Pitajte Lazara Veselinovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Stexman napisao:LAZOOOOOOO! Veliki pozdrav od Gardinovčana :lala: . Da si nam zdrav i efikasan a ostalo ćemo lako!
Znam da nije praksa i nikad to nisam radio, ali ja bih te zamolio za dres sa tvojim imenom! Ako može, ako ne može opet dobro! ;)
Pozdravi saigrače!
Hvala. Može dres, ali na kraju sezone, jer trenutno ne možemo da dajemo dresove, a pošto sam momku pre obećao na kraju polosezone, neka tebi bude na kraju sezone. Isto kao i on, dođi na Vujadin Boškov, gde će te čekati dres.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Neizlecivi napisao:Pozdrav pre svega :)

Kako ocenjujes atmosferu u timu sada u odnosu na onu kada si stigao u ekipu prosle godine? Tada je tim skroz promenjen i otislo je dosta igraca koji su u tom trenutku smatrani najkvalitetnijim u Vojvodini.
Da se nadovezem na neki nacin na prethodno pitanje - kratak komentar na prelazak trenera Nikolica i trojice fudbalera u beogradski tim. Uzevsi u obzir to da su se pojedini od njih kleli da nikada isto ne bi ucinili.
Da li je i u kojoj meri uticalo na igrace sve ovo sto se desavalo u upravi, pa u jednom trenutku i u upravama kluba.
Da prokomentarises publiku koja vas prati, i tvoje misljenje o nesto slabijoj poseti ove sezone.

Sve najbolje u nastavku sezone, da si nam ziv i zdrav! :cheers:
- Atmosfera je bila odlična, a sad je još i bolja zbog pobeda. To je manje - više ista ekipa, nije puno igrača otišlo.
- Nemam komentar.
- Ne opterećujem se time. Moje je da treniram i da se bavim svojim obavezama.
- Ja sam na neki način, ne razočaran nego mi je krivo što je stadion prazan, jer da dolazi samo 1% Novog Sada i okoline bio bi stadion popunjen. Zbog toga mi je krivo, da drugi gad po veličini u Srbiji ne može da skupi 5-6 hiljada gledaoca, nije mi jasno. Mi igrači stalno pričamo o tome. Da bi bio prvi u ovoj ligi, moraš da imaš više ljudi na stadionu. Ne možemo mi da osvojimo titulu sa 1500-2000 ljudi na stadionu. Kad je stadion popunjen drugačije je nama da igramo, a drugačije je i ekipi koja dođe, a i sudije bi se drugačije odnosile.
Poslednja izmena od Lazar Veselinović u Sre Okt 08, 2014 9:59 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

madda fakka napisao:Pozdrav za Lazu :!:

Bez obzira na to sto ides na bokove i u napad, oba mesta ti "leze" jer ipak umes da zagradis loptu i pretrcis igraca sa istom i naravno da ga ostavis iza sebe korak ili dva bez problema.

Moje pitanje: Imate momci snage za 2 fronta? (Naravno mislim na kup i prvenstvo) Koliko sam gledao utakmice na svakoj dajete 100% pa da ne izgorite :?

Zelim ti da treses mreze i budes prvi strelac lige, da se brzo oporavis i naravno nastavis sezonu bez povreda :!: Dodji u sektor 6 na utakmici sa NP da prisustvujemo istoriji zajedno ;)

Ziv bio :lala:
-Naravno da imamo. Tu je još dosta igrača, koji ne igraju i koji su na klupi, a zaslužuju da igraju.
-Hvala. Utakmica sa Novim Pazarom je uveliko prošla sad već, tako da, neki drugi put :)
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Chana napisao:Pozdrav za našeg centarfora, a što je još i važnije – pravog Slaninara...

