Pitajte John Marya

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte John Marya

Post od Dejan »

Na pitanja forumasa odgovara ljubimac navijaca, John Mary. Pitanja mozete postavljati na engleskom i srpskom jeziku. Imate rec...
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Pitajte John Marya

Post od Baltazar »

Pozdrav Džone i dobrodošao u Vojvodinu!
1. Da li si vozio bicikl u okviru oporavka posle povrede-ako jesi nemoj više da prelaziš na crveno svetlo!
2. Na koliko si potpisao ugovor?
3. Ako nađeš devojku u Srbiji da li bi ostao ovde malo duže?
4. Otkud to da imaš dvojno državljanstvo?
5. Koliko si kilograma skinuo od dolaska u Novi Sad, i kako došao na onu kilažu?
6. Šta ne voliš da jedeš?
7. Koga više "voliš", zvezdu ili partizan?
P.S. Nadam se da će Tvoj boravak u Novom Sadu potrajati i da ćeš rešetati tuđe mreže. Uzdravlje!
Vojvodina, jedna jedina!
lala1914
Postovi: 200
Pridružio se: Pet Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Pitajte John Marya

Post od lala1914 »

Pozdrav JM. Pre svega, nadam se da cemo te cesce gledati na terenu u buduce vreme, nadam se da cemo resiti problem spica vise. Kako ti se cini u Srbiji i u NS-u? Kako ti se cini klub? Sta mislis o treneru, saigracima, i upravi? Nadam se da nam neces okrenuti ledja ako slucajno dobijes poziv od onih juzno kao neki nasi bivsi igraci...sve najbolje!!! :cheers: :lala:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od Stexman »

Jbg, ovaj Baltazar upropasti temu, sve je pitao! :mrgreen: Sledeci put ga banujte dok ne prodju bar dve strane sa pitanjima :p

Sad ozbiljno:
Dobrodosao u nas "cudni" klub. Verovatno si i sam shvatio zasto kazem "cudni".
Nemam nista da te pitam samo da ti pozelim da konacno dobijes priliku koju zasluzujes, za ostalo se ne brinem. Znam da ces sutra u kupu dati gol koji ce odluciti pobednika, osecam to.
God luck man,wish you all the best!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pitajte John Marya

Post od Neizlecivi »

Pozdrav Dzone!

Ko ti je navise pomogao da se priviknes na novu sredinu i da li si se sada u potpunosti prilagodio svemu u Srbiji i Novom Sadu?

Sta ti daje toliku motivaciju za fudbalom i uopste, posto smo poprilično iznenadjenji koliko si se brzo oporavio od operacije i koliko vremena si provodio u teretani?

Da li si se navikao na nasu hranu, koja se dosta razlikuje od Tajlandske?

Za kraj, imas li neko omiljeno mesto u gradu, neki deo grada ili kafic koji volis da posecujes?

Good luck! Stay strong!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Pitajte John Marya

Post od Sasa1969 »

Imas li ideju kako to da si postao ljubimac navijaca a da nisi odigrao nijednu utakmicu od pocetka do kraja ?
Pozdrav verujemo u tebe :lala:
Slika
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Pitajte John Marya

Post od madda fakka »

Kako ti se svidjaju uslovi u FC "Vujadin Boskov"?
Koliko si upoznat sa istorijom kluba? Da suzim, koliko znas o bivsim napadackim asovima FK Vojvodina?
Da li si ikada cuo za Srbiju pre dolaska? :) (nemoj da se ustrucavas za odgovor necemo da se ljutimo :) )

Zelim ti da nastavis karijeru bez povreda i sve najbolje u nasoj Vosi :!:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pitajte John Marya

Post od Beonic »

Ti si nas gari Meri, ima da kidas, verujemo u tebe!
Kod svakog od mojih pitanja mozes da navedes vise odgovora, ali gledaj da kod svakog sto vise suzis izbor:

1. Omiljeni igrac;
2. Tvoj idol iz detinjstva;
3. Omiljen saigrac u Vosi;
4. Igrac kojeg bi mozda preporucio Vosi (neki sa kojim si igrao i siguran si u njegove kvalitete);
5. Omiljeni srpski fudbaler (od aktivnih; ne mora samo nasa liga, uopsteno);

Sve najbolje momcino! :lala:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte John Marya

Post od Turija »

Pozdrav.
Meri, nemam šta da Te pitam, osim da Ti se izvinim za Tvoj trenutni tretman u FK Vojvodini, za koju još uvek (posle par decenija provedenih na tribini) valjda navijam, jer mi se sve smučilo, s obzirom kako se naš ugledni Klub i najstariji superligaš, već predugo vodi i predstavlja u javnosti.
Nadam se da ćeš, ipak, zaigrati u našem dresu?
Srećno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Cika Zika
Postovi: 93
Pridružio se: Sre Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od Cika Zika »

Koliko dižes iz benča i da li ćeš uraditi salto za prvenac u Vošinom dresu?
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od Nikola »

Pozdrav Meri!!

