Pitajte Mitra Pekovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Pozdrav Mitre
1. Necu te pitati za koga navijas posto sam saznao za kojega od blizanaca si veliki fan. Pa sad evo cisto da nam kazes da li je to istina ili trac. I ako jeste istina, da li ce Vosa tog blizanca uspeti malo da potisne :wink:
2. Slicno kao i prvo. Da li u Vosi postoji neko od igraca za kojega si 100000% siguran da je slaninar, dakle da za njega postoji samo Vojvodina. Pored Brkica jel postoji jos neko.
3. Od klubova u kojima si do sada igrao, gde ti je bilo najteze za igrati, a gde najlakse. Podrazumevam sve, i odnos sa navijacima, upravom, plate, uslovi za rad, itd..
4. Pojacanja u letnjem prelaznom roku. Ko ti se najvise svideo i kao igrac i kao covek.
5. Zasto se za Vlatka Grozdanoskog prica da je povredjen jos od avgusta, kada je on igrao za Makedoniju 05.09.2009. u Skotskoj. Koji je razlog njegovog neigranja.
6. Cija je bila odluka da Aleksic ne igra u Austriji u revans mecu.
7. Da li citas i pratis nas forum.

Pozdrav jos jednom i sve najbolje u daljoj karijeri.

PS. pitanje za administratore. Da li ce Mitar doci na forum da odgovara na pitanja ili ce se intervju sa njim uraditi kao i u par prethodnih.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

E ovako,sto se tice tog Milanovog apela,misljenja sam da je nepotreban,iz vise razloga.Prvo,ne znam na koji nacin se odradjuje intervju sa nasim igracima,i da li oni posvecuju dovoljno vremena osobama koje rade intervjue.Kontam da nijedna strana nema "ceo dan" na raspolaganju,a opet vecina forumasa postavlja po 5-6 pitanja,tako da je zaista tesko postaviti ili "nova" (vec nepostavljena) ili pitanja s kojima vec ne prelazimo u dosadu (sto se tice duzine intervjua).S druge strane,postoje igraci koje na neki nacin nemamo nista posebno ni pitati.Tako da je onda bolje nekad precutati sopstvena pitanja.Pa postoje forumasi,koji su jednostavno nezainteresovani da postave pitanja svakom igracu... jer ne obozavaju svi uvek iste igrace...

Sto se mene licno tice,nisam hteo da postavim Mitru pitanje,jer mi se ucinilo i da pre Milanovog apela ima sasvim dovoljno postavljenih pitanja za intervju.A sad kad malo bolje razmislim,zaista ne znam ni sta bih ga posebno pitao.Jedino da pohvalim njegovu borbenost kojom je "kupio" navijace i pozdravim coveka i pozelim mu srecu u daljoj karijeri.

A za nas ostale bih predlozio da se uvedu neka pravila,recimo da se ne moze postaviti vise od 3 pitanja ili nesto slicno,da se pitanja postavljaju malo preglednije,da ne dolazi do ponavljanja istih i tako to.
Slika
fruskogorac
Postovi: 168
Pridružio se: Sub Jun 07, 2008 5:38 pm

Iskreno ...

Post od fruskogorac »

Iskren pozdrav za Pekovica, sa zeljom i verom da ce biti jos bolji, jos jaci sto kao covek, sto kao fudbaler.
Mitre, dozvoli:

1. Mitre veze li te sta za varos zvanu Vrbas ?
2. Sta najvise smatras svojim nedostatkom ?
3. Kako napredujes u bilijaru (kako kotiras medju saigracima) ?
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Mitar je dobio cerkicu, i to je glavni razlog sto intervju sa njim jos nije uradjen. Ocekujte da ce biti kompletiran tokom sledece nedelje.

P.S. Ponosnom ocu cestitke od redakcije sajta www.fkvojvodina.com!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Intervju sa Mitrom (konacno) odradjen. Deo redakcije koji je obavio posao je prijatno iznenadjen, a sadrzaj intervjua ce biti objavljen na naslovnoj stranici http://www.fkvojvodina.com/ cim ekipa prenese to iz MP3 formata na elektronski papir.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Intervju postavljen na naslovnu stranicu sajta...

http://www.fkvojvodina.com/vest.php?n=479
Poslednja izmena od budababa u Sre Nov 25, 2009 12:02 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Zahvaljujemo!! :D
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Veliko hvala "redakciji" na odrađenom razgovoru, a naravno i Mitru na posvećenom vremenu!

Ovaj deo bi trebalo odštampati i podeliti svim igračima!!!
FKV: Malo o navijačima Vojvodine...

Mitar: U kojem god klubu da sam igrao, bio sam ljubimac navijača, a to je slučaj i ovde u Novom Sadu. Navijač oseti kada „grizeš“ na terenu, kada se trudiš, gineš za svaku loptu. Rekao sam već da imam odličan odnos i sa vođama navijača, ali i sa onima „običnim“, i poštujem svakoga ko nas isprati na domaćoj utakmici i na gostovanju. Svestan sam da navijačima puno znači kada dođemo na kraju utakmice da ih pozdravimo, te uvek insistiram u ekipi na tome. Moje je mišljenje da navijače uvek treba ispoštovati, otići do tribine bez obzira na rezultat, jer se tim činom njima odaje poštovanje za 90-ominutnu podršku. E sad, neki igrači možda pomalo zanemaruju tu činjenicu, dok bih ja bez problema otišao na samu tribinu među navijače i pevao sa njima. Ko pređe par stotina kilometara i stoji dva sata na snegu i kiši zbog nas na terenu, mora biti ispoštovan, kako igrom na terenu, tako i pozdravom na kraju utakmice. Takođe, puno nam znači i to što na gostovanjima možemo da se osetimo kao da igramo u prijateljskom ambijentu, jer uvek imamo podršku sa tribina. Imaš iza sebe jednu grupu koja te bodri, motiviše te i daje ti snagu da izvučeš maksimum iz sebe. Saigrači me često pitaju koja je tajna mog dobrog odnosa sa navijačima, kako to da me navijači vole. Jednostavno, ja uvek volim da se pozdravim sa njima, da se rukujem, popričam, šalim... To su sitnice na kojima se gradi ugled i dobar glas.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Mitre kapa do poda!Toliko postovanja prema klubu navijacima!Svaka cast!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
etxeberria
Postovi: 352
Pridružio se: Sre Dec 17, 2008 8:32 pm
Lokacija: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post od etxeberria »

Mitar legenda :!: Secam se kad sam mu ja jedini (ne tako davno) davao bodove za igraca utakmice :) nadam se da ce se to sad promeniti, ne moram vise nista da pricam, videli ste ga kako igra, videli ste intervju. Bravo Mitre.
sam svoj najveci neprijatelj
Korisnikov avatar
KDA
Postovi: 215
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 3:08 pm

Post od KDA »

Odličan intervju, svaka čast. Poštovanje Mitru.
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Post od shecky »

Svaka cast za Mitra zaista me je prijatno iznenadio kako igrama tako i u ovom dialogu.
Iskreno mislim da se nesto menja u klubu i to na dobro sto se tice relacije igrac-navijac-klub.
Po meni 100% nasi su Brka Dani Duca Meda..a od onih sto ne igraju vise..Stepi Krasic Lane Avramov Despot Kacar ...e sta bi bilo da je ovako sada.. :)
Zaključana tema