Pitajte Branislava Trajkovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Post od prijatelj fudbala »

1. Da li je Kup nas?
2. Da li igraci imaju vere u sebe da napadnu titulu?
šumar
Postovi: 253
Pridružio se: Čet Feb 05, 2009 8:27 pm

Post od šumar »

Da li očekuješ poziv u reprezentaciju, da li će Vojvodina moći da nastavi sa dobrim rezultatima i bez Oumarua ako se ispostavi da je današnja povreda teže prirode ?
Veliki pozdrav našem stubu odbrane, da ga zdravlje posluži i da ga povrede mimoiđu.
Korisnikov avatar
toftir
Postovi: 173
Pridružio se: Ned Jun 27, 2010 6:49 pm
Lokacija: Pored Dunava

Post od toftir »

Kakvo je tvoje mislenje o Milovanu Milovicu, kao stoperu i kao coveku?
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
Korisnikov avatar
Avangarda
Postovi: 337
Pridružio se: Uto Feb 13, 2007 1:57 am
Lokacija: Sremska Mitrovica

Post od Avangarda »

Поздрав за Банета, без питања уз жељу да настави са одличним играма и оствари велику каријеру!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Велики поздрав и поштовање за нашег стаменог халфа. Приметио сам да се не бојиш дуела и да си пример правог фајтера на терену. Да ли си такав и ван терена? Да ли можеш да нам кажеш због чега си тако чврсто решио да из Хајдука дођеш у Војводину?
Желим ти пуно здравља и све најбоље у даљој каријери!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Sve najbolje Trajčetu u daljem životu i karijeri! Pitanja:

1. Imaš li osećaj da sa Mojsovim igraš već nekoliko sezona zajedno, iako ste tek skoro "upareni" na terenu? (Pitam, pošto sa tribina tako deluje.)

2. Da li više voliš da igraš protiv ekipa koje su "otvorenije" na terenu ili ovih što preferiraju "bunkericu"? Drugim rečima, da li više voliš utakmice pune tenzije i izazova ili ove "mirnije", gde nemaš puno posla?

I da uzmete taj kup, jesi čuo? 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Vuke
Postovi: 495
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 4:27 pm

Post od Vuke »

Veliki pozdrav za Trajceta!

1. U kom delu Novog Sada zivis?

2. Gde organizujemo proslavu posle osvojenog kupa? :wink:


Veliko hvala urednistvu sajta, Grofu i Dejanu koji je toliko pisao o tada nekom nepoznatom Trajkovicu iz Kule, a sada stubu nase odbrane!
Korisnikov avatar
KDA
Postovi: 215
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 3:08 pm

Post od KDA »

Nemam pitanja, osim što bih zamolio Grofa da prenese pozdrave Trajkoviću i poželi mu dobro zdravlje.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Pozdrav, zelim ti zdravlje pre svega, da te mimoidju povrede i puno uspeha u nastavku karijere.

1. Dok si igrao za Hajduk, u Kuli smo vas dobili 2:1 ne mogu tacno da se setim koja sezona je u pitanju ali bio je jesenji deo sezone, a oba gola je dao Tadic(drugi u nadoknadi vremena). Posle utakmice si za novine rekao, mislim da je bio dnevnik u pitanju, da niste mogli da pobedite Vojvodinu zbog nekih drugih stvari. Pa me interesuje koje su to stvari o kojima si pricao. Sudije, Vosina uprava, neki dogovor :?:
2. U kojoj zemlji bi voleo da nastavis karijeri u inostranstvu. Nekako mi delujes za italijansku ligu 8)
3. Ko ti je menadzer, ako ga imas uopste.
4. Sada kada si u Vojvodini, sta mislis o njoj i uopsteno o njenim navijacima(i sever i zapad i istok). Koliko smo objektivni, da li treba da budemo bucniji, agresivniji. Da budemo brojniji se podrazumeva.
5. Najbolji tehnicar u Vojvodini i ko je bolji skakac Abu ili Tumba :lol:
6. Kako komentarises ponasanje igraca titovih blizanaca u duelu protiv nas. I u duelu sa partizanom u Novom Sadu i protiv cz u Beogradu.


KUP JE NAS :!: Nadam se da ste svesni toga 8)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

KDA napisao:Nemam pitanja, osim što bih zamolio Grofa da prenese pozdrave Trajkoviću i poželi mu dobro zdravlje.
:seeya:
POŠTO OBRAZ ???!!!
vojvodina jedna jedina
Postovi: 1260
Pridružio se: Pet Jan 01, 2010 11:56 pm

Post od vojvodina jedna jedina »

Mene zanima da li je Branislav ikad bio clan reprezentacije u mladjim kategorijama?
Akcent
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Mar 25, 2011 2:02 pm
Lokacija: Srpska Atina

Post od Akcent »

Poz za Braneta koji igra fantasticno ove sezone, puno srece i zdravlja, imam par pitanja za tebe:
1. Da li ides u teretanu? Ako ides, u koju ides?
2. Zasto si toliko privrzen Firmi, posle svake utakmice nam se kacis na ogradu, sto ja izuzetno cenim :)
3. Za koga navijas?
4. Kako ti se svidja NS i u kom delu grada zivis?

Pozz kralju ! F89
Korisnikov avatar
laki
Postovi: 1974
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 1:51 pm
Lokacija: Podbara

Post od laki »

Nemam pitanja za Trajka, samo bih ga ovim putem pozdravio i zahvalio mu se na ociglednom maksimalnom trudu koji pruza dok igra za nas voljeni klub tokom cele ove sezone! Trajko, kralju!
uporan
Postovi: 562
Pridružio se: Pon Apr 04, 2005 7:49 pm
Lokacija: CENTAR
Kontakt:

Post od uporan »

Trakoviću sve najbolje! Da iz Vojvodine ode sa osvojenim bar jednim trofejom (Kup ove godine, a može i dupla kruna sledeće :D ) Posle može i u inostranstvo - minimum Nemačka :D
UH!
Kamenica
Postovi: 323
Pridružio se: Uto Okt 20, 2009 9:24 pm
Lokacija: Sremska Kamenica

Post od Kamenica »

pozdrav za baneta!

zeleo bih da ga pitam dva pitanja:

1. da li je ikada razmisljao o tome da u vosi provede igracku karijeru?

2. da li bi dosao na primer u nasu kamenicu, sa saigracima da proslavimo titulu?
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Zaključana tema