Pitajte trenera Marka Nikolića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Baltazar »

1. Smatram da su Radoja i Poletanović motori Voše. Pretrče jako mnogo na utaknici, čas su ovde čas su onde. Da li znate koliko oni pretrče u odnosu na evropske fudbalere?
2. Kakvi su krajnji dometi pomenute dvojice u fudbalu? Imaju 20 i 20,5 godina,baš su mladi.
3. Da li Vam je zadatak isključivo rezultat ili i rezultat i afirmacija mladih igrača?
4. Da li smatrate da je jedan od lekova za ozdravljenje našeg fudbala privatizacija klubova?
5. Negde ste pomenuli da se Abu ne uklapa u Vašu koncepciju. Da li zbog toga što je slab protiv bunkera? Tu mi je Škule bolji, a ima i bolju tehniku.
6. Da li vidite bolji tandem u JSL od Vuličević-Alivodić?
7. Ako se plasiramo u ligu Evrope, da li sigurno dolazi pojačanja iz Benfike?
8. Da li imate motiv za rad u A reprezentaciji?
9. Koliko Vošina akademija stvarno može biti plus, a koliko je to samo šminka?
10.Imate moju podršku posle dva remija. Red je da naučimo kako netreba raditi. Svodimo rezultate posle 6 meseci. Do tada-sve najbolje i samo napred u pobede, poraze, greške... i u ligu Evrope.
11. Da li mislite da bi više postugli u Voši kad bi bili menađer, a ne samo trener?
Nikoliću hvala na odgovorima. Živeli!
Poslednja izmena od Baltazar u Ned Avg 18, 2013 4:47 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina, jedna jedina!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Turija »

Sportski pozdrav za trenera Nikolića i dobrodošli u Vojvodinu.

Nisam hteo da postavljam pitanja, sve dok ne odigramo i drugo kolo domaće lige, pa da pouzdanije saberemo utiske, posle odlične igre i rezultata u Bursi.

Pitanja

1.Realizacija u kvalifikacijama za LE nam je bila izuzetno dobra, dok je u domaćoj ligi ona veoma slaba.Kako objašnjavate tu činjenicu i u čemu je problem?
Prva dva naša protivnika su, istina, bila slabija i od proseka JSLa, ali je zato Bursa odličan tim (što je pokazao u NS), međutim, mi smo ih otvorenom igrom i hrabrim nastupom u Turskoj ( uz dosta i sportske sreće - tu mislim na naše date golove) iznenadili i eliminisali iz takmičenja.Zašto se velik deo te pozitvne energije ekipe izgubio protiv Donjeg Srema i Voždovca?

2.Ekspresni odlazak Abububakara, verovatno je i Vas neprijatno iznenadio, ali dobro, tu se izgleda nije moglo ništa učiniti.No, mene iznenađuju olaki i brojni odlasci iz Kluba naših mladih igrača, što na pozajmicu, što raskid ugovora.Pre svega Ivanića - da li je otišao uz Vašu saglasnost u Proleter?
U sklopu tog pitanja, mene je iznenadio i odlazak Adjurua, koji je bio naš ključni defanzivac uz Radoju.Da li mislite da smo posle odlaska Adjurua pokriveni na toj poziciji?

3.Bolna tačka - naš špic.
Kada ste dolazili, verovatno ste računali da će u njemu biti Fiero, a zatekli ste Škuletića i Bilbiju (uz Abua, za kojeg se znalo da će sigurno otići, jer skoro 2 godine je ta priča aktuelna u svakom prelaznom roku), pa su dovedeni igrači sa malom minutažom na terenu u svojim prethodnim klubovima (poluspremni Kaluđerović i Denković).Pitanje za Vas je: da li smatrate da sa takvim špicem možemo imati očekivanu realizaciju u borbi za vrh TSL,kao i ulazak u LE?
4.Da li se slažete u stavu da su praktično za Vošu (za sada) prava pojačanja samo 2 igrača: Delač i Leković, koji su obojica odbranbeni igrači?Da li se nadate da će to biti dovoljno da prođemo Šerif?

5.Da li očekujete odlazak Trajkovića, i da li smo spremni da, eventualni, njegov odlazak adekvatno rešimo na toj poziciji?

Na kraju, pohvalio bih Vaše konferncije za štampu.Zaista, odavno (od g-dina Stepanovića i Brzića) nismo imali takvog trenera pred novinarima i kamerama, trenera koji govori elokventno, opušteno, otvoreno i smisleno, što puno doprinosi marketingu Kluba i domaćem fudbalu.
Pohvalio bih i promenu u pristupu i načinu igre Vojvodine (od Vašeg dolaska na njenu klupu).Imali ste običaj da se procentualno izrazite o dostignutom potencijalu ekipe (u tom momentu) - kakva bi procena bila danas?Koliko % - i kada očekujetu pun potencijal tima?

Hvala i puno sreće u radu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Voja »

Postovanje za trenera i cestitke na dosadasnjem unapredjenju igre.

1.Abu = Vojvodina! Posto smatram da trenutno nemamo igraca izmedju kojeg bi se i Vojvodine opet mogao staviti znak jednakosti,pitanje za vas,da li ste vi spremni da pokusate preuzeti tu ulogu.Imate li snage i volje,svi preduslovi su tu?

2.Zanima me jos koliko se slazete samnom da je u nasoj zemlji trenutno najveci potencijal sto se tice napadaca Uros Djurdjevic,da je najiskusniji i najlukaviji Mirosavljevic iz Napretka,ali da je Vosi najpotrebniji Darko Spalevic (pitam vas ovo,cisto da bih proverio sopstveno razumevanje fudbalske igre,dobijajuci ocenu i sud strucnjaka)

Zelim Vam mnogo radosti i srece (prvenstveno) u naredna 3 meca!

p.s.mislim da za ovu akciju treba uspostaviti odredjena pravila tipa da je dozvoljeno postaviti samo jedno ili dva pitanja
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Turija »

quote="Voja"]p.s.mislim da za ovu akciju treba uspostaviti odredjena pravila tipa da je dozvoljeno postaviti samo jedno ili dva pitanja
Vojo, ja, ipak, mislim da nije problem što je izostao limit, iako shvatam zašto si to napisao (tj da čoveka ne ,,udavimo" sa pitanjima).
Međutim, u suprotnom, mnogo dobrih pitanja bi propustili da postavimo.Drugo, g-din Nikolić ne mora da odgovori na njih odjednom, čak ni u jednom danu.
S obzirom da pitanja skoro i nema na našim pres konferincijama, bar da to na neki način ,,kompenziramo" na Forumu :wink: .S druge strane, naš trener nije čovek kome teško pada da odgovara na pitanja, tako da je, po meni, OK.
Kao i u svemu, prvi susret uvek otvara najviše pitanja.Kasnije ih već ima dosta manje, jer su na mnoga odgovori već dobijeni.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Qr0nJa »

Veliki pozdrav za Marka Nikolica!
1. Da li postoje neke realne sanse da dodje neko iz Benfike na pozajmicu u sklopu onog ugovora koji je skoro potpisan?

2. Da li mislite da su prva dva neresena rezultata u prvenstvu posledica igranja u Evropi i prevelike razlige u kvalitetu utakmica kao i razlike u pristupu igraca utakmicama?

Sve najbolje Vam zelim i da se sto duze gledamo na Karadjordju! :cheers:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
uporan
Postovi: 562
Pridružio se: Pon Apr 04, 2005 7:49 pm
Lokacija: CENTAR
Kontakt:

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od uporan »

Prvo pozdrav trenuru Nikoliću, uz želju da u sezoni 2013/2014 postane trener ekipe koja kao domaćn na stadionu Karađorđe igra Ligu Evrope :mrgreen:
Samo 3 pitanja:
1. Hoćemo li pobediti napokon Rad na Banjici? :mrgreen:
2. Da li možeš da povučeš paralelu između trenerskog posla u Radu i u Vojvodini?
3. Da možeš da biraš koji evropski klub bi trenirao?
Uzdravlje! :cheers:
UH!
ciribuciriba
Postovi: 67
Pridružio se: Pon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od ciribuciriba »

Veliki pozdrav za Marka Nikolića, najboljeg trenera Vojvodine u 21. veku!
1.Da li ste znali pre utakmice u Bursi da neće biti prenosa u Srbiji?I ako ste znali da li ste tom činjenicom, dodatno motivisali ekipu?
2..Da li će te uskoro potpisati novi, višegodisnji ugovor sa Vojvodinom?
3. Da li ste razmišljali da ekipu odvedete na neku njivu, ili u rudnik da vide kako ljudi rade.Mislim da bi to mnogo uticalo na pristup igrača protiv JSL ekipa.Vojvodina mora da igra sa istom motivacijom i protiv Burse kao i protiv Voždovca.Fudbaleri Sautemptona su na pripremama hodali po užarenom uglju.Da li je to po vama mazohizam ili žrtva da tim napravi što bolje rezultate u sezoni?
Nikola
Postovi: 848
Pridružio se: Pon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Nikola »

Kako se u
Srbiji izboriti protiv toga da menadzeri, savetnici i savetnici savetnika zele da dovode igrace, a samo treneri imaju odgvornost za igru i rezultate?
Kakav imate stav prema dovodjenju inostranih pojacanja i da li imate zelju da dovedete jos neko pojacanje?
Zajedno do grupne faze!
ПУШТАМ КИШУ!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Neizlecivi »

Prvo cu postaviti nekoliko pitanja :) :
Koliko paznje i vremena posvecujete analizi protivnika?
Koji grad Vam vise odgovara za zivot Novi Sad ili Beograd i da li ste se navikli na zivot Lala? :D
Kako na Vas utice cinjenica da vi kao trener imate velike simpatije i punu podrsku navijaca posle relativno kratkog perioda?
Za kraj pozdrav i zelim Vam puno srece i uspeha! :cheers:
Dejan23
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Avg 19, 2013 11:48 pm

Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Dejan23 »

Veliki pozdrav za trenera Nikolića, moje pitanje glasi:
Da li postoji mogućnost za angažovanje Slavka Perovića, nakon isteka ugovora sa ekipom Rada?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Stexman »

Samo veliki pozdrav i ogromna podrska za gosp. Nikolica!!!
Ali ipak bih ga pitao nesto:
Da li bi u prvoj godini kod nas bio zadovoljan samo sa jednim, ili bi ipak uzeo oba trofeja? :cheers:
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Krle »

I od mene podrška gospodine NIkoliću i da kažem da mi je veliko zadovoljstvo što Vojvodinu vodi neko kome ona pristaje: elokventan, kulturan i nadasve stručan.
Valjda će se taj pelcer primiti i u ostalim segmentima funkcionisanja kluba...
Inače, živo me zanima, da li imate punu slobodu u radu i odabiru igračkog kadra, ili je to samo floskula?

Samo nastavite tako, trud znamo da cenimo...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Milan »

Krle, zakasnio si, trener je danas prepodne odgovorio na postavljena pitanja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Krle »

Pa , dobro, više sam formalno hteo da pitam, a suštinski da ga podržim :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od laki »

Podrska gospodine Nikolicu! Daj Boze da vas gledamo na klupi voljenog kluba bar jos 3 vezane sezone jer samo se tako zaista nesto kvalitetno i veliko moze postici! :cheers:
Slika
Zaključana tema