Pitajte Slobodana Medojevića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte Slobodana Medojevića

Post od Dejan »

Na pitanja forumasa odgovarace buduci kapiten Vose, Slobodan Medojevic 8)
Korisnikov avatar
Qr0nJa
Postovi: 416
Pridružio se: Čet Sep 06, 2007 6:23 pm

Post od Qr0nJa »

Evo ja cu prvi da postavljim pitanja:
1.Od koje godine si poceo da treniras i gde? (pretpostavljam RMR,ako jeste kad si presao u Vosu?)
2.Kako ti se cini trenutna postava Vojvodine?
3.S kim se najbolje slazes na terenu a sa kim van terena?
4.Koji bi broj nosio da mozes da biras?
5.Da li ocekujes uskoro poziv u U-21 repku?
6.Gde bi otisao u inostranstvo?

Toliko od mene...hvala ti za sve sto si dosad uradio i za sve sto uradis u crveno-belom dresu!

JEDAN JE MEDA KAPITEN!!!
:hurray:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Pozdrav za naseg Medu uz zelju da ga sluzi zdravlje i da ga povrede zaobidju.

Pitanje:

Fudbalski idoli - medju igracima Vose bivsim ili sadasnjim, kao i uopste medju svetskim fudbalerima bivsim ili sadasnjim?
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Veliki pozdrav za Slobodana,velikog borca i znalca na terenu i evo par pitanja:

1.Koja pozicija u timu ti najviše odgovara,da li više voliš da igraš zadnjeg veznog ili malo više napred,relativno ofanzivnije i kreativnije?Da li bi po potrebi za ne daj Bože mogao da igraš i po krilu?
2.Da li smatraš da je pravedno da te selektor Dujković u narednom periodu pozove u reprezentaciju?
3.Koliko si dobar sa ostalim momcima iz tvoje generacije kao i sa onima godinu dana starijim ili mlađim i šta misliš na tim Voše sastavljen uglavnom od vas,to jest kako bi ste se slagali na terenu i kako bi Voša u tom slučaju igrala?
4.Ovo pitanje se nadovezuje na prethodno,šta misliš o Aleksiću,šta o Smiljaniću,a šta o momcima koji su trenutno na pozajmici,Stevanoviću,Mitoševiću,Kataiju i Sekuliću?Kakav je mladi golman Ristić,on je tvoje godište a nismo baš imali prilike često da ga gledamo?Znaš li mlade Šušnjara,Babića i Milićevića?
5.Mladi Mudrinski i Deak su već sada praktično napustili Vojvodinu,menadzeri se vrte oko njih,a oni bi već napolje,da li smatraš da je to dobro za njih i da li ti možda razmišljaš malo drugačije?Naravno u kontekstu ovoga da li smatraš da su mladi igrači u Vojvodini ipak zapostavljeni pogotovo kada dođu na prag prvog tima,a s obzirom koliko ih puno talentovanih ima ovde?
6.Da li misliš da bi možda mogao da češće šutiraš iz daljine na gol,to jest da testiraš svoj šut,smatram da bi sa tom karakteristikom bio još bolji i opasniji igrač?
7.Da li ti je pola beli,pola crveni dres prirastao za srce i da li znaš koliko te navijači cene?Mislim da je ono klizanje protiv Zvezde samo ubrzalo to da još pre igrački sazriš i postaneš jedan od nosilaca naše igre.
8.Može li Voša ove sezone konačno po prvi put u istoriji da osvoji kup i hoćete li vi igrači u sledećim mečevima protiv Titovih blizanaca(Zvezda i Partizan) izaći na teren poput besnih pit-bulova? :wink:

Nadam se da nije previše pitanja,srećno u daljoj karijeri,dobro zdravlje i da u nekom narednom periodu sa kapitenskom trakom na ruci podigneš pehar.
Poslednja izmena od ice u Uto Nov 03, 2009 10:27 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Veliki pozdrav!

