Pitajte Zorana Šćepanovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
zapad
Postovi: 280
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od zapad »

Zoka Scepanovic napisao:1. Čime god da su se ranije bavili, sada u Klubu imaju probni rad. G. Petrović u oblasti marketinga, a g. Vrnaješ volonterski pomaže i doprinosi svakodnevnom klupskom životu, a njegov budući angažman će biti kasnije definisan. Ako ste na njih dvojicu mislili, nismo doveli ni jednog menadžera.
Gospodine Šćepanoviću,

Mićo Vranješ je bio predvodnik štrajka medju igračima u FK Vojvodina posle kog se klub nije oporavio 10-ak godina. Isti taj Vranješ nam je oteo najveći biser koji je izašao iz naše omladinske škole.

Za takvog čoveka ne sme da bude mesta u FK Vojvodina!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od gospodinFKV »

Posto vidim da se jos uvek niko nije setio...

Kako objasnjavate ovakav propust Vasih zaposlenih u slucaju Veselinovic?
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Jole »

Opa, nisam ocekivao da ce se predsednik registrovati :mafia:

Postovanje,

1.Da li postoji sansa da se u buducnosti karta za npr poslednje kolo rezervise na samom pocetku prvenstva?

2.Da li postoji sansa da se u buducnosti uvedu grupne karte sa popustom, porodicne karte, karte za 3, 6, 9 ili 12 meceva u sezoni po izboru?

3.Da li postoji sansa da se u buducnosti uvede obezbedjen parking za one sa sezonskim kartama?

4.Klupski sop? I dalje misaona imenica?

...

ma ima na milione sitnih pitanja, ali mislim da je i ovih 4 sasvim dovoljno da se stvori odredjeni utisak o Vama kao osobi :cheers:


Pozdrav i sretno!
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Pera Centar »

Postovani gospodine Scepanovicu,

mislim da je vec veliki iskorak sto ste se odlucili da odgovarate na nasa pitanja I zbog toga imate moje iskreno postovanje.Moja pitanja su sledeca:
1.Da li ste svesni da forsiranje ocigledno nedoraslog igraca razara ekipu I smanjuje, zbog slabijih rezultata, cenu ostalim igracima?
Mislim ovde na Milana Jovanica koji nema kvalitete za golmana Vojvodine, a koji se forsira zbog pozicije svog tate.Veoma lose ako vi ovo ne vidite I ne reagujete na to, pogotovo sto se u stranu gura Zakula koji je slobodno mogu reci legenda kluba I neuporedivo bolji golman.
2.Kada cete prekreciti mural na jugu?
3.Kada cete I na koji nacin poceti da razvijate marketing FK Vojvodine?

Hvala Vam na odgovorima.

Srdacan pozdrav.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Neizlecivi napisao:Koji je po vama recept za stabilizaciju Vojvodine i koliki period ce za to biti potreban?
Da li smatrate da je i pored teske situacije neizbezno prodavanje veoma mladih igraca?
Ovo je vise savet, ali molim da ga prokomentarisete: Novi Sad nije mali grad, ovde i u okolini zivi veliki broj slaninara. Nazalost nisu svi toliko zagrizeni, cak nbi se moglo reci i da su veoma lenji, ali smatram da se uz ozbiljniji marketing moze postici mnogo! Uz malo napora stadion moze biti pun,rekviziti pokupovani, a od takvih stvari se moze i poprilicno dobro zaraditi. Neki plan sto se tice toga da li postoji?

Hvala i pozdrav.
Poštovanje Neizlečivi,

1.Koji je po vama recept za stabilizaciju Vojvodine i koliki period ce za to biti potreban?
Stop nelegalnosti i neprofesionalnosti u radu, interesi kluba iznad ličnih interesa i to je preduslov da iz jedne zdrave baze i konsolidovane organizacione i finansijske situacije dođemo do vrhunskih sportskih rezultata u naredne 4 godine. Prve finanasijske i poslovne konsolidacije će doći u prvoj godini, a siguran sam da će i u periodu koji sledi sportski rezultati biti zapaženi.

2.Da li smatrate da je i pored teske situacije neizbezno prodavanje veoma mladih igraca?
Nažalost, to je neizbežno, ali program finanasijske konsolidacije podrazumeva obavezno izdvajanje znatno većih sredstava za omladinsku školu koje će nam omogućiti da u narednim godinama proizvedemo vrhunske igrače i da mnogi od njih dožive afirmaciju i ostave dublji trag u našem Klubu.

3.Ovo je vise savet, ali molim da ga prokomentarisete: Novi Sad nije mali grad, ovde i u okolini zivi veliki broj slaninara. Nazalost nisu svi toliko zagrizeni, cak nbi se moglo reci i da su veoma lenji, ali smatram da se uz ozbiljniji marketing moze postici mnogo! Uz malo napora stadion moze biti pun,rekviziti pokupovani, a od takvih stvari se moze i poprilicno dobro zaraditi. Neki plan sto se tice toga da li postoji?

Apsolutno ste u pravu i uskoro ćete videti prve efekte celog tog segmenta, a ako imate neke konkretne predloge u vezi svega toga, biće mi zadovoljstvo da Vas saslušam.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Toto Riina napisao:Пре свега поздрав.

1. Да ли се покренуо случај обарања уговора око "продаје" клупског стана у улици Милеве Марић. Према неким информацијама сачињени уговор нема основне и битне елементе и постоји нада да може бити оборен.
2. Колико сте задовољни радом бившег Секретара стручног штаба, комесара за безбедност и уредника званичног сајта и да ли на радост навијача имамо вашу реч да их нећемо више гледати у вољеном клубу?
3. Какву улогу у клубу имају Сања Тривић и Александар Влашкалић?
4. Да ли са Сашом Тодићем није продужен уговор на инсистирање Младена Јованића?
5. Ко је довео Мазалицу на пробу, ако струка није?
6.Да ли су реализовани трансфери браће Милинковић Савић, колико од Сергеја припада Вуковићу, колико клубу и агенцији? Колико од Вањиног трансфера припада клубу, колико агенцији а колико извесном Стеви Стојановићу?
7. Ко је са ким и шта преговарао са смењеном управом? Шта је договорено?
8. Искрено да ли ће се ући у компромис са протераном управом или ћемо ићи на то да поставимо здраве темеље у клубу?
9. На чији предлог је доведен Душан Петровић и да ли су разматрани још неки кандидати?
10. Ценим што сте обећали транспарентност клуба, али да ли сте и ви мишљења да мора још доста да се ради на том пољу да би обећано испунили?
11. Да ли мислите да у клубу треба да буде места за Љубишу Дунђерског, Дејана Говедарицу, Милана Ђуричића?
12. Да ли имате у плану неке акције из сектора маркетинг? Карте за ђаке, студенте, посете првотимаца, фер трибину?
13. Да ли вас можемо повремено очекивати на форуму у складу колико Вам обавезе дозвољавају?
14. Колики је тренутни установљени дуг клуба, након фин извештаја господина Секереша?

Имате велику подршку свих искрених навијача, пред вама је озбиљан посао и захвални смо Вам што предводите Стари клуб у овом тешком тренутку! Има мало више и детаљнијих питања, али ово је прилика да сазнам све што ме интересује.
Свако добро.

Poštovanje Toto Riina,

1. Да ли се покренуо случај обарања уговора око "продаје" клупског стана у улици Милеве Марић. Према неким информацијама сачињени уговор нема основне и битне елементе и постоји нада да може бити оборен.

U ovom momentu nije zbog drugih prioriteta funkcionisanja kluba, ali pravni tim će se svakako pozabaviti i tom temom.

2. Колико сте задовољни радом бившег Секретара стручног штаба, комесара за безбедност и уредника званичног сајта и да ли на радост навијача имамо вашу реч да их нећемо више гледати у вољеном клубу?

O prvoj dvojici ne mogu da sudim, jer kada sam preuzeo dužnost oni su bili suspendovani. Oni su pod suspenzijom i drugi ljudi za sada obavljaju njihov posao. Što se tiče urednika sajta, već samo rekao, on je na probnom radu, upoznat sam sa dosta primedbi na njegov rad i vreme će pokazati da li može da odgovori na nove visoke standarde FK Vojvodine.

3. Какву улогу у клубу имају Сања Тривић и Александар Влашкалић?

Sanja Trivić je suspendovana, nema nikakvu ulogu i ne pojavljuje se u klubu. Gospdin Vlaškalić je lično tražio šansu da svoje dugogišnje iskustvo pretvori u čist profesionalni rad za dobrobit FKV. U proteklih mesec dana je svojim radom dosta olakšao tranzitni period i ukazao na neke skrivene stvari koje su mogle naneti veliku štetu Klubu. Kao i svi ostali i on je na probnom radu.

4. Да ли са Сашом Тодићем није продужен уговор на инсистирање Младена Јованића?

Lično pokušavam da uvažim mišljenje struke i da se ne mešam previše u njihov rad. Isto tako se nadam da oni nemaju lični odnos prema bilo kome od trenera, nego da ih pri izboru ljudi koje angažuju vodi samo ocena stručnosti. U konkretnom slučaju je šef stručnog štaba birao svoje saradnike i ja kao predsednik verujem da je taj izbor u pitanju bio samo na osnovu sportskih kriterijuma, ne bih voleo da je drugačije.

5. Ко је довео Мазалицу на пробу, ако струка није?

Sva pitanja koja se tiču sportskog angažovanja ću pitati šefa stručnog štaba i sportskog direktora i ona ću Vam odgovoriti.

6.Да ли су реализовани трансфери браће Милинковић Савић, колико од Сергеја припада Вуковићу, колико клубу и агенцији?Колико од Вањиног трансфера припада клубу, колико агенцији а колико извесном Стеви Стојановићу?

Transfer sa Sergejom je realizovan, visina transfera direktno klub-klub je 850.000€, agenti su svoja potraživanja naplatili od Genka, a Vuković bi trebao po ugovoru koji je napravio sa prethodnom upravom da dobije 50% od ovog iznosa.
Ugovor MU i FKV je na 1.750.000€, agencije nema u tom transferu, samo postoji provizija za Gospodina koji ste naveli u iznosu od 12% koju je odobrila prethodna uprava.

7. Ко је са ким и шта преговарао са смењеном управом? Шта је договорено?

Nemamo nikakvih posebnih pregovara sa prethodnom upravom, osim što gospodin Pavlović, koji je menadžer i koji po prirodi posla komunicara sa nama zato što ima nekoliko igrača u FKV. Moja dužnost kao predsednika je da pregovaram sa svima u interesu FK Vojvodina.

8. Искрено да ли ће се ући у компромис са протераном управом или ћемо ићи на то да поставимо здраве темеље у клубу?

Zbog postavljanja zdravih temelja tu i jesmo i ne vidim kakav kompromis bi trebali sa njima da pravimo, osim ako nečim mogu da doprinesu, nemam pravo da odbijem ono što je dobro za Klub.

9. На чији предлог је доведен Душан Петровић и да ли су разматрани још неки кандидати?

Gospodin Petrović je na probnom radu, a u određenom momentu je postojala potreba za popunjavanjem tog mesta, imali smo međunarodne utakmice, tv prenose, aktivne ugovore sa sponzorima i samim tim to mesto nije moglo da bude upražnjeno. Ne mislim da smo našli konačno rešenje i biće još kandidata koji će konkurisati za tu poziciju.

10. Ценим што сте обећали транспарентност клуба, али да ли сте и ви мишљења да мора још доста да се ради на том пољу да би обећано испунили?

Naravno, ovo je tek početak i biće puno više informacija.

11. Да ли мислите да у клубу треба да буде места за Љубишу Дунђерског, Дејана Говедарицу, Милана Ђуричића?

Konkretno sa Dunđerskim ću razgovarati u narednih par dana, a Milana Đuričića lično ne poznajem, ali sam čuo samo lepi reči o njemu. Svi koji svojim znanjem i iskustvom i naravno željom mogu da pomognu Vojvodini su dobrodišli.

12. Да ли имате у плану неке акције из сектора маркетинг? Карте за ђаке, студенте, посете првотимаца, фер трибину?

Neke stvari koje su se pokazale kao dobrim u prošlosti čemo svakako ponovo aktivirati, kao i čitav niz novih aktivnosti u cilju afirmacije sportskog duha i prezentacije FK Vojvodine.

13. Да ли вас можемо повремено очекивати на форуму у складу колико Вам обавезе дозвољавају?

Potrudiću se u meri kojoj mi vreme bude dozvolilo, jer stvarno imam želju da razmenim mišljenja sa Vama, ali mislim da ćemo biti mnogo efikasniji u povremenim ličnim susretima koje planiram da uvedem u praksu.

14. Колики је тренутни установљени дуг клуба, након фин извештаја господина Секереша?

Na ovo pitanje sam već odgovorio, oko 500 miliona okvirno knjigovođstvenog zaduženja i čekamo konsolidovan izveštaj za prvih 6 meseci ove godine.

Имате велику подршку свих искрених навијача, пред вама је озбиљан посао и захвални смо Вам што предводите Стари клуб у овом тешком тренутку! Има мало више и детаљнијих питања, али ово је прилика да сазнам све што ме интересује.
Свако добро.

Hvala vam na lepim željama i trudiću se da opravdam poverenje.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

N13 napisao:Rečenica iz Člana 38. propozicija super lige glasi:
"Клуб домаћин је дужан да за навијаче гостујућег тима обезбеди минимум 5% од укупног капацитета стадиона у посебном сектору."

Rečenica iz Člana 12. Zakona o sprečavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama:
"Organizator je dužan da pre početka, za vreme trajanja i po završetku sportske priredbe povećanog rizika: ... 4) odredi posebne ulaze, izlaze i deo gledališta za grupe gostujućih navijača, ukoliko se očekuje njihov organizovani dolazak ili dolazak u većem broju"

Pitanje je: da li će (i kako) FK Vojvodina poštovati ova dva pravilnika? Da li možemo očekivati da na pojedinim utakmicama Vojvodina prestane biti gost na svom stadionu, i da zapad (p)ostane tribina namenjena isključivo domaćim navijačima? Jer bili smo svedoci da u ranijim godinama na nekim utakmicama dobar deo zapada čine ljudi sa obeležjima gostujućeg kluba i otvoreno pruža njima podršku.
I jedna sugestija: 5% kapaciteta stadiona "Karadjordje" je 723 mesta. Mislim da nema potrebe gostujućim navijačima bilo kog kluba štampati više karata od tog obaveznog broja, jer time se direktno sprečava da neko od navijača Vojvodine dođe na utakmicu i bodri svoj klub.

Hvala na odgovoru i velika podrška za novu upravu.
Poštovanje N13,

Poznata mi je problematika i član zakona, ali na Vaše pitanje je izuzetno teško dati odgovor koji bi proizveo rešenje koje svi tražimo. Ovo zaslužuje jednu ozbiljnu debatu i neka ovo bude prva tema o kojoj ćemo diskutovati na otvorenom sastanku. Postavlja se realno pitanje, a to je Ko nas sprečava da odemo u broju od 5-6 hiljada kada igramo sa beogradskim klubovima i kupimo karte za istok ili zapad?
U svakom slučaju, diskutovaemo još na ovu temu i nadam se pronaći zadovoljavajuče rešenje.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

salefkv napisao:1. Da li je u planu odigravanje prijateljskih utakmica sa Slavijom i Sajkasom povodom stogodisnjice kluba?
2. Kakva je situacija u vezi retro dresova, da li ce se prodavati?
Hvala.

Poštovanje salefkv,

1. Da li je u planu odigravanje prijateljskih utakmica sa Slavijom i Sajkasom povodom stogodisnjice kluba?

Mišljenja sam da je rođendan Kluba 6. marta i da je tada i trebala biti organizovana centralna proslava, ali zbog takmičarski obaveza to je jedino moguće bilo u letnjoj pauzi. Zbog dobro poznate situacije i angažovanju svih resursa na goruće probleme nismo imali vremena da se bavimo i ovom temom, nažalost. Imamo u planu da obeležimo jubilej sa jednom revijalnom utakmicom, ali je pitanje realnog vremena i takmičarskih obaveza, kako naših, tako i naših enentualnih gostiju.

2. Kakva je situacija u vezi retro dresova, da li ce se prodavati?

U pripremi je jedno iznenađenje vezano za dresove.

Hvala.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Schteph_F89 napisao:Pozdrav.

1.Kad ce biti omoguceno komentarisanje na zvanicnom sajtu?
2.Da li ste svesni da covek koji je dosad radio posao oko sajta, vrlo lose radio taj posao (gramaticke greske, pravopis :!: :!: , bezidejno sastavljanje teksta...) ?
3.Da li moze prijatan glas da bude zvanican spiker na stadionu, i da zna engleski (s obzirom da imamo i evro utakmice) ?
4.Da li se moze resiti pitanje domacih navijaca na stadionu u smislu da mi prvi napustamo stadion, da gostujuci navijaci smestaju na posebni deo a ne na najblizi deo do terena (istok), i da se stvarno osecamo kao domacini a ne gosti?
5.Posto nisam iz Novog Sada, da li se planira neki marketing i na tom polju. Doduse prosli mesec sam u Bacu kupio Vosine novine sto pozdravljam.

Tezak period jeste pred nama ali svu kuknjavu prebaciti u pozitivan rad i uz nasu podrsku mozemo dici Vojvodinu na noge!!!
Poštovanje Schteph_F89,

1.Kad ce biti omoguceno komentarisanje na zvanicnom sajtu?

Na ovo pitanje sam već izneo svoje mišljenje u prethodnim odgovorima.

2.Da li ste svesni da covek koji je dosad radio posao oko sajta, vrlo lose radio taj posao (gramaticke greske, pravopis , bezidejno sastavljanje teksta...) ?

Jesam, a ono što nisam znao mi je dodatno sugerisano da treba menjati i obraća se posebna pažnja na segment.

3.Da li moze prijatan glas da bude zvanican spiker na stadionu, i da zna engleski (s obzirom da imamo i evro utakmice) ?

Nadam se da ste na ovo pitanje dobili odgovor na prethodnoj utakmici, kada smo imali i spikera sa znanjem slovačkog jezika.

4.Da li se moze resiti pitanje domacih navijaca na stadionu u smislu da mi prvi napustamo stadion, da gostujuci navijaci smestaju na posebni deo a ne na najblizi deo do terena (istok), i da se stvarno osecamo kao domacini a ne gosti?

To je pitanje koje ne zavisi isključivo od nas, već i od procene policije i svakako ćemo raditi na tome da se ta praksa promeni. Dobijanjem upotrebne dozvole za južnu tribinu ćemo siguran sam dobiti i taj željeni efekat.

5.Posto nisam iz Novog Sada, da li se planira neki marketing i na tom polju. Doduse prosli mesec sam u Bacu kupio Vosine novine sto pozdravljam.

Svakako da planiramo da širimo našu navijačku bazu širom Vojvodine

Tezak period jeste pred nama ali svu kuknjavu prebaciti u pozitivan rad i uz nasu podrsku mozemo dici Vojvodinu na noge!!!

Hvala Vam i budite deo dobre energije i rada koji je pred nama.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

WeAreTheFirm napisao:Pozdrav.
Sta se dogadja sa Babicem? Ne igra na pripremama, a ne igra ni u reprezentaciji? Dokle se stiglo sa obaranjem tudjih procenata iz njegovog i Mijatovog ugovora?

Poštovanje WeAreTheFirm,

Babić je u jednoj fazi priprema bio povređen, a sada uspešno nastupa za reprezentativnu selekciju. Što se tiče obaranja ugovora menadžera Pavlovića, koje je dobio od prethodne uprave, advokatski tim će pokušati da ospori tu direktnu štetu za Klub.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

gospodinFKV napisao:Srdacan pozdrav za novog predsednika. Imam samo dva pitanja:

1. Zasto je zadrzan Dragan Capelja?
2. Kada ce biti prekrecen mural na stadionu?

Poštovanje gospodinFKV,

1.Čovek je zatečen na svom radnom mestu i stava sam da do dolaska boljeg rešenja, ovo mesto ne treba da bude upražnjeno.

2.NIsam o tome razmišljao, imam puno drugih prioriteta, uostalom stadion je u vlasništvu grada.

Hvala na podršci.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Nikola napisao:Srdacan pozdrav Zoko.
Zanima me na koji je način su izabrani sekretar, sekretar stručnog staba i sportski direktor?
Postujem Jovanica kao Slaninara, ali sam misljenja da sd treba da bude neko mladji ambiciozniji sa vise energije. Ali svakako Jovanic da ostane u klubu.
Sta mislite o Drakulicu na toj poziciji?
Hvala sto dolazite na forum i podrska!!!
1. Sekretar je radno mesto koje je bilo popunjeno mojim dolaskom, Sekretara stručnog štaba je izabrao Šef stručnog štava, a VD sportskog direktora je izabrao UO.

2. Mlađa Jovanić je odan Vojvodini i čovek sa poštenim namerama koje ja veoma cenim. Sigurno postoje i spremniji i mlađi ljudi sa više energije koji bi mogli da obavljaju tu zahtevnu funkciju, a Mladen Jovanić će sam kao odgovaran čovek, sam profilisati svoje buduće angažovanje kao važna figura u FKV. O gospodinu Drakuliću imam mišljenje da je korektan i odmeren čovek.

Hvala na podršci.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

united napisao:Postovani,

Licno sam ponudio klubu A reprezentativca Gambije Saihu Gasama koji ima ciste papire i koji je hteo doci na probu u Vojvodinu . Interesuje me da li je praksa kluba i odgovornih za taj deo da ne odgovaraju kada im neko ponudi igraca ma kojeg on kvaliteta bio ?!

Hvala

Ognjen Karisik
Poštovanje Ognjene,

Kako sam informisan, Vi ste prvo kontaktirali jednog člana Upravnog odbora sa Vašom ponudom i on Vas je ljubazno preusmerio na Sportskog direktora. Svi morate da znate, da mi trenutno imamo problem zbog koga nismo u mogućnosti da registrujemo nove igrače, a to je dugovi koje smo nasledili prema bivšim igračima. Tek kada to budemo regulisali, a nadam se da će to biti uskoro, ćemo moći i da registrujemo nove igrače. Svakako da takav pristup koji ste naveli ne sme da bude praksa FK Vojvodina, ali Vas takođe molim i da shvatite ozbiljnost situacije u kojoj se nalazimo. Da bismo izbegli sve neprijatne situacije, molim Vas da u budućnosti sve Vaše ponude šaljete na zvaničan klupski mail office@fcvojvodina.co.rs , odakle će Vam nadležna osoba javiti odgovor.

Hvala.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Red Marquis napisao:
gospodinFKV napisao:Srdacan pozdrav za novog predsednika. Imam samo dva pitanja:
1. Zasto je zadrzan Dragan Capelja?
2. Kada ce biti prekrecen mural na stadionu?
I mene ove dve stvari najviše interesuju pa da ih naglasim.

3. Južna tribina? Znamo za upotrebne probleme, misli li se uopšte o tome, hoće li ikada proraditi?
1-2. Odgovor na ova dva pitanja sam već dao u ranijim odgovorima.

3. Ponovo smo stupili u kontakt sa JKP Poslovni prostor i nedostatci sa bezbedonosnih aspekata južne tribine će biti po njihovom obećanju u najskorijem vremenu otklonjeni i nadamo se da će vrlo brzo ishodavati upotebnu dozvolu koju mi kao Klub čekamo, a kada to dobijemo onda možemo razmišljati i o gore pomenutim pitanjima vezanih za gostujuće navijače.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

the Gari napisao:1. Koliko je meni poznato, ideja je da upravni odbor kluba ima 15 članova, nije li to prevelik broj za funkcioisanje jednog radnog tela? Većina tih ljudi su bizismeni sa drugim obavezama, kako koordinirati sve njih? Ne mislite li da oni koji žele da učestvuju u radu kluba to mogu da urade kroz druge načine (kroz skupštinu, savetodavno, kroz tehničku saradnju itd.)? Po meni u upravnom odboru bi trebalo da sedi nekoliko onih koji su najviše upućeni na svakodnevno funkcionisanje kluba, plus po jedan predstavnik navijača i veterana (tako nekako je to zamišljeno za vreme Kostića, ali se sve neslavno završilo iz drugih razloga).
2. S tim u vezi, kako vidite uloge funkcionera, koji od njih bi trebalo da ima kakvu ulogu u klubu? Mislim da je bitno da se odgovornost podeli i da je nama navijačima jasno šta se dešava; jer predugo se u klubu slušala reč samo jednog čoveka.
3. Ima li nova uprava neke planove u vezi sa Akademijom?
4. Da li ćete prodavati fudbalere režimskim klubovima iz Beograda?
5. Koji je vaš omiljeni fudbaler Vojvodine (bivši i sadašnji)?
6. Sećate li se vaše prve utakmice Vojvodine kojoj ste uživo prisustvovali?
7. Za koga navijate?
8. Koji su vaši utisci sa Mundijala u Brazilu?

Puno sreće. Trebaće vam.
Poštovanje the Gari,

1-2. Moja prva ideja je da se predsednik uslovno razvlasti, i da svaki član UO dobije resorna zaduženja. Slažem se da u Upravi treba da bude mesto za predstavnika navijača, kao i veterana( a to već imamo), privrede, kulture...
Koncept koji spominjete je nešto što pokušavam da implementiram u Vojvodinu, disperzija odgovornosti i koncentracija stručnosti, znanja i iskustva iz raznih oblasti društva i na tome ću insistirati.

3. Delimično sam već odgovorio na ovo pitanje. Na neki način bi je trebalo aktivirati uz precizno izrađen plan šta ona treba da donese Klubu, da li samo kao sportsko edukativni centar ili srednjoškolska ustanova.

4. Na ovo delikatno pitanje sam pokušao da dam odgovor u interesu Kluba.

5. Ne bih nikog posebno izdvajao, ali me moja prva sećanja vežu za generaciju Pere NIkezića i Ratka Svilara uz koje smo mi tadašnji klinci odrastali, a čak kasnije odlazili u prve kafiće ( Kec, Crveno bela dvojka..). Lepa su to bila vremena.
Od današnjih fudbalera svi ovi hrabri dečaci koji su tek postali punoletni, koji su ponikli iz naše omladinske škole i koji se hrabro nose sa daleko iskusnijim i plaćenijim profesionalcima.

6. Mislim da je u pitanju 1973. godina i utakmica sa Hajdukom koju smo, ako se ne varam, izgubili rezultatom 1-0.

7. Za Vojvodinu, naravno.

8. Možda neskromno, ali je utisak da smo nedostajali tamo.

Puno sreće.Trebaće vam.

Hvala i već mi treba. ( moglo je na 3-0 da dođe i malo sreće ;) )
Zaključana tema