Pitajte Vuka Mitosevića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte Vuka Mitosevića

Post od Dejan »

Na pitanja forumasa odgovara, ljubimac navijaca, Vuk Mitosevic!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Vuče, veliki pozdrav!
Ceo forum navijača Vojvodine željno je iščekivao dan kada će klub konačno početi ozbiljno da računa na tebe!
1. Šta te je navelo da počneš da se baviš fudbalom i sa koliko godina si prvi put obuo kopačke?
2.Koji trener je najviše doprineo da postaneš ovo što jesi?
3. Osim sa Medom, s kim se najbolje slažeš u ekipi i družiš privatno?
4. Fudbalski idol?
5. Iako je prilično rano za to, u kojoj ligi bi voleo da nastaviš karijeru?

Sve najbolje u nastavku karijere, da te mimoiđu nezgodne povrede i naravno, da ove godine donesete jedan trofej na Karađorđe!
Napred Voso!
Vuke
Postovi: 495
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 4:27 pm

Post od Vuke »

Veliki pozdrav, za proverenog Vojvodinasa :wink:
Svima je drago sto su deca naseg kluba konacno postala kostur tima i sto igraju srcem za voljeni klub!

1. Da li ti je fudbalski idol Pol Skols?

2. Koji omladinci bi po tvom misljenju mogli da nastave tvojim, Medinim, Brkinim itd stopama?

3. Koji igraci iz JSL bi po tvom misljenju bili dobra pojacanja za Vojvodinu?

4. Da li mozes da nam obecas (kao Brkic, Medojevic i Buac) da nikada u svojoj karijeri neces igrati za titove blizance ( zvezdu i partizan)?

Puno srece i zdravlja u nastavku karijere, a ove sezone idemo zajedno do SRPSKOG KUPA!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Opaa, iskreno sam se obradovao kad sam video da ce Vuk odgovarati na pitanja, cenim da ce biti oboren rekord po broju pitanja!

1. Tvoj najomiljeniji igrac Vose u skoro 100 god. dugoj istoriji (ili pak otkad ti pratis Vosu i fudbal) - ovakva pitanja se postavljaju samo nekom za koga se provereno zna da je slaninar :mrgreen: ?

2. Izdvoj jednog ili dvojicu klinaca kao najtalentovanije-po tebi (iz naseg omladinskog pogona-kadeti, omladinci).

3. Najbolji igrac lige, opet po tebi?

4. Jel se Grbavica (Brka, Meda) i Liman (Ti i Boba) drze zajedno u svlacionici, kao prava braca :mrgreen: (mislim da ste vi jedini istinski Slaninari u ekipi) ?!


I za kraj da ti pozelim mnoogoo srece u nastavku karijere, jer sam ubedjen da ces za sve ostalo ti sam da se postaras svojim radom i talentom, koji su te uostalom i doveli tu gde jesi, medju najomiljenije igrace navijaca Vose! Pozz Vucino
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Post od novosadjanin »

Pozdrav za Vuka.

Koja pozicija u timu ti najvise odgovara? Zadnji vezni, centralni vezni ili mozda jos ofanzivnije- kreativni vezista ("desetka") ?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
gardista
Postovi: 105
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 11:50 pm

Post od gardista »

Поздрав ВУЧИНО! Поуздано знам да већ сада имаш чисту фудбалску биографију, онакву какву би ми пожелели да имају сви играчи који облаче наш дрес. Знам и да осећаш тај ветар у леђа са трибина, да си наш љубимац, да те поштујемо као дете ове новосадске калдрме и карађорђевог травњака. Знам и да за тебе никада неће бити изгубљене утакмице, да идеш до краја. Имам само једно питање: ШТА ТИ, И ОНИ ТВОЈИ САИГРАЧИ КОЈИ ОСЕЋАЈУ ВОЈВОДИНУ КАО СВОЈУ, ОЧЕКУЈЕТЕ ОД НАС СА ТРИБИНА. ДА ЛИ ДА СЕ НАДАМО ТРОФЕЈУ ИЛИ ДА СЕ ЗАДОВОЉИМО МЕДИОКРИТЕТСКИМ ОЧЕКИВАЊИМА?
Остани свој, и бићеш вечно наш!!!
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

- Evidentno je da imas veliki dar (vic) u glavi za fudbal, kako komentarises svoj dalji igracki razvoj? U kojim segmentima si jako dobar, a u kojim imas prostora za napredak I usavrsavanje ne bi li stasao u kompletnog fudbalera. Na kojim elementima posebno radis u poslednje vreme? Moje skromno misljenje je da bi trebao malo vise da “poradis” na duel igri I zustrije da ulazis u duele? Uvek sam pravio poredjenje izmedju tebe I tvog drugara Mede I kazem, kada bi vas dvojicu spojili u jednog igraca, bio bi to najbolji veznjak na svetu.

