Pitajte Vuka Mitosevića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Hvala na odgovorima, svaka cast majstore!!! :D
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Veliko hvala Vuku na iskrenim odgovorima, i isto tako veliko hvala ljudima koji su zasluzni za ovaj intervju!
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Vuče hvala na odgovorima i puno sreće i uspeha u daljoj sportskoj karijeri,i da na proleće proslavimo makar jedan osvojeni trofej :cheers:!
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od djape_ns »

Cast je imati ovakve ljude u svom klubu :!:
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

U ovim odgovorima nazire se budući kapiten... :gospodin:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Post od Red Marquis »

Krle napisao:U ovim odgovorima nazire se budući kapiten... :gospodin:
:!:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Milan napisao:Ja sam, se ljudi moji, naježio čitajući Vukove odgovore. Oduševio me je svojom pristojnošću, elokventnošću, pismenošću..., što je, priznaćete, retkost na ovim prostorima među fudbalerima. Koliko god nekada želimo da fudbaler Voše "opljuje" blizance, oplete po nekom od saigrača (nama mrskih), on je ovim odgovorima pokazao svoju veličinu i veličinu FK Vojvodina. I koliko god Voša gubila svoj šmek poslednjih decenija, toliko mi ovo uliva nadu...

Veliko hvala Vučino i neka ti misija bude da Vojvodinaštvo prenosiš na mlađe generacije!
Potpisujem!
PS
Posle ovih odgovora Vuk je, zasigurno, pobrao veliku naklonost i poštovanje svih istinskih ljubitelja sporta - sporta kao viteške igre.
Do sada smo upoznali, samo onu, fudbalsku stranu Vuka Mitoševića, a ovaj intervju nam je otkrio svestrani potencijal našeg mladog igrača (kako napisa Krle: budućeg Kapitena) :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post od KoKanidja »

Браво мали мајсторе, настави тако и не можеш да погрешиш пре свега као човек, а онда као и фудбалер, онда од тебе нема јачег, и кроз твој поглед и понашање ће свима бити јасно ко је са супротне стране. ТИ СИ ФК ВОЈВОДИНА.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Milan napisao:Ja sam, se ljudi moji, naježio čitajući Vukove odgovore. Oduševio me je svojom pristojnošću, elokventnošću, pismenošću..., što je, priznaćete, retkost na ovim prostorima među fudbalerima. Koliko god nekada želimo da fudbaler Voše "opljuje" blizance, oplete po nekom od saigrača (nama mrskih), on je ovim odgovorima pokazao svoju veličinu i veličinu FK Vojvodina. I koliko god Voša gubila svoj šmek poslednjih decenija, toliko mi ovo uliva nadu...

Veliko hvala Vučino i neka ti misija bude da Vojvodinaštvo prenosiš na mlađe generacije!
Zaključana tema