Pitajte Mirka Ivanića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zaključana tema
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

severozapad napisao:Ćao Mirko,

Kako je imati najveća muda u fudbalskoj Srbiji?

Izabrao si teži put ali onaj popločan za ulazak u legende FKV i Novog Sada uopšte.
Ostani svoj i ne skreći sa tog puta nikad i doćićeš gde si krenuo bez obzira na sve.
Igrao si na utakmici gde je sa ceo stadion odao počast čoveku koji je isto tako jednom davno rekao NE.
Sve ostalo što je kasnije uradio je bila nadogradnja na osnove koje su sazidane od stava i reči.

Sve najbolje derane.
Ne osećam se kao neko ko ima najveća muda u fudbalskoj Srbiji. Nisam ja to tako shvatio kako mnogi shvataju, nije tu bilo nikakve dileme.

Hvala.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Ultra slanina napisao:Nemam pitanje, samo da se nadovezem i napisem veliko hvala Ljudino! :lala: srecno u daljem nastavku karijere, nadam se da ces tek za 6 meseci minimum razmisljati o promeni sredine.
Hvala.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Avangarda napisao:Nemam pitanja, samo bih zeleo da se zahvalim Ivanicu na svemu sto je do sada uradio za klub i da mu pozelim sve najbolje u buducnosti, kako na privatnom tako i na profesionalnom planu!
Hvala.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Friend napisao:Svaka čast majstore što si pokazao jednima,drugima i trećima šta znači data reč.Naklon do poda :lala: i veliko hvala.
Samo jedno pitanje za tebe.
Koliko si imao propuštenih poziva i poruka danas ujutro kada si upalio telefon? :mrgreen:
Imao sam mnogo i poruka i poziva. Morao sam i fejsbuk da ugasim zbog toga. Bilo je svakakavih poruka.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Turija napisao:Ćomi, još jednom bih hteo i ovde da ti se zahvalim za učinjeno istorijsko delo.Svojim moralnim i nepokolebljivim stavom, za mene si stao uz rame Vujketu i Tozi, a verujem i talentom i igrom, kao i daljom uspešnom sportskom karijerom.
Takođe, mislim da ne bi trebalo ovde da Te opterećujemo produženjem ugovora (previše je bilo tereta na tvojim plećima, čitavo ovo leto).Ja znam da ćeš učiniti sve što bude u Tvojoj moći i za dobrobit Vojvodine.Vojvodina će sigurno dobro proći u Tvom transferu (od ovog propalog bi imala samo isto takvo propalo obećanje).
Svojom odlukom vratićeš mnoge ljude na naše tribine, da još malo uživamo gledajući Te u Vošinom dresu (u preostalom vremenu) do odlaska u veliki evropski klub.
Srećno!
Živeli :cheers:
Uvek sam gledao interes kluba. Nadam se da će Vojvodina zaraditi na meni. Hvala na zaista lepim i velikim rečima.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

MiSmoFKV! napisao:Најбољих 11 са којима си играо у тиму?(цела постава, од голмана до шпица)
Свака част на пружању подршке Настићу док је излазио против Плзена - капитенски потез.
Нема смисла да понављам за близанце.
Све најбоље и у животу и у каријери!
Žakula, Puškarić, Pekarić, Babić, Nastić, Radoja, Poletanović, Milinković-Savić, Gaćinović, Alivodić, Veselinović.

Hvala.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

mihailov napisao:
podbara napisao:Људино,видео си да Те нисам ништа питао.

После великог историјско НЕ, молим Те да помогнеш клубу и продужиш уговор бар на шест месеци!

Позивам све на са овог форума који се слажу са мојом молбом да понове исту у овом топику! Хвала!!!
Comi, vec si pokazao da ti je stalo do kluba, pa sam uveren da ce tako biti i u budućnosti!
Hvala jos jednom i sve najbolje u daljoj karijeri! Novci ce sami doci kad-tad, kvalitet nije upitan...
Mislim da nema potrebe da se ponavljam... Hvala
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Jole napisao:
podbara napisao:Људино,видео си да Те нисам ништа питао.