Kasno sam video ovu temu, tako da su me preduhitrili sa nekim pitanjima od kojih je svakako najvažnije ono o stilu igre (i mene interesuje da li Ti je stil zabijanje sa krila – ili su to treneri kod Tebe stvorili svojim zahtevima) kao i o potrebi da se brže oslobađaš lopte i pre budeš spreman za povratni pas od Ćomija, Mareta, Alija ili već nekog drugog.

Ipak jedno pitanje nisam video do sada:
Kako Ti je bilo u Kruševcu, kada si svo vreme “nosio” onog grmlja na leđima, i o kakvoj povredi se radi – budući da si meč završio posle onog prodora sa desne strane, bez nekog direktnog faula, ako se dobro sećam!

Ne bih Ti postavljao previše pitanja, pošto u ovoj polusezoni imaš “odgovore na sve”, pa od Tebe i momaka samo očekujem nastavak dobrih partija, uz molbu da onom nesretniku Vuletu i onoj ćelavoj :shit: jajari – nabacite još koju boru više na lice. :cheers:

Da si nam živ, zdrav i da Te povrede mimoilaze u ostatku karijere :!:

Veliki pozdrav sa centralnog dela zapadne tribine...
-Teško je bilo u Kruševcu, pogotovo sa tim štoperima. Bilo je puno visokih lopti što mi je dodatno otežalo.
-Imam istegnuće mišića zadnje lože.

Hvala.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

fare napisao:Lazo prvo svaka čast na partijama i golovima ove sezone a pitanje glasi: da li si u dresu Hajduka dao gol Voši ?(ne mogu da se setim) i kakav ti je bio osećaj igrati protiv tvoje voljene Voše ? Šta se sada dobrano primećuje (da si pravi slaninar) :lala:
Nisam dao gol protiv Vojvodine ni u jednom klubu zbog čega mi je sad i drago :)
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Voja napisao:Laza kamikaza :klanjanje:

Da ne davim previse sa pitanjima,posto ih ima bas mnogo. Jos u Kuli si mi postao jedan od omiljenih igraca na nasim prostorima,jer si mi donosio mnogo bodova na fantazziu :mrgreen: (igra u kojoj se vrednuje ucinak (izabranih)igraca na terenu),pa sad jos kad nosis dres voljenog kluba i ne krijes ljubav prema istom nema dalje....

Pitanje:
Mozes li mi opisati kakav je osecaj koji te ispunjava u momentu kada se zavrsi mec (ili izlazis pred kraj da bi dobio ovacije),a ti znas da si ga odigrao u klubu koji volis,za koji navijas,da si dao sve od sebe (natopljen dres posle svake utakmice to nedvosmisleno pokazuje),znas da te publika voli,respektuje i jos povrh svega ekipa pobedila? Da li je samo jos pehar nesto iznad svega toga? :wink:

Hvala na odgovoru!!!!
Zelim ti uspeha i srece u daljoj karijeri,a posebno bih voleo da dva komada stavis na JNA :lala:
-Da, znam šta je fantazi i mislim da je fenomenalna igra. Drago mi je zbog toga :)
-Pff... Neopisiv osećaj, za to se igra fudbal... Nema lepšeg osećaja.
- I ja bih voleo :)
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

ssnigd napisao:Pozdrav Lazare.

Posle Trencina i onog ocaja u Slovackoj, napisao sam bas ovde na forumu sta to ti treba da igras a da bi bio koristan za ekipu. Sada mi je neizmerno drago sto si mi to pokazao i zapusio usta. Nadam se da ce tako biti i u narednim utakmicama. A sada pitanja:

