Pitajte Branislava Trajkovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Pitajte Branislava Trajkovića

Post od Grof Žekula »

Poput STENE (baš ga tako krstih u tekstovima na Sajtu) stoji u srcu naše odbrane, a ispred kapitena Brkića. Gde je On, protivnički napadači se ne vide. Bog mu dade sve – visinu, snagu i ZNANJE (ono fudbalsko). Za kratko vreme postao je ljubimac navijača Vojvodine i pokazao kako se to radi – borbom i poštenim odnosom prema dresu našeg Kluba. Više od toga i ne tražimo!

Kada je, posle one letnje sage, konačno stavio paraf na ugovor sa “Starom damom“, bio je presrećan kao retko koji fudbaler. Time je pokazao koliko je silno želeo crveno-beli dres. Davno beše kada je naš Forumaš Dejan stalno pisao “Trajković, Hajduk Kula“ u svojim “željama“ u topiku o Transferima. Na njegovu, a i našu sreću – nije pogrešio ni malo! Dobismo igrača na duže staze, o kome će tek Srbija i Evropa pričati!

Sad Vam stoji na usluzu da ga pitate šta hoćete. Branislav NEĆE odgovarati ovde iz optimalnih razloga, već smo se dogovorili da mu Vaša pitanja iznesem u direktnom razgovoru. Zato Vas molim da se ne ponavljate, a očekujem da Vas mnogo toga zanima, te da ću imati o čemu sa njim da razgovaram. Tekst i odgovori naći će se, nakon toga, na naslovnoj strani Sajta!

Na Vaša pitanja odgovoriće BRANISLAV “STENA“ TRAJKOVIĆ!!! Zato – IZVOLITE...
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Hvala na Grofe na ukazanoj prilici da komuniciramo sa Branetom.

Veliki pozdrav sa moje strane našem odličnom štoperu uz želju da ima uspešnu karijeru i da što duže ostane u Voši i sa njom osvoji po koji trofej.Posebne pohvale idu za ono radovanje sa navijačima u Lučanima i kačenje za ogradu.

Moja pitanja:

1.Na koliko dugo ima potpisan ugovor sa Vošom i postoje li neke klauzule u vezi odlaska u inostranstvo?
2.Da li Vojvodina može ove sezone do jednog trofeja ili možda čak oba?
3.Nekako svi u klubu spominju kup kao cilj, ali Voša ima itekako opipljive šanse i u prvenstvu, da li su on i ostali igrači svesni da prvenstvenu trku nikako ne treba staviti u drugi plan?
4.Koliko njemu lično, a i njegovim saigračima znači podrška Firme i uopšte svih navijača?
5.Da li može da obeća da ako postigne gol (čestitke za onaj zaista lep u Jakovu) da će dotrčati da ga proslavi sa navijačima, čak i ako je postignut na suprotnoj strani?
6.Zašto pojedini igrači Voše ne proslavljaju pogotke trčeći prema navijačima, pošto vidim da igrači Titovih blizanaca to rade redovno, malo mi bode oči?
7.Šta misli o šefu stručnog štaba Milinkoviću, utisak je da je on fantastično pripremio ekipu, uveo disciplinu, pruža šansu skoro svim igračima, a da ne trpi sistem igre...?
8.Bliži se utakmica na JNA i možda tek prvi okršaj sa Partizanom do kraja sezone.Da li su igrači svesni važnosti tog meča i koliko bi nova pobeda nad ovim Titovim blizancem odjeknula jer bi to bio njihov treći uzastopni poraz od nas, a treba im nabiti komplekse?
9.Čini se da ova generacija igrača Voše nema taj strah od Titovih blizanaca, mada je na Marakani počelo malo previše obazrivo sa naše strane.Šta misli o tome?

Toliko od mene, nije malo, ali eto, dosta sam radoznao.Hvala Branislavu unapred.
Korisnikov avatar
njaks
Postovi: 366
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 12:37 am
Lokacija: Detelinara

Post od njaks »

Veliki pozrav za Branislava!!!

Imam samo jedno pitanje...

Primetio sam da na kraju svake utakmice pridje nasem severu i zagrli nekoga od navijaca...pa ako moze da pojasni o cemu se radi, jel to neki ritual ili nesto slicno???

Hvala i puno uspeha!!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Veliki pozdrav za Baneta Trajkovica!
1) U kom klubu i sa koliko godina si poceo da se bavis fudbalom?
2)Kako bi opisao svoj boravak u Hajduku iz Kule?
3)Sta je presudilo da prihvatis ponudu Vojvodine?
4)Klub u kojem bi voleo da nastavis karijeru?
5)Nadzire se povlacenje Vidica iz reprezentacije...nadas li se pozivu u buducnosti?
6)Najbolji stoper danasnjice?
7)I za kraj, vec cuveno forumasko pitanje :lol:
Mozes li da obecas da neces igrati u dresu zvezde i partizana?

