, a kako od igraca?
That is question for coach not for me.
:)
Good atmosphere on training
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Chana napisao:Dejane, kao prvo:
ISKRENE ČESTITKE NA OVOJ TEMI, IPAK JE JMU99 NAŠ LJUBIMAC :!: :!: :!:

Kao drugo, takođe bitno:
Tema ima generalni "propust" što ne piše rok do koga se pitanja postavljaju, kao ni kada se mogu očekivati odgovori?

Što se mog ljubimca tiče, želim "po stoti put" da mu poželim sve najbolje, budući da mi je od početka FB prijatelj, kao i da pratim sve vezano za njega jer je maltene od prvog momenta osvojio moje simpatije (ne isključivo fudbalske, pre svega ljudske).
Ko želi to da proveri, može da pročita tekstove u temi "Transferi" i da se uveri da sam važan zaključak o JMU99 doneo vrlo brzo po njegovom dolasku. Već posle par dana sam napisao da nam je u klub došao momak koji "zna loptanja", ima potez, fudbalski šmek i što je najvažnije - ima ličnost.

Sada bi samo dodao da me je otada dodatno "razoružao" svojim vaspitanjem i ponašanjem u svakoj situaciji.

Budući da ima dosta pitanja koja su već postavljena, a na koje i mene interesuje odgovor (posebno ono: Nigerija - Kamerun), imam samo par pitanja za John-a:

1. Da li mu fali neko od naših igrača koji su od njegovog dolaska napustili klub (na ovaj ili onaj način), a dopali su mu se svojim fudbalskim i/ili ljudskim kvalitetima :?:

2. Da li je ljubitelj roštilja i specijaliteta od mesa, ili je njegov draži "meni" riblja čorba i riba sa roštilja, budući da planiram da pozovem njega i par mojih ljubimaca (najvećeg slaninara u zadnjih "x" godina - Ćomija Ivanića, mog "Kremanca" Urketa Stamenića i možda još nekog) na malo porodično druženje u bliskoj budućnosti...

I za kraj, neka pozdravi svoju familiju i da im prenese zahvalnost sa moje strane, što je - kakav je :cheers:


P. S.

Ne razumem "stručnjake" koji nisu videli sličnost "Alivodić - Asani", kao što se dosada nisu "proslavili" sa Mary-jevom minutažom :?:
:frown:
1. I have injured and I dont meet too much player in that period
2. OK brate :cheers:

Hvala brate
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

recni galeb napisao:Ovo bre ko spomenar iz osnovne... :lol:
Ima covek da odgovara pola dana na pitanja.
Koja ti je omiljena boja? Kako ti se zove simpatija...

Nemoj da sledeci put padnes kada budes u sansi, nemas kredita nigde sem kod nas navijaca, da ti bilo sta sviraju... unesi sve to u gol... i loptu i protivnika na ledjima i golmana... mozes ti to! :lala:


My favourite color is red
Secret :D
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

laki napisao:Jel ti ok sto smo ti drugari i ja dali nadimak medju nama Merikrismas? ( Marry Christmas ) :cheers: 8)
No problem brate :D
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Stefke napisao:Немам питања, већ само поруку за тебе... и саиграче.

САМО БОРБЕНО :!: :!: :!:
Hvala brate :D
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Sasa1969 napisao:Da li je istina da jedan od najbolje organizovanih klubova u regionu zeli da te dovede, a taj klub nije iz Srbije ?
Da li su ti primanja redovna u Vojvodini ?
Da li se nerviras sto ne dobijas pravu sansu ?

I don't know know anything about transfer for now all i know is i'm a player for Vojvodina
i can't answer that coz its against the policies of the team but all i can say is i'm happy
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

fkvislife napisao:
recni galeb napisao: Nemoj da sledeci put padnes kada budes u sansi, nemas kredita nigde sem kod nas navijaca, da ti bilo sta sviraju... unesi sve to u gol... i loptu i protivnika na ledjima i golmana... mozes ti to! :lala:
+1
Pozdrav..i cekamo zajedno pravu sansu, a onda postajes omiljeni stranac u istorji :)
ok brate , hvala
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Qr0nJa napisao:Veliki pozdrav za Merija!
1. Na koga od poznatih fudbalera po tebi najvise licis po fudbalskim karakteristikama?
2. Index sendvic ili burek?

Moze dres? :mrgreen:
Hvala
1.Ronaldo derima, Jay Jay Okocha and Ronaldinho
2.Index sendvic

I which i can but i have only one for this season so i can't promise
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

severozapad napisao:Mery, samo da pozelim sve najbolje i da zakucaš neki gol koji bi te malo približio timu.
Kod nas su sve novine i clanci, ako tu malo napunis, tesko da i trener ostavlja van tima.
Tuga, ali tako je.
+1 za dres, ali malo manji od tvoje velicine, nisam bas taj gabarit :)
Kakve su tajlanđanke i da li Mario ozbiljno hara tom ligom?
nothing much about Thai girl

Mario is doing really great in thailand and he's a good player and best for he's team
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Milan napisao:Veliki pozdrav! Vecina pitanja je postavljena, a mene samo interesuje da li ti je neko iz kluba ponudio objasnjenje zbog cega ne dobijas pravu sansu?
training hard and awaiting for my chance
John Mary
Postovi: 21
Pridružio se: Pon Dec 07, 2015 3:39 am

Re: Pitajte John Marya

Post od John Mary »

Thanks to you all for the wonderful and great supports even without me playing, i'm so pleased , i await for my time and i promise to do,show and lay out all the best of me for the team, can't wait for the moment and believe when the moment comes it will be a great moment for all of us.

Vojvodina jedna jedina
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pitajte John Marya

Post od Radoye »

Hi John, i didn't post a question since everything i'd ask has already been asked by others, i just wish to thank you for your time and patience to answer all the questions for us and wish you the best luck with your future career, hopefully it will be a long and successful one, and hopefully there will be plenty for us all to cheer for. Stay focused and stay strong! Cheers! :hurray:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Pitajte John Marya

Post od madda fakka »

John Mary napisao:Vojvodina jedna jedina
Kupio si nas brate samo tako, kada izadjes na teren znaj da smo svim srcem uz tebe :!: samo borbeno :!:
I Bog je Slaninar...
Zaključana tema