Pitajte Slobodana Medojevića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Qr0nJa napisao:Evo ja cu prvi da postavljim pitanja:
1.Od koje godine si poceo da treniras i gde? (pretpostavljam RMR,ako jeste kad si presao u Vosu?)
2.Kako ti se cini trenutna postava Vojvodine?
3.S kim se najbolje slazes na terenu a sa kim van terena?
4.Koji bi broj nosio da mozes da biras?
5.Da li ocekujes uskoro poziv u U-21 repku?
6.Gde bi otisao u inostranstvo?

Toliko od mene...hvala ti za sve sto si dosad uradio i za sve sto uradis u crveno-belom dresu!

JEDAN JE MEDA KAPITEN!!!
:hurray:
1.od svoje 6 god sam poceo da treniram i jeste prvo sam poceo u skoli fudbala RMR a onda je cela ta moja generacija,kad smo imali otprilike 12 god,presla u vojvodinu
2.mislim da vojvodina ima zaista kvalitetnu ekipu i siguran sam da cemo i ove ali i narednih godina biti najozbilniji konkurenti za titulu
3.pa nemam pojma,dosta dobro se slazem sa danijem i ducom,s njima se i van terena druzim kao i sa brkom,vuletom...
4.pa s obzirom da sam u mladjim kategorijama non stop nosio 4 to mi je najomiljeniji broj,al stvarno mi nije bitno koji mi br stoji na ledjima :)
5.pa je se nadam da ukoliko budem dobro igrao u vosi da ce stici i taj poziv,al ne opterecujem se time,ukoliko budem dobro radio sigurno ce i to stici
6.pa meni se najvise svidja nemacka liga,tako da bi voleo tamo da igram mada obozavam i levrpul tako da bi i tamo voleo da igram :)
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Radoye napisao:Pozdrav za naseg Medu uz zelju da ga sluzi zdravlje i da ga povrede zaobidju.

Pitanje:

Fudbalski idoli - medju igracima Vose bivsim ili sadasnjim, kao i uopste medju svetskim fudbalerima bivsim ili sadasnjim?
hvala radoye :)
medju igracima vojvodine stvarno mnogo cenim kacara,jer mislim da je strasan igrac i da je mnogo toga uradio za ovaj klub,a od stranih igraca najvise volim gerrarda
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

ice napisao:Veliki pozdrav za Slobodana,velikog borca i znalca na terenu i evo par pitanja:

1.Koja pozicija u timu ti najviše odgovara,da li više voliš da igraš zadnjeg veznog ili malo više napred,relativno ofanzivnije i kreativnije?Da li bi po potrebi za ne daj Bože mogao da igraš i po krilu?
2.Da li smatraš da je pravedno da te selektor Dujković u narednom periodu pozove u reprezentaciju?
3.Koliko si dobar sa ostalim momcima iz tvoje generacije kao i sa onima godinu dana starijim ili mlađim i šta misliš na tim Voše sastavljen uglavnom od vas,to jest kako bi ste se slagali na terenu i kako bi Voša u tom slučaju igrala?
4.Ovo pitanje se nadovezuje na prethodno,šta misliš o Aleksiću,šta o Smiljaniću,a šta o momcima koji su trenutno na pozajmici,Stevanoviću,Mitoševiću,Kataiju i Sekuliću?Kakav je mladi golman Ristić,on je tvoje godište a nismo baš imali prilike često da ga gledamo?Znaš li mlade Šušnjara,Babića i Milićevića?
5.Mladi Mudrinski i Deak su već sada praktično napustili Vojvodinu,menadzeri se vrte oko njih,a oni bi već napolje,da li smatraš da je to dobro za njih i da li ti možda razmišljaš malo drugačije?Naravno u kontekstu ovoga da li smatraš da su mladi igrači u Vojvodini ipak zapostavljeni pogotovo kada dođu na prag prvog tima,a s obzirom koliko ih puno talentovanih ima ovde?
6.Da li misliš da bi možda mogao da češće šutiraš iz daljine na gol,to jest da testiraš svoj šut,smatram da bi sa tom karakteristikom bio još bolji i opasniji igrač?
7.Da li ti je pola beli,pola crveni dres prirastao za srce i da li znaš koliko te navijači cene?Mislim da je ono klizanje protiv Zvezde samo ubrzalo to da još pre igrački sazriš i postaneš jedan od nosilaca naše igre.
8.Može li Voša ove sezone konačno po prvi put u istoriji da osvoji kup i hoćete li vi igrači u sledećim mečevima protiv Titovih blizanaca(Zvezda i Partizan) izaći na teren poput besnih pit-bulova? :wink:

Nadam se da nije previše pitanja,srećno u daljoj karijeri,dobro zdravlje i da u nekom narednom periodu sa kapitenskom trakom na ruci podigneš pehar.
ice hvala na lepim zeljama
1.pa ja najvise volim da igram tog centralnog veznog ali malo ofanzivnije,sa vise ubacivanja u zavrsnicu iz drugog plana jer me uvek "vuce" lopta pa volim da odem napred...pa krilo nije moja pozicija i nikad to nisam igrao al ako bi trener to od mene zahtevao ne bi mi bio problem da to odradim
2.pa mislim da ukoliko sad krenemo da redjamo pobede i ako budem dobro igrao da ce me i selektor dujkovic pozvati za neko naredno okupljanje,ali ne opterecujem se tim pozivom,uveren sam da ce on kad tad doci :)
3.sa par njih iz moje i iz mladje generacije sam u kontaktu i stvarno je rec o zaista talentovanim fudbalerima i dobrim momcima,i mislim da bi vojvodina sa njima uz jos par iskusnijih igraca dobro funkcionisala,i nadam se da ce sve vise "dece2 vojvodine dobiti sansu da se dokazuje i u prvom timu
4.o aleksicu i smiljanicu imam najbolje misljenej,jer sam sa njima prosao sve mladje kategorije,goran je malo svojeglav al je stvarno rec o jednom vrhunskom igraci u super decku,a s njima se i privatno dosta druzim...i ovi momci sto si ih nabrojao sto su na pozajmici su odlicni i ja se nadam da ce ih uskoro vratiti sa pozajmice jer mislim da imaju velik kvalitet sto su potvrdili i u mladjim kategorijama...znam susnjara,babica i milicevica mada mislim da su oni jos suvise mladi
5.po meni iskreno mislim da su im menadzeri suvisni i da bi im odlazak sada u inostranstvo bio pogresan korak...al jeste zaista je tesko uci iz omladinaca u prvi tim,i ima mnogo talentovanih momaka,i misli da neki i jesu malo zapostavljeni al mislim da se i to sada polako pocinje menjati
6.u pravu si,mogao bi u narednim utakmicama da oprobam malo i sut :)
7.otkad znam za sebe,jedino znam za vojvodinu jer sam odrastao u takvom okruzenju,takva mi je i porodica ali i drugovi sa kojima sam odrastao,a mnogo mi je drago ako me navijaci cene i to mi mnogo znaci...a za ono protiv zvezde mi je neopisivo krivo
8.ja se nadam da moze,a obecavam da cemo protiv zvezde i partizana pruziti mnogo bolje partije jer smo u tim utakmicam stvarno razocarali
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Milan napisao:Veliki pozdrav!

Ovo prvo postavljam svima, pa ću i tebi:

1. Ko su provereni Slaninari u ekipi?
2. Ko bi po tebi trebao biti kapiten ovog tima (ako ne računamo Mrđu)?
3. Glavni uzrok zaostatka za cz i partizanom? Igrači, trener ili nešto treće?

Voleo bih iskrene odgovore, bez diplomatije. Sa željom da još mnogo godina nosiš crveno beli dres i donosiš nam radost i trofeje...
1.duca,brka i dani,za njih mogu 100 % da tvrdim a za ostale ne znam
2.ako ne racunam mrdju po meni bi kapiten trebao da bude brka jer je pre svega vrhunski decko i odlican golman,dugo je u klubu i dete je vojvodine
3.pa ima malo i do trenera jer se pre nije bas najbolje na treninzima radilo a naravno da je najvise do igraca jer nismo pruzali najbolje partije al mislim da se sve to polako pocinje menjati
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

SlobaNN napisao:Поздрав за Меду

1. Докле имаш уговор са Вошом :?:
2. Да ли мислиш да ће Мрђа поправити реализацију када се нађе у гол шанси :?: Моје мишљење је да је Мрђа сјајан играч, одлично се гради, добро открива али тај сегмент са реализацијом му је очајан.