1. Kada smo vec kod Slovacke, sta vam se to dogodilo tamo? Ako moze neki kratak rezime. I jeste li imali razgovor sa upravom povodom toga?
2. Svi su te pitali za stil igre i izvlacenje na krilo, tako da ovo nece biti pitanje nego vise neka konstatacija, jer cini mi se da si u odredjenim situacijama tvrdoglav i da konstantno volis da ides na levu nogu. Primer je utakmica sa ciganima gde si 5,6 puta koliko sam izbrojao izgubio loptu samo zbog toga.
3. Da li si pozeleo da odes iz kluba na kraju prosle sezone i posle onih turbulencija u upravi ili posle Trencina?
4. Sta se to dogodilo posle utakmice sa Jagodinom u Novom Sadu posle kupa? Je li istina kao sto je rekao Sosa Babic da su neki plakali u svlacionici, pa neko tvoje misljenje povodom toga?
5. Srpkinje ili Beloruskinje :mrgreen:
6. Nastavite da gazite dalje i nema stajanja i opustanja sada. Prvo Cacak, pa cemo dalje. Do groblja i jna ima dosta jos :wink:

Pozdrav jos jednom, sve najbolje u daljoj karijeri i jos puno golova i pobeda u najlepsim bojama.
1. Bili smo preumorni. Imali smo u 5-6 dana jako puno putovanja, koja su nas iscrpela. Kad smo izašli na teren oni su delovali kao Real Madrid naspram nas - brži, jači itd. , što nije ni približno realno. Mislim da smo u Novom Sadu pokazali i dokazali da je to bio jedini problem. Pričali smo sa upravom naravno. Oni su imali razumevanja i dali nam podršku da nastavimo dalje jer, ako može jedan Brazil da izgubi kod kuće 7 : 1, mislim da može i nama da se desi tako nešto. Ostaje žal što nismo igrali sa Halom, ali eto.
2. Protiv cigana je bila moja najslabija utakmica do sad u ovih 8 kola. A i sudija je dozvolio njihovim štoperima da igraju nešto oštrije na meni, što su oni do kraja utakmice koristili. Bilo mi je teško i zbog terena.
3. Nisam želeo da odem iz nekoliko razloga. Osvojilo smo Kup, a i nisam bio zadovoljan sa onim što sam pokazao, tako da sam hteo da ostanem i da se dokažem u klubu za koji navijam.
4. Istina je. Žalosno je to što su svi pričali da smo namestili, to nas je baš pogodilo. Problem je bio što je utakmica došla 3 dana nakon finala Kupa, nakon kog smo mi puno slavili, a gotovo da nismo ni imali ozbiljan trening do te utakmice.
5. Naravno Srpkinje. Srpkinja mi je žena :D
6. Hoćemo.
Poslednja izmena od Lazar Veselinović u Sre Okt 08, 2014 10:01 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

PolovinaZ napisao:Veliki pozdrav Lazare i čestitke na odličnim partijama!
Kada si došao u prolećnoj polusezoni stekao sam utisak da nemaš svežinu i da zbog toga ima prostora za napredak. Da li su bolje partije na početku ove sezone posledica bolje fizičke spreme ili...?
Meni lično ne smeta to izvlačenje na krilo,jednostavno takav si tip igrača, jedino što bih napomenuo da smo mnogo opasniji prilikom oštrih prizemnih centaršuteva ili povratnih lopti. Da li i ti smatraš da ti je igra glavom slabija strana?
Moram priznati da sam imao utisak da ćeš ti biti od onih igrača što kod kuće rešavaju tekme a na strani ih nema nigde(nešto slično našem šefu stručnog štaba :mrgreen: ), ali razuverio si me sa 6 bodova na strani koje si uknjižio svojim golovima...
Kada si otišao u glavni grad Belorusije,da li si imao neke želje vezane za dalji tok karijere(na primer u pravcu Rusije ili Ukrajine) ili si ostavio mogućnost da se vratiš u Srbiju?...
Ko je po tebi najveći potencijal od klinaca koji tek dolaze?
Pozdrav!
- Ima i toga, jer sam u Belorusiju otišao nespreman, a kada sam se vratio ovde imao sam teške pripreme što je bio najveći problem - nisam imao svežinu.
- Zavisi iz kog ugla gledamo. Mi nismo ni ekipa koja igra na taj način, ne idemo na centaršuteve već sve ide po zemlji. Kada bih imao centaršuteve mislim da bih se snašao jer smatram da imam dobar udarac glavom.
- Tako se namestilo, ali meni je svejedno gde igram, sa te strane. Opet, najviše volim da igram kod kuće, pred našom publikom i na terenu koji smatram najboljim u Ligi. Idem u svakoj utakmici na gol.
- Otišao sam u Belorusiju na pozajmicu, koja kad je istekla nije došlo do dogovora sa klubom. Imao sam ponude više klubova iz Srbije, ali sam odabrao Vojvodinu jer za nju i navijam.
- Ne računajući Gaćinovića, Nastića, Ivanića koji su standardni, možda Luković i Grgić.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Grof Žekula napisao:1- Зашто “9“ на леђима?
2- Нешто о лиги Белорусије? Какав је ФК НЕМАН (подржавам их само због имена)?
3- Халф против кога не волиш да играш?
4- Стрелац најлепшег гола, по теби, у историји?
5- Дајеш гол партизану у 11. колу?
6- Кога сматраш најзаслужнијим за твој фудбалски развој?
7- Тренер који је на тебе оставио „најјачи“ утисак?
8- Ко ти је најбоље до сад „паковао“ голове?
9- Волиш ли да пецаш, с обзиром да си „дете са Дунава“? Имаш ли неки хоби?
10- Који спорт гледаш, осим фудбала на ТВ? Да ли си гледао хокеј (уживо) у Минску?
11- Да ли планираш да останеш у фудбалу после играчке каријере?

