Pitajte Lazara Veselinovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Ultra slanina »

Lazar Veselinović napisao:
the Gari napisao:7. Neizbežno pitanje: Da li bi igrao za neki od beogradskih blizanaca?
7. Ne bih naravno!
8)
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1059
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Salvador »

Lazar Veselinović napisao: - Ja sam na neki način, ne razočaran nego mi je krivo što je stadion prazan, jer da dolazi samo 1% Novog Sada i okoline bio bi stadion popunjen. Zbog toga mi je krivo, da drugi gad po veličini u Srbiji ne može da skupi 5-6 hiljada gledaoca, nije mi jasno. Mi igrači stalno pričamo o tome. Da bi bio prvi u ovoj ligi, moraš da imaš više ljudi na stadionu. Ne možemo mi da osvojimo titulu sa 1500-2000 ljudi na stadionu. Kad je stadion popunjen drugačije je nama da igramo, a drugačije je i ekipi koja dođe, a i sudije bi se drugačije odnosile.
Pitanje za Lazu posto je i on iz te okoline Novog Sada - da li si pre 2003-e dolazio (sa svojom ekipom iz Kovilja) na Vosine utakmice?
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Chana »

Lazar Veselinović napisao:
budababa napisao: 4. Koje uslove bi morao da ti ponudi neki od BG blizanaca da pređeš u njegove redove? Ali iskreno, za razliku od Vulićevića, Trajkovića i sličnih, koji su pričali da nema tih para pa ipak otišli.
5. Da li jedva čekaš svečarsku utakmicu u Kovilju i kakav će to biti osećaj da se u toj ulozi pojaviš u svom mestu, kao oni mladići pre jednog veka?
4. Ne bih prešao tamo. Imam i neka svoja loša iskustva sa njima (igrajući protiv njih). Po meni je Vojvodina i veći klub.
5. Mnogo mi je drago što sam to dočekao, da za 100 godina Kluba ja igram protiv Kovilja, što će večito ostati zapisano. Jedva čekam.
Hvala na odgovoru na moje pitanje, ali ova dva su mi povećala srce za 3 konfekcijska broja :!:

Hvala na tome - još više, Lazo...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Ken mahniti »

Hvala na odgovorima a i na dresu :cheers:
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od the Gari »

Lazo, hvala na odgovorima i samo gazi redom! :cheers:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Владика »

the Gari napisao:Lazo, hvala na odgovorima i samo gazi redom! :cheers:
Да те служи здравље и да наставиш да забијаш голове!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od madda fakka »

Hvala Lazo za odgovore i da se ponovim, zelim ti da treses mreze i da te povrede zaobidju do kraja sezone (i do kraja karijere :) )
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Schteph_F89 »

Lazar Veselinović napisao:
Schteph_F89 napisao:Pozdrav Lazo!
Pitanja koja me interesuju su uglavnom postavljena tako da od mene cestitke tebi kao i celoj ekipi za dasadanje partije i samo tako nastavite! Slaninari se polako bude, puni se stadion, prica se o Vosi! Nadam se samo da ste i vi svesni da se ne moze preko noci napuniti stadion i vratiti poverenje navijaca i da treba jos da se radi na tome. Ovo moze biti i pitanje, (Da li ste svesni?), jel vi trenutnom igrom zasluzujete 10.000 na svakoj utakmici ali sva desavanja u i oko kluba prethodnih godina, u drzavi generalno nisu bas da je fudbal u prvom planu... Elem, znate da podrsku od nas 'okorelih' imate uvek, potencijal da imate jos vecu se upravo pokazuje a ja se nadam da do poslednjeg kola kad budemo slavili titulu ( :dance2: ) cemo videti punu snagu Slaninara pa da nam i "Karadjordje" bude tesan.
Jos jedared pozdrav od mene i ekipe iz Baca!
Svesni smo da ne može odmah pun stadion, ali mi bismo bili prezadovoljni sa 5000 ljudi, a sa 10000 bismo pobedili svaku utakmicu.
Лазар Веселиновић: Прижељкујемо пуне трибине

Навијачи Војводине одавно нису више уживали на почетку сезоне него ове године. Млада екипа ређа победе и тренутно је друге на табели, са седам победа, поразом од Звезде и утакмицом више од перфектног Партизана
Центарфор Лазар Веселиновић постигао је шест голова и потврдио да је један од најбољих нападача у земљи. Прошле сезоне вратио се у матични клуб из Белорусије и у међувремену ушао у форму у којој је играо и за Хајдук из Куле. Стамени нападач је одговарао на питања навијача на сајту фквојводина.цом. На питање да ли је Војводина тренутно најбољи тим у лиги, потврдно је одговорио:

- Јесте. Играмо најбољи фудбал у земљи. Нападачки и са пуно голова. Мислим да би требало да нападнемо и првенство и куп. Имамо одличну екипу, са одличним заменама.

Ипак, посета је на стадиону незавидна. Примера ради, утакмицу Војводина - Спартак гледало је нешто више од 1.500 људи, Војводина - Раднички (Ниш) још мање, око 1.000.

- Ја сам на неки начин, не разочаран него ми је криво што су трибине празне, јер да долази само један одсто становништва Новог Сада и околине - био би попуњен. Због тога ми је криво, да други град по величини у Србији не може да окупи пет-шест хиљада гледалаца, није ми јасно.Ми играчи стално причамо о томе. Да би био први у овој лиги, мораш да имаш више људи на стадиону. Не можемо ми да освојимо титулу са 1.500 - 2.000 навијача. Кад је стадион попуњен, другачије је нама да играмо, другачије је и екипи која дође, а и судије би се другачије односиле – казао је Веселиновић и додао: - Свесни смо да не може одмах да имамо пуне трибине, али ми бисмо били презадовољни са 5.000 људи. Са 10.000 бисмо победили сваку утакмицу.

Београдски великани имају већу посету, али за њих Веселиновић не би играо.

Не бих прешао тамо. Имам и нека своја лоша искуства са њима (играјући против њих). По мени је Војводина и већи клуб - рекао је, између осталог, Веселиновић.
Inace citav ovaj Dnevnikov tekst je sastavljen iz ove teme :deal:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pitajte Lazara Veselinovića

Post od Radoye »

Slika i prilika danasnjeg novinarstva u Srbiji. Nije se korak odmaklo od resavske prepisivacke skole.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema