Pitajte trenera Marka Nikolića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Voja »

Mislim da je kod njega ipak najvise reakcije izazvao madda fakka nick :D
Slika
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Baltazar »

Hvala gospodine Nikoliću na iskrenim odgovorima. Prijatno sam iznenađen odnosom našeg trenera prema sajtu koji i nije zvaničan. Čini mi se da je upoznat sa sajtom odnosno strukturom ljudi koji posećuju sajt.
Još veća pohvala za autora ideje, kao i za njenu realizaciju. Šteta što zvanični sajt nema takvog duha kao što imaju administatori ovog sajta. ( to važi i za sajt firmaša).
Zašto postoji sukob između ovog i zvaničnog sajta?
Zašto ovaj sajt nema direktan link sa zvaničnog sajta ( i obrnuto )?
Ipak bi ujedinjeni bili jači.
Predlažem da se pitanja treneru postavljaju na svakih, recimo 3 meseca.
Napred Voša!
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od nboya »

Baltazar napisao:Hvala gospodine Nikoliću na iskrenim odgovorima. Prijatno sam iznenađen odnosom našeg trenera prema sajtu koji i nije zvaničan. Čini mi se da je upoznat sa sajtom odnosno strukturom ljudi koji posećuju sajt.
Još veća pohvala za autora ideje, kao i za njenu realizaciju. Šteta što zvanični sajt nema takvog duha kao što imaju administatori ovog sajta. ( to važi i za sajt firmaša).
Zašto postoji sukob između ovog i zvaničnog sajta?
Zašto ovaj sajt nema direktan link sa zvaničnog sajta ( i obrnuto )?
Ipak bi ujedinjeni bili jači.
Predlažem da se pitanja treneru postavljaju na svakih, recimo 3 meseca.
Napred Voša!
Ja ne znam da postoji sukob.

Inace, zvanicni sajt radi bas ono sto je posao zvanicnog sajta: daje zvanicne informacije. Kad neko pitanje zelis da postavis, odes na zvanicni sajt pa dobijes odgovor. Sigurno je da bi sajt mogao biti sadrzajniji ali - koliko para, toliko muzike.

Naravno, na takvim mestima se nikad ne moze bas otvoreno pricati niti se zvanicni sajtovi bave nekim stvarima koje su zanimljivi publici, zato i postoje sajtovi kao sto je ovaj... Da povucem paralelu sa medijima: zna se sta je posao Tanjuga a sta je posao Blica ;). Sve u svemu, nema potrebe ni za kakvim linkovima ili nekakvom saradnjom. Sadasnje stanje nije lose.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Zaključana tema