Ovo prvo postavljam svima, pa ću i tebi:

1. Ko su provereni Slaninari u ekipi?
2. Ko bi po tebi trebao biti kapiten ovog tima (ako ne računamo Mrđu)?
3. Glavni uzrok zaostatka za cz i partizanom? Igrači, trener ili nešto treće?

Voleo bih iskrene odgovore, bez diplomatije. Sa željom da još mnogo godina nosiš crveno beli dres i donosiš nam radost i trofeje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
SlobaNN
Postovi: 273
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 12:02 am

Post od SlobaNN »

Поздрав за Меду

1. Докле имаш уговор са Вошом :?:
2. Да ли мислиш да ће Мрђа поправити реализацију када се нађе у гол шанси :?: Моје мишљење је да је Мрђа сјајан играч, одлично се гради, добро открива али тај сегмент са реализацијом му је очајан.

ЕДИТ
3. Шта мислиш о Алину Стојки :?: Моје мишљење је да је он овде дошао да узме паре и да глуми да му стално нешто фали. А такође сам мишљења да би он био сјајан фудбалер само да хоће да игра :!:
4. Зашто си у групи на Фејсбуку CRVENA ZVEZDA -PARTIZAN 0-2 134.veciti DERBI :?:
Poslednja izmena od SlobaNN u Sre Nov 04, 2009 6:11 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Samo napred Vojvodina!!!
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Veliki pozdrav za Medu!

1. Da li sebe moze da vidi kao buduceg kapitena Vose?
2. Ko su od mladje garde, sem njega i Vuka, pravi vojvodinasi?
3. Sta misli o Zoranu Grujicu i Milanu Djuricicu?
4 Da li si svestan da polako postajes najveci ljubimac navijaca?
Sve najbolje!
Korisnikov avatar
Uvek sa tobom
Postovi: 1281
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 12:05 pm

Post od Uvek sa tobom »

Пуно поздрава будућем капитену,за њега имам само једно питање...Шта би више волео да уради следеће године слави титулу са Војводином или оде у инострантво...?све најбоље у наставку каријере...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
aNS
Postovi: 327
Pridružio se: Ned Jun 28, 2009 2:00 pm

Post od aNS »

Да ли по твом мишљењу Миша заслужује већу минутажу?
Да ли би мењао 10 голова у сезони за један гол близанцима?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Iskren pozdrav za Medu :!: Mislim da je na dobrom putu da postane naš novi Gojko Kačar i naš Kapiten, ali tek posle odlaska Željka Brkića u inostranstvo.
Kad čovek nije u prilici da pita među prvima, onda su već mnoga zanimljiva pitanja postavljena.Meni preostaje da pohvalim Medojevićev karakter, borbenost, odgovornost, pristup utakmici i saigračima i veoma pošten odnos prema Klubu i navijačima :!: :hurray:
Pitao bih Medojevića sledeće:
Da li smatraš, kao što se meni čini, da najviše prostora za lično napredovanje imaš u segmentu predaje lopte i igri glavom (koja je ubedljivo najslabiji fudbalski elemenat svih sadašnjih Vošinih igrača - od desnog beka, pa sve do levog krila)?
Naime, mislim da si i Ti tu ,,najtanji", kao i čitava ekipa?Nažalost, čak i naši štoperi su ispod potrebnog nivoa u skok igri (a o centarforu kapitenu H=187cm i da ne pričam, jer to je bruka).
Zašto je to tako?
Puno sreće i uspeha u životu i karijeri.

PS
Naravno i mene najviše interesuje ko je od Tvoje generacije istinski Slaninar (ja znam ko sigurno nije, ali nećemo ih imenovati, jer to je velika bruka i sramota uprave, trenera, marketinga i lično te dece).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Pre svega, veliki pozdrav za Medu, po meni najsvetliju tačku Voše ove jeseni. Čim neko od momaka iz našeg omladinskog pogona dobije šansu da za prvi tim zaigra u kontinuitetu, vrlo brzo se ispostavi kako se radi o vrhunskim fudbalerima, istinskim biserima. Gojko Kačar, Željko Brkić, Danijel Aleksić – drago mi je što se na ovaj niz sada se pridodaje i Tvoje ime. Da li će to naterati ljude u klubu da promene način razmišljanja, ostaje da se vidi. Elem, da pređem na pitanja:

1) Da li studiraš?
2) Mnogi odlični igrači iz tvoje generacije još uvek nisu dobili adekvatnu šansu u prvoj ekipi. Tu pre svega mislim na Mitoševića, Smiljanića, Stevanovića, pa i Kataia. Ovu generaciju smatram neponovljivom, i iz više razloga insistiram na tome da moraju da vas ostave na okupu i zajedno uvedu u prvi tim. Slažeš li se sa ovom konstatacijom, tj. misliš li da je neuporedivo posmatrati vas kao celinu (kada igrate zajedno) i odvojeno? U kojoj je meri narušena ta posebna povezanost, sinergija između vas?

Želim Ti da se ustališ u startnoj postavi, a potom da u najskorijoj budućnosti predvodiš saigrače kojima si i u mlađim selekcijama bio kapiten i da zajedno ispišete najsvetlije stranice Vošine istorije.

P.S. Turija, Meda dobro igra glavom, videćeš kad krenu golovi... :wink:
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Pozdrav za Bobu, Grbavica je ponosna sto je konacno dobila jednog prvotimca, i to kakvog :!: Ubejden sam da ces jednog dana (uskoro) biti kapiten nase Vose, poput Gojka!

1. Tvoje misljenje o Branetu Novakovicu?

2. Ako sam dobro cuo uzor ti je Pirlo?

3. Primetio da utakmice igras u istom tempu od prvog do poslednjeg minuta, imas neku tajnu sto se tice fizicke pripremljenosti, jer cini mi se da si fenomenalno spreman?!

4. Ko je bio kapiten vase generacije 90, 91, Djole Jocic?


Sve najbolje u nastavku karijere, da prvo postanes nas kapiten i ostavis trag u Vosi, a onda i da naplatis svoje znanje i talenat u nekom velikom Evropskom klubu!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Pozdrav Medo,

1. Da li se u klubu u radu sa mladjim kategorijama radi na popularizaciji Vojvodine, da budete pravi slaninari.
2. Za koga si 10000000% siguran da su pravi slaninari u Vosi. Znaci da za njih postoji samo Vojvodina u Srbiji, a ne simpatisem Vojvodinu a volim i zvezdu ili partizan. Njih ne priznajem. Posto igras sa tim igracima, sigurno pricate na ovu temu svi medjusobno, pa podeli sa nama ovu informaciju.
3. Od letosnjih pojacanja, ko ti se najvise dopao i kao covek i kao igrac.
4. Da li neko prica sa Stjepanovicem o njegovom silovanju lopte.
5. Ko ti je najvise pomogao posle meca sa ciganima. Da li si dobio podrsku od svih igraca i da li te je neko ne daj Boze okrivio za poraz.
6. Jesi li spreman kao i Buac pred novinarima da kazes da nikada ne bi obukao dres ona dva odvratna kluba iz Beograda.

Sve najbolje ti zelim u daljoj karijeri, da te mimoidju povrede, da doguras prvo do u21 a posle i do A selekcije. I da po napustanju Vojvodine i odlasku u neki inostrani klub Vosu uvek nosis u srcu
:wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

Veliki pozdrav Medi i sve cestitke na do sada pruzenim partijama u prvom timu. Pitanje: Koga bi od vrsnjaka voleo da vidis u prvoj postavi?
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Prvo da napomenem da mislim da si sjajan igrac vec u ovim godinama i da mislim da ces postici mnogo u svojoj fudbalskoj karijeri!

A sad bih Te zamolio da iskreno odgovoris ovde forumasima koji su sa mnogo emocija napisali ova pitanja Tebi,od mene samo 1 pitanje:

Da li si sal crvene zvezde koji si ponosno nosio u srednjoj skoli ostavio u orman ili cekas neko pogodnije vreme da ga nosis?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Zaključana tema