Sve najbolje u nastavku karijere, da ova godina bude mnogo bolja od prethodne i da podignes sa Vosom najmanje jedan trofej!

P.S. Hvala Grofu na mogucnosti da postavljamo pitanja najperspektivnijem stoperu lige!
Napred Voso!
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Post od the Gari »

1. Rio Ferdinand ili Džon Teri?
2. Jelen ili Lav?
3. Adidas ili Nike?
4. Engleska ili Španija?
5. Bata ili Džomba?
6. Rock 'n roll ili narodnjaci?
7. Brkić ili Stojković?
8. Mesi ili Ronaldo?
9. Novi Sad ili Beograd?
10. Trenerka ili farmerke?
11. Pizza ili pljeskavica?
12. Kačar ili Milijaš?
13. Plavuše ili crnke?

Sve najbolje, majstore, i nadam se da nisam preterao s pitanjima! :D
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Kako si uspeo da preprodis tezak period posle smrti brata? Da li iz toga izasao jos jaci i dali je uticalo nekako na tvoju igru u prolecnom delu? Da li si osetio podrsku Vojvodinasa?
Sve najbolje u daljoj karijeri i zivotu.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

Pozdrav za Braneta i neka i dalje predstavlja stenu u našem bedemu :D
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od djape_ns »

Pozdrav fajteru!

Da li znas da si i pre dolaska u Vojvodinu, toliko spominjan na nasem forumu, ponajvise od ''naseg skauta'' Dejana? U koga tek sada imam puno poverenje kad preporuci nekog igraca.

Hvala za sve dosadasnje borbe u dresu nase svetinje, i nadam se bar jos stotinjak buducih odigranih meceva u crveno beloj (novosadskoj) boji!

Puno srece, dobru karijeru, meceva u Vosi, reprezentaciji....
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Korisnikov avatar
kinik
Postovi: 211
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 6:05 pm
Lokacija: VOJVODINA

Post od kinik »

Da li igraci osecaju neverovatnu nezainteresovanost medija prema trenutno najboljem timu u zemlji i koliko vas sve to pogadja?

Zelim ti, u ovoj sezoni, da u svakom mecu protiv partizana budes pobednik, a u nastavku karijere sve najbolje, kako profesionalno, tako i privatno!
1966...1989...201x
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Veliki pozdrav srcanom, borbenom i izuzetnom Branislavu Trajkovicu! U tvoju spremnost da "iskomuniciras" sa navijacima smo se vec uverili vec cuvenim penjanjem na ogradu, koju ovde izuzetno cenimo, odgovorom na pitanja na Forumu ces nam sigurno postati jos omiljeniji!

- Za pocetak, da li s vremena na vreme pratis pisanje na ovom Forumu?

- Sta te je opredelilo za novosadske crveno bele boje?

- Da li mozda sa saigracima pricate o proslavi jubileja "100 godina FK Vojvodine" i da li mozes da obecas da ces biti na velikoj proslavi?

- Da li stizes da pratis utakmice ostalih klubova SD Vojvodina?

- Da li si mozda u kontaktu sa nekim igracima Titovih blizanaca, i kako oni komentarisu da ce im Vojvodina mozda ove godine ozbiljno konkurisati za trofeje?

- Najlepsi trenutak u crveno-belom dresu?

- Da li si spreman da preskocis ogradu i uskocis na tribine, uzmes barjak i pevas zajedno sa "Firmom" (ako ove godine osvojimo Kup Srbije)?

- Koja firmina pesma ti je omiljena?

- Ko ti je uzor u fudbalu?

- Koji segment igre bi mogao da popravis i na tome radis u poslednje vreme, da nam malo skrenes paznju da primetimo?

- Kada igrate sparing na treningu jedni protiv drugih, koji igrac Vojvodine ti zadaje najvece probleme kada te napada?

- Slicno pitanje, koji igrac “JSL” ti zadaje najvece muke i "najtezi" je za cuvanje?

- Ostajes u Vojvodini i sledece sezone?