1. Kako je izgledao tvoj početak karijere? Otkud u reprezentaciji Kameruna?

2. Kako ti se cini fudbal na Tajlandu u odnosu na Srbiju? Slicnosti i razlike?

3. Omiljeni broj na dresu?

4. Omiljeni strani fudbalski klub?

5. Da li si spreman posle treninga dodatno da treniras kako bi napravio veliku karijeru u fudbalu?

6. Po tvom misljenju tvoje najvece vrline i mane u fudbalu su?

7. Da li postoji neki igrac iz Nigerije, Kameruna ili sa Tajlanda koga bi preporucio Vosi?

8. Omiljeno jelo i pice iz domovine, Tajlanda i Srbije?

9. Da li mozes da nam obecas da nikad neces igrati za titove blizance iz bga?

10. Da li mozemo ocekivati snimak jos neke navijacke pesme, posto si definitivno jako harizmaticna osoba?

11. Na sta ti je bilo najteze da se naviknes u Srbiji, a sta ti se svidja?

12. Da li imas brace i sestre i da li ti se neko iz porodice bavi fudbalom?

13. Sta je izvor tvoje silne motivacije i energije?

14. Kako ti sada deluje period kada si bio na probi i kada si odmah dobio veliku podrsku na SC VB?

15. Ko je po tvom misljenju od mladih igraca ili omladinaca posebno talentovan i na koga obratiti paznju?

16. Kako napreduje ucenje srpskog jezika i da li ti deluje tesko?

17. Koju muziku slusas, koji ti je zivotni moto?

18. Akrobacke sposobnosti prilikom proslavljanja golova imaju veze sa posebnim treniranjem gimnastike ili?

Sve najbolje i samo borbeno! Tvoje vreme tek dolazi.
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od Stexman »

Posle ovoga posta sam morao da se izvinim Blatazaru sto sam ga kritikovao zbog samo 7 pitanja! :mrgreen:
Meri, bezi odavde dok jos imas volje za fudbalom!
Run Forrest Run! The nuthouse is unlocked and wide open! :greenbutt:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od churguzijanac »

Sta kaze trener, zasto ne igras?

Promeni menadzera i nece biti problema.Igraces. Tako to kod nas fercera,cisto da ti kazemo ako vec nisi ukapirao i sam.

Kakva je atmosfera u timu? Nemoj da nas motas. Ili kazi kako stvarno jeste il nemoj ni da govoris.

Kako si prihvacen u klubu od struke, a kako od igraca?
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od Chana »

Dejane, kao prvo:
ISKRENE ČESTITKE NA OVOJ TEMI, IPAK JE JMU99 NAŠ LJUBIMAC :!: :!: :!:

Kao drugo, takođe bitno:
Tema ima generalni "propust" što ne piše rok do koga se pitanja postavljaju, kao ni kada se mogu očekivati odgovori?

Što se mog ljubimca tiče, želim "po stoti put" da mu poželim sve najbolje, budući da mi je od početka FB prijatelj, kao i da pratim sve vezano za njega jer je maltene od prvog momenta osvojio moje simpatije (ne isključivo fudbalske, pre svega ljudske).
Ko želi to da proveri, može da pročita tekstove u temi "Transferi" i da se uveri da sam važan zaključak o JMU99 doneo vrlo brzo po njegovom dolasku. Već posle par dana sam napisao da nam je u klub došao momak koji "zna loptanja", ima potez, fudbalski šmek i što je najvažnije - ima ličnost.

Sada bi samo dodao da me je otada dodatno "razoružao" svojim vaspitanjem i ponašanjem u svakoj situaciji.

Budući da ima dosta pitanja koja su već postavljena, a na koje i mene interesuje odgovor (posebno ono: Nigerija - Kamerun), imam samo par pitanja za John-a:

1. Da li mu fali neko od naših igrača koji su od njegovog dolaska napustili klub (na ovaj ili onaj način), a dopali su mu se svojim fudbalskim i/ili ljudskim kvalitetima :?:

2. Da li je ljubitelj roštilja i specijaliteta od mesa, ili je njegov draži "meni" riblja čorba i riba sa roštilja, budući da planiram da pozovem njega i par mojih ljubimaca (najvećeg slaninara u zadnjih "x" godina - Ćomija Ivanića, mog "Kremanca" Urketa Stamenića i možda još nekog) na malo porodično druženje u bliskoj budućnosti...

I za kraj, neka pozdravi svoju familiju i da im prenese zahvalnost sa moje strane, što je - kakav je :cheers:


P. S.

Ne razumem "stručnjake" koji nisu videli sličnost "Alivodić - Asani", kao što se dosada nisu "proslavili" sa Mary-jevom minutažom :?:
:frown:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Pitajte John Marya

Post od recni galeb »

Ovo bre ko spomenar iz osnovne... :lol:
Ima covek da odgovara pola dana na pitanja.
Koja ti je omiljena boja? Kako ti se zove simpatija...

Nemoj da sledeci put padnes kada budes u sansi, nemas kredita nigde sem kod nas navijaca, da ti bilo sta sviraju... unesi sve to u gol... i loptu i protivnika na ledjima i golmana... mozes ti to! :lala:
Zaključana tema