ПС - све што је Кен махнити написао је истина!!! Заслужио је дрес!!!
1. Nema neki poseban razlog. Napadači nose taj broj, a i u Kuli sam imao odličnu sezonu noseći taj broj.
2. Po meni teška liga, igači su jako spremni. Nema kao kod nas tehnički obučenih igrača. Znam za FK Neman, ali nisam siguran da li sam igrao protiv njih.
3. Nino Pekarić.
4. Zlatan Ibrahimović protiv Engleske.
5. Naravno :)
6. U mlađim kategorijama Zoran Grujić.
7. Najjači utisak na mene je ostavio Zoran Milanović, koji je najviše uticao na moju karijeru jer me je on prebacio sa desnog spoljnjeg, nešto slično Alivodiću, na špica, nakon čega sam postao 3. strelac lige sa 18 golova. Sviđa mi se i Džimi Marić, naročito kao ličnost, jer smiren i odmeren.
8. Ivanić.
9. Naravno, živim blizu Dunava. Volim sve što ima veze sa vodom tj. rekom.
10. Gledao sam hokej uživo. Ostavio je strašan utisak na mene, jako mi se svidelo. Mislim da je bilo 15 000 ljudi u hali kad sam gledao.
11. Planiram da ostanem.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

budababa napisao:Veliki pozdrav za Lazara "Masnog" (ako pratiš Državni posao, znaš o kome se radi :mrgreen: ). Najpre da priznam da sam bio u onoj grupi navijača koja je bila vrlo skeptična nakon prošlosezonske polusezone, ali mi je drago da si nas demantovao i dao za pravo onima koji su te podržavali i dali kredita i vremena da "proradiš". Svaka čast i samo nastavi sa dobrim partijama i golovima!

Što se pitanja tiče:

1. Znam da je nezahvalno tražiti bilo kakvu prognozu, ali me interesuje tvoja predikcija datih golova do kraja sezone. Trenutno si na koti 7, misliš li da možeš do 20 komada do maja meseca? Ja ti želim da te povrede zaobiđu, ostalo je na tebi.
2. Možemo li do odbrane kupa ili nam je ovog puta prvenstvo prioritet?
3. Razmišljaš li i dalje o inostranstvu ili planiraš da se skrasiš u Vojvodini i tu završiš profi karijeru? Ako je opcija inostranstvo, koja liga bi te zadovoljila?
4. Koje uslove bi morao da ti ponudi neki od BG blizanaca da pređeš u njegove redove? Ali iskreno, za razliku od Vulićevića, Trajkovića i sličnih, koji su pričali da nema tih para pa ipak otišli.
5. Da li jedva čekaš svečarsku utakmicu u Kovilju i kakav će to biti osećaj da se u toj ulozi pojaviš u svom mestu, kao oni mladići pre jednog veka?
6. Koji bi inostrani tim ti lično voleo da vidiš na "Karađorđu" u utakmici koja bi obeležila veliki jubilej od 100 godina postojanja? (sa nadom da će do toga ipak doći)
7. Ima li u timu vere da možemo uzeti jesenju titulu, kako "diše" ostatak tima?