После великог историјско НЕ, молим Те да помогнеш клубу и продужиш уговор бар на шест месеци!
Racunam da ce svaki slaninar stati iza tvoje odluke, kakva god ona bila.
Šta da kažem osim hvala na podršci.
Mirko Ivanić
Postovi: 55
Pridružio se: Pet Sep 04, 2015 4:04 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Mirko Ivanić »

Brane napisao:Mico, zelim ti sve najbolje u karijeri. Da traje dugo i da te povrede zaobidju. Naravno, da imas i malo srece jer bez toga ne ide. Da odaberes pravi klub za dalji napredak, da se nastavis dokazivati iz dana u dan. Play hard, practice harder itd.
I naravno, veliko hvala sto si ovim neandertalcima objasnio neke stvari.
Hvala na pordršci i lepim rečima.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od newnowapv »

Stexman napisao:Posto je velika potraznja za dresovima ja predlazem da ih Comi nabavi preko kluba(ako moze uopste al pravih igrackih) i da ih prodajemo ovde svim zainteresovanima I pare da idu u dobrotvorne svrhe!? Sad je pravi trenutak za ovakvu marketinsku akciju!

P.S
Dres da je sa Ćomijevim prezimenom, da ne bude zabune...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Radoye »

Mirko, hvala ti na vremenu koje si odvojio da nam odgovoris na pitanja! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od ogi »

Mirko Ivanić napisao:
ogi napisao:Samo da kazem da imamo zajednickog rodjaka, V.A. i da licis malo na njega :mrgreen: Puno pozdrava i da ostanes u Vosi, da na leto slavimo titulu!
Ne mogu po incijalima da skontam :) Moraš mi reći puno ime i prezime. Nadam se da hoćemo, ništa nije nemoguće. Pozdrav
Dacu ti samo puno ime, Veselin. Valjda znas sada :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od the Gari »

Ovo je podsetilo na dane najboljih intervjua ovog sajta, na one s Brkićem ili Buačom.
Vrlo iskreno, staloženo, hladnokrvno... Baš kao i na terenu.
Hvala, majstore.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Voja »

Moram priznati da sam odusevljen odgovorima,iako nista nisam pitao jer... sta znam,mozda i iz straha... plasim se da nam se sa Mirkom ne ponovi ista prica kao i sa Tadicem.Velemajstor fudbala,ali po mom skromnom misljenju,za sada premalo pokazano u dresu Vose.Naravno,i toliko je dovoljno da se odskace,ali... Mirko,ako navratis (a verujem da hoces) ponovo ovde,pitao bih te da li se slazes sa cinjenicom da si recimo Vosi dao otprilike 40% svojih kapaciteta!?E sad,ovde ne bih krivio tebe,nego mi se cini da ta nasa skola izbacuje takve profile igraca,nekako mekane i neobradjene do kraja.Nekako mi dodje i zao i krivo kada vidim da svaki nas biser tek preko eksplodira,da li je to zbog mladosti,ili nam u skoli nedostaje jos neki segment rada ni sam ne znam. Ali u svakom slucaju,ovi odgovori na forumu,i potezi van terena su te ipak lansirali visooooko u srcima svimh iskrenih zaljubljenika u Vosu.Hvala ti!!!!

p.s.nekako te nisam smatrao za brzog igraca,ali u par zadnjih meceva si imao fantasticnu startnost i begove sto je vidan pokazatelj da napredujes... zelim ti da se ne zaustavljas,sve do Atletika ili Celzija recimo :wink: :cheers:

p.s.s.Za Djuru Zeca apsolutna podrska
Slika
Casual 1989
Postovi: 101
Pridružio se: Uto Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Casual 1989 »

U jednom dahu sam procitao sve odgovore, sjajno stvarno.

Comi legendo, ako mi stvarno obezbedis dres znaj da ce biti uramljen i zauvek u mojoj sobi gde god da budem.
Zaključana tema