Pitajte trenera Marka Nikolića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od vdn slaninar »

da li i koliko posecujete nas sajt i njegove forume,
da li ste zadovoljni prelaznim rokom i u kojoj meri su ispunjeni vasi zahtevi
da li ste svesni podrske i poverenja koje uzivate kod navijaca
kenta
Postovi: 73
Pridružio se: Uto Dec 15, 2009 4:11 pm
Lokacija: centar

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od kenta »

Kakvo obrazovanje imate?
Da li imate neki trenerski uzor?
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Buca »

Da li Vam je neko iz kluba preneo ponašanje Škuletića na prijateljskoj utakmici sa Osijekom prošle godine?
Da li Vam nekada dođe da izvedete igrača u 15-om minutu ako pokaže da ne ulaže celog sebe?

Za kraj ću Vam reći samo da sam se tako naježio i stresao na početku utakmice sa Donjim Sremom pri izlasku na teren, da sam prosto u tom trenutku bio skroz ispunjen i setio sam se što smo drugačiji od ostalih, hvala Vam na tome! Želim Vam sve najbolje u životu !
Željko Brkić jedan je od nas!!!
blavor
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Avg 16, 2013 12:39 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od blavor »

Da li je istina da su vam u dosadasnjoj karijeri uvek najteze padali porazi koje ste ne tako retko dozivljavali na terenu u Kosutnjaku, vec sezonama u nazad?
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od prijatelj fudbala »

1. Da li mislite da Vojvodina, u sastavu u kom je sada, može igrati na tri fronta?
2. U slučaju ulaska u Ligu Evrope, da li ćete insistirati na dolasku još nekih igrača i kojih?
3. Koji igrač iz JSL bi, po Vama, predstavljao pojačanje za Vojvodinu?


Srećno!
Korisnikov avatar
Toto Riina
Postovi: 722
Pridružio se: Pet Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Toto Riina »

Postoji odavno misljenje kako Slaninari ne vole nikog i nista iz beograda, ali vi ste upravo primer da navijaci najbolje znaju da prepoznaju kvalitet (ljudski i trenerski) licni stav, ambicioznost i zelju itd. Godinama ste bili zelja navijaca Starog kluba na opste iznenadjenje medija, sada su se kockice poklopile i moramo zajedno da letimo do nasih snova, ali korak po korak i bez onog lako cemo.

1. Najveca i jedina zelja mi je da razmislite da ostanete nekoliko sezona u nasem klubu i uspostavite sistem funkcionisanja po vasim ukusima. Bicu slobodan da zapazim da ste mlad i ambiciozan trener i da je za Vas, Stari klub i navijace to odlicna odluka. U navijackim diskusijama se govori ko bi mogao da napusti redove naseg kluba i obicno se sve zavrsava, neka ide bilo ko samo neka Nikolic ostane :D

2. Godinama u nazad FK Rad je predstavljao najtezeg protivnika Vojvodini, redovne musterije su nam bili titovi blizanci, ali Rad nikako da padne. U cemu je bila "tajna"? Nasao sam podatak da ste najuspesniji odnos pobeda imali upravo protiv Vose?

3. Prica se da sa svojim timom odlicno pripremate utakmice i analizirate protivnike. Da li se moze znati ko sacinjava vas tim i koje sve tehnike se koriste za to?

4. Po vasem misljenju ko su mladi i neafirmisani treneri koji zasluzuju sansu i imaju kapacitet da krenu vasim stopama?

5. Mladi igraci iz Srbije i okruzenja na koje treba obratiti paznju?

6. Kako izgleda jedan vas radni dan?

7. Omiljeni strani klub?

8. Kakva je situacija oko Eduarda Fierra? Da li je klub uputio zalbu na adresu Uefe ili Fife?

9. Da li mozemo ocekivati da ostanete sa nama na forumu u meri u kojoj vam to obaveze i vreme dozvoljava?

Veliki pozdrav i ogromna podrska za trenera koji je posle samo 6 utakmica svojim radom i ponasanjem "kupio" sve Slaninare :!:
Poslednja izmena od Toto Riina u Pet Avg 16, 2013 1:39 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Helm »

Najpre veliki pozdrav za velikog strucnjaka! :cheers:

Vecinu stvari koje me zanimaju, neko drugi je vec pitao, pa cu ja da se baziram samo na dve stavke:
1. Posto ste veoma mladi, a opet i veoma uspesni i kvalitetni u struci koja zahteva iskustvo jasno je da Vas ceka sjajna trenerska karijera. Ono sto me zanima jeste, da li cete zuriti da je ostvarite, ili biste po isteku 2 godine potpisali novi, recimo trogodisnji ugovor sa Vojvodinom pod boljim finansijskim uslovima?
2. Kakvo je Vase misljenje o Milanu Jovanovicu? Posto je Drakulic ranije pominjao neki dogovor da potpise ugovor sa nama ako do 25. avgusta ne pronadje inostrani angazman, da li je to jos uvek aktuelno, da li smatrate da bi koristio timu i da li zelite, mozda cak i pokusavate da izdejstvujete njegov dolazak?

Jos bih samo napomenuo sitnicu koju sam primetio. Navijaci Vojvodine su uvek razlicitih misljenja po skoro svakom pitanju vezanom za klub. Postoji samo jedna stvar oko koje smo jednoglasni, a to je da ste Vi pun pogodak i najvece pojacanje kluba. :cheers:
Contador
Postovi: 14
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 3:44 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Contador »

Veliki pozdrav za sjajnog trenera velikih mogućnosti...

1. Šta je potrebno da se uradi da bi se promenio srpski fudbalski mentalitet (parkiranje autobusa u 16m, apsolutni bunker nakon postizanja pogotka, igra bez želje da se napadne) pošto ste u Turskoj pokazali na primeru kakvom fudbalu treba da težimo?

2. Da li ste zadovoljni ekipom koju imate i da li mislite da je sposobna da uzme domaću titulu ove sezone? Koga bi od igrača iz JSL voleli da vidite u svom timu? Kakvo Vam je mišljenje o Galvau iz Slobode?

3. Ko su najbolji mladi treneri u JSL?
Korisnikov avatar
Boske87
Postovi: 572
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 4:49 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Boske87 »

Veliki pozdrav za gospodina Nikolića, najboljeg srpskog trenera pored Miroslava Đukića. Još u prvom mandatu u Radu ste pokazali veliku stručnost i žao mi je što niste nasledili Milinkovića na klupi Vojvodine još 2011, mislim da smo izgubili 2 godine u lutanju ali kao što naš narod kaže bolje ikad nego nikad. Za neverovatno kratko vreme ste ujedinili sve navijače Vojvodine i pokazali da i jedan tim iz JSL može igrati fudbal u Evropi. Nadam se da nećete brzo napustiti klupu Vojvodine, zajedno možemo nastaviti da rastemo, mi kao klub i Vi kao trener.
Moja pitanja su:

1. Da li ste imali kontakta sa upravom Vojvodine tj pokojnim predsednikom Butorovićem još 2011, tj da li ste ikada ranije bili blizu klupe Vojvodine?
2. Vaše mišljenje o Marku Poletanoviću, našem detetu i nesumnjivo kvalitetnom igraču? Mišljenje većine navijača je da trenutno ne doprinosi preterano u fazi napada uz standardno lošiju tj mekšu igru u odbrani, trenutno možda ne zaslužuje mesto u prvih 11.
3. Ne sumnjam u Vašu stručnost i znanje, verujem da ste svim igračima dali jednaki šansu ali mi navijači Vojvodine, koji godinama pratimo ovaj klub, znamo da pojedinci jednostavno kvalitetom odnosno nedostatkom istog ne zaslužuju dres Vojvodine. Prvenstveno mislim na Nemanju Bilbiju, koji je jednako neupotrebljiv na svim pozicijama, i na Petra Škuletića, koji jedino može proći kao istureni napadač i to samo za JSL boraniju (da izvinite na izrazu :) ). Nadam se takođe da će Mijat Gaćinović dobiti ove sezone veću minutažu u JSL.
4. Da li u pripremi meča upotrebljavate specijalizovane programe za fudbalsku statistiku ili se više oslanjate na starije, oprobane metode rada?

Toliko od mene, želim Vam sve najbolje na klupi Vojvodine. Nadam se da ćete znati pripremiti igrače i spustiti tenziju pred dvomeč sa Šerifom, mi smo poznati kao "uklet tim" koji uvek izgubi kada je to najvažnije :) , kao tim koji se uvek muči kada je favorit, uvek nam malo treba za iskorak napred, nadam se da ćete Vi to promeniti.
Veliki pozdrav, sve najbolje :cheers:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Sale
Postovi: 107
Pridružio se: Ned Avg 17, 2008 3:52 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Sale »

Pozdrav dr Nikoliću!
Najpre, hvala na svemu što ste nam priredili u dosadašnjem toku sezone :cheers:

Svi u klubu su prezadovoljni Vašim radom i energijom kojom pristupate svakom treningu, navijače je zahvatila euforija kao i neretko u ranijim sezonama, kada nas je nažalost dočekao hladan tuš...
1. Da li mislite da Vojvodina u ovom sastavu (sa izuzetkom odlaska Trajka) može da odigra zapaženiju ulogu u Ligi Evrope? (Da se razumemo, i to što smo prošli Bursu nas je učinilo hitom kvalifikacija za LE, uz Diferdanž koji je prošao Vitese)
2. Velika nepoznanica za nas je Denković koji je došao na Vaš zahtev. Šta možemo da očekujemo od njega?
3. Kakvo je Vaše viđenje odlaska Abua u Beveren? Da će njegov odlazak promeniti Vašu koncepciju Vošine igre?
4. Da li vidite sebe kao "Vošinog Fergusona" ili Vojvodinu vidite kao odskočnu dasku u svojoj karijeri?

Hvala što ste prihvatili poziv na intervju sa navijačima i puno sreće u nastavku sezone!
This time next year, we'll be cup winners!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od novosadjanin »

1.Problem razbijanja bunkera u JSL? Da li bi Vojvodina mozda trebala protiv takvih ekipa (posebno na nasem Karadjordju), od prvog minuta da igra sa jos jednim ofanzivnijim igracem? Da sa standardne formacije 4-2-3-1 predjemo na 4-1-3-2. Konkretno za ovu poslednju utakmicu to bi bilo Kaludjerovic umesto Poletanovica. Da li razmisljate u tom pravcu?

2.Da li Simona Vukcevica vidite na poziciji levog ofanzivnog krila, na poziciji na kojoj je do sad igrao Abu? U kakvom je stanju Simon, koliko je spreman i kada ga mozemo ocekivati u top formi?

3.Ako udjemo u grupe LE, da li biste vise voleli da igramo protiv Totenhema, Fiorentine i Anzija ili protiv Standarda, Dnjepra i Legije?

4.Prema vasim saznanjima, ako prodjemo u grupe LE, koje su sanse da se utakmice igraju u Novom Sadu na Karadjordju?

Pozdrav i puno srece protiv Serifa!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Jole »

Jedna rec govori vise od hiljadu reci :mrgreen:

Slika

Da li imate zelju da budete nas Sir Alex i zadrzite se na klupi barem kao on 26 godina?
(naravno pod uslovom da je uprava spremna da istrpi neminovne povremene oscilacije u rezultatima i da vam se ne mesa u struku i da imate glavnu rec kod dovodjenja igraca)

ps.-hvala na prelepom letu i puno srece u nastavku vodjenja Vose.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od churguzijanac »

Da li uziva da radi u Vosi?
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od djape_ns »

Pozdrav Marko!

Ja cu ovaj put biti zadovoljan da procitam par odgovora na vec postavljena pitanja.

Samo sam hteo da Vam pozelim puno srece u radu i zivotu.

Profesionalnost, angazovanje i hrabrost je ono sto cenim u ovom trenutku kod Vas. Nadam se da ce se kockice sloziti i Vojvodina konacno igrati fudbal koji zelim da gledam. Apsolutno su nepotrebna obecanja o bilo kakvim titulama u nasoj zemlji. Samo zelim da se stadion puni starim Slaninarima koji su iz raznoraznih napustili isti i da osrednji evropski timovi dobro upoznaju sa Starom damom narednih godina.


Toliko! Srecno!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Schteph_F89 »

djape_ns napisao:Pozdrav Marko!

Ja cu ovaj put biti zadovoljan da procitam par odgovora na vec postavljena pitanja.

Samo sam hteo da Vam pozelim puno srece u radu i zivotu.

Profesionalnost, angazovanje i hrabrost je ono sto cenim u ovom trenutku kod Vas. Nadam se da ce se kockice sloziti i Vojvodina konacno igrati fudbal koji zelim da gledam. Apsolutno su nepotrebna obecanja o bilo kakvim titulama u nasoj zemlji. Samo zelim da se stadion puni starim Slaninarima koji su iz raznoraznih napustili isti i da osrednji evropski timovi dobro upoznaju sa Starom damom narednih godina.


Toliko! Srecno!
+1 :cheers:
Zaključana tema