Još jednom, sve najbolje i samo trpaj!
Retko pratim, znam površno likove.
1. Mislim da mogu jer je to realna brojka. Ne bih igrao da ne verujem.
2. Mislim da treba da napadnemo i jedno i drugo. Imamo odličnu ekipu, sa odličnim zamenama.
3. Ne razmišljam o inostranstvu, razmišljam isključivo o Vojvodini, utakmicu po putakmicu, a inostranstvo će doći samo po sebi, ako pokažem kvalitet.
4. Ne bih prešao tamo. Imam i neka svoja loša iskustva sa njima (igrajući protiv njih). Po meni je Vojvodina i veći klub.
5. Mnogo mi je drago što sam to dočekao, da za 100 godina Kluba ja igram protiv Kovilja, što će večito ostati zapisano. Jedva čekam.
6. Borusija Dortmund.
7. Naravno da ima, o tome pričamo svaki dan, da smo najbolja ekipa u Ligi.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Schteph_F89 napisao:Pozdrav Lazo!
Pitanja koja me interesuju su uglavnom postavljena tako da od mene cestitke tebi kao i celoj ekipi za dasadanje partije i samo tako nastavite! Slaninari se polako bude, puni se stadion, prica se o Vosi! Nadam se samo da ste i vi svesni da se ne moze preko noci napuniti stadion i vratiti poverenje navijaca i da treba jos da se radi na tome. Ovo moze biti i pitanje, (Da li ste svesni?), jel vi trenutnom igrom zasluzujete 10.000 na svakoj utakmici ali sva desavanja u i oko kluba prethodnih godina, u drzavi generalno nisu bas da je fudbal u prvom planu... Elem, znate da podrsku od nas 'okorelih' imate uvek, potencijal da imate jos vecu se upravo pokazuje a ja se nadam da do poslednjeg kola kad budemo slavili titulu ( :dance2: ) cemo videti punu snagu Slaninara pa da nam i "Karadjordje" bude tesan.
Jos jedared pozdrav od mene i ekipe iz Baca!
Svesni smo da ne može odmah pun stadion, ali mi bismo bili prezadovoljni sa 5000 ljudi, a sa 10000 bismo pobedili svaku utakmicu.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

recni galeb napisao:cao, Jona!

Da li znas cenu mangulJica iz rita?
Kako se poklapao saran ove godine?
Kada ces obici klince na treningu u dole u Adi, verovatno bi im puno znacilo?
- :D Znam generalno, ali ne znam koja je u ovom trenutku.
- Nisam nikad poklapao, ali bih voleo, to mi je želja.
- Čim me neko pozove, ja bih rado došao.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od recni galeb »

Znam da nisi, a kada probas pazi se tih ribocuvara... :lol:
A za to da dodjes dole i ne treba neki poseban poziv, iznenadi ih, jebes i Todeta i Majuru i ekipu iz Brasicine kafane, bitni su ti klinci i da vide da se isplati trcati za tom loptom...

:lala:
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od lazarr »

Čita se forum redovno... :lol:

http://mondo.rs/a734354/Sport/Fudbal/Fu ... adion.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Stefke »

Браво Лазо мајсторе, капа доле :klanjanje:
Само наставите да газите, а посета ће надам се заједно са добрим резултатима :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema