Pitajte Milana Bojovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte Milana Bojovića

Post od Dejan »

Na pitanja forumasa odgovara Milan Bojovic. Rok za postavljanje pitanja je dva dana, izvolite :wink:
trelos gia fcv
Postovi: 665
Pridružio se: Uto Jan 05, 2010 4:24 pm
Lokacija: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Pitajte Milana Bojovica

Post od trelos gia fcv »

Kao prvo Milane da te pozdravim i poželim uspešnu domaću i internacionalnu karijeru pošto sam ubeđen da ćeš je imati i to vrlo uskoro ( na žalost nas navijača Vojvodine).
Smatram da si pravo pojačanje i osveženje u našem klubu, oduševljavaš me sve više svojim partijama kako vreme odmiče i smatram da ćeš tek u narednom periodu pokazati šta ustvari znaš.
Biti navijač Vojvodine je izuzetno težak životni posao i imaj to na umu svaki put kada istrčiš na teren jer svaki tvoj dobar potez je jedan dan više u životima nas navijača.
Hvala ti na svemu do sada!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Re: Pitajte Milana Bojovica

Post od laki »

trelos gia fcv napisao: Biti navijač Vojvodine je izuzetno težak životni posao i imaj to na umu svaki put kada istrčiš na teren jer svaki tvoj dobar potez je jedan dan više u životima nas navijača.
Hvala ti na svemu do sada!
I naravno, pozdravljam te, Milane, i zelim ti sve najbolje u buducnosti.
Slika
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od severozapad »

1. Da li si bio fauliran za najstrožu kaznu protiv Partizana?
2. Da li protiv "manjih" klubova osećaš da Vojvodina ima prednost kod sudija (da li si to osetio sada ili možda dok si bio u Jagodini)? Ovo pitam pošto kao navijači Vojvodine vidimo bezobraznu povlašćenost blizanaca pa možda nekad ne primetimo da toga, naravno u znatno manjoj meri, ima i ko nas.
3. Šta kažu u Jagodini za Mudrinskog?
4. Ko ti najviše odgovara kao saigrač u napadu?
5. Ko je zadužen za atmosferu u timu na treninzima i u Boškovu, ko ima najbolje provale?

Hvala za trud na utakmicama, prepoznaje se i samo tako nastavi da se boriš za naše najdraže boje.
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Helm »

Pozdrav Milane, pre svega bih ti cestitao na svemu prikazanom (misljenja sam da si imao znacajno manju minutazu neko sto zasluzujes, ali ocekujem da se to promeni na prolece).
1. Mozes li da u kratkim crtama uporedis Jagodinu i Vojvodinu?
2. Kako te zovu u klubu, da li imas neki interni nadimak?
3. Koji ti je najdrazi gol koji si postigao kod nas?
Hvala unapred :cheers:
Korisnikov avatar
kej
Postovi: 618
Pridružio se: Sub Avg 08, 2009 10:58 am

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od kej »

Milane, zašto sve golove daješ na onoj južnoj strani kad je tvoj način proslavljanja gola prikladniji severnoj tribini?
Sledeći gol zavuci na severnoj strani, samo nemoj odma' na ogradu da ne dobiješ žuti! :cheers:
Samo tako nastavi, srećno!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
simicpk
Postovi: 425
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od simicpk »

Koji liga bi za tebe bila idealna pri odlasku iz Vojvodine (mislim da li bi odabrao punudu iz neke slabije npr. Rumunija ili neke jace Nemacka)?
Da li igras sportske simulacije na racunaru pes, fifa, fm?
Ritual pre meca?
ФКВ
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Turija »

Pre svega, da pozdravim Milana Bojovića i poželim mu puno uspeha i golova u Voši, a time i radosti za sve nas.
Meni lično se dopadaš kao napadač, jer si jedan od onih napadača koji zaista znaju da igraju fudbal, hoću reći, napadač koji zna da uposli i svog saigrača (kad je za to prilika i vreme).
Pitanja:
1.Čini mi se da i Tebi (kao i mnogim našim napadačima i ostalim tehnički jakim igračima) nedostaje aktivna igra 90 minuta i da je to jedini razlog što se odavde teško odlazi u inostranstvo i teško nameće boljim evropskim fudbalskim klubovima.Da li deliš ovakvo mišljenje?

2.Pošto imaš dobru tehniku, kao i dobre pakerske sposobnosti, a i solidnu realizaciju, koje ti mesto u napadu najviše odgovara i koji sistem igre?

3.Kako si se snašao u Voši i u Novom Sadu?Da li te je za njih počelo da vezuje i nešto više od profesionalnog ugovora?Odnosno da li je ta mirnoća Ravnice, sredina u kojoj bi mogao da nađeš sebe, nezavisno od fudbala?

4.Šta ti se dopada, a šta ne u novoj sredini?

Pitanja su malo više vezana za nefudbalske teme, a jedan od najglavnijih razloga za to je ta famozna minutaža na terenu. Kad ona bude veća, biće i više tema sa terena.
Za kraj, nekako mi se čini da se bolje snalaziš na terenu kad uđeš sa klupe, nego kad počneš meč (da li to ima neke veze sa mojim prvim postavljenim pitanjem ili je čista slučajnost, ili ti je motiv- inat - tada jači :wink: )?U svojoj igri me puno podsećaš na Saleta Kataija (imaš izrazit talenat i kvalitet, al' nemaš taj evropski kvantitet - ili se to samo meni čini?).Naravno, više bih voleo da grešim u ovakvom viđenju.

Sve najbolje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od budababa »

Najpre podsetnik da smo već imali jednog napadača sa istim inicijalima (štaviše, imenjaka tvog) koji nam je ostao svima u lepom sećanju, pa se nadam da ćeš i ti ostaviti traga u našoj Voši. Par pitanja:

1. Razlika u atmosveri na "Karađorđu" i u Jagodini? Mentalitet tamo i ovde, šta ti više odgovara, ako razlike (po tebi) uopšte ima?
2. Do sada si postigao pet golova, možeš li da obećaš barem još dvaput toliko u drugom delu sezone?
3. Da li ti odgovara ovaj sistem igre koji podrazumeva Abua, Škuletića i tebe u postavi, i koja je po tebi idealna preraspodela pozicija za vas trojicu, pod uslovom da ste svi u isto vreme na terenu?
4. Poređaj nas i dva blizanca po kvalitetu igračkog kadra, od najboljeg tima ka najgorem, ali skroz iskreno.

I da, želim ti da sledeći rođendan dočekaš kao finalista kupa, a da u međuvremenu ne potpišeš za Borac ili blizance 8) Sve najbolje u nama najdražem dresu, a i na ličnom planu!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od ssnigd »

Pozdrav Bojke, sve najbolje kako u nasem klubu naravno 8) tako i u nekom daljem inostranom. Voleo bih da na pitanja odgovoris u potpunosti iskreno, kako mi to ovde kazemo opusteno, Bez ulagodjavanja nego ono sto ti je na srcu :mrgreen:

1. Cudno da te niko nije ovo pitao, ali ajde ja cu morati. Za koga navijas i u Srbiji i na zapadu :?: - Delujes mi kao profesionalac, dakle igrac koji se vezuje za klub u kojem si trenutno, tako si mi inace delovao i dok si igrao za Jagodinu. A i voleo si da grizes i da se bijes dok si igrao protiv nas :wink:
2. Sta si znao o Vojvodini :?: Da li ti se misljenje promenilo ili je onako kako si ocekivao sada kada si poceo da igras za nama najdraze pola bele pola crvene boje :?:
3. Najdrazi gol :?: I jos jedno pitanje na ovo, posle postignutog gola protiv crnog titovog blizanca, imao si odmah posle jos jednu sansu ali si se zahalavio i propsutio priliku za izjednacenje :?: Da li nisi video da ti prilazi jos neko od nasih igraca ili zelja za golo nosena hukom sa tribina i neiskustvo :?:
4. Ostacu na tekmi protiv partizana. Kako ti se cinilo na klupi prvo, a posle i na terenu, odnos navijaca i navijanje. Mi ili oni :?:
5. Generalno gledano podrska navijaca, i Firma i zapad i istok. Da li si uopste ocekivao tako nesto na Karadjordju :?: Jesmo li realni ili pregrubi ne prema protivniku, nego prema nasim igracima, Brana i SUpa prevashodno.
6. Docek posle cigana, bakljada i na autoputu i pred hotelom 8)
7. Ugovor na koliko imas potpisan :?:

Nadam se da nas klub neces zaboraviti i kada odes napolje, a isto tako se nadam da neces nikada obuci dres titovih blizanaca :!: :!: :!:
Vise rada, vise borbe i zalaganja i da osvojimo KUP :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ZmagoNS
Postovi: 229
Pridružio se: Uto Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od ZmagoNS »

Prvo da te pozdravim i pozelim srecu i uspeh,prvenstveno sa nasim klubom! :D

Imam samo jedno pitanje. Kako se oseca igrac iz "manje sredine",tj kakav odnos ima prema Vosi po pitanju transfera,da li je svrstava u klub ranga Slobode,OFK-e,Rada, ili nasa Vosa ipak ima neki renome i posmatra se kao neka perspektivna sredina,sansa za napredak,nesto kao zvezda i partizan...sustina je,kako si dozivljavao nasu Vosu pre nego sto si u nju dosao, i kako generalno igraci koji nisu rodom iz NS-a i okoline gledaju na nju!?
Helm
Postovi: 2101
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 2:22 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Helm »

ZmagoNS napisao:Prvo da te pozdravim i pozelim srecu i uspeh,prvenstveno sa nasim klubom! :D

Imam samo jedno pitanje. Kako se oseca igrac iz "manje sredine",tj kakav odnos ima prema Vosi po pitanju transfera,da li je svrstava u klub ranga Slobode,OFK-e,Rada, ili nasa Vosa ipak ima neki renome i posmatra se kao neka perspektivna sredina,sansa za napredak,nesto kao zvezda i partizan...sustina je,kako si dozivljavao nasu Vosu pre nego sto si u nju dosao, i kako generalno igraci koji nisu rodom iz NS-a i okoline gledaju na nju!?
Svaka čast za pitanje!
Molba za Milana, probaj maksimalno iskreno da dogovoriš na ovo pitanje. :cheers:
Korisnikov avatar
Schteph_F89
Postovi: 478
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Schteph_F89 »

Pozdrav Bojke i od mene!Vidim da smo te izresetali sa pitanjima pa od mene jedno opusteno da predahnes pa da nastavimo 8)
Gde ces za Novu godinu? :cheers:
Pa da nastavimo... :mrgreen:
Da li ti br.10 koji nosis na ledjima nesto znaci ili si ga dobio nasumicno?
Kako ti se cini povezenost igraca i navijaca Vose i da li si postao deo iste?
Sta mislis o treneru Dejanu Vukicevicu i njegovom radu?
I najbitnije pitanje-Da li ces mi pozajmiti dres da ga furam dok ste na pauzi i dok se ne otvori nas web store,vratim ti ga oma posle :lol:
Toliko od mene,naravno prvo i poslednje pitanje nemoj da shvatis ozbiljno,i na njih ne moras da odgovoris :wink:
Puno srece u nastavku karijere i puno onako iskrenih proslava golova u nasem dresu!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od mihailov »

Pošto je već postavljeno mnogo kvalitetnih pitanja, moje je samo da pozdravim Bojketa i da mu poželim da samo nastavi u ovom ritmu, kao i da ga zaobiđu povrede :!:
Napred Voso!
Korisnikov avatar
vosa do groba
Postovi: 375
Pridružio se: Čet Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od vosa do groba »

Pozdrav Bojke :) bio sam presrecan kad si dosao,jer te pratim jos od kad si bio u Cukarickom :)

1. Sa kim si u najboljim odnosima od igraca u klubu,tj. sa kim se najvise druzis privatno?
2.Kakva je atmosfera u svlacionici i da li ste bili razocarani mozda posetom na nekim utakmicama?
3.Dok si bio u Jagodini i Cukarickom,da li su igraci ulazili sa manje motiva u utakmice protiv zvezde i partizana misleci da su izgubili utakmicu i pre izlaska na teren?

To bi bilo to od mene,zelim ti da nastavis da resetas protivnicke mreze i ako Bog da da jedno dana zaigras u nekoj od liga petice :cheers:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Zaključana tema