ЕДИТ
3. Шта мислиш о Алину Стојки :?: Моје мишљење је да је он овде дошао да узме паре и да глуми да му стално нешто фали. А такође сам мишљења да би он био сјајан фудбалер само да хоће да игра :!:
4. Зашто си у групи на Фејсбуку CRVENA ZVEZDA -PARTIZAN 0-2 134.veciti DERBI :?:
1.jos 3 godine imam ugovor sa vojvodinomž
2.siguran sam da ce popraviti realizaciju samo je pitanje vremena,odlican je igrac,ima stvarno vrhusko kretanje i pravi je spic igrac,a i prosle sezone je u jednom periodu eksplodirao tako da sam ubedjen da ce tako biti i ove sezone
3.stojka se brzo povredio tako da ga nisam bas najbolje upoznao da bi mogao nesto konkretnije da ti kazem o njemu,a l sigurno je da je rec o dobrom fudbaleru i mislim da moze da pokaze mnogo vise nego sto je do sad
4.u toj grupi na fejsbuku sigurno nisam jer me takve stvari ne zanimaju,a pogotovo posto su vezane za zvezdu i partizan...
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Somborac napisao:Veliki pozdrav za Medu!

1. Da li sebe moze da vidi kao buduceg kapitena Vose?
2. Ko su od mladje garde, sem njega i Vuka, pravi vojvodinasi?
3. Sta misli o Zoranu Grujicu i Milanu Djuricicu?
4 Da li si svestan da polako postajes najveci ljubimac navijaca?
Sve najbolje!
pozdrav za somborca
1.naravno da bi voleo da tako bude jednog dana,to mi je velika zelja,al da bi se do ostavrilo moram jos dosta da radim i nadam se da ce mi se ta zelja jednom i ostavriti :)
2.pa za vecinu koji su prosli skolu vojvodine mogu da kazem da su pravi vojvodinasi:brka,dani,duca,od mladjih kao sto si rekao vuk mitosevic a za ostale stvarno ne znam....
3.o zoranu grujicu imam najbolje misljenje,bio mi je trener u kadetima i pre svega je rec o odlicnom coveku i o vrhunskom strucnjaku,stvarno mi je dosta pomogao u karijeri....milan djuricic mi je bio selektor 2 utakmice u reprezentaciji i ostavio je neverovatan utisak na mene,o njemu isto imam samo reci hvale-i na osnovu ljudskih kvaliteta i kao o treneru...
4.pa moram priznati da nisam svestan..ali ako je tako stvarno mi je mnogo drago,jer mi podrska navijaca puno znaci,a mislim da se zbog takvih stvari uostalom i igra fudbal...i jos jednom bih se svim navijacima zahvalio na podrsci posle utakmice sa crvenom zvezdom,to mi je mnogo pomoglo
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Uvek sa tobom napisao:Пуно поздрава будућем капитену,за њега имам само једно питање...Шта би више волео да уради следеће године слави титулу са Војводином или оде у инострантво...?све најбоље у наставку каријере...
bez ikakvog razmisljanja bih vise voleo da osvojim titulu sa vojvodinom...iskreno mislim da mi je jos rano za inostranstvo i voleo bih pre odlaska da ostavim trag u vojvodini jer je ona moj maticni klub tako da bi mi najveca zelja bila prvo da osvojim titulu pa tek onda negde da odem u inostranstvo
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

aNS napisao:Да ли по твом мишљењу Миша заслужује већу минутажу?
Да ли би мењао 10 голова у сезони за један гол близанцима?
1.pa na treneru je da odlucuje ko ce igrati al misa stvarno dobro radi na treninzima,mnogo se trudi i uvek daje svoj maksimum,rec je o bas dobrom momku i o odlicnom fudbaleru tako da se nadam da ce u nastavku prvenstva i on poceti vise da dobija sansu i da ce probiti led i postici gol....
2.pa 10 golova je stvarno mnogo :)....ali ne bi bilo srecnijeg coveka od mene kad bi dao gol zvezdi ili partizanu,tako da ko zna mozda bih i menjao tih 10 golova za ovaj 1 :),al ubedjen sam da ce biti u buducnosti biti i tih golova protiv blizanaca
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Turija napisao:Iskren pozdrav za Medu :!: Mislim da je na dobrom putu da postane naš novi Gojko Kačar i naš Kapiten, ali tek posle odlaska Željka Brkića u inostranstvo.
Kad čovek nije u prilici da pita među prvima, onda su već mnoga zanimljiva pitanja postavljena.Meni preostaje da pohvalim Medojevićev karakter, borbenost, odgovornost, pristup utakmici i saigračima i veoma pošten odnos prema Klubu i navijačima :!: :hurray:
Pitao bih Medojevića sledeće:
Da li smatraš, kao što se meni čini, da najviše prostora za lično napredovanje imaš u segmentu predaje lopte i igri glavom (koja je ubedljivo najslabiji fudbalski elemenat svih sadašnjih Vošinih igrača - od desnog beka, pa sve do levog krila)?
Naime, mislim da si i Ti tu ,,najtanji", kao i čitava ekipa?Nažalost, čak i naši štoperi su ispod potrebnog nivoa u skok igri (a o centarforu kapitenu H=187cm i da ne pričam, jer to je bruka).
Zašto je to tako?
Puno sreće i uspeha u životu i karijeri.

