Pitajte Dragoslava Stepanovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Pitajte Dragoslava Stepanovića

Post od budababa »

Trener Vojvodine Dragoslav Stepanovic ljubazno se odazvao pozivu naseg sajta da odgovara na pitanja forumasa. Pitanja mozete postavljati do ponedeljka u 12h, a potom ce nam trebati neko vreme (kratko, nadamo se) da izguramo ostatak procesa zbog obaveza ekipe i strucnog staba. Izvolite...
Poslednja izmena od budababa u Sre Nov 18, 2009 10:36 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Post od Stexman »

Ja bih prvo poželeo dobrodošlicu velikom šmekeru i gospodinu Stepanoviću u klub koji je željan kvalitetnog trenera i profesionalca. Nadam se da ćete uspeti u želji da od Vojvodine napravite tim koji će svi želeti da gledaju, a trofeji će zatim doći sami od sebe.
Ne ocekujem ČUDO ali očekujem mnogo! A pitanje:

Gospodine Stepanović, posle desetak dana provedenih sa timom Vojvodine, šta je ono što najviše nedostaje u timu? Neki poseban tip igrača ili neke posebne osobine(mentalitet) koji igrači ne poseduju?

Puno sreće u daljem radu, sa nadom da ćemo se zajedno radovati plodovima vašeg rada!!! :cheers:
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Veliki pozdrav za istaknutog strucnjaka i istakao bih da mi je zadovoljstvo sto imam priliku da postavim par pitanja coveku koji nas je kupio prvenstveno trenerskim sposobnostima,ali i svojim vedrim duhom i nekom vrstom smeka koji pruza srpskom fudbalu!
1.Da li ste zadovoljni igrackim kadrom koji klub ima i na kojim pozicijama smo najtanji?
2.Kakve su vase ambicije u Ligi Evrope,imajuci u vidu protivnike koje mozemo da dobijemo vec na startu takmicenja?
3.Ko je od novih igraca u ekipi ostavio najbolji utisak do sada?
4.Hoce li sansu dobijati nasi talentovani,mladi igraci poput Aleksica,Smiljanica,Medojevica,Mitosevica,Karana...?
5.Nazire li se formacija u kojoj ce ekipa igrati ove sezone?
6.Sta mislite o navijacima Vojvodine?
7.Sta je prevagnulo da prihvatite poziv Bate Buturovica nakon sramotnog razvoja dogadjaja od prosle zime,kada je tadasnja uprava zaista lose postupila prema vama?
Puno srece i uspeha i Vama i nama u predstojecoj sezoni i zelim nam da se zajedno radujemo po zavrsetku iste!Pozdrav!
Napred Voso!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Pozdrav za iskusnog trenerskog vuka Stepija i jako mi je drago sto je ipak dosao u nas klub.Pitanja:

1.Ima li Vojvodina uopste neke sanse u Evropi i da li je za uspeh u istoj potreban po koji kvalitetan stranac?
2.Da li ce Vojvodina spremna docekati start u Evropi i superligi s obzirom da ekipa jos nije ni komletirana a kamoli uigrana?Pripreme su kasno pocele,mnogi igraci se kasno pridruzili,pa da li ce to ostaviti traga?
3.Sta misli o mladom Smiljanicu i opstem misljenju navijaca Vojvodine da bi on morao da dobija mnogo vecu sansu da zaigra?
4.Kako misli da resi problem nedostatka kvalitetnih stopera,jer Vojvodina trenutno ima samo Lovrica kao iole pouzdanog stopera,plus mladog Karana i Pekovica koji objektivno nema kvalitet za ambicioznu Vojvodinu?Da li ce insistirati kod celnika kluba da se dovede neki kvalitetan stoper,istinsko pojacanje?
5.Da li je spreman da se odupre pritisku menadzera i jos nekih ljudi da pojedini igraci moraju imati zagarantovano mesto u timu bez obzira na sve?
Hvala unapred.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Pozdrav gospodinu Stepanovicu uz (logicno) zelje za puno uspeha u nasem klubu.
ice napisao:5.Da li je spreman da se odupre pritisku menadzera i jos nekih ljudi da pojedini igraci moraju imati zagarantovano mesto u timu bez obzira na sve?
E ovo je pitanje svih pitanja! Tu je sustina svih problema u nasem fudbalu!!! Suvise vaznih odluka se donosi tamo gde im nije mesto, daleko od terena.

Zelja svih nas navijaca Vojvodine je da se nakon dugo godina tim konacno pocne selektovati iskljucivo prema sportskim i fudbalskim motivima a da se zakulisne igre ostave negde po strani. Da uvek igraju oni koji su najpremniji i najmotivisaniji a ne oni koji su najvise platili za mesto u timu.

Da li moze jedan trener - pa makar i tako zvucnog imena i sa autoritetom kao Dragoslav Stepanovic - da promeni nesto toliko ukorenjeno u jednoj (nazalost) korumpiranoj i kriminalizovanoj sredini kao sto je fudbal u Srbiji?

Uzdamo se u Vas gospodine Stepanovicu, nemojte da nas izneverite!!!
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post od Krle »

Ja bih samo da se izvinim zbog nesrecne zimske epizode...
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Pzdrav nasem treneru!Promene su pozitivne,ali nekoliko pitanja postoji:
1. Da li nasi igraci mogu da trce jos vise,mislim da ce nam u Evropi to biti presudno?
2.Kako se u vasu viziju tima i brzih krila uklapa Tadic?
3.Da li ce se taktika 4-4-2 igrati i u prvenstvu na gostovanjima?
4.Ko ce biti kapiten ove sezone?Odluka o Djurovskom je razljutila mnoge od nas,jer on niti je za uzor niti je najbolji igrac.
5.Zasto ste tako kriticarski raspolozeni prema Misi?On je igrac koji pretrpi najvise kritika po mecu,a definitivno nije najgori.Kakve su njegove sanse da igra standardno,jer je on i zimus bio najbolji strelac na pripremama,a posle nije igrao ni na 3 utakmice?
6.Da li ce na kornerima i dalje ostajati samo 2-3 igraca?Prosli treneri su pri povoljnom rezultatu ostavljali i po 5 igraca nazad,a to se nama nije svidjalo.
7.Da li kod vas vazi karantin nekoliko dana pred mec?
8.Da li postoje neke sanse da dojdu Sepuya i Bojovic iz Cukarickog,s obzirom da ste sa Bojovicem radili,a Sepuyu ste verovatno zapazili naknadno?
9.Kakvi su ovde uslovi za rad spram Nemacke lige i da li su igraci voljni da rade kao u Nemackoj?
10.Kako trenutno ocenjujete saradnju sa vasim asistentima i sa rukovodstvom kluba?

Veliki pozdrav,sve najbolje!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
SlobaNN
Postovi: 273
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 12:02 am

Post od SlobaNN »

Pošto su sva pitanja u suštini prošla, ja bih samo hteo sam da poželim gosp. Stepanoviću puno sreće i uspeha sa Vojvodinom.
Samo napred Vojvodina!!!
DUB
Postovi: 775
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 7:49 pm
Lokacija: Kafana

Post od DUB »

Krle napisao:Ja bih samo da se izvinim zbog nesrecne zimske epizode...
Takođe!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Korisnikov avatar
djape_ns
Postovi: 385
Pridružio se: Sub Dec 13, 2008 6:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od djape_ns »

ja bi se prikljucio izvinjenjima za ona dogadjanja, u ime pravih navijaca stare dame srpskog fudbala.

sve najbolje u Novom Sadu i nasoj fk Vojvodini!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

U ovom trenutku nemam puno šta da pitam (mnoga pitanja su već postavljena), osim da se zahvalim Gospodinu Stepanoviću na dobroj volji i želji da se odazove pozivu navijača Vojvodine i da odgovora na brojna pitanja.Nadam se da ćemo ponovo imati ovakvu jedinstvenu priliku da postavimo pitanja našem treneru, kada događaji odmaknu od samog početka, odnosno kada dobro zakoračimo u takmičenje(a).
Sada bih postavio samo jedno pitanje:
Gospodine Stepanoviću, da li ste zadovoljni dosadašnjim razvojem situacije na terenu i oko njega, tj da li je ona u Vašim očekivanim okvirima i postignutim dogovorima pri potpisivanju Ugovora sa FK Vojvodinom?
Želim Vam dobro zdravlje i puno sreće u radu, pa da se svi zajednički radujemo uspehu i rezultatima naše Voše (kako trenutno stvari stoje, sreće će nam trebati više nego što smo, verovatno, na početku mislili :wink: ).
Živeli :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Prvo ogroman pozdrav za naseg novog trenera,bas onakvog kakvog smo ocekivali i zeleli! Jednostavno onako kako ja gledam na prvu ljubav,Vi ste taj smekerski sraf koji je nedostajao,jer ovo sto mi imamo,ne uzimajuci u obzir rezultate,igrace nego celinu zvanu FK Vojvodina,to nema niko i niko nece imati.Drugi mogu biti veci,uspesniji,bogatiji ali taj smek nece imati ni za hiljadu godina.
Ja imam samo 1 pitanje,mozda malko neugodno da odgovorite,ali ajd' Ko ce biti kapiten,ove sampionske generacije? :wink:
Licno sam misljenja da to ne sme biti Popovic,moj omiljeni igrac me je malko razocarao u ovom letnjem roku(Buac) pa se moj izbor svodi na 2 imena Zeljko Brkic i Josef Kizito!
Prilikom Vaseg predstavljanja novinarima,dalo se primetiti da ste na poklon dobili dvd o sampionskoj generaciji 89 god,mislim da biste to mogli iskoristiti za motivaciju igraca,kako snimcima tako i nekim detaljima iz nase ogromne istorije,da vide ljudi gde i za koga igraju!!!
Jos jedan ogroman pozdrav uz iskrene zelje za uspeh u Vosi,u Vasem daljem privatnom zivotu,i da Vam se ostvare svi planovi koje ste zacrtali.
P.S nadam se da cete nastaviti sa citanjem naseg foruma i pracenjem sajta i naravno aktivnim ucestvovanjem :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ne bih ja mnogo opterecivao coveka,sa svim ovim silnim pitanjima,jer znam koliko je tesko odgovoriti posebno ako je neko nazainteresovan za ovaj vid komunikacije.
Samo kratko:
-Stepi,da li posecujete ovaj forum i postoji li sansa da javno kao jedan od nasih prethodnih trenera (Milan Djuricic) stanete ovde pred nas i suocite se sa mnogim svakodnevnim pitanjima,zapazanjima,predlozima... tj da se aktivno ukljucite u rad (kao clan) ovog foruma!?

-I kroz ovo malo pitanja postavljenih gore,mozete primetiti sa koliko postovanja i simpatija vas je novosadska publika docekala,pa me zanima - Vojvodina kao kruna karijere ili Vojvodina kao Zvezdino predjelo!?

Hvala
Slika
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Prvo bih želeo da pozdravim našeg novog trenera gospodina Stepanovića,i da mu pozelim puno uspeha u nasem voljenom klubu.Moje prvo pitanje će biti u vezi motivacije ekipe,kako i na koji način motivišete igrače pred nastupajuću utakmicu?Drugo pitanje će biti usko vezano za prvo, koliko je važna procena ili analiza same psihološke slike svakog pojedinca unutar ekipe,i same ekipe kao celine za postizanje vrhunskog rezultata?Treće pitanje će biti u vezi izbora vaših saradnika u stručnom štabu,da li ste imali još nekih zelja?Četvrto pitanje: u kakvim ste odnosima sa gospodinom Svetozarom Čičom?Hvala Vam unapred na odgovorima,uz želju moju ličnu,a verujem i svih prisutnih na ovom forumu da se nećete zadržati samo na ovim odgovorima,već da ćete svojim pisanjem na drugim temama još više podići nivo ovog našeg foruma.
aNS
Postovi: 327
Pridružio se: Ned Jun 28, 2009 2:00 pm

Post od aNS »

Мене само интересује шта господин Степановић мисли о младом Медојевићу?
Zaključana tema