Pitajte Mirka Ivanića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zaključana tema
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Pitajte Mirka Ivanića

Post od budababa »

Na pitanja forumaša odgovara "udarna igla" našeg tima - Ćomi. Molimo sve koji postavljaju pitanja da obrate pažnju šta su već pitali forumaši pre njih, kako se pitanja ne bi ponavljala. Imate reč...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Forza Voša »

Moze dres? (Da imamo barem dvojicu ''Ivanica'' na istoku; prvog znas M. Ciric - moj drugar sa hokeja)

Sve najbolje zelim.
Poslednja izmena od Forza Voša u Pet Avg 28, 2015 8:19 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od churguzijanac »

Po sopstvenom misljenju sta treba da popravi u igri kako bi bio jos bolji?
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Neizlecivi »

1. Tvoje misljenje o generaciji iz koje si prakticno poslednji veliki izdanak nase skole fudbala, koji je i dalje u klubu. Tu mislim na Radoju,Poletanovica, pa nesto mladje, Sergej,Mijat,Babic... Koliko je mogla ta generacija (osim osvojenog kupa) i kolika je steta sto se duze nije odrzala na okupu?
2. Navedi nekog fudbalera iz nase lige, koji bi po tvom misljenju bio dobro pojacanje za klub? Moze i realna i nerealna :)
3. U kojoj zemlji sebe sanjas u nastavku karijere? I ukoliko to ne bude ove godine, da li postoji makar neka sansa produzenja ugovora?

Hvala za sve jos jednom! Mnogi prodju kroz ovaj klub, pa kasnije ugrizu za srce nas, ne toliko brojne, ali definitivno zaljubljene u ovaj klub. Hvala ti sto si se izdigao iznad tih persona, zauvek si zauzeo lepo mesto u srcima Slaninara. Srecno!

@edit
Ako ce vec biti raspodela dresova, prijavljujem se :mrgreen:
Poslednja izmena od Neizlecivi u Pet Avg 28, 2015 8:33 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od gospodinFKV »

Kada bi ti bio ponudjen zadovoljavajuc ugovor, uz klauzulu da budes prodat sledece leto, da li bi ostao da se boris za titulu?
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Baltazar »

1. Da li si naučio neki strani jezik, i koji?
2. Da li imaš završenu neku školu, i da li misliš da je ona važna za profesionalne fudbalere?
3. Da li planiraš da budeš trener posle igračke karijere?
4. Šta misliš da li možemo osvojiti titulu ove godine?

P.S. Sve najbolje u daljem životu i u nastavku fudbalske karijere. Ono što si van terena uradio zauvek će ostati u srcima navijača, i kao primer ostalim fudbalerimna Voše. Respekt!
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Turija »

Hteo bih samo da Te pozdravim, zahvalim se za sve učinjeno za FK Vojvodinu i nas navijače, a i da Ti poželim puno uspeha i sreće u daljoj sportskoj karijeri.
Pitanje samo jedno ( iz dva dela :) ):
Ćomi, da li je ovo Tvoj oproštajni intervju od nas navijača Vojvodine i od najomiljenijeg dresa i da li ćeš se vratiti, na kraju fudbalske karijere, u naš Klub?
Živeli :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Stexman »

Veliki pozdrav i od mene. Da ne bude da sam se sakrio jer sam ja jedan od onih koji su te najvise kritikovali ovde.
Nikad mi nije bila namera da te uvredim iako je nekad mozda to tako zvucalo. Mislim da si jedan od najboljih igraca koji je igrao za Vosu zadnjih desetak godina, ali
ponekad tvoj mekan pristup utakmici me iziritira(a svi znamo da mozes mnogo vise) pa u afektu napisem nesto sto ne zvuci lepo. Ovim putem se izvinjavam ako te je bilo sta od mog pisanja uvredilo!

Sinoc si bio pravi vodja i u takvoj ulozi zelimo da te gledamo bar do kraja ove sezone! Nemam neko pitanje samo zelim da prenes saigracima jedno:

Videli ste sinoc protiv Viktorije kakvu podrsku imate kada igrate srcem! Sve sto zelimo je da tako nastavite. Nisu bitne titule i trofeji, rezultati i ostale zajebancije.
Bitno je da vi odigrate kako umete i nikada vas niko nece kritikovati. Meni je drazi onaj poraz sinoc gde smo svi dali svoj maksimum, i vi na terenu i mi na tribinama, kada smo svi stali iza vas jer smo shvatili da je ekipa Viktorije jednostavno bolja i da pored sve vase volje nemamo sanse!
Ali takvu Vojvodinu zelimo da gledamo i protiv "malih" domacih ekipa! Srcanu, napadacku, atraktivnu. Pozdrav svim prvotimcima!


Sve najbolje ti zelim!
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mare »

Велики поздрав и хвала на свему учињеном на и ван терена за нас навијаче Војводине.

1. Мирко, молим те за коментар потеза нашег бившег капитена мирослава да са чистим папирима, што значи практично да може да бира клуб у који хоће да иде, исти изабере да оде у нк партизан, а био је учесник оног чувеног финала купа у ком смо на онакав начин покрадени.

2. Ко је, по твом мишљењу, најбољи играч с којим си до сада играо у Воши, узимајући у обзир ову али и све претходне сезоне?

3. Која ти позиција у тиму највише одговара?

4. Молим те да издвојиш један моменат из твоје досадашње каријере у Воши којег ћеш се увек радо сећати и један који ти је најтеже пао и кога се наравно нећеш радо сећати.

Још једном хвала ти на свему и желим ти све најбоље у наставку каријере. Где год да одеш увек се сети наше Воше, кад год можеш помени је, нама то пуно значи, а ми ћемо свакако пратити твоје игре и радовати се головима које постижеш.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od N13 »

Veliki pozdrav. I ja sam te par puta kritikovao (dobronamerno, naravno) , i drago mi je da si toliko napredovao u poslednjih godinu dana, i pokazao da si veliki igrač na terenu i čovek van terena.

Moje jedino pitanje je: da li pratiš mečeve mlađih kategorija Vojvodine i ako pratiš, kojeg igrača iz mlađih kategorija smatraš velikim potencijalom koji bi u budućnosti mogao biti nosilac igre Vojvodine?

Veliki pozdrav i sve najlepše u karijeri!
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Ken mahniti »

Samo veliki pozdrav i sve najbolje u nastavku karijere gde god to bilo,i naravno veliko hvala za ovo divno leto :cheers:
Korisnikov avatar
vosa do groba
Postovi: 375
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od vosa do groba »

Moje pitanje glasi:
Da li mozes malo da opises celu sagu koja je bila oko tvog prelaska u zvezdu i da li je tacno da je iz naseg kluba neko vrsio pritisak na tebe da predjes tamo i ko to?

Sve najbolje u nastavku karijere :cheers:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od laki »

Definitivno bez da i malo polemisemo, ti si pored Sergeja, jedan od najlucidnijih igraca sa loptom koji je igrao u Vosi u poslednjih mnogo godina.
Bez obzira na to, ja sam te neretko kritikovao jer sam ja takav da mi je bitnije da vidim igraca koji rilja po terenu 90 minuta, nego nekog sa alibi trcanjem, koji tu manjkavost srcanosti nadomesti sa par dobrih poteza.
Ovo o cemu sam pricao malopre, ta tvoja mana koju si po meni imao, se svela na jako malu meru i mislim da kad je totalno prevazidjes, tvoj fudbalski domet ce biti jako visoko jer ti imas nesto sto malo ko ima, a to je ta lucidnost kada ti je lopta u nogama.

Istok ce te zauvek voleri zbog tvog odnosa prema svetom dresu Vose na terenu, kao i van njega. Gde god da odes jednog dana, ENAC ce te uvek bodriti uz male ekrane, tako da znas da gde god igras, na bilo kojem stadionu, mi cemo biti uz tebe.

Sve najbolje, majstore!
Slika
Korisnikov avatar
Red Firm Telep
Postovi: 44
Pridružio se: Sre Apr 18, 2012 11:44 pm
Lokacija: Telep

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Red Firm Telep »

1. Koji ti je životni san?

2. Kako vidiš sebe za 5-6 godina?

Veliki pozdrav i sve najbolje u daljoj karijeri! :)
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Red Marquis »

Prvo želim da naglasim da si mi definitivno najdraži igrač ove generacije i na terenu i postupcima van nje.

1.Da li si igrao neki meč za koji možeš da kažeš "E, ovde su nas baš pokrali" ?
2.Ko je lider ekipe u svlačionici?

SVE NAJBOLJE U DALJOJ KARIJERI!
Io odio Belgrado
Zaključana tema