Pitajte Mirka Ivanića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zaključana tema
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

lexa napisao:Pozdrav Comi majstore.

Pre svega, hvala na svemu sto si uradio za nas klub.

1) Protiv kojeg igraca ti je bilo najteze igrati (dakle, tvoj najtezi cuvar do sada)?
2) Protiv koje srpske ekipe osim blizanaca ti je bilo najteze igrati i zasto?
3) Da si kojim slucajem menadzer/skaut, koje igrace iz JSL bi preporucio nasem klubu?
Bez diplomatskih odgovora ako moze, dakle, voleo bih da cujem imena i prezimena. Ipak si ti dole na terenu
i mnoge stvari bolje vidis/osetis od ljudi koji su na tribinama ili pored tv-a ;-)

Hvala unapred na odgovorima i puno srece u nastavku karijere. Znaj da cemo uvek biti uz tebe i da cemo da pratimo tvoje igre,
ma u kojem god delu sveta igrao :cheers:
Hvala.
1. Maksa.
2.Protiv Čukaričkog. Dobro ukomponovana ekipa, koja igra jako dugo zajedno.
3.Preporučio bih Đuru Zeca i Filipa Stojkovića.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

angua napisao:Nemam pitanja samo da poželim puno sreće u nastavku karijere i nadam se da ćeš bar još malo ostati kod nas da uživamo u tvojim majstorijama.
Hvala.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Schteph_F89 napisao:Prvo bih iskoristio priliku da te pozdravim, pohvalim odnos prema dresu, klubu (pa i drugim klubovima :mrgreen: ) kao i nama navijacima i pozelim da sve to jos dugo traje.
Moje pitanje je u vezi novonastale situacije oko tvog dresa. Posto bih kao i svaki 'zagrizeni' Slaninar voleo da taj simbol Vosinog smeka, ponosa, pa i (od nedavog dogadjaja) prkosa nosim na sebi (pogotovo u mom Bacu gde je pola bela-pola crvena boja retka ali ne i nezapazena), da li postoji mogucnost da kupim orginalni dres (sa brojem, prezimenom)?

Puno srece u daljoj karijeri, samo gazi!
Hvala na svemu rečenom. Pokušaću da obezbedim dres. Pozdrav
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Minja napisao:Nadam se da ce ti se "otvoriti" neki ozbiljan ino klub u kojem ces do maksimuma pokazati svoj kvalitet.

Pitanja nemam, jedino, bilo bi lepo da karijeru zavrsis u nasem dresu.


Slika
Zelim ti da uvek budes korak ispred protivnickih igraca :)
Nadam se da će biti tako. Bila bi mi čast. Lepa slika :)
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

bruin napisao:Bez pitanja, samo pozdrav nasoj "cetvorci", i da kazem moje misljenje da je, prema pricama o istoriji Vojvodine, Mirko najslicniji igracima generacija sa kraja pedesetih i pocetka sezdesetih, koje su i bez titule igrale najlepsi fudbal u tadasnjoj drzavi - lucidan na terenu, ali gospodin covek i tokom i pre i posle utakmice.
Nisam upoznat sa tom generacijom, ali verovaću ti na reč. Hvala na lepim rečima.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Amos napisao:Велики поздрав,велико хвала на свему учињеном у дресу Војводине,и пуно среће у наставку каријере и у животу .

Шта највише волиш да радиш у слободно време?
Да ниси фудбалер био би...?

Узор из дечачких дана?
Да ли сматраш да би xоландска лига била најбољи избор за твоју каријеру?
Volim da provodim vreme sa devojkom, da igram, bilijar košarku.
Kao što sam rekao već gore, volim košarku, mada ne znam da li bih mogao da budem košarkaš zbog visine, kasno sam počeo da rastem. Ali definitivno bih bio u sportu.
Kao klinac sam voleo Inijestu, Kežmana i Zidana.
Već sam spomenuo da bih voleo da odem tamo ili u Španiju.

Hvala.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Rabba napisao:Od Kačara nije iz Vošine škole izašao kompletniji igrač do tebe Ćomara. Nemam šta da pitam. Samo da ti se zahvalim što si naš i što sam imao privilegiju da te gledam na Karađorđu.

Sve najbolje legendo i da te na kraju karijere još malo gledamo u dresu najlepših boja.

Naklon do poda, doktore!
Hvala.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

podbara napisao:Људино,видео си да Те нисам ништа питао.

После великог историјско НЕ, молим Те да помогнеш клубу и продужиш уговор бар на шест месеци!

Позивам све на са овог форума који се слажу са мојом молбом да понове исту у овом топику! Хвала!!!
Već sam rekao... Sigurno da ćemo razgovarati na tu temu. Ja bih voleo da Vojvodina na meni zaradi.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Mare napisao:Pridružujem se Podbarinom apelu!

Ćomi LEGENDO, išamarao si groblje dva puta u roku od nepunih mesec dana, jednom na terenu drugi put sa istorijskim NE! Ne znaju ljudi šta ih je snašlo, pogub totalni, ne znaju da još ima ljudi koji ne gaze svoje reči bez obrzira na sve novce ovog sveta! A ne ko neki smradovi, još kapiteni, koji kažu nema šanse da idu tamo pa onda brže bolje odu sa čistim papirima, ala miroslav jebem se za pare vuličević.

To što poštuješ pre svega sebe i svoju reč, a time i sve nas, jednog dana će ti se višestruko vratiti.

Nadam se da će i uprava znati da te nagradi i da ti ponudi još bolje uslove nego koje si imao do sada, sa opcijom da u slučaju adekvatne ino ponude možeš da ideš kad ti hoćeš i gde ti hoćeš. Sa ovim si to zaslužio.

PRODUŽI UGOVOR NA BAR JOŠ ŠEST MESECI!
Kažem, razgovori nas očekuju, a nadam se i verujem da ćemo doći do dogovora.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Stexman »

Posto je velika potraznja za dresovima ja predlazem da ih Comi nabavi preko kluba(ako moze uopste al pravih igrackih) i da ih prodajemo ovde svim zainteresovanima I pare da idu u dobrotvorne svrhe!? Sad je pravi trenutak za ovakvu marketinsku akciju!

P.S
Dres da je sa Ćomijevim prezimenom, da ne bude zabune...
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

borrissey napisao:
podbara napisao:Људино,

После великог историјског НЕ, молим Те да помогнеш клубу и продужиш уговор бар на шест месеци!

Хвала!!!
Samo bih dodao, da i ako to ne uradiš, hvala ti do neba za ovo!
Hvala i vama na podršci.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

budababa napisao:Derane, veruj da si više obradovao nas ovim ostankom nego što bi njih odlaskom tamo! Produži ugovor sa svojom Vošom ako možeš, da u nekom od narednih prelaznih rokova napravimo transfer kojim ćeš biti zadovoljan i ti, ali i klub i navijači. Kako god, hvala što držiš svoju reč, za razliku od mnogih...

Pitanja:

1. Da li si ikada probao da igraš najisturenijeg napadača (špica) i kako ti leži ta uloga?
2. Koji su dometi Vojvodine u ovoj polusezoni, tj. tvoja prognoza bodovnog salda nakon 22 kola?
3. Šta nam je falilo u dvomeču sa Viktorijom: kvalitet, sreća ili nešto treće? Da li misliš, posle svega, da nam žreb ipak nije bio naklonjen?
4. Zašto, i pored očiglednog kvaliteta, nisi dobio šansu u mladoj reprezentaciji na poslednjem prvenstvu? Misliš li da to ima veze sa time što ne dolaziš iz jednog od blizanaca?
5. Možeš li da obećaš, u ime tima, da nećete izgubiti od zvezde na Marakani u 13. kolu?
6. Jesi li voljan da budeš naš gost kada budemo pravili tradicionalno druženje limanske Firme krajem godine? Nećemo pričati Zagi ništa :mrgreen:

Sve najbolje u nastavku prvenstva, nadam se da ćemo se radovati zajedno uspesima Vojvodine!
1.Igrao sam u mlađim kategorijama nekoliko utakmica, a u prvom timu, sve ukupno, možda 90 minuta. Mislim da mi ta pozicija ne leži baš.
2.Stvarno je teško odgovoriti na to pitanje, ali ubeđen sam da ćemo biti u konukrenciji za najvišlji plasman.
3.Žreb nam nije bio naklonjen, ali opet, to je 4. kolo i sve ekipe su odlične. Moguće da bi nam neka druga ekipa više ležala.
4.Mislim da ima veze.
5.Nadam se da nećemo. Mogu da obećam da ćemo dati sve od sebe.
6.Ahahaha :D Voljan sam, samo me pozovite. Hvala na pozivu i lepim rečima.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Minja napisao:Nadam se da tvoje odluke nisu direktno vezane za odluke ljudi koji ti vode karijeru, i da su te nosile emocije.

Niko nije vazniji od kluba.

Produzi ugovor, omoguci klubu da napravi transfer.
Pretpostavljam da misliš na menadžere. Sigurno da je odluka bila samo moja, a da su oni imali uticaja, možda bih bio tamo. Slažem se.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Daljac napisao:
podbara napisao:Људино,видео си да Те нисам ништа питао.

После великог историјско НЕ, молим Те да помогнеш клубу и продужиш уговор бар на шест месеци!

Позивам све на са овог форума који се слажу са мојом молбом да понове исту у овом топику! Хвала!!!
Плус једно атипично питање:

Да ли си пореклом од Иванића Личана, или Иванића из Босне? Својатају те и моји другари и колеге Личани, а и Босанци, па да разрешимо једном за свагда ту дилему :)

Источна трибина те, без претеривања, воли. На свему смо ти захвални, доказао си и да неко рођен деведесетих, када је васпитан као ти, може да се сврста раме уз раме са највећим легендама нашег клуба.

Хвала ти што си нас подсетио због којих вредности волимо Војводину. Једнога дана када одеш из клуба, са поносом ћу носити и дрес неког од европских великана са твојим бројем и именом на леђима.

Све најбоље ти желим, и молим те да послушаш молбу нашег пријатељ Подбаре :)
Moji su iz Bosne tačnije Donjeg Sokolova. Tata je imao 5-6 godina kada je došao u Srbiju.
Rekao sam već -čekaju razgovori na tu temu.

Hvala ti na svemu rečenom.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Krle napisao:Gospodine Ivaniću,

Redefinisali ste pojam Čovek u ovo neljudsko vreme i vratili odavno poljuljanu veru u osnovne ljudke i moralne vrednosti. Stostruko vam se vratilo!

Hvala zauvek!
Hvala i vama na ovakvim rečima.
Zaključana tema