Pitajte Zorana Šćepanovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Djumi napisao:Gospodine Šćepanoviću zasto ste dosli u Vojvodinu ?
Poštovanje Djumi,

Da uradim nešto na ponos svima nama, i da mi neko samo kaže hvala posle svega. A u širem ličnom razgovoru sa Vama, mogu da pojasnim moje ideje, želje... Unapred se radujem susretu sa Vama.

Hvala.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Baltazar napisao:Gospodine Zoko, ko će da nadzire Vaš i rad upravnog odbora? Hvala.

Poštovanje Baltazar,

Postoji Nadzorni odbor, kao zvaničan organ, a kroz formu otvorenih susreta i razgovora u Klubu svi Vi ćete moći to da radite.

Hvala.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Helm napisao:Srdacan pozdrav.

1. Kolika je dobit kluba od transfera Sergeja Milinkovic-Savica? Koliko je ukupno iznosio transfer i da li su bili ukljuceni i procenti u pricu?
2. Da li postoje igraci u klubu koji nisu na prodaju, ili je u planu da se prihvate sve ponude koje su finansijski zadovoljavajuce?
3. Da li je i koliki deo duga skinut od promene uprave?
4. Da li je istina da su neki clanovi kluba licnim sredstvima pomogli klubu, i ako jeste da li mozete malo vise reci o tome?

Hvala i sve najbolje u radu, zelim Vam da istrajete u ovome i da sprovedete plan kako ste zamislili.

Poštovanje Helm,

1. Mislim da sam već odgovorio na to pitanje. Klub-klub transfer je iznosio 850.000 i sav novac je direktno otišao u blokadu (807.500€ je leglo na račun, pretvoreno u dinarska sredstva i otišlo je na blokadu koju nam je ostavila prethodna uprava. 42.500 su zadržali dok ne provere trening kompenzaciju). Objavićemo na sajtu Kluba kome je sve novac otišao.

2. U dogovoru sa stručnim štabom i u odnosu na plan fin. konsolidacije i stabilnog finansiranja tokom naredne sezone, procenjivaćemo šta je najcelishodnije da prodamo od igračkog kadra, a da sa druge strane sačuvamo tim koji može da se bori za visok plasman.

3. Skinut je dug od 93 miliona dinara od tranfera Sergeja i oko 17-18 miliona angažovanjem ličnih sredstava članove uprave(plate, pripreme, rekviziti, hrana, medikamenti... )

4. Jesu i pomažemo svakodnevno.

Hvala Vam, znam samo da ću dati sve od sebe, ali isto tako znam da se mnogi trude da me sputaju u tome, jer im uređen sistem ne odgovara.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Sasa1969 napisao:Postovanje,
-Sta ce biti sa Sasom Todicem smenjenim trenerom golmana koji iza sebe ima fantasticne rezultate.Da li klub misli da ga se odrekne ?
Poštovanje Sasa1969,

Iskreno nisam upoznat sa situacijom oko Todića, ali pošto vidim da je puno interesovanja za njegov status, tražiću objašnjenje od sportskog dela.

Hvala.
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Djumi napisao:
Djumi napisao:Gospodine Šćepanoviću zasto ste dosli u Vojvodinu ?
Takodje postavljam pitanje za Sasu Todica.
Kakav je status Sase Todica?
Odgovorio sam u prethodnom odgovoru.

Hvala
Zoka Scepanovic
Postovi: 29
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 3:00 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od Zoka Scepanovic »

Za sada toliko. Ostatak odgoovora kroz par dana kada mi obaveze budu dozvolile. Hvala na razumevanju i pozdrav.
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od srkins »

hvala na odgovorima. Ako moze i par dodatnih pitanja
1. Objasnite nam koncept UPPR-a u sustina sta znaci taj plan reorganizacije?
2. Da li se dobijaju pare od Uefe za igrace na U-19 prvenstvu (znam da su klubovi ciji su igraci bili na SP dobijali pare zbog toga)

EDIT: 'Ajde da ne gomilamo pitanja, jer će se ovo odužiti unedogled. Tema je otvorena pre dve nedelje, bilo je dovoljno vremena da svako priupita šta mu je na umu. Neka se ovde stavi tačka na pitanja u ovoj turi, a za ubuduće...
Zoka Šćepanović napisao:Potrudiću se u meri kojoj mi vreme bude dozvolilo, jer stvarno imam želju da razmenim mišljenja sa Vama, ali mislim da ćemo biti mnogo efikasniji u povremenim ličnim susretima koje planiram da uvedem u praksu.


Administracija
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Pitajte Zorana Šćepanovića

Post od budababa »

Pošto je prošlo ravno četiri nedelje od otvaranja topika, a još nismo dobili odgovore na dobar deo pitanja, obustavljamo akciju. Sa predsednikom Vojvodine na ovim stranama neki drugi put. Možda...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Zaključana tema