Pitajte Lazara Veselinovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Grof Žekula »

Lazar Veselinović - rođeni Novosađanin (04.08.1986.) koji je odrastao u jednom od najlepših mesta na Dunavu, boemskom i pesničkom Kovilju, tamo gde je naša Vojvodina odigrala prvi meč u svojoj jednovekovnoj istoriji, u januaru mesecu ove godine reče da kada ga je ista zvala u svoje redove, nije imao niti jednu dilemu. Tada je postao njen centarfor i ispunio sebi davnu želju da obuče crveno-beli dres sa brojem 9.

Kako Laza neće nastupiti na sutrašnjem meču protiv Novog Pazara, na kome će njegovi saigrači pisati novu stranicu istorije novosadske "Stare dame" (jer pobedu očekujemo, nego šta!!!), pristao je da "pauzu" iskoristi da odgovara na sva vaša pitanja!

Do ponedeljka uveče postavljajte ih što više, da Laza u utorak ima o čemu da nam "divani"!!!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od N13 »

Prve svega veliki pozdrav za Lazu, igraca koji se neverovatno dobro uklopio sa nasim klincima, i coveka od kojeg ti klinci mogu mnogo da nauce.

Imam dva pitanja:

1. Posto smo vec par puta culi da si veliki navijac Vojvodine, zanima me da li je ta ljubav prema klubu oduvek, otkako pratis fudbal... ili je ipak ona nastala vremenom, tokom karijere?
2. Nacin igre - izvlacenje na bok. Da li je to nesto sto trener od tebe trazi da radis, ili je to ipak tvoj stil igre, nezavisno od trenera i kluba u kojem igras?

Hvala na odgovorima, i jos jedan veliki pozdrav :)
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od laki »

Nemam sta da te pitam specijalno, Lazo, samo da ti pozelim da te zaobidju povrede i da punis mreze protvnika bas kao sto si poceo ove sezone!
Hvala ti sto posle svake utakmice, ma koji protivnik bio u pitanju, iz tvog dresa moze da se iscedi 3 litre znoja!

Sve najbolje od ekipe ENAC sa istoka. :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od the Gari »

Pozdrav, Lazo.
Evo mojih pitanja:

1. Da li je Vojvodina najbolji tim u ligi? Zašto?
2. Ko je najveća "budala" u ovom timu Vojvodine?
3. Ko je najbolji fudbaler s kojim si igrao? I najzajebaniji protivnik?
4. Ko je najbolji centarfor na svetu?
5. Koja je najbolja kafana u Kovilju?
6. Kakva je Belorusija? Šta misliš o Lukašenku?
7. Neizbežno pitanje: Da li bi igrao za neki od beogradskih blizanaca?

Sve najbolje, i samo guraj ovako!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Ken mahniti »

Pre svega veliki pizdrav.U Januaru kad si dosao najavljen si kao veliko pojacanje,no medjutim taj drugi deo prosle sezone i nisi bas blistao i zbog toga sam ja ,posto sam verovao jel da znas,bio podvrgnut masovnoj zajeb....od kolega navijaca...I zato veliko ti hvala sto ove sezone radis to zbog cega si ovde.

Sa kojim igracima se najvise druzis van terena?
Koji ti saigrac najvise lezi na terenu,tj.sa kim se najbolje razumes?
Jel mogu da dobjiem tvoj dres,zasluzio sam ga veruj mi :cheers:

Sve najbolje u nastavku sezone,i zajedno do titule :lala:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Radoye »

Ja nemam nesto posebno da pitam jer su drugi vec postavili pitanja u vezi stvari koje me zanimaju, pa cu samo iskoristiti priliku da pozdravim naseg Lazu. Moram priznati da sam i ja bio medju Nevernim Tomama sto se tice njegovog ucinka prosle sezone ali me ovogodisnjim igrama razuverio. Samo guraj dalje majstore, i neka te povrede zaobidju! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Boske87 »

Veliki pozdrav Lazo :)

Vrlo pozitivno mišljenje o tebi sam brzo formirao, već nakon par minuta u dresu Voše i nadam se da ga neću promeniti ni u budućnosti. Jasno je da izgaraš na terenu i daješ sve od sebe što je većini navijača najvažnije. Prolećni učinak nije bio za pohvalu ali to je više bila posledica odsustva forme a ne nedostatka kvaliteta, za ono drvo Škuletića si izmislio fudbal. Čini se da ove jeseni stvari dolaze na svoje mesto i što se tiče tvog golgeterskog učinka, samo tako nastavi :) .