PS
Naravno i mene najviše interesuje ko je od Tvoje generacije istinski Slaninar (ja znam ko sigurno nije, ali nećemo ih imenovati, jer to je velika bruka i sramota uprave, trenera, marketinga i lično te dece).
hvala turija na lepim zeljama
1.pa sto se mene licno tice mislim da ima jos dosta segmenata u igri koje moram da popravim jer fudbaler mora non stop da se usavrsava,a jeste da nam je igra glavom malo slabija al radimo na treninzima i na tom segmentu tako da se nadam da ce se to primetiti i u narednim utakmicama....
2.slazem se da je velika bruka da deca koja su ponikla u vojvodini ne navijaju za taj klub al veruj mi da takvih malo ima,a od moje generacije za vojvodinu istinski navijaju dani,vuk mitosevic,ristic,uglavnom svi
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ja nisam postavljao nikakva pitanja,jer smatram da ih ima dovoljno,medjutim moram da pohvalim Medu i na ovakvom vidu komunikacije,jer malo je igraca koji su spremni bas ovako da odgovaraju (da zasucu rukave i kuckaju) ipak ima i precih stvari (facebook) :wink:

Medo,zelim ti da u buducnosti igrackim kvalitetima i partijama zasenis Gojka Kacara!!!
Slika
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

021 napisao:Pre svega, veliki pozdrav za Medu, po meni najsvetliju tačku Voše ove jeseni. Čim neko od momaka iz našeg omladinskog pogona dobije šansu da za prvi tim zaigra u kontinuitetu, vrlo brzo se ispostavi kako se radi o vrhunskim fudbalerima, istinskim biserima. Gojko Kačar, Željko Brkić, Danijel Aleksić – drago mi je što se na ovaj niz sada se pridodaje i Tvoje ime. Da li će to naterati ljude u klubu da promene način razmišljanja, ostaje da se vidi. Elem, da pređem na pitanja:

1) Da li studiraš?
2) Mnogi odlični igrači iz tvoje generacije još uvek nisu dobili adekvatnu šansu u prvoj ekipi. Tu pre svega mislim na Mitoševića, Smiljanića, Stevanovića, pa i Kataia. Ovu generaciju smatram neponovljivom, i iz više razloga insistiram na tome da moraju da vas ostave na okupu i zajedno uvedu u prvi tim. Slažeš li se sa ovom konstatacijom, tj. misliš li da je neuporedivo posmatrati vas kao celinu (kada igrate zajedno) i odvojeno? U kojoj je meri narušena ta posebna povezanost, sinergija između vas?

Želim Ti da se ustališ u startnoj postavi, a potom da u najskorijoj budućnosti predvodiš saigrače kojima si i u mlađim selekcijama bio kapiten i da zajedno ispišete najsvetlije stranice Vošine istorije.

P.S. Turija, Meda dobro igra glavom, videćeš kad krenu golovi... :wink:
hvala na lepim zeljama 021
1.upisao sam fakultet tehnickih nauka-industrijski menadzment ali zbog obaveza prema fudbalu nisam u mogucnosti da idem na predavanja tako da samo dajem ispite kad mogu
2.ja mislim da je ta generacija stvarno jedna od najboljih i kao sto si rekao ima puno dobrih igraca ali nisu jos dobili sansu...ta nasa generacija se uvek dobro slagala na terenu ali i van njega i nadam se da ce opet kroz par godina ona biti i okosnica vojvodine,to je moja zelja e sad da li ce to biti tako videcemo....
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Grba_NS napisao:Pozdrav za Bobu, Grbavica je ponosna sto je konacno dobila jednog prvotimca, i to kakvog :!: Ubejden sam da ces jednog dana (uskoro) biti kapiten nase Vose, poput Gojka!

1. Tvoje misljenje o Branetu Novakovicu?

2. Ako sam dobro cuo uzor ti je Pirlo?

3. Primetio da utakmice igras u istom tempu od prvog do poslednjeg minuta, imas neku tajnu sto se tice fizicke pripremljenosti, jer cini mi se da si fenomenalno spreman?!

4. Ko je bio kapiten vase generacije 90, 91, Djole Jocic?

Sve najbolje u nastavku karijere, da prvo postanes nas kapiten i ostavis trag u Vosi, a onda i da naplatis svoje znanje i talenat u nekom velikom Evropskom klubu!
hvala grbo,e ako je grbavica ponosna na mene onda mi je puno srce :)
1.o branetu sve najbolje!!!o njemu mogu da pricam samo u superlativu jer je mnogo dobar covek a i strasan trener i smatram da mnogo toga moze da se nauci od njega i drago mi je sto je sada bas on direktor omladinske skole
2.pa volim da gledam pirla ali ipak najvise volim gerrarda :)
3.pa nemam nikakvu tajnu :),imamo stvarno dobrog kondicionog trenera,dosta se radi na planu fizicke spreme,a i meni je nekako to urodjeno tako da mi nije problem da utakmicu istrcim u visokom ritmu :)
4.ja sam bio kapiten generacije 90 a jeste djole je bio kapiten generacije 91
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

ssnigd napisao:Pozdrav Medo,

1. Da li se u klubu u radu sa mladjim kategorijama radi na popularizaciji Vojvodine, da budete pravi slaninari.
2. Za koga si 10000000% siguran da su pravi slaninari u Vosi. Znaci da za njih postoji samo Vojvodina u Srbiji, a ne simpatisem Vojvodinu a volim i zvezdu ili partizan. Njih ne priznajem. Posto igras sa tim igracima, sigurno pricate na ovu temu svi medjusobno, pa podeli sa nama ovu informaciju.
3. Od letosnjih pojacanja, ko ti se najvise dopao i kao covek i kao igrac.
4. Da li neko prica sa Stjepanovicem o njegovom silovanju lopte.
5. Ko ti je najvise pomogao posle meca sa ciganima. Da li si dobio podrsku od svih igraca i da li te je neko ne daj Boze okrivio za poraz.
6. Jesi li spreman kao i Buac pred novinarima da kazes da nikada ne bi obukao dres ona dva odvratna kluba iz Beograda.

Sve najbolje ti zelim u daljoj karijeri, da te mimoidju povrede, da doguras prvo do u21 a posle i do A selekcije. I da po napustanju Vojvodine i odlasku u neki inostrani klub Vosu uvek nosis u srcu
:wink:
hvala puno ssnigd
1.pa mislim da se radi i na tome,jednostavno po meni je logicno da ako ceo zivot treniras u tom klubu da onda samo za njega i navijas i mislim da su takvog misljenja i vecina onih koji prodju skolu vojvodine
2.kao sto sam rekao i nekome pre ko me je pitao to pitanje:za brku,danija i ducu sam 100 % siguran
3.mislim da je ove sezone za razliku od nekih prethodnih vojvodina dovela odlicna pojacanja a meni se licno najvise svidja vule,mada je i marcelo stvarno odlican,narocito za atmosferu
4.i on je sam svestan da mu je to nekad mana i radi na tome i siguran sam da ce u buducnosti popraviti to jer je dobar igrac
5.stvarno su mi svi pomogli,pocevsi od igraca,preko strucnog staba pa i svih ovih ljudi na ovom forumu i to mi je mnogo znacilo da sto pre zaboravim na to,naravno i uz podrsku porodice brzo sam to ostavio iza sebe
6.jesam,sigurno da nikad ne bi presao u neki bg klub...iz vojvodine bi samo isao u inostranstvo!
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Krle napisao:Veliki pozdrav Medi i sve cestitke na do sada pruzenim partijama u prvom timu. Pitanje: Koga bi od vrsnjaka voleo da vidis u prvoj postavi?
hvala krle
pa meni bi bilo drago da vidim bilo koga iz moje generacije da zaigra u prvom timua nadam se da ce to u skorijem periodu biti mitosevic,stevanovic i sekulic
meda
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Nov 02, 2009 10:26 pm

Post od meda »

Buca napisao:Prvo da napomenem da mislim da si sjajan igrac vec u ovim godinama i da mislim da ces postici mnogo u svojoj fudbalskoj karijeri!

A sad bih Te zamolio da iskreno odgovoris ovde forumasima koji su sa mnogo emocija napisali ova pitanja Tebi,od mene samo 1 pitanje:

Da li si sal crvene zvezde koji si ponosno nosio u srednjoj skoli ostavio u orman ili cekas neko pogodnije vreme da ga nosis?
u zivotu nisam nosio sal crvene zvezde i svako ko me makar iole poznaje zna da to nije istina
Zaključana tema