Pitajte Vuka Mitosevića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Milan napisao:Setih se nečega...

Koliko te je iznenadilo kada si prilikom izlaska sa terena, nakon utakmice u Temišvaru, začuo skandiranje "Vuče, Vuče..." i da li ostali igrači (oni koji za Vošu ne navijaju) kontaju koliko mi ustvari volimo klub?
Pozitivno ste me iznenadili, to je neopisiv osecaj. Jedna poseta Karadjordju je dovoljna da se to primeti!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

uporan napisao:Samo da pozdravim jednog sjajnog borca!
Dečko, samo napred!

P.S. Veliko hvala uredništvu.
Hvala!!!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

djape_ns napisao:Mislim da su pitanja koja bi ja postavio, vec postavljena.

VELIKI POZDRAV nasem najboljem igracu. (i kad drugi to ne vide, MI VIDIMO)!

Vuce sve najbolje!
Veliko hvala!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

WestSide napisao:Samo napred Vucino! Toliko... :wink:
Hvala... :wink:
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

dapokalypto napisao:Puno pozdrava i od mene za Vuka, da ga obidju povrede i nepravde a sve ostalo mozete naci kod kineza... 8)
Hvala!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

KoKanidja napisao:Мали....ГАЗИ И НЕ ПИТАЈ !!!
Naravno!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

podbara napisao:Велики поздрав. Пожелећу ти пуно здравља и да испуниш сав свој играчки потенцијал!
Hvala najlepse!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Mare napisao:Pitanja ima puno, tako da bih se i ja samo pridružio pozdravima i sa željom da ti i tvoja generacija ostavite dubok trag u Vojvodini i to tako što ćete već ove sezone uzeti taj čuveni kup!!!
Hvala! Tu je i prvenstvo, a mi se ne predajemo!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

:) napisao:Takodje da pozdravim Vuka. Bez milosti prema bg blizancima!!! Sve najbolje u daljoj karijeri!
Hvala najlepse! Nema milosti ni prema kome!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

toftir napisao:Sve najbolje Vuce u daljoj karijeri, uz iskrene zelje da zaigras u najjacim ligama Evrope jednog dana.

Pitanja:

1. Koji ti je najdrazi trenutak u dosadasnoj karijeri (mislim i na iydanja u mladjim kategorijama)?
2. Ko u timu vazi za iskrenog Vojvodinasa, pored tebe?

3. Kako cenis sastav ekipe Slobode, naseg protivnika u polufinalu kupa?

Sve najbolje, pozdrav.
1. Kao sto sam rekao, najteze mi je bilo kad sam se povredio. 2 meseca nisam trenirao i bilo mi je nesnosno.
2. Necu lagati ako kazem da svako ko je barem pola godine u Vojvodini, ona zauzme posebno mesto u srcu. Normalno je da mi koji smo odrasli u Klubu drugacije shvatamo velicinu Vojvodine, ali tvrdim da ne postoji igrac koji bi pustio da nas neko pobedi!
3. Sloboda je, koliko sam mogao da procitam u novinama, dovela dosta igraca u ovom prelaznom roku, sto moze biti mac sa dve ostrice. Ali Vojvodina je favorit na papiru, i mi to moramo da dokazemo na terenu.
Hvala!
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Grof Žekula napisao:Sve najbolje našem Vuku i veliko HVALA (od strane Uredništva) što ćeš odgovarati na pitanja Forumaša.

Prvo da Ti čestitam rođendan (sa zakašnjenjem) i da ti poželim da na proleće imaš ukupno 20 (poput godina) golova i asistencija. Možda u nečemu ponovim pitanja prethodnika, pa se u napred izvinjavam:

1 - Zašto 13 na leđima? Tvoj izbor, ili je to "preostalo"?
2 - Kog igrača u državi (trenutno) ceniš, a da nije u FK Vojvodini, kog da je igrao ranije u Voši i kog svetskog igrača (bivšeg ili sadašnjeg)?
3 - Kako vidiš budućnost naše mlade reprezentacije, čiji si član? Da li je Aleksandar Janković "čovek na pravom mestu"?
4 - Šta Milinkovića razlikuje od ostalih trenera sa kojima si radio, a šta Brkića u odnosu na druge kapitene?
5 - Kladioničarski pogađaj - Ko na proleće daje više golova: Oumaru, Ilić ili Merebašvili?
6 - Ako dočekaš Vošinu stogodišnjicu u njenom dresu, protiv koje ekipe bi voleo da se odigra meč na "Karađorđu", tom prilikom?

Da li još uvek redovno "šetaš" Bulevarom? :wink: Na ovo ne odgovaraj, srešćemo se opet, pa ćemo u "4 oka". Veliki pozdrav za igrača koji će igrom i ponašanjem na terenu, sasvim sigurno, dokazati, pokazati i opravdati zašto je ljubimac svakog navijača i simpatizera "Stare dame".
1. To je broj koji sam nosio u Skoli fudbala RMR, posebno sam ga zavoleo i iskoristio sam to sto prosle zime Dani Mojsov nije hteo jer je 'baksuzan'.
2. Na ovo pitanje sam delimicno vec odgovorio. Od igraca iz drugih klubova cenim Veseljka Trivunovica, odlican momak i igrac.
3. Mlada reprezentacija je sastavljena od mnogo internacionalaca. Rano je za neke procene. Imamo mladog, ambicioznog selektora, povoljan zreb, veliki motiv da uradimo ono sto prethodna generacija nije uspela. Nadam se plasmanu na EP.
4.Milinkovic ima rezultate iza sebe i sigurno je da je kvalitetan trener. Izuzetno je posvecen svom poslu i to je preneo i na nas igrace. Dobro smo se upoznali i nadam se da ce saradnja izmedju strucnog staba i igraca doprineti jos boljim rezultatima nego sto su bili jesenas. Sto se tice Brke, on je dete kluba, apsolutno zasluzeno je dogurao do kapitenske trake i A reprezentacije. Izuzetno dobar i posten i kao covek i kao sportista. Zasluzio je da podigne barem jedan trofej.
5. U tome nikad nisam bio dobar, ali glasam za Ilica, odlicno se oporavio od povrede i postigao nekoliko golova, pa neka nastavi tako i na prolece. Abu i Gio neka ponove skor od jesenas, i svi cemo se zajedno radovati.
6. Slavija Prag
Hvala na lepim zeljama! Vidimo se... :wink:
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Junior napisao:Veliki pozdrav za mog drugara iz osnovne!

Jedno jedino pitanje :

Kako komentarises ovaj najnoviji,a i prethodni,ispad Smiljanica? Da li ga ostatak ekipe podrzava ili smatrate da je ovo ipak previse?

Pozdrav i sve najbolje!
Hvala!
Smiljanica poznajem jako dugo, sve mladje kategorije smo zajedno prosli. Siguran sam da mu nije lako zbog svega sto se izdesavalo, i da mom pametovanju tu nije mesto. On je dobar momak i nadam se da ce nastaviti gde je stao.
Vuk Mitosevic
Postovi: 29
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 5:26 pm

Post od Vuk Mitosevic »

Djumi napisao:Pitanje za mog ćelavka: Koliko je uticao na njegov razvoj Zoran Grujić ?
Ne cudi me zasto ste bas Vi postavili ovo pitanje. Zoran Grujic je, kao sto sam napisao, prvi covek iz sveta fudbala koga sam upoznao. Fenomenalan covek, koga sad smatram dobrim prijateljem. Cela moja generacija je uzivala u saradnji sa Grujom, kada smo osvojili Kup i Turnir Stevan Nesticki. O njemu bih mogao da napisem esej, sto on i zasluzuje. Dovoljno je to sto sam ga u zabavistu crtao na temu Najbolji drug. Moje misljenje o njemu se nije promenilo. Gruja je ljudina, zasluzuje sve najbolje u zivotu, i zelim mu da mu se ostvari onaj san o kom mi je pricao.

Da su svi u fudbalskoj Srbiji makar z od Zorana Grujica....
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Vuče, svaka čast i veliko HVALA na kvalitetnim i iskrenim odgovorima! Nadam se da ćemo povremeno imati priliku ponovo da te "vidimo"na forumu!
Sve najbolje!
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Ja sam, se ljudi moji, naježio čitajući Vukove odgovore. Oduševio me je svojom pristojnošću, elokventnošću, pismenošću..., što je, priznaćete, retkost na ovim prostorima među fudbalerima. Koliko god nekada želimo da fudbaler Voše "opljuje" blizance, oplete po nekom od saigrača (nama mrskih), on je ovim odgovorima pokazao svoju veličinu i veličinu FK Vojvodina. I koliko god Voša gubila svoj šmek poslednjih decenija, toliko mi ovo uliva nadu...

Veliko hvala Vučino i neka ti misija bude da Vojvodinaštvo prenosiš na mlađe generacije!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Zaključana tema