Imam samo jedno pitanje a vezano je za tvoj način igre, više puta je to spomenuto na forumu kao "tvoja slabost tj mana". Često u toku igre se izvlačiš na bok (naročito desni) i pokušavaš uz aut i korner liniju da probiješ i uđeš u 16m ili centriraš. Po nekom mom shvatanju fudbala to što ti radiš je odlična stvar jer volim pokretljive napadače koji se vraćaju po loptu ali mislim da FK Vojvodina sa trenutnim igračkim kadrom u napadu ne može da igra na taj način. Pošto ste ti i Stojanović trenutno jedini klasični napadači a retko ste istovremeno na terenu postavlja se pitanje ko može iskoristiti tvoje centaršuteve i proboje po boku jer u srcu napada ostaje ogromna praznina koju Enver, Mijat i Ćomi Ivanić ne mogu popuniti jer nisu klasični napadači i nemaju odgovarajuću fizičku konstituciju niti igru glavom.

Eto to je bila jedina mala zamerka na tvoju igru, zanima me da li to radiš svesno, po taktičkoj zamisli trenera ili je to jednostavno tvoj stil igre.
Mislim da si mnogo korisniji u srcu napada a vezni igrači su ti koji bi te morali hraniti kvalitetnim loptama.

Još jednom veliki pozdrav i sa željom da ga zavučeš blizancima u narednim mečevima :D
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Turija »

Pozdravljam našeg Lazu i zahvaljujem mu se na odvojenom vremenu za odgovore na pitanja nas navijača, članova ovog foruma.
1.Kada si došao u našu Vojvodinu, bila su (obostrano) velika očekivanja, naročito posle dobre sezone i golova u Kuli, gde si bio prvi strelac Kuljana (da li možda i Lige?).
Međutim, čitavo proleće u dresu Vojvodine, nekako nije te išlo, ni sa igrama, a ni sa golovima.Šta je bio razlog tome?
2.U drugoj polovini godine igraš kao preporođen, a stigli su i golovi.Pitanje broj dva je isto kao i pitanje broj jedan.
3.Imam utisak da se sjajno gradiš, imaš čvrstinu u duelu i dobar šut, ali isto tako (imam utisak) da bi mogao da pružaš još bolje partije, kada bi se brže oslobađao lopte i time ubrzao naš napad, koji bi postao još ubojitiji i efikasniji.Na taj način, ti bi sačuvao snagu i koncentraciju, bio bliži golu i još učinkovitiji u realizaciji.Da li deliš izneti stav?
Želim ti još bolje igre u Voši i još više golova u našem dresu, kao i daljoj fudbalskoj karijeri.
Živeo!
PS
Dok sam ja pisao, Boske već pitao.
Čim sam video, posle svog submita, da je Boske87 ispred mene sa postom, bilo mi je jasno, da su moja pitanja suvišna (jer gotovo isto vidimo teren).Boske, Boske :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Stefke »

Лазо мајсторе, само једно питање за тебе...
Ко је по теби најбољи извођач прекида у нашој екипи?

ПС: Гробљу да забијете бар 3 комада :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Stexman »

LAZOOOOOOO! Veliki pozdrav od Gardinovčana :lala: . Da si nam zdrav i efikasan a ostalo ćemo lako!
Znam da nije praksa i nikad to nisam radio, ali ja bih te zamolio za dres sa tvojim imenom! Ako može, ako ne može opet dobro! ;)
Pozdravi saigrače!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Neizlecivi »

Pozdrav pre svega :)

Kako ocenjujes atmosferu u timu sada u odnosu na onu kada si stigao u ekipu prosle godine? Tada je tim skroz promenjen i otislo je dosta igraca koji su u tom trenutku smatrani najkvalitetnijim u Vojvodini.
Da se nadovezem na neki nacin na prethodno pitanje - kratak komentar na prelazak trenera Nikolica i trojice fudbalera u beogradski tim. Uzevsi u obzir to da su se pojedini od njih kleli da nikada isto ne bi ucinili.
Da li je i u kojoj meri uticalo na igrace sve ovo sto se desavalo u upravi, pa u jednom trenutku i u upravama kluba.
Da prokomentarises publiku koja vas prati, i tvoje misljenje o nesto slabijoj poseti ove sezone.

Sve najbolje u nastavku sezone, da si nam ziv i zdrav! :cheers:
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od madda fakka »

Pozdrav za Lazu :!:

Bez obzira na to sto ides na bokove i u napad, oba mesta ti "leze" jer ipak umes da zagradis loptu i pretrcis igraca sa istom i naravno da ga ostavis iza sebe korak ili dva bez problema.

Moje pitanje: Imate momci snage za 2 fronta? (Naravno mislim na kup i prvenstvo) Koliko sam gledao utakmice na svakoj dajete 100% pa da ne izgorite :?

Zelim ti da treses mreze i budes prvi strelac lige, da se brzo oporavis i naravno nastavis sezonu bez povreda :!: Dodji u sektor 6 na utakmici sa NP da prisustvujemo istoriji zajedno ;)

Ziv bio :lala:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Chana »

Pozdrav za našeg centarfora, a što je još i važnije – pravog Slaninara...

Kasno sam video ovu temu, tako da su me preduhitrili sa nekim pitanjima od kojih je svakako najvažnije ono o stilu igre (i mene interesuje da li Ti je stil zabijanje sa krila – ili su to treneri kod Tebe stvorili svojim zahtevima) kao i o potrebi da se brže oslobađaš lopte i pre budeš spreman za povratni pas od Ćomija, Mareta, Alija ili već nekog drugog.

Ipak jedno pitanje nisam video do sada:
Kako Ti je bilo u Kruševcu, kada si svo vreme “nosio” onog grmlja na leđima, i o kakvoj povredi se radi – budući da si meč završio posle onog prodora sa desne strane, bez nekog direktnog faula, ako se dobro sećam!

Ne bih Ti postavljao previše pitanja, pošto u ovoj polusezoni imaš “odgovore na sve”, pa od Tebe i momaka samo očekujem nastavak dobrih partija, uz molbu da onom nesretniku Vuletu i onoj ćelavoj :shit: jajari – nabacite još koju boru više na lice. :cheers:

Da si nam živ, zdrav i da Te povrede mimoilaze u ostatku karijere :!:

Veliki pozdrav sa centralnog dela zapadne tribine...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od fare »

Lazo prvo svaka čast na partijama i golovima ove sezone a pitanje glasi: da li si u dresu Hajduka dao gol Voši ?(ne mogu da se setim) i kakav ti je bio osećaj igrati protiv tvoje voljene Voše ? Šta se sada dobrano primećuje (da si pravi slaninar) :lala:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Voja »

Laza kamikaza :klanjanje:

Da ne davim previse sa pitanjima,posto ih ima bas mnogo. Jos u Kuli si mi postao jedan od omiljenih igraca na nasim prostorima,jer si mi donosio mnogo bodova na fantazziu :mrgreen: (igra u kojoj se vrednuje ucinak (izabranih)igraca na terenu),pa sad jos kad nosis dres voljenog kluba i ne krijes ljubav prema istom nema dalje....

Pitanje:
Mozes li mi opisati kakav je osecaj koji te ispunjava u momentu kada se zavrsi mec (ili izlazis pred kraj da bi dobio ovacije),a ti znas da si ga odigrao u klubu koji volis,za koji navijas,da si dao sve od sebe (natopljen dres posle svake utakmice to nedvosmisleno pokazuje),znas da te publika voli,respektuje i jos povrh svega ekipa pobedila? Da li je samo jos pehar nesto iznad svega toga? :wink:

Hvala na odgovoru!!!!
Zelim ti uspeha i srece u daljoj karijeri,a posebno bih voleo da dva komada stavis na JNA :lala:
Slika
Zaključana tema