Pitajte trenera Marka Nikolića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od budababa »

Da ne dužimo priču: na pitanja forumaša odgovaraće čovek koji je zaslužan za preporod FK Vojvodina u novoj sezoni. Pitanja možete postavljati do ponedeljka uveče, a gospodin Nikolić će u utorak odgovoriti na njih.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Vojvodinas
Postovi: 66
Pridružio se: Sre Mar 10, 2010 3:14 pm
Lokacija: NS-BG

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Vojvodinas »

posto ocekujem veliku navalu na pohvale i sl. ( sto je i razumljivo):)) , iskoristio bih priliku da puno pozdravim naseg trenera i da ga pitam kog bi jos igraca iz nase lige doveo da je mogao i da su to finansije dozvolile ? inace ,posto zivim u bg , celu proslu zimu sam proveo u kafeu molotov kod hrama cak sam tamo i rodjendan slavio a ovo sam spomenuo jer sam cesto vidjao gosn nikolica tamo i znam ga i kao ugostitelja obzirom dda su mi konobarice rekle da je jedan od vlasnika, i nekako sam uvek razmisljao da bi trebao doci u vojvodinu :))) inace, u pitanju je zaista fin lokal imaju jako dobro domace vino pa ako budemo prosli u le , nudim se da proslavim sa prijateljima bas tamo, ne pitam sta kosta :)))) jos jednom pozdrav nasem treneeru , uz zelje za dobro zdravlje i dugotrajnost na nasoj klupi.
STO SE RADI
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od N13 »

Kao prvo, veliki pozdrav i puno cestitki za gospodina Nikolica. Dva pitanja za njega:
1) S kojim tandemom je bolje raditi (tj. ko bolje funkcionise): Alivodic-Skuletic ili Luka-Kojic?
2) Da li igraci Vojvodine imaju neki poseban program ishrane (sta vise jesti, sta izbegavati) i da li imaju odredjeno kada smeju, a kada ne u nocni provod, izlaske, zurke, itd. i kakve su kazne u slucaju da se ne postuje to?
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Grba_NS »

Pre svega sportski pozdrav i jedno veliko Hvala za sve sto ste do sada uradili za Fk Vojvodinu!

1. Primetio sam da ste veoma elokventan covek, da uvek znate sta pricate i sta zelite da kazete, sto je odlika uglavnom nesto starijih, iskusnijih ili ljudi koji su ostvareni, pa odisu sampouzdanjem.
Interesuje me sta Marko Nikolic radi van sveta fudbala jer deluje kao svestrana i ostvarena licnost, a za to mora postojati "visestranost" tj. i nesto van sveta fudbala?!

2. Jos jedno zapazanje. Vase ekipe (Rad iz sezone u sezonu) i sad nasa Vojvodina odavale su i odaju utisak neverovatno spremnih ekipa. Posto znam da to ne moze biti slucajnost, a ni zasluga samo jednog coveka (kondicionog trenera) vec pre svega uigranosti Vas - Sefa sa kondicionim trenerom, interesuje me koliko dugo saradjujete sa sadasnjim kondicionim trenerom i koliko dugo vam je trebalo da se "skapirate", posto trenutni prvotimci deluju kao zveri?! I ako nije problem da otkrijete ko je bio najspremniji na testiranjima?

3. Vase misljenje o Mirku Ivanicu? Gledajuci omladinske lige Srbije (poslednjih nekoliko godina) nisam video igraca tog kova i talenta?!

4. Od koga ste najvise naucili o fudbalu i ko je najvise uticao na vase "moderno" sagledavanje fudbala?

Pozdrav uz zelje da se ove godine vidimo na Trgu u proslavi nekog trofeja.
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od the Gari »

Ferguson ili Murinjo?
Bata ili Balša?
Nike ili Adidas?
Čvarkov ili Torbica?
Novi Sad ili Beograd?
Pivo ili vino?
Barselona ili Bajern?
Mesi ili Ronaldo?
Exit ili Gučai?
4-4-2 ili 4-2-3-1?
Brkić ili Stojković?
Plavuše ili crnke?
Kod kuće ili na strani?
Kup ili prvenstvo?
Poslednja izmena od the Gari u Čet Avg 15, 2013 11:21 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ljubomir1996
Postovi: 291
Pridružio se: Sub Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Ljubomir1996 »

Sve najbolje želim našem sjajnom treneru!
1) Da li postoji mogućnost da naš tim napuste Bilbija i Škuletić u letnjem prelaznom roku?
2) Da li vas Kežman i Drakulić pitaju za mišljenje o svakom igraču koga žele dovesti?
3) Da li biste želeli da ostanete u Voši bar tri godine i od nje napravite pravu evropsku ekipu?

Želim vam puno trofeja sa Vošom, i to već ove sezone, bar tri. :mrgreen:
Korisnikov avatar
Chana
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Chana »

Gospodine Nikoliću, kao prvo, želim da Vam se zahvalim na uticaju koji ste imali na naše ljubimce, na manirima i ponašanju kojim imponujete, kao i na rezultatima koje ste ostvarili od dolaska u Novi Sad.

Vi ste bili br. 1 na mojoj listi želja - pošto je klupu Vojvodine napustio gosp. Milinković i želim Vam da dobijete priliku da bar 2 godine nesmetano i bez uplitanja rukovodite stručnim radom u našoj Vojvodini...

1. Vaše mišljenje o našim dvostrukim uzastopnim Šampionima, omladinskom kadru koji ste zatekli po dolasku u Novi Sad, kao i o njihovom treneru – gosp. Kosanoviću i potencijalnoj saradnji sa njim, kako sada – tako i u budućnosti ?
2. Vaše mišljenje o Abrahamu Frimpongu, sada igraču FK „Napredak“ iz Kruševca, mladom igraču kojega smo po mom skromnom (ali i „nestručnom“) mišljenju prelako ispustili iz ruku. Naime, gledao sam ga na nekoliko prijateljskih utakmica i uvek je ostavio jak utisak na mene brzinom kretanja i razmišljanja, velikom sigurnošću sa kojom igra i odsustvom grešaka bilo koje vrste... Ima li šanse da u budućnosti ponovo obuče naš dres ?!
3. Ako imam dobru informaciju, nisam usamljen u mišljenju da Sergeju Milinkoviću – Saviću i Mijatu Gaćinoviću treba dati veću šansu u prvom timu Vojvodine, bar u JSL ...
4. Interesuje me i Vaše mišljenje o igračima „izlazne generacije 94“ za koje ne znam u kom su statusu: Aleksandru Glumčeviću, Strahinji Markoviću, Šaleti Kordiću, Edinu Feratiju, Stefanu Cvijiću i Božidaru Janjuševiću i? Ovo pitanje postavljam iz razloga što se bojim da „neprimetno“ ne dožive sudbinu Stefana Nikolića koji je dobio ispisnicu, a mišljenja sam („nestručnog“ :!: ) da bi za 6 meseci – godinu dana bio najbolja zamena za našeg najjačeg igrača i kapitena – Miroslava Vulićevića...
5. Za kraj: Vaše razmišljanje o mom ljubimcu Milanu-Lanetu Jovanoviću i njegovom potencijalnom uticaju na ove momke koji trenutno nose dres naše Svetinje, posebno u svetlu grupne faze LE ?

Nadam se da Vas nisam „pretrpao“ pitanjima... :oops:

Na ličnom planu želim Vam puno zdravlja, sreće, duševnog mira, a što se FK „Vojvodine“ tičeuspešan prolaz u grupnu fazu Lige Evrope i (najzad) osvajanje peharA u Srbiji !


„ŠEFE“, SVAKO DOBRO :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Slika
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od MiSmoFKV! »

Sve pohvale za dosadasnji rad i rezultate, i svu srecu i uspeh zelim treneru Nikolicu.
1. Ocenite(1-5) rad selektora Mihajlovica.
2. Ocenite rad trener omladinaca Kosanovica
3. Najbolji igrac jsl?
4. Da li ste religiozni? (Ako ne zelite, ne morate odgovoriti na ovo pitanje)
5. Da li ste upoznati sa Vosinom istorijom?
6. Koliko ste posveceni motivaciji i da kazemo psihologiji igraca, i sta mislite da li je bitnije to ili tackticki pristup?
Hvala adminima, sto su nam ovo omogucili.
Korisnikov avatar
vosa do groba
Postovi: 375
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od vosa do groba »

Imam samo jedno pitanje za Vas:

Da li biste pristali u ovom trenutku da produzite ugovor sa klubom ukoliko bi vam uprava to ponudila?
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Korisnikov avatar
Rivelinjo
Postovi: 306
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 12:29 pm
Lokacija: Middle Earth
Kontakt:

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Rivelinjo »

Minja napisao:
the Gari napisao:Ferguson ili Murinjo?
Bata ili Balša?
Nike ili Adidas?
Čvarkov ili Torbica?
Novi Sad ili Beograd?
Pivo ili vino?
Barselona ili Bajern?
Mesi ili Ronaldo?
Exit ili Gučai?
4-4-2 ili 4-2-3-1?
Brkić ili Stojković?
Plavuše ili crnke?
Kod kuće ili na strani?
Kup ili prvenstvo?
Kabel ili Indeks? :lol: :lol: :lol: :lol:
Mačke ili psi? :mrgreen:


Moje pitanje je malko škakljivo, može odgovor i na pp. :)
Da li Vas puštaju barem za sad da radite svoj posao, ili se uprava/menadžeri već meša?

Sve najbolje i puno uspeha! :cheers:
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Ken mahniti »

Pre svega da vam pozelim dobrodoslicu i zahvalim na dosadasnjem divnom letu!
Sta mislite o navijacima Vojvodine?
:cheers:
kowalski
Postovi: 786
Pridružio se: Sre Dec 01, 2010 4:44 pm
Lokacija: Tatooine

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od kowalski »

Po cijem nalogu morate da stavljate u tim Skuletica i Bilbiju?
Slika
Ljubomir1996
Postovi: 291
Pridružio se: Sub Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Ljubomir1996 »

kowalski napisao:Po cijem nalogu morate da stavljate u tim Skuletica i Bilbiju?
+1
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od madda fakka »

Nemam pitanja posto vidim manje vise sve je napisano. Samo da pozdravim gospodina Marka Nikolica i da ga zamolim da ostane u Vosi dok ne uradi neki svoj zacrtani cilj gde cemo obostrano biti zadovoljni mi navijaci i on kao trener. Naravno da se zahvalim sto je neke igrace doveo u red (sto fizicki sto psihicki), sto je ceo tim pogurao da razmisljaju samo o pobedi i sto se bore na terenu "do poslednjeg zvizduka" kao lavovi.

Zelim Vam sve najbolje u nasoj Vosi i nastavku karijere sa nadom da cu Vas mozda jednog dana gledati u ulozi trenera tima koji igra ligu sampiona (po mogucstvu Vojvodina) :cheers: :cheers:
I Bog je Slaninar...
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Re: Pitajte trenera Marka Nikolića

Post od Akcent »

Veliki pozdrav za gospodina Nikolica

1. Kada ce i da li ce Sergej Milinkovic Savic dobiti sansu?
2. Zanima me jedan detalj sto se tice izvodjenja penala protiv Donjeg Srema, zasto je to uradio Kaludjerovic a ne Mijat Gacinovic, zlatni omladinac, koji je prakticno doneo svojim vrsnjacima prolaz u finale EP, sigurnim pogotkom iz penala?
3. Zasto Marko Kordic nije ostavljen da igra za omladince jos jednu sezonu (bio bi pod budnim okom gospodina Sase Todica) nego je poslat u Backu Palanku na kaljenje?
4. Kakav je stav sto se tice omladinaca rodjenih 1994. godine, sampioni su Srbije, a vec se rasipaju i odlaze iz kluba, da li ce se, i kome, od njih pruziti sansa u prvom timu ili ih bar poslati negde na pozajmicu?
5. Kakav je status Salete Kordica i Srdjana Becelica u klubu, da li su jos uvek nasi igraci?
6. Zasto se klub olako odrekao usluga Djordja Susnjara, a Petar Skuletic je ostavljen u timu?
7. Da li mislite da je vreme da Marko Poletanovic odsedi 2-3 utakmice na klupi? Jer je ocigledno zapao u krizu..

Hvala unapred na odgovorima, vidimo se na stadionu!
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
Zaključana tema