- Nazigled si “mirne” prirode, pitanje je, ako bi kojim slucajem izbila neka frka na terenu I protivnicki igraci nasrnuli na tvog saigraca. Kako bi ti reagovao u toj situaciji? Da li bi bez razmisljanja “uleteo” u kavgu, po cenu crvenog kartona u odbranu svog drugara. Ili bi skrstenih ruku, suzrdzan sa strane posmatrao sta se desava? Interesuje me iz prostog razloga sto mi se cini da si o prirodi susta suprotnost od mirnog I hladnokrvnog coveka?

- Da li možemo očekivati od tebe da nas nekada "počastiš" sa kojim postom i analizom na ovom Forumu? Da li na kraju svake polusezone, sezone ili posle neke bitne utakmice? Nemaš pojma kolika bi nam to čast bila!

- Opisi nam svoj stav, kakvo misljenje imas o korpusi navijaca zvezde I partizana iz Novog Sada I okoline?

- Komentar povodom partije Nikole Lazetica u Beogradu, protiv zvezde, "sabotaza" ili igranje do "zadnjeg atoma snage"?

- Sta se desava sa Smiljanicem, da li ga sve ono nateralo da radi jos vise i da se uozbilji i posveti skroz fudbalu i svojoj daljoj afirmaciji?

- Na koji nacin se motivises pred utakmicu?

- Tamburica ili "Grand"?

Veliki Pozdrav Vuku Vucini Mitosevicu!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Veliki pozdrav za Vuka, sa željom da u inostranstvo odeš kao trofejan igrač. Par pitanja:

1. Šta ceniš - da li bi mogao dobro da odigraš na poziciji napadača (klasičnog špica) i da li si nekada u karijeri igrao na toj poziciji?

2. Sa kime se najbolje razumeš na terenu od ovih saigrača: Meda, Tumba, Mereba, Đura, Mario?

3. Koja evropska liga bi ti, po tvom mišljenju, najviše godila da igraš u njoj, a koju najviše pratiš?

4. Noćne utakmice. Za ili protiv?

5. Najlepši i najružniji momenti vezani za Vojvodinu?


Još jedared, svako dobro, da osvojiš Kup sa Vošom, izboriš mesto u "A" reprezentaciji, potpišeš jednog dana za neki veliki klub, naosvajaš se pehara, zaradiš novaca i vratiš se jednog dana da završiš karijeru u FKV!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Veliki i iskren pozdrav za Vuka (ali mislim da ćeš, ipak, najveći pozdrav dobiti od našeg cenjenog kolege 021, od koga si zaista imao najveću podršku na ovom Forumu, a mi ostali poverenje u Tebe i Tvoj fudbalski potencijal, kao i u odlične procene 021) :!:

Moje prvo pitanje bi bilo:
gde si načinio prve fudbalske korake (da li je to, možda, Savino Selo ?)?

Drugo pitanje:
da li si dolazio na ovaj Forum i pre ovog prvog intervjua, posvećenog nama navijačima?

I treće:
kakvi su Ti planovi sa Vojvodinom, kao i kasnije sa fudbalskom ino karijerom (u kojoj zemlji bi voleo da igraš)?Možda, Španija, Italija ( tehnički i mentalitetski meni one izgledaju vrlo kompatibilne Tvom fudbalskom profilu) ili možda neka treća, četrvrta... kada budeš u punoj snazi i zrelim igračkim godinama?

Puno sreće na proleće, a na leto i u Evropi.Dobro zdravlje i mnogo uspeha u životu i sportu :cheers: .

PS
dok sam ja pisao, Buda Te već pitao za ovo poslednje pitanje :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Pozdrav za Vuka, i pitanja:

- Kako on vidi sebe fudbalski u ovom trenutku u Vojvoini, i sta mu je cilj tj. najveca ambicija vezana za fudbalsku karijeru?

- Sta po njegovom misljenju on mora da promeni / popravi na sebi i svojoj igri da bi taj zacrtani cilj i ostvario (uz naravno malo srece i da ga povrede zaobidju)?

- Nevezano za polozaj na tabeli i poznate stvari u nasem fudbalu, gde je realno ovaj sadasnji tim Vose u odnosu na beogradski dvojac (zlezda i patlidzan), kad bi se igrala samo jedna utakmica, neutralni teren, neutralno sudjenje? Tj. da li je ona dominacija u zadnjoj utakmici protiv crno-belih (2:0 na Karadjordju) realan odnos snaga uprkos tome sto zaostajemo za njima na tabeli cak 8 bodova?
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Pozdrav se podrazumeva, dugo sam čekao tvoje gostovanje na forumu, ali ne zbog propitivanja, nego zbog toga što ono znači – odavno zasluženi status standardnog prvotimca. Iskreno, mnogo puta sam ludeo (da ne kažem – pizdeo) što te nema na terenu... Zbog toga mi je prosto laknulo otkako si počeo da igraš (a sa tobom i Voša), pa sada zavaljeno i sa uživanjem posmatram utakmice. A još kad na proleće Katai zaigra umesto Lazetića, predstava će biti potpuna :lol: . Pitanja:

1. Fudbal – igra, život ili zanimanje?

2. Od Đačkog igrališta do terena Karađorđa – kratka vazdušna linija, a koliko težak put?

3. Da li si prvo prohodao ili počeo da igraš fudbal? :lol:

4. ’Oće l’ biti izravnih udaraca na gol iz slobodnjaka, ili je to kaparisano za Švilija?