Na kraju da ti pozelim puno srece, zdravlja i uspeha u Vojvodini, zatim da u skorije vreme zaigras za A reprezentaciju i za koju godinu odes u neki bogat svetski klub, a na kraju da te put uvek dovede nama, Vojvodini!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

-Da li se Mojsov i ti dogovarate pre utakmice ko ce kog protivnickog napadaca cuvati ili to Milinkovic odredjuje? Ima li nekog pravila, tipa jedan od vas cuva brze napadace, a drugi sporije ali jace ili to zavisi od utakmice do utakmice? Koji od vas dvojice ce "strpati u dzep" Tejga? 8)
-Gde si rodjen? Kako si se snasao u Novom Sadu i uopste kako ti se svidja grad? Poredjenje Hajduk Kula- Vojvodina?
-Odbrana Vojvodine na polusezoni primila najmanje golova u Evropi, komentar?
-Sa kim iz ekipe se najvise druzis van terena?
-Sanse Vojvodine u prvenstvenoj trci i u trci za kup?
-Sta Vojvodina moze da uradi u Evropi (pod uslovom da sve utakmice kao domacini igramo pod reflektorima na Karadjordju)?
Pozdrav!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Mare
Postovi: 1030
Pridružio se: Pet Maj 08, 2009 11:06 am
Lokacija: Novi Sad

Post od Mare »

Pozdrava za Branislava i sve najbolje mu želim kako na privatnom tako i na poslovnom planu.
1. Da li si oduvek igrao na poziciji štopera?
2. Koji trener je do sada uticao najviše na tvoju karijeru?
3. Šta vidiš kao svoju najveću prednost u igri, a šta kao manu?
Korisnikov avatar
Uvek sa tobom
Postovi: 1282
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 12:05 pm

Post od Uvek sa tobom »

mihailov napisao: 7)I za kraj, vec cuveno forumasko pitanje :lol:
Mozes li da obecas da neces igrati u dresu zvezde i partizana?

Sve najbolje u nastavku karijere, da ova godina bude mnogo bolja od prethodne i da podignes sa Vosom najmanje jedan trofej!

P.S. Hvala Grofu na mogucnosti da postavljamo pitanja najperspektivnijem stoperu lige!
Mene jedino odgovor na ovo pitanje zanima :)

Majstoru fudbala sve najbolje u nastavku karijere,da ga povrede zaobicu i da svi zajedno proslavimo bar jedan trofej ove sezone...

I da dodam jos nesto Trajkovic me mnogo podseca na miljenika Firme Milana Belica,oboje imaju dobar odnos sa clanovima Firme,a nadam se da ce se Trajkovic jednom popeti na sipku i voditi navijanje kao sto je to radio Belic dok je nosio crveno beli dres. Pozdrav :hurray:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Nemam neko posebno pitanje, kad je vec mnogo toga sto me zanima pitano, samo bih nasem Trajku pozeleo sve najbolje i da ga povrede zaobidju, a ako Bog da i da se na kraju ove sezone zajedno radujemo nekom osvojenom trofeju!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Pozdrav za budućeg stuba odbrane Vojvodine i naše reprezentacije (nadam se i pre nego što se otisneš u jak inostrani klub) :!:

Moje prvo pitanje je:
Da li si počeo da navijaš za Vojvodinu (pošto pretpostavljam da si u detinjstvu navijao za jedan od ona dva kluba, kao i ogromna većina dece podlegao neprimerenoj propagandi)?

2.Kako stoji Vojvodina u Tvome kraju, Tvome sokaku (pretpostavljam da smo dobili, Tvojim dolaskom u Vošu, dosta navijača)?Despot je recimo napravio ,,čudo" od Voše u svome mestu i okolini (delio dresove i sl. bio pravi promoter Vojvodine. Šabac, Loznica, Mačva...je podneblje gde tradicionalno već postoje neke simpatije prema Staroj Dami, a i imamo navijača od davnih vremena).

3.Zašto je Hajduk igrao, gotovo svaku utakmicu, protiv Voše kao da mu je to bila najvažnija u prvenstvu (ok je hteti pobediti, ali mislim da je motiv bio daleko veći od jedne takmičarske pobede?Možda i grešim, međutim, ja sam nosio takav utisak sa svih naših međusobnih mečeva?Setimo se i one prekinute utakmice u Novom Sadu, čini mi se da je ona bila ,,čak i prijateljska")?

4.Da li je prelazak Davidova u Vošu imao neki uticaj da i Ti dođeš kod nas?

5.Da li u Kuli (i okolini) Vojvodina sada bolje kotira od kako ste vas dvojica obukli Slaninarski dres?

6. Da li ćeš se registrovati na ovom našem navijačkom Forumu (bez obzira što nećeš direktno pisati odgovore na postavljena pitanja)?

Otprilike pitanja su slična, ali baš te nijanse ih prave različitim i intrigantnim za mene.
Puno sreće i zdravlja u životu i u daljoj sportskoj karijeri.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema