Pitajte Vuka Mitosevića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

mihailov napisao:Vuče, veliki pozdrav!
Ceo forum navijača Vojvodine željno je iščekivao dan kada će klub konačno početi ozbiljno da računa na tebe!
1. Šta te je navelo da počneš da se baviš fudbalom i sa koliko godina si prvi put obuo kopačke?
2.Koji trener je najviše doprineo da postaneš ovo što jesi?
3. Osim sa Medom, s kim se najbolje slažeš u ekipi i družiš privatno?
4. Fudbalski idol?
5. Iako je prilično rano za to, u kojoj ligi bi voleo da nastaviš karijeru?

Sve najbolje u nastavku karijere, da te mimoiđu nezgodne povrede i naravno, da ove godine donesete jedan trofej na Karađorđe!
1. fudbal sam poceo da treniram sa 5 i po godina, a i pre toga sam pokazivao interesovanje. Sve je to pocelo kad je mama pocela da sa posla dolazi bez autica koje sam obozavao. Hvala joj zbog toga :)
2.Odgovor ce biti dugacak, ali jednostavno svima dugujem veliku zahvalnost. Pocecu od Zorana Grujica, prvog coveka iz sveta fudbala kojeg sam upoznao. Proveo sam 7 godina u Skoli Fudbala Radivoj Mika Radosav, gde su me osnovnim stvarima u fudbalu naucili sam profesor, Miroslav Smajic, Slavko Molnar...u Vosi to su Rajko Aleksic, Laza Grubor, Zlatomir Zagorcic i naravno Branko Babic, Milan Djuricic i Zoran Milinkovic. Svi treneri koje sam nabrojao imaju izuzetne ljudske kvalitete sto je, po mom misljenju, vrlo vazno u ovom poslu.
3. Medu poznajem skoro 15 godina i od prvih dana smo dobri drugari a sada i cimeri. Naravno, druzim se i sa ostalim mladjim igracima, a od starijih izdvojicu Brku, Branu, Vuleta, Tumbu...to su vrlo dobri momci, koji apsolutno zasluzuju da uspeju u zivotu.
4. Nemam idola, ali postoje igraci koje izuzetno postujem. Pol Skols i Rajan Gigs iz moj omiljenog stranog kluba. Vise od 15 godina igraju na vrhunskom nivou u najjacoj ligi na svetu. Svaka cast.
5. po mom ukusu su Premijer i Bundesliga.
Poslednja izmena od Vuk Mitosevic u Pet Feb 25, 2011 10:57 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Vuke napisao:Veliki pozdrav, za proverenog Vojvodinasa :wink:
Svima je drago sto su deca naseg kluba konacno postala kostur tima i sto igraju srcem za voljeni klub!

1. Da li ti je fudbalski idol Pol Skols?

2. Koji omladinci bi po tvom misljenju mogli da nastave tvojim, Medinim, Brkinim itd stopama?

3. Koji igraci iz JSL bi po tvom misljenju bili dobra pojacanja za Vojvodinu?

4. Da li mozes da nam obecas (kao Brkic, Medojevic i Buac) da nikada u svojoj karijeri neces igrati za titove blizance ( zvezdu i partizan)?

Puno srece i zdravlja u nastavku karijere, a ove sezone idemo zajedno do SRPSKOG KUPA!
1. Kao sto sam napisao, igrac kojeg najvise cenim. Igramo otprilike na istoj poziciji i svakako da od njega ima sta da se nauci.
2. Vojvodina je poznata po svojoj omladinskoj skoli, i iz svake generacije iskoci po neki kvalitetan igrac. Na pripremama sa nama je bio Nebojsa Kosovic i u njegovoj igri se vidi da ima smisla i da ce, kroz nekoliko godina, biti vazan sraf u Vosinoj igri.
3. Imamo najbolji sastav.
4. NIKADA, OBECAVAM!!!!!!!
Hvala puno, ali ja zelim duplu krunu!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Grba_NS napisao:Opaa, iskreno sam se obradovao kad sam video da ce Vuk odgovarati na pitanja, cenim da ce biti oboren rekord po broju pitanja!

1. Tvoj najomiljeniji igrac Vose u skoro 100 god. dugoj istoriji (ili pak otkad ti pratis Vosu i fudbal) - ovakva pitanja se postavljaju samo nekom za koga se provereno zna da je slaninar :mrgreen: ?

2. Izdvoj jednog ili dvojicu klinaca kao najtalentovanije-po tebi (iz naseg omladinskog pogona-kadeti, omladinci).

3. Najbolji igrac lige, opet po tebi?

4. Jel se Grbavica (Brka, Meda) i Liman (Ti i Boba) drze zajedno u svlacionici, kao prava braca :mrgreen: (mislim da ste vi jedini istinski Slaninari u ekipi) ?!


I za kraj da ti pozelim mnoogoo srece u nastavku karijere, jer sam ubedjen da ces za sve ostalo ti sam da se postaras svojim radom i talentom, koji su te uostalom i doveli tu gde jesi, medju najomiljenije igrace navijaca Vose! Pozz Vucino
Hvala, drago mi je!
1. Uh...Obozavao sam Milosa Krasica, otprilike u mojim godinama je bio kapiten. Kao da je juce bilo se secam prvenstvene utakmice koju sam pratio sa Istoka, saigraci su ga zvali 'mali' a on sa trakom na ruci. I naravno Gojko Kacar, dovoljno je da kazem da sam 2 sezone skupljao lopte pored nase klupe a da je on jedini igrac kojeg sam zamolio za dres. Nisam ga dobio, ali mi je bacio kosku. Bio sam stvarno presrecan.
2. Kao sto sam rekao, najbolje sam upucen u kvalitete Nebojse Kosovica, ali sigurno da u mladjim kategorijama ima dosta talentovanih momaka.
3. Napisao sam i da imamo najbolji sastav, a izdvajati nekog od nas ne bi bilo u redu. Mi smo jak kolektiv, i to nam je najjace oruzje.
4. Grbavica je brojnija za Vuleta i Branu, ali vrlo lako se primeti da znaju da su nacinili gresku u izboru kraja u kom ce ziveti. :D ali Boba i ja ih ne drzimo na distanci, vec se ponasamo kao pravi drugari. :D
Salu na stranu, mi smo rodjeni Slaninari, ali nismo jedini u ekipi!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

novosadjanin napisao:Pozdrav za Vuka.

Koja pozicija u timu ti najvise odgovara? Zadnji vezni, centralni vezni ili mozda jos ofanzivnije- kreativni vezista ("desetka") ?
Uglavnom igram zadnjeg veznog i na tu poziciju sam se navikao. Smatram da mogu da igram i ofanzivnije, i nadam se da cete me i u takvom izdanju gledati ubuduce.
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

gardista napisao:Поздрав ВУЧИНО! Поуздано знам да већ сада имаш чисту фудбалску биографију, онакву какву би ми пожелели да имају сви играчи који облаче наш дрес. Знам и да осећаш тај ветар у леђа са трибина, да си наш љубимац, да те поштујемо као дете ове новосадске калдрме и карађорђевог травњака. Знам и да за тебе никада неће бити изгубљене утакмице, да идеш до краја. Имам само једно питање: ШТА ТИ, И ОНИ ТВОЈИ САИГРАЧИ КОЈИ ОСЕЋАЈУ ВОЈВОДИНУ КАО СВОЈУ, ОЧЕКУЈЕТЕ ОД НАС СА ТРИБИНА. ДА ЛИ ДА СЕ НАДАМО ТРОФЕЈУ ИЛИ ДА СЕ ЗАДОВОЉИМО МЕДИОКРИТЕТСКИМ ОЧЕКИВАЊИМА?
Остани свој, и бићеш вечно наш!!!
Hvala na lepim recima. Naravno da mi znaci podrska sa tribina, i veliko hvala na tome. Na meni je da borbenoscu i igrom opravdam to, i dacu 300% sebe da tako i bude. Od vas ocekujemo podrsku kakvu smo imali do sad, a na njenim krilima idemo do trofeja!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Zeljafcv napisao:- Evidentno je da imas veliki dar (vic) u glavi za fudbal, kako komentarises svoj dalji igracki razvoj? U kojim segmentima si jako dobar, a u kojim imas prostora za napredak I usavrsavanje ne bi li stasao u kompletnog fudbalera. Na kojim elementima posebno radis u poslednje vreme? Moje skromno misljenje je da bi trebao malo vise da “poradis” na duel igri I zustrije da ulazis u duele? Uvek sam pravio poredjenje izmedju tebe I tvog drugara Mede I kazem, kada bi vas dvojicu spojili u jednog igraca, bio bi to najbolji veznjak na svetu.

- Nazigled si “mirne” prirode, pitanje je, ako bi kojim slucajem izbila neka frka na terenu I protivnicki igraci nasrnuli na tvog saigraca. Kako bi ti reagovao u toj situaciji? Da li bi bez razmisljanja “uleteo” u kavgu, po cenu crvenog kartona u odbranu svog drugara. Ili bi skrstenih ruku, suzrdzan sa strane posmatrao sta se desava? Interesuje me iz prostog razloga sto mi se cini da si o prirodi susta suprotnost od mirnog I hladnokrvnog coveka?

- Da li možemo očekivati od tebe da nas nekada "počastiš" sa kojim postom i analizom na ovom Forumu? Da li na kraju svake polusezone, sezone ili posle neke bitne utakmice? Nemaš pojma kolika bi nam to čast bila!

- Opisi nam svoj stav, kakvo misljenje imas o korpusi navijaca zvezde I partizana iz Novog Sada I okoline?

- Komentar povodom partije Nikole Lazetica u Beogradu, protiv zvezde, "sabotaza" ili igranje do "zadnjeg atoma snage"?

- Sta se desava sa Smiljanicem, da li ga sve ono nateralo da radi jos vise i da se uozbilji i posveti skroz fudbalu i svojoj daljoj afirmaciji?

- Na koji nacin se motivises pred utakmicu?

- Tamburica ili "Grand"?

Veliki Pozdrav Vuku Vucini Mitosevicu!
-Smatram da u svakom segmentu imam prostora za napredak. U defanzivi, radim na jacanju duel igre. Svestan sam da nedostatak nekoliko centimetara moram da nadoknadim snagom. Sto se tice ofanzivnog dela, smatram da trebam da ubrzam svoju igru sa loptom i razmisljanje i da, kada to situacija dozvoljava, budem blize protivnickom golu. Izuzetno sam samokritician i to me tera da svaki put budem bolji od prethodnog.
-Naravno da bi stao u zastitu svog saigraca, ali sam misljenja da u tim trenucima treba sacuvati smirenost. Smatram da dobijanjem crvenog kartona ne mogu da pomognem svom timu u tom trenutku, i da to i nije najbolja opcija. Postoje nacini da se racuni izravnaju a da to ne bude tako evidentno.
-Analize ostavljam vama, a ja vam dajem rec u ime svih igraca da cemo uciniti sve da o nama pisete samo u pozitivnom kontekstu.
-Veliki problem citavog grada. Za mene je to neshvatljivo. Najezim se kad na Karadjordju vidim decicu od 4, 5 godina u njihovim dresovima.
-Nikolu Lazetica mnogo cenim i kao igraca i kao coveka. Bio sam na Stadionu kada je igrao protiv Bastije i jako mi je drago sto smo saigraci. Sto se tice utakmice na marakani, necu da komentarisem Lazinu igru, jer sam dosta mladji od njega i iz postovanja ne mogu o tome da pricam. Pored toga, ja prvi sam odigrao ispod nivoa i izuzetno nekulturno bi bilo da analiziram druge. O Lazi mogu da kazem je da mnogo znaci ovom timu i da sam siguran da ce na svakoj utakmici izginuti za Vojvodinu.
-Najvise volim da se osamim i bez mnogo razgovora pripremam za utakmicu. Fokusiram se na dobro razgibavanje i zagrevanje, jer je to usko povezano sa kvalitetom igre.
-Sve samo ne Grand!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

budababa napisao:Veliki pozdrav za Vuka, sa željom da u inostranstvo odeš kao trofejan igrač. Par pitanja:

1. Šta ceniš - da li bi mogao dobro da odigraš na poziciji napadača (klasičnog špica) i da li si nekada u karijeri igrao na toj poziciji?

2. Sa kime se najbolje razumeš na terenu od ovih saigrača: Meda, Tumba, Mereba, Đura, Mario?

3. Koja evropska liga bi ti, po tvom mišljenju, najviše godila da igraš u njoj, a koju najviše pratiš?

4. Noćne utakmice. Za ili protiv?

5. Najlepši i najružniji momenti vezani za Vojvodinu?


Još jedared, svako dobro, da osvojiš Kup sa Vošom, izboriš mesto u "A" reprezentaciji, potpišeš jednog dana za neki veliki klub, naosvajaš se pehara, zaradiš novaca i vratiš se jednog dana da završiš karijeru u FKV!
Hvala, trofej sa Vosom zelim najvise na svetu!
1. Smatram da ne mogu da igram spica, jer celu svoju karijeru igram u veznom redu.
2. Sa Medom najbolje jer dugo igramo zajedno, ali odgovara mi i Tumbin stil igre, kao i Mariov.
3. Kao sto sam napisao, Premijer i Bundes.
4. Definitivno za. Poseban je dozivljaj igrati pod reflektorima, mnogo je lakse za trcanje, a i mislim da bi bilo vise publike.
5. Najlepsi momenti su mi debitantska utakmica i gol prvenac. To su stvari koje zelim otkad igram fudbal i neopisiv je osecaj ostvariti to u ovom dresu. Sa druge strane, trudim se da zaboravim ruzne trenutke, ali oni koji su ostavili trag na mom srcu su povreda koju sam imao pre godinu i po i proslogodisnje finale Kupa.
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Turija napisao:Veliki i iskren pozdrav za Vuka (ali mislim da ćeš, ipak, najveći pozdrav dobiti od našeg cenjenog kolege 021, od koga si zaista imao najveću podršku na ovom Forumu, a mi ostali poverenje u Tebe i Tvoj fudbalski potencijal, kao i u odlične procene 021) :!:

Moje prvo pitanje bi bilo:
gde si načinio prve fudbalske korake (da li je to, možda, Savino Selo ?)?

Drugo pitanje:
da li si dolazio na ovaj Forum i pre ovog prvog intervjua, posvećenog nama navijačima?

I treće:
kakvi su Ti planovi sa Vojvodinom, kao i kasnije sa fudbalskom ino karijerom (u kojoj zemlji bi voleo da igraš)?Možda, Španija, Italija ( tehnički i mentalitetski meni one izgledaju vrlo kompatibilne Tvom fudbalskom profilu) ili možda neka treća, četrvrta... kada budeš u punoj snazi i zrelim igračkim godinama?

Puno sreće na proleće, a na leto i u Evropi.Dobro zdravlje i mnogo uspeha u životu i sportu :cheers: .

PS
dok sam ja pisao, Buda Te već pitao za ovo poslednje pitanje :lol:
Veliko hvala!!
1. Ne, svoje prve fudbalske korake sam napravio na Djackom igralistu, to je najlepse mesto na kom dete moze da odraste.
2. Jesam, povremeno. Zanima me misljenje ljudi koji vole ovaj Klub.
3. Tek sam poceo da igram, uzivam u Vojvodini i naravno da zelim da osvojim neki trofej. Sto se tice dalje karijere, ne sumnjam da ce to doci, ali uslov za to su dobre igre i pobede. Ne opterecujem se tim stvarima.
Jos jednom, hvala najlepse.
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Radoye napisao:Pozdrav za Vuka, i pitanja:

- Kako on vidi sebe fudbalski u ovom trenutku u Vojvoini, i sta mu je cilj tj. najveca ambicija vezana za fudbalsku karijeru?

- Sta po njegovom misljenju on mora da promeni / popravi na sebi i svojoj igri da bi taj zacrtani cilj i ostvario (uz naravno malo srece i da ga povrede zaobidju)?

- Nevezano za polozaj na tabeli i poznate stvari u nasem fudbalu, gde je realno ovaj sadasnji tim Vose u odnosu na beogradski dvojac (zlezda i patlidzan), kad bi se igrala samo jedna utakmica, neutralni teren, neutralno sudjenje? Tj. da li je ona dominacija u zadnjoj utakmici protiv crno-belih (2:0 na Karadjordju) realan odnos snaga uprkos tome sto zaostajemo za njima na tabeli cak 8 bodova?
-Naravno da sam srecan trenutnom situacijom, igram voljenom Klubu. Imam 20 godina i tek sam na pocetku karijere. Ja ne mastam o titulama svetskih prvaka. Fudbalska filozofija mi je jednostavna. Uz ogromna odricanja i rad, pre ili kasnije svako dobije ono sto zasluzuje.
- Vec sam napisao, smatram da moram da radim na svim segmentima igre.
- Otprilike sam vec odgovorio i na ovo pitanje. Mini tabela medjusobnih utakmica 3 prvoplasirane ekipe na tabeli pokazuje pravi odnos snaga.
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

021 napisao:Pozdrav se podrazumeva, dugo sam čekao tvoje gostovanje na forumu, ali ne zbog propitivanja, nego zbog toga što ono znači – odavno zasluženi status standardnog prvotimca. Iskreno, mnogo puta sam ludeo (da ne kažem – pizdeo) što te nema na terenu... Zbog toga mi je prosto laknulo otkako si počeo da igraš (a sa tobom i Voša), pa sada zavaljeno i sa uživanjem posmatram utakmice. A još kad na proleće Katai zaigra umesto Lazetića, predstava će biti potpuna :lol: . Pitanja:

1. Fudbal – igra, život ili zanimanje?

2. Od Đačkog igrališta do terena Karađorđa – kratka vazdušna linija, a koliko težak put?

3. Da li si prvo prohodao ili počeo da igraš fudbal? :lol:

4. ’Oće l’ biti izravnih udaraca na gol iz slobodnjaka, ili je to kaparisano za Švilija?

5. Gledajući ovih nekoliko utakmica, i pored zaista dobrih partija, čini mi se da još uvek igraš „pod ručnom“, „na siguricu“, previše povučeno i pomalo bojažljivo. Razumljivo je to – nije lako ustaliti se, strah od greške je potpuno opravdan. Buni me, međutim, tvoja suviše defanzivna uloga. Da li sebe vidiš na toj poziciji, ili je u pitanju trenerova naredba? Spram onoga što znaš i možeš, dato ti je premalo slobode. Zato se nadam da ćemo u nastavku videti više Vuka stvaraoca igre. Jer, zaista je šteta takvog fantazistu preopteretiti defanzivnim zadacima i zaustaviti na 40 metara od protivničkog gola. Kreacija je tvoj fah, daj na proleće malo više slobode, makar protiv BSK-a i ostale buranije, pa da se nagledamo fudbala i čarolije. Neka Meda tebi ponekad pričuva leđa - ima više smisla nego obrnuto, zar ne?

Puno ti zdravlja želim, gol u finalu Kupa, igranje u Champions league sa Vošom, 18-ku u Junajtedu, da te Beograđani nikada ne hvale, jer nemaju pojma. Adio.
1. Pocelo je kao igra, a sad je fudbal moj zivot, ali i zanimanje. Profesionalac sam, i u poslu koji radim nema mesta za 'igrati se fudbala'. Gleda se samo rezultat, i to nas odrzava u ovome. Naravno, Vojvodina je uvek igrala lep fudbal i tako ce, siguran sam, biti uvek.
2. Bas tako...tece 16. godina mog bavljenja fudbalom. Za sve ovo vreme nije bilo dana kad fudbal nije bila tema makar na 5 minuta. Jako brzo mi je proslo sve ovo vreme, ali koliko je to dug i trnovit put shvatim tek kad odem na Djacko i vidim decicu sa loptom do kolena. Ponekad mi nedostaju ti dani...
3. Pa, to je islo nekako zajedno. :)
4. Dogovaramo se. Ko se najbolje oseca, taj sutira. Nadam se da ce ih biti.
5. Slazem se, sigurno da do sad nisam bio potpuno opusten u igri. Sada imam vise samopouzdanja i nadam se da ce se to i primetiti u mojoj igri. Sto se tice Mede, on je inteligentan igrac sa kojim se dosta dobro sporazumevam u igri. Ukoliko situacija dozvoljava, necu se libiti da krenem u napad.
Zelje nam se podudaraju...hvala najlepse!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Voja napisao:Samo da pozdravim Vuka i pozelim mu sve najbolje u daljoj karijeri.Necu ga daviti s pitanjima,kojih vec ima i previse :wink:
Hvala Vojo! :wink:
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

ssnigd napisao:Pozdrav Vuce.
Pre svega da ti pozelim zdravlje i da te mimoidju povrede. Kao drugo zelim ti puno srece i uspeha kako u zivotu tako i u daljoj karijeri.

1. S obzirom da si u Vojvodini dosta dugo i da poznajes stvari vezane za nase prvenstvo, namestanje utakmica, "3 za 3", dilovanje sa sudijama, titovi blizanci kao jedini moguci sampioni, interesuje me da nisi fudbaler nego jedan obican navijac Vojvodine, a da si upoznat sa svemu gore navedenim, da li bi dolazio na stadion da gledas klub za koga navijas.
2. Da li smatras da smo mi navijaci Vojvodine mazohisti :mrgreen: I vezano za to, sta je potrebno da Vojvodina kada je najbitnije u prvenstvu pobedi. Cesto smo gledali situacije, da taman kada pomislimo da mozemo nesto da uradimo, mi se vratimo deset koraka unazad. Psiholog u timu?
3. Omiljena Firmina pesma.
4. Ko te je naucio da navijas za Vojvodinu, pradeda-deda-otac i sin kao iz one cuvene pesme, ili...
5. Pitao bih te o ponasanju Lazetica na utakmici sa ciganima, ali vidim da te je vec neko to pitao.
6. Ponasanje igraca cz na marakani protv vas? Posebno Ninkova prema Abubakaru, gde je i kamera zabelezila kako konstatno zeli da ga udari naravno praceno sa repertoarom psovki. Da li vas je Milinkovic upozorio na to.
7. Ovo je vise zamerka, a manje pitanje, za situacije na marakani. Zbog cega ste tako mlaki kada su u pitanju kavge na terenu. Koroman lupio samar Vuletu, a nijedan od nasih igraca nije pritrcao bar da intervenise, ako treba i da uleti, a ne onako ispada kao da moze da nas taba ko hoce. Ninkov(koji je pritom sacuvaj Boze i reprezentativac)-Abubakar, Koroman-Vule.
8. Finale Kupa prosle sezone, gde je puklo?

Zaukao sam se sa pitanjima, ali cu stati ovde jer trebaju i drugi ljudi da pitaju :)

Jos jednom sve najbolje ti zelim.

PS. Nabili ste kompleks grobarima sa dve uzastopne pobede(kukaju na sve strane), izginite i na jna i obradujte nas i sa trecom :!: :cheers:
1. Stvarno ne volim da se bavim tim stvarima. Vojvodina se voli i to je iznad svega.
2. Ne, Vosini navijaci vole svoj Klub na vrlo iskren i cist nacin, i po tome ste jedinstveni. Smatram da je doslo vreme kada ce Vosa igrati najbolje kada je najpotrebnije. U pitanju su samopouzdanje i timski duh.
3.Samo ti, samo ti...
4. U Skoli fudbala RMR igrali smo u dresovima sa Vosinim grbom, a uporedo sa tim su bili redovni odlasci moje porodice na utakmice Vosinih rukometasa i odbojkasa, i naravno na Karadjordje.
6. Pa dobro, opste je poznato kako se oni ponasaju. To meni daje poseban motiv protiv njih.
7. Ubuduce nece biti tako. Videcete na prolece.
8. Uh...prvi gol nas je sasekao, ubedjen sam da bi ih pobedili da smo na poluvreme otisli sa 0:0.
Hvala najlepse!
Poslednja izmena od Vuk Mitosevic u Pet Feb 25, 2011 11:03 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Krle napisao:Pozdrav Vuku, sve najbolje i nek nastavi kako je krenuo!!!
Hvala najlepse!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Milan napisao:Želeo bih samo da uputim veliki pozdrav našem Vuku i da mu poželim veliku karijeru kakvu i zaslužuje! I naravno, da pre odlaska iz Voše podigne bar jedan trofej!!!

Htedoh postaviti par pitanja, ali vidim da su me kolege forumaši pretekli...

p.s. Posle duže pauze smo dobili priliku da postavljamo pitanja našim fudbalerima, te veliko hvala uredništvu na tome!
Veliko hvala!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Somborac napisao:Zelim samo da pozdravim Vuka, mog najveceg ljubimca od svih igraca Vose! Samo mu zelim da nastavi jos hrabrije i drcnije, da slobodno igra, posto njegovi potezi vracaju publiku na stadion i podizu je na noge.

Sugestija forumasima, da ovu temu posvetimo Vuku i lepim stvarima, nema potrebe mladog igraca pitati o nekom Lazeticu i ostalim bzveze temama.




Veliko hvala urednistvu!!!
Hvala, trudicu se opravdam Vase poverenje.
Zaključana tema