Pitajte Lazara Veselinovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od ssnigd »

Pozdrav Lazare.

Posle Trencina i onog ocaja u Slovackoj, napisao sam bas ovde na forumu sta to ti treba da igras a da bi bio koristan za ekipu. Sada mi je neizmerno drago sto si mi to pokazao i zapusio usta. Nadam se da ce tako biti i u narednim utakmicama. A sada pitanja:

1. Kada smo vec kod Slovacke, sta vam se to dogodilo tamo? Ako moze neki kratak rezime. I jeste li imali razgovor sa upravom povodom toga?
2. Svi su te pitali za stil igre i izvlacenje na krilo, tako da ovo nece biti pitanje nego vise neka konstatacija, jer cini mi se da si u odredjenim situacijama tvrdoglav i da konstantno volis da ides na levu nogu. Primer je utakmica sa ciganima gde si 5,6 puta koliko sam izbrojao izgubio loptu samo zbog toga.
3. Da li si pozeleo da odes iz kluba na kraju prosle sezone i posle onih turbulencija u upravi ili posle Trencina?
4. Sta se to dogodilo posle utakmice sa Jagodinom u Novom Sadu posle kupa? Je li istina kao sto je rekao Sosa Babic da su neki plakali u svlacionici, pa neko tvoje misljenje povodom toga?
5. Srpkinje ili Beloruskinje :mrgreen:
6. Nastavite da gazite dalje i nema stajanja i opustanja sada. Prvo Cacak, pa cemo dalje. Do groblja i jna ima dosta jos :wink:

Pozdrav jos jednom, sve najbolje u daljoj karijeri i jos puno golova i pobeda u najlepsim bojama.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
PolovinaZ
Postovi: 148
Pridružio se: Čet Maj 29, 2014 7:18 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od PolovinaZ »

Veliki pozdrav Lazare i čestitke na odličnim partijama!
Kada si došao u prolećnoj polusezoni stekao sam utisak da nemaš svežinu i da zbog toga ima prostora za napredak. Da li su bolje partije na početku ove sezone posledica bolje fizičke spreme ili...?
Meni lično ne smeta to izvlačenje na krilo,jednostavno takav si tip igrača, jedino što bih napomenuo da smo mnogo opasniji prilikom oštrih prizemnih centaršuteva ili povratnih lopti. Da li i ti smatraš da ti je igra glavom slabija strana?
Moram priznati da sam imao utisak da ćeš ti biti od onih igrača što kod kuće rešavaju tekme a na strani ih nema nigde(nešto slično našem šefu stručnog štaba :mrgreen: ),ali razuverio si me sa 6 bodova na strani koje si uknjižio svojim golovima...
Kada si otišao u glavni grad Belorusije,da li si imao neke želje vezane za dalji tok karijere(na primer u pravcu Rusije ili Ukrajine) ili si ostavio mogućnost da se vratiš u Srbiju?...
Ko je po tebi najveći potencijal od klinaca koji tek dolaze?
Pozdrav!
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Grof Žekula »

1- Зашто “9“ на леђима?
2- Нешто о лиги Белорусије? Какав је ФК НЕМАН (подржавам их само због имена)?
3- Халф против кога не волиш да играш?
4- Стрелац најлепшег гола, по теби, у историји?
5- Дајеш гол партизану у 11. колу?
6- Кога сматраш најзаслужнијим за твој фудбалски развој?
7- Тренер који је на тебе оставио „најјачи“ утисак?
8- Ко ти је најбоље до сад „паковао“ голове?
9- Волиш ли да пецаш, с обзиром да си „дете са Дунава“? Имаш ли неки хоби?
10- Који спорт гледаш, осим фудбала на ТВ? Да ли си гледао хокеј (уживо) у Минску?
11- Да ли планираш да останеш у фудбалу после играчке каријере?

ПС - све што је Кен махнити написао је истина!!! Заслужио је дрес!!!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od budababa »

Veliki pozdrav za Lazara "Masnog" (ako pratiš Državni posao, znaš o kome se radi :mrgreen: ). Najpre da priznam da sam bio u onoj grupi navijača koja je bila vrlo skeptična nakon prošlosezonske polusezone, ali mi je drago da si nas demantovao i dao za pravo onima koji su te podržavali i dali kredita i vremena da "proradiš". Svaka čast i samo nastavi sa dobrim partijama i golovima!

Što se pitanja tiče:

1. Znam da je nezahvalno tražiti bilo kakvu prognozu, ali me interesuje tvoja predikcija datih golova do kraja sezone. Trenutno si na koti 7, misliš li da možeš do 20 komada do maja meseca? Ja ti želim da te povrede zaobiđu, ostalo je na tebi.
2. Možemo li do odbrane kupa ili nam je ovog puta prvenstvo prioritet?
3. Razmišljaš li i dalje o inostranstvu ili planiraš da se skrasiš u Vojvodini i tu završiš profi karijeru? Ako je opcija inostranstvo, koja liga bi te zadovoljila?
4. Koje uslove bi morao da ti ponudi neki od BG blizanaca da pređeš u njegove redove? Ali iskreno, za razliku od Vulićevića, Trajkovića i sličnih, koji su pričali da nema tih para pa ipak otišli.
5. Da li jedva čekaš svečarsku utakmicu u Kovilju i kakav će to biti osećaj da se u toj ulozi pojaviš u svom mestu, kao oni mladići pre jednog veka?
6. Koji bi inostrani tim ti lično voleo da vidiš na "Karađorđu" u utakmici koja bi obeležila veliki jubilej od 100 godina postojanja? (sa nadom da će do toga ipak doći)
7. Ima li u timu vere da možemo uzeti jesenju titulu, kako "diše" ostatak tima?

Još jednom, sve najbolje i samo trpaj!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Schteph_F89 »

Pozdrav Lazo!
Pitanja koja me interesuju su uglavnom postavljena tako da od mene cestitke tebi kao i celoj ekipi za dasadanje partije i samo tako nastavite! Slaninari se polako bude, puni se stadion, prica se o Vosi! Nadam se samo da ste i vi svesni da se ne moze preko noci napuniti stadion i vratiti poverenje navijaca i da treba jos da se radi na tome. Ovo moze biti i pitanje, (Da li ste svesni?), jel vi trenutnom igrom zasluzujete 10.000 na svakoj utakmici ali sva desavanja u i oko kluba prethodnih godina, u drzavi generalno nisu bas da je fudbal u prvom planu... Elem, znate da podrsku od nas 'okorelih' imate uvek, potencijal da imate jos vecu se upravo pokazuje a ja se nadam da do poslednjeg kola kad budemo slavili titulu ( :dance2: ) cemo videti punu snagu Slaninara pa da nam i "Karadjordje" bude tesan.
Jos jedared pozdrav od mene i ekipe iz Baca!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od recni galeb »

cao, Jona!

Da li znas cenu mangulJica iz rita?
Kako se poklapao saran ove godine?
Kada ces obici klince na treningu u dole u Adi, verovatno bi im puno znacilo?
Korisnikov avatar
Juzni Banat
Postovi: 33
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 12:51 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Juzni Banat »

Samo jedno pitanje - da li ove godine slavimo titulu?

P.S. Izvinite što kasnim!
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

N13 napisao:Prve svega veliki pozdrav za Lazu, igraca koji se neverovatno dobro uklopio sa nasim klincima, i coveka od kojeg ti klinci mogu mnogo da nauce.

Imam dva pitanja:

1. Posto smo vec par puta culi da si veliki navijac Vojvodine, zanima me da li je ta ljubav prema klubu oduvek, otkako pratis fudbal... ili je ipak ona nastala vremenom, tokom karijere?
2. Nacin igre - izvlacenje na bok. Da li je to nesto sto trener od tebe trazi da radis, ili je to ipak tvoj stil igre, nezavisno od trenera i kluba u kojem igras?

Hvala na odgovorima, i jos jedan veliki pozdrav :)
1. Otkako sam došao u klub, negde 2003. počela je i ljubav prema klubu koja traje do danas.
2. To je moj stil igre, tako imam više loptu u nogama, što mi čini igru lakšom.

Hvala na lepim rečima.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

laki napisao:Nemam sta da te pitam specijalno, Lazo, samo da ti pozelim da te zaobidju povrede i da punis mreze protvnika bas kao sto si poceo ove sezone!
Hvala ti sto posle svake utakmice, ma koji protivnik bio u pitanju, iz tvog dresa moze da se iscedi 3 litre znoja!

Sve najbolje od ekipe ENAC sa istoka. :cheers:
Hvala puno.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

the Gari napisao:Pozdrav, Lazo.
Evo mojih pitanja:

1. Da li je Vojvodina najbolji tim u ligi? Zašto?
2. Ko je najveća "budala" u ovom timu Vojvodine?
3. Ko je najbolji fudbaler s kojim si igrao? I najzajebaniji protivnik?
4. Ko je najbolji centarfor na svetu?
5. Koja je najbolja kafana u Kovilju?
6. Kakva je Belorusija? Šta misliš o Lukašenku?
7. Neizbežno pitanje: Da li bi igrao za neki od beogradskih blizanaca?

Sve najbolje, i samo guraj ovako!
1. Jeste. Igramo najbolji fudbal trenutno u ligi, napadački sa puno golova.
2. Najveća "budala"... Ne znam, teško mi je izdvojiti nekog jer su svi momci na mestu. Možda Jovanić, on drži atmosferu, a od mlađih Ivanić i Luka Luković.
3. Definitivno Nino Pekarić. Ubedljivo najbolji štoper, ne naše lige, nego i šire.
4. Po meni, Van Persi.
5. Kafana Čarda.
6. Grad u kom sam bio je veliki i sređen, kao i država. A Lukašenko? Drži on to dobro, zategnuto :)
7. Ne bih naravno!

Hvala.
Poslednja izmena od Lazar Veselinović u Sre Okt 08, 2014 9:57 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Ken mahniti napisao:Pre svega veliki pizdrav.U Januaru kad si dosao najavljen si kao veliko pojacanje,no medjutim taj drugi deo prosle sezone i nisi bas blistao i zbog toga sam ja ,posto sam verovao jel da znas,bio podvrgnut masovnoj zajeb....od kolega navijaca...I zato veliko ti hvala sto ove sezone radis to zbog cega si ovde.

Sa kojim igracima se najvise druzis van terena?
Koji ti saigrac najvise lezi na terenu,tj.sa kim se najbolje razumes?
Jel mogu da dobjiem tvoj dres,zasluzio sam ga veruj mi :cheers:

Sve najbolje u nastavku sezone,i zajedno do titule :lala:
1. Sa svima se družim, a najviše sa Pekarićem, Jovanićem i Milkom Novakovićem.
2. Pre svega cela ekipa igra odlično, tako da mi sad svi leže :) Gaćinović, Alivodić, Ivanić.
3. Može, na kraju polusezone. Javi se u klub, tj. dođi na Vujadin Boškov i čekaće te dres.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Radoye napisao:Ja nemam nesto posebno da pitam jer su drugi vec postavili pitanja u vezi stvari koje me zanimaju, pa cu samo iskoristiti priliku da pozdravim naseg Lazu. Moram priznati da sam i ja bio medju Nevernim Tomama sto se tice njegovog ucinka prosle sezone ali me ovogodisnjim igrama razuverio. Samo guraj dalje majstore, i neka te povrede zaobidju! :cheers:
Hvala puno.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Boske87 napisao:Veliki pozdrav Lazo :)

Vrlo pozitivno mišljenje o tebi sam brzo formirao, već nakon par minuta u dresu Voše i nadam se da ga neću promeniti ni u budućnosti. Jasno je da izgaraš na terenu i daješ sve od sebe što je većini navijača najvažnije. Prolećni učinak nije bio za pohvalu ali to je više bila posledica odsustva forme a ne nedostatka kvaliteta, za ono drvo Škuletića si izmislio fudbal. Čini se da ove jeseni stvari dolaze na svoje mesto i što se tiče tvog golgeterskog učinka, samo tako nastavi :) .

Imam samo jedno pitanje a vezano je za tvoj način igre, više puta je to spomenuto na forumu kao "tvoja slabost tj mana". Često u toku igre se izvlačiš na bok (naročito desni) i pokušavaš uz aut i korner liniju da probiješ i uđeš u 16m ili centriraš. Po nekom mom shvatanju fudbala to što ti radiš je odlična stvar jer volim pokretljive napadače koji se vraćaju po loptu ali mislim da FK Vojvodina sa trenutnim igračkim kadrom u napadu ne može da igra na taj način. Pošto ste ti i Stojanović trenutno jedini klasični napadači a retko ste istovremeno na terenu postavlja se pitanje ko može iskoristiti tvoje centaršuteve i proboje po boku jer u srcu napada ostaje ogromna praznina koju Enver, Mijat i Ćomi Ivanić ne mogu popuniti jer nisu klasični napadači i nemaju odgovarajuću fizičku konstituciju niti igru glavom.

Eto to je bila jedina mala zamerka na tvoju igru, zanima me da li to radiš svesno, po taktičkoj zamisli trenera ili je to jednostavno tvoj stil igre.
Mislim da si mnogo korisniji u srcu napada a vezni igrači su ti koji bi te morali hraniti kvalitetnim loptama.

Još jednom veliki pozdrav i sa željom da ga zavučeš blizancima u narednim mečevima :D
Opet kažem, to je moj stil igre, možda je greška, ali ja tako igram. Nisam navikao da nemam loptu u nogama, pa se stalno izvlačim i tražim, da učestvujem u igri što više. Trudim se da ne preterujem i mislim da će to biti sve bolje i bolje. Hvala na lepim rečima.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Turija napisao:Pozdravljam našeg Lazu i zahvaljujem mu se na odvojenom vremenu za odgovore na pitanja nas navijača, članova ovog foruma.
1.Kada si došao u našu Vojvodinu, bila su (obostrano) velika očekivanja, naročito posle dobre sezone i golova u Kuli, gde si bio prvi strelac Kuljana (da li možda i Lige?).
Međutim, čitavo proleće u dresu Vojvodine, nekako nije te išlo, ni sa igrama, a ni sa golovima.Šta je bio razlog tome?
2.U drugoj polovini godine igraš kao preporođen, a stigli su i golovi.Pitanje broj dva je isto kao i pitanje broj jedan.
3.Imam utisak da se sjajno gradiš, imaš čvrstinu u duelu i dobar šut, ali isto tako (imam utisak) da bi mogao da pružaš još bolje partije, kada bi se brže oslobađao lopte i time ubrzao naš napad, koji bi postao još ubojitiji i efikasniji.Na taj način, ti bi sačuvao snagu i koncentraciju, bio bliži golu i još učinkovitiji u realizaciji.Da li deliš izneti stav?
Želim ti još bolje igre u Voši i još više golova u našem dresu, kao i daljoj fudbalskoj karijeri.
Živeo!
PS
Dok sam ja pisao, Boske već pitao.
Čim sam video, posle svog submita, da je Boske87 ispred mene sa postom, bilo mi je jasno, da su moja pitanja suvišna (jer gotovo isto vidimo teren).Boske, Boske :cheers:
1. Nisam bio najbolji strelac, bio sam 3. , ali sam bio član najboljih 11 Lige. Po meni, došao sam u novu ekipu, uigravanje... A i sam sam imao prevelika očekivanja od sebe.
2. Mislim da sam prethodnim pitanjem odgovorio i na ovo :) Adaptirao sam se i uigrao, a i fizička sprema mi je na višem nivou, tj. svežiji sam nego prošlu polusezonu.
3. Trenersko zapažanje :) Apsolutno delim stav. To me stalno muči - puno zadržavam loptu naročito kad nas ne ide, gde ja pokušavam sam da rešim. Time bih verovatno i više golova dao.

Hvala na lepim rečima.
Lazar Veselinović
Postovi: 20
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 10:41 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Lazar Veselinović »

Stefke napisao:Лазо мајсторе, само једно питање за тебе...
Ко је по теби најбољи извођач прекида у нашој екипи?

ПС: Гробљу да забијете бар 3 комада :cheers:
- Poletanović kornera, skraćenih kornera i sl. , Puškarić slobodnih udaraca.
Zaključana tema