Pitajte Milana Bojovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
MILAN BOJOVIC
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Dec 21, 2011 11:10 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od MILAN BOJOVIC »

vosa do groba napisao:Pozdrav Bojke :) bio sam presrecan kad si dosao,jer te pratim jos od kad si bio u Cukarickom :)

1. Sa kim si u najboljim odnosima od igraca u klubu,tj. sa kim se najvise druzis privatno?
2.Kakva je atmosfera u svlacionici i da li ste bili razocarani mozda posetom na nekim utakmicama?
3.Dok si bio u Jagodini i Cukarickom,da li su igraci ulazili sa manje motiva u utakmice protiv zvezde i partizana misleci da su izgubili utakmicu i pre izlaska na teren?

To bi bilo to od mene,zelim ti da nastavis da resetas protivnicke mreze i ako Bog da da jedno dana zaigras u nekoj od liga petice :cheers:
Drago mi je da me pratis jos od tada. ;)

1. Generalno se slazem sa svima odlicno...a privatno se druzim sa Janosevicem, Brankovicem, Kovacevicem i jos nekolicinom njih.

2. Atmosfera je odlicna, poseta na svakoj utakmici je bila dobra, osim mozda na utakmici protiv Hajduka iz Kule...mada padala je kisa, pa mogu da razumem. :)

3. Nisu ulazili sa manje motiva ali su igraci tako manjih klubova bili svesni da ce sudije ako bude trebalo biti naklonjene Partizanu ili Zvezdi...

Hvala puno, daj Boze, ali pre toga da osvojimo trofej. :D Pozdrav. M.B.
MILAN BOJOVIC
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Dec 21, 2011 11:10 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od MILAN BOJOVIC »

djape_ns napisao:Pozdrav Milane. Sa zalaganjem i znanjem koje si pokazao u nasem dresu, imas moju punu podrsku, a koliko vidim i svih ostalih. Samo nastavi da se boris.

Pitanja je vec iovako puno...pa cu samo jedno kratko.

Jel mozes da povuces paralelu izmedju Vojvodine pod palicom Zorana Milinkovica i kakvu si je tada video kao igrac Jagodine i sa druge strane - Vojvodine sada dok si ovde, tj. kako je to izgledalo sa strane a kako sada? U smislu tima, igre...

Zelim ti da ostavis traga u Vojvodini i napravis dobru karijeru.

Hvala puno, drago mi je da navijaci prepoznaju moj trud i zelju za pobedom a ja cu se uvek truditi da im donosim radost.

Ne bih bio objektivan ako bih poredio, ali ono sto mogu da kazem jeste da je Vojvodina u tom periodu pod vodjstvom Milinkovica igrala defanzivniji fudbal, nego sto Vojvodina sada igra. Ja sam licno pristalica napadacke igre...valjda zato sto sam napadac, ali dobro, mozda se neko nece sloziti sa mnom! :))))

Pozdrav veliki... M.B.
MILAN BOJOVIC
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Dec 21, 2011 11:10 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od MILAN BOJOVIC »

Firmas iz medicinske napisao:Poz Milane, hvala Ti za sve golove u nasem dresu, ocekujem da budes standardan u prvih 11 na prolece!

1. Koliko ti znaci podrska navijaca?
2. Da li si imao teskih trenutaka u karijeri i da li si u nekom momentu razmisljao da odustanes od fudbala?
3. Koliko je Vojvodina (po svemu sudeci) veci klub od Jagodine?
4. Da li si zadovoljan ovde u Vojvodini tj. da li je ispunila tvoja ocekivanja?
5. I za kraj, da li mozemo da te ocekujemo na ogradi Severa posle sledeceg gola?

Ziv bio! :cheers:
1. Izuzetno mi je vazna podrska navijaca, i moram da kazem da sam od samog dolaska u klub naisao na podrsku koja mi je pomogla da se sto brze i lakse adaptiram na novi klub, i nadam se da sam svojim igrama i ponasanjem uzvratio njihovoj podrsci na pravi nacin.

2. Kao i lepih bilo je i teskih trenutaka, ali nikad nisam pomisljao da prestanem da se bavim fudbalom. Fudbal je moj zivot, i njemu sam posvecen od svoje 9. godine.

