Pitajte Dragoslava Stepanovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Hvala Stepiju na odgovorima,na dosta toga je odgovoreno.
Zao mi je jedino sto se malo promasilo sa pitanjima(ili sa odgovorima) u vezi mladih igraca,jer smo ovde uglavnom potencirali Smiljanica,Mitosevica,Karana....,a ne Tadica i Aleksica za koje sve znamo i znamo da ce verovatno igrati.O Smiljanicu je nesto malo rekao,ali i ne gde ga vidi u timu i da li ce biti ozbiljan kandidat.
Nije postavljeno ni pitanje kako se odupreti pritisku menadzera na sastavljanje ekipe.
Ali sve u svemui treba biti zadovoljan a pogotovo odgovorom na pitanje da li je Vojvodina kruna karijere ili zna se vec sta.Vidi se da stepi ima neku svoju viziju,a svi se nadamo da ce uspeti i da je ostvari i da mu se ispuni zelja pa da se stadion dobrano napuni.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Fin intervju, Gospodin Stepanovic se jos jednom pokazao kao jedan pre svega inteligentan i elokventan covek, sto je pravo osvezenje na nasoj fudbalskoj sceni gde vecina ucesnika jedva uspe da poveze dve prosto prosirene recenice.

Slazem se sa Ajsom da neka vazna pitanja nazalost nisu postavljena, rekao bih da je ceo intervju onako malo "smeksan" ali nema veze, ipak uliva nadu da jedan ovakav covek sedi na celu strucnog staba i da cemo sa njim na kraju sezone kada podvucemo crtu i saberemo rezultat videti znacajan napredak u odnosu na zateceno stanje...
Korisnikov avatar
Commendatore
Postovi: 55
Pridružio se: Uto Jul 07, 2009 12:03 pm

Post od Commendatore »

To sto trazi Stepanovic zele svi treneri.Ostati 3-4 godine i praviti tim!Dali ima nekog ko stvarno misli da ce se to desiti?Ili da ce on sacekati penziju ovde!Ma daj....

Ovde nema ozbiljnog rada,ako ne napravis dobar rezultat i to ono turbo za par meseci najuren si!Cista amterska liga.

Stepanovicu svaka cast,najbolji trener u zemlji,najpametniji i najveci poznavalac fudbalske igre.Ne verujem da ce Bata i uprava imati sluha da to isprate pa i istrpe ako krene lose.

Zelim mu sve najbolje i njemu i klubu naravno pa nek se desi i kod nas neko cudo(to sto on zeli)i neka otkrije nekog klinca sa bar upola sposobnosti kao Okocha i bice dovoljno i za Evropu :)
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

! К

Post od Владика »

Ја сам крив што је интервју мало "мекши". Човек нам је заиста изашао у сусрет, одвојио је јако пуно времена(више од 90 минута) и по први пут смо диванили, па сам сматрао да није уреду да разговор започнемо са шкакљивим темама. Овај интервју је пре свега огромна победа НАШЕГ форума. Ко се сећа где је био овај форум пред 6,7 година а погледајте како изгледа данас?
Да се вратим на тему, Степи је мање више одговoрио на сва питања па ако неkо мисли да је закинут за одговор нека ми се јави на п.м па ћу му објаснити у чему је ствар.
Степи је пре свега врхунски професионалац, то се види у његовом опхођењу са медијима као и у укупном раду. Он је са свим играчима на ВИ! Какав господин!!!
chinaman
Postovi: 247
Pridružio se: Pon Dec 08, 2008 6:04 am

Post od chinaman »

Odlican intervju, svaka cast i tebi podbara i gospodinu Stepanovicu. Mislim da je ovo sasvim dosta za prvi razgovor sa nasim trenerom, covek je rekao taman koliko treba, ni vise, ni manje. Ovaj forum pored nas navijaca prate i mediji i nasi protivnici pa je bilo iluzorno ocekivati da ce Stepi pricati u detalje o nekim skakljivim temama kao sto je na primer taktika za narednu sezonu.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Budababa je odradio posao, ja sam samo bio istrument u ostvarivanju posla! 8)
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Nije mozda direktno odgovoreno na sva pitanja, ali indirektno sigurno jeste.

Odlicno odradjen posao. A mi se sada svi nadamo da ce Stepi uspeti da pronadje dobitnu formulu i da Vosa pocne ponovo da lici na gospodski klub i na terenu i van terena.
Posebno mi se svideo deo kada je rekao kako je Pantelicu predlozio detaljan plan skauting sluzbe :hurray: :idea2:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
chinaman
Postovi: 247
Pridružio se: Pon Dec 08, 2008 6:04 am

Post od chinaman »

Da se dopunim: cestitke i budababi, najbolji je bio deo o tompusima :lol:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Budo,sta je Stepi onako kroz pricu provukao... jel posecuje nas sajt,forum!?

Jos nesto,secate li se onog klipa sto sam svojevremeno postavio na Youtube,onaj desetominutni filmic o Gojku Kacaru!? Taj klip je pronadjen na nekom menadzerskom sajtu koji uredjuje Stepi.Tamo su klipovi o svim nasim igracima,ali da me ubijete ne znam adresu sajta.... mozda je jos uvek zna jedan moj drugar i clan ovog foruma (koji mi je i dao adresu,prvobitno)!?
chinaman napisao:Da se dopunim: cestitke i budababi, najbolji je bio deo o tompusima :lol:
Ovaj deo sa cestitkama cemo izgleda postepeno poceti izbacivati iz upotrebe,jer sajtic polako postavlja visoke standarde,tako da ce ovakvi intervjui postati nesto,sasvim normalno :wink:
Slika
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Voja napisao:Budo,sta je Stepi onako kroz pricu provukao... jel posecuje nas sajt, forum!?
Ja sam malo kasnio na intervju zbog obaveza, podbara je bio tamo od samog pocetka, te bi mozda on mogao vise da kaze. Po mojoj proceni, nije do tada posecivao nas sajt, ali je upisao adresu sajta u svoj rokovnik, pa smo mozda od srede dobili i novog posetioca.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Zaključana tema