Pitajte Mirka Ivanića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zaključana tema
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Milan »

the Gari napisao:Ovo je podsetilo na dane najboljih intervjua ovog sajta, na one s Brkićem ili Buačom.
Vrlo iskreno, staloženo, hladnokrvno... Baš kao i na terenu.
Hvala, majstore.
Slazem se u potpunosti. I mene je iskrenost kod pojedinih odgovora prijatno iznenadila.

Hvala na odgovorima Mirko!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Лампард
Postovi: 118
Pridružio se: Uto Avg 25, 2015 5:22 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Лампард »

newnowapv napisao:
Stexman napisao:Posto je velika potraznja za dresovima ja predlazem da ih Comi nabavi preko kluba(ako moze uopste al pravih igrackih) i da ih prodajemo ovde svim zainteresovanima I pare da idu u dobrotvorne svrhe!? Sad je pravi trenutak za ovakvu marketinsku akciju!

P.S
Dres da je sa Ćomijevim prezimenom, da ne bude zabune...

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Turija »

Milan napisao:
the Gari napisao:Ovo je podsetilo na dane najboljih intervjua ovog sajta, na one s Brkićem ili Buačom.
Vrlo iskreno, staloženo, hladnokrvno... Baš kao i na terenu.
Hvala, majstore.
Slazem se u potpunosti. I mene je iskrenost kod pojedinih odgovora prijatno iznenadila.

Hvala na odgovorima Mirko!
+1
:lala:
Posle datih odgovora ubeđen sam da ćeš na najbolji način iskoristiti taj Tvoj veliki slobodni prostor za napredak.Ostaje samo žal (kao i kod Voje) što će se to desiti tamo daleko od Voše.
Ipak, jednog dana kada se vratiš u Vojvodinu, sa takvim internacionalnim znanjem i iskustvom (kao što smo 89 imali sa Šestićem), uzmemo i tu željenu Titulu prvaka države (ako ne pre :wink: )
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od ultra komsa »

Ivanicu ako navratis, cast bi mi bila da nosim tvoj dres ako postoji ikako mogucnost da dodjem do njega jer u Novembru odlazim kod Skandinavaca. E da svi imaju mozak ko ti gde bi nama kraja bilo....Drz se
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Владика »

Још једно велико хвала на одвојеном времену и искреним одговорима! Један је Ћоми капитен!
playmaker
Postovi: 514
Pridružio se: Ned Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od playmaker »

Majstore uzivao sam citajuci, cim se otvori "shop" kupujem tvoj dres, sto zbog dobrih igara a pogotovo jer si nase dete i covek od reci.
Kada si ispalio blizance za mene si usao u odabrane. :twisted:

Sve najbolje u zivotu i karijeri! :cheers:
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Chana »

Stexman napisao:Posto je velika potraznja za dresovima ja predlazem da ih Comi nabavi preko kluba(ako moze uopste al pravih igrackih) i da ih prodajemo ovde svim zainteresovanima I pare da idu u dobrotvorne svrhe!? Sad je pravi trenutak za ovakvu marketinsku akciju!

P.S
Dres da je sa Ćomijevim prezimenom, da ne bude zabune...
+1

Odmah se prijavljujem :!: :!: :!:
Uz molbu da ne budu dresovi za Ćomijev stas, nego da ih bude i za elegantno "prepunjene" (XXL ili XXXL)

P. S.

Ćomi, hvala još jednom ii od mene na odvojenom vremenu da nam se obratiš preko foruma... :lala:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Pitajte Mirka Ivanića

Post od Krle »

:cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Zaključana tema