3. Po svemu je veci klub od Jagodine, jer Vojvodina ima svoju veliku i bogatu istoriju, bolje navijace...dok je Jagodina klub koji tezi ka tome da jednog dana bude kao sto je Vojvodina.

4. Zadovoljan sam, moja ocekivanja su se delimicno ispunila, a ispunice se potpuno ukoliko osvojimo neki od trofeja.

5. Ocekujte me, obecavam da cu doci pri prvom postignutom golu do severne tribine. :D

Pozdrav. M.B.
MILAN BOJOVIC
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Dec 21, 2011 11:10 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od MILAN BOJOVIC »

Sale napisao:Pozdrav za buduceg miljenika firmasa, siguran sam!
1. Koji napadac ti je uzor?
2. U kojoj evropskoj ligi bi voleo da igras i koji ti je omiljeni evropski klub?
3. Omiljeni gol u karijeri?
4. Koji odbrambeni igrac ti je zadavao najvise problema u JSL?
5. Poruka za navijače FKV?

Hvala takodje veliki pozdrav. :)

1. Dijego Milito.

2. Voleo bih da igram u Nemackoj Bundes ligi, a omiljeni klub mi je Real iz Madrida.

3. Gol koji sam postigao Partizanu u dresu Vojvodine na Karadjordju.

4. Mladen Krstajic.

5. Dodjite i bodrite nas do poslednjeg trenutka, a mi cemo ostaviti srce na terenu za pola bele a pola crvene boje! :)

Pozdrav...:) M.B.
MILAN BOJOVIC
Postovi: 17
Pridružio se: Sre Dec 21, 2011 11:10 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od MILAN BOJOVIC »

Dejan napisao:Na pitanja forumasa odgovara Milan Bojovic. Rok za postavljanje pitanja je dva dana, izvolite :wink:

Bilo mi je veliko zadovoljstvo da odgovaram na pitanja navijaca Vojvodine. Puno vas pozdravljam, i zelim vam sve najlepse u 2012. godini! M.B. :)
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Grba_NS »

Naslucujem da se radja novi ljubimac Vosinih navijaca :wink:
Veliko hvala Bojketu na iskrenim i elokventnim odgovorima.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od ssnigd »

Smekerski i iskusno, hvala na odgovorima :wink:
Pozdrav i da se radujemo posle osvajanja kupa. I da bijemo blizance i sledece godine :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Radoye »

Hvala Bojke! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Владика »

Radoye napisao:Hvala Bojke! :cheers:
Да те послужи здравље и да имаш мало више спортске среће!
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Grof Žekula »

MILAN BOJOVIC napisao:
Dejan napisao:Na pitanja forumasa odgovara Milan Bojovic. Rok za postavljanje pitanja je dva dana, izvolite :wink:
Bilo mi je veliko zadovoljstvo da odgovaram na pitanja navijaca Vojvodine. Puno vas pozdravljam, i zelim vam sve najlepse u 2012. godini! M.B. :)
Već sam o Tebi napisao na sajtu (najava za utakmicu sa Borcem) ovo:
"Čovek od koga uvek očekujemo pogotke i u koga polažemo velike nade, Milan “Mister - gol” Bojović".
"...rekao je Milan, koji je naglasio da je i sam ove polusezone mogao i više i bolje, ali da je period adaptacije na novu sredinu iza njega, i obećao da ćemo od proleća gledati “pravog” Milana Bojovića, neumoljivog strelca i egzekutora".

U ime uredništva sajta i foruma HVALA što si odgovorio na pitanja, a Tebi u novoj godini želim(o) upravo gorenapisano - "pravog" MILANA BOJOVIĆA koji golovima donosi radost i sebi i nama!!!
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od ogi »

Hvala Bojke! Zelim ti sto vise golova u dresu nase svetinje! Veliki pozdrav iz Kanade!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Kamenica
Postovi: 323
Pridružio se: Uto Okt 20, 2009 9:24 pm
Lokacija: Sremska Kamenica

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od Kamenica »

Bojke car si! Na zalost nisam stigao da ti postavim par pitanja, ali nema veze.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Re: Pitajte Milana Bojovića

Post od budababa »

Intervju je postavljen na naslovnoj strani sajta, a tema polako ide u arhivu.

Bojke za Vošine pobedničke bojeve
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Zaključana tema