5. Gledajući ovih nekoliko utakmica, i pored zaista dobrih partija, čini mi se da još uvek igraš „pod ručnom“, „na siguricu“, previše povučeno i pomalo bojažljivo. Razumljivo je to – nije lako ustaliti se, strah od greške je potpuno opravdan. Buni me, međutim, tvoja suviše defanzivna uloga. Da li sebe vidiš na toj poziciji, ili je u pitanju trenerova naredba? Spram onoga što znaš i možeš, dato ti je premalo slobode. Zato se nadam da ćemo u nastavku videti više Vuka stvaraoca igre. Jer, zaista je šteta takvog fantazistu preopteretiti defanzivnim zadacima i zaustaviti na 40 metara od protivničkog gola. Kreacija je tvoj fah, daj na proleće malo više slobode, makar protiv BSK-a i ostale buranije, pa da se nagledamo fudbala i čarolije. Neka Meda tebi ponekad pričuva leđa - ima više smisla nego obrnuto, zar ne?

Puno ti zdravlja želim, gol u finalu Kupa, igranje u Champions league sa Vošom, 18-ku u Junajtedu, da te Beograđani nikada ne hvale, jer nemaju pojma. Adio.
Poslednja izmena od 021 u Ned Feb 20, 2011 11:45 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Samo da pozdravim Vuka i pozelim mu sve najbolje u daljoj karijeri.Necu ga daviti s pitanjima,kojih vec ima i previse :wink:
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Pozdrav Vuce.
Pre svega da ti pozelim zdravlje i da te mimoidju povrede. Kao drugo zelim ti puno srece i uspeha kako u zivotu tako i u daljoj karijeri.

1. S obzirom da si u Vojvodini dosta dugo i da poznajes stvari vezane za nase prvenstvo, namestanje utakmica, "3 za 3", dilovanje sa sudijama, titovi blizanci kao jedini moguci sampioni, interesuje me da nisi fudbaler nego jedan obican navijac Vojvodine, a da si upoznat sa svemu gore navedenim, da li bi dolazio na stadion da gledas klub za koga navijas.
2. Da li smatras da smo mi navijaci Vojvodine mazohisti :mrgreen: I vezano za to, sta je potrebno da Vojvodina kada je najbitnije u prvenstvu pobedi. Cesto smo gledali situacije, da taman kada pomislimo da mozemo nesto da uradimo, mi se vratimo deset koraka unazad. Psiholog u timu?
3. Omiljena Firmina pesma.
4. Ko te je naucio da navijas za Vojvodinu, pradeda-deda-otac i sin kao iz one cuvene pesme, ili...
5. Pitao bih te o ponasanju Lazetica na utakmici sa ciganima, ali vidim da te je vec neko to pitao.
6. Ponasanje igraca cz na marakani protv vas? Posebno Ninkova prema Abubakaru, gde je i kamera zabelezila kako konstatno zeli da ga udari naravno praceno sa repertoarom psovki. Da li vas je Milinkovic upozorio na to.
7. Ovo je vise zamerka, a manje pitanje, za situacije na marakani. Zbog cega ste tako mlaki kada su u pitanju kavge na terenu. Koroman lupio samar Vuletu, a nijedan od nasih igraca nije pritrcao bar da intervenise, ako treba i da uleti, a ne onako ispada kao da moze da nas taba ko hoce. Ninkov(koji je pritom sacuvaj Boze i reprezentativac)-Abubakar, Koroman-Vule.
8. Finale Kupa prosle sezone, gde je puklo?

Zaukao sam se sa pitanjima, ali cu stati ovde jer trebaju i drugi ljudi da pitaju :)

Jos jednom sve najbolje ti zelim.

PS. Nabili ste kompleks grobarima sa dve uzastopne pobede(kukaju na sve strane), izginite i na jna i obradujte nas i sa trecom :!: :cheers:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

Pozdrav Vuku, sve najbolje i nek nastavi kako je krenuo!!!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Želeo bih samo da uputim veliki pozdrav našem Vuku i da mu poželim veliku karijeru kakvu i zaslužuje! I naravno, da pre odlaska iz Voše podigne bar jedan trofej!!!

Htedoh postaviti par pitanja, ali vidim da su me kolege forumaši pretekli...

p.s. Posle duže pauze smo dobili priliku da postavljamo pitanja našim fudbalerima, te veliko hvala uredništvu na tome!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Zaključana tema