Pitajte Darka Lovrića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte Darka Lovrića

Post od Dejan »

Na pitanja forumasa ce odgovarati Darko Lovric, pitajte :wink:
SlobaNN
Postovi: 273
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 12:02 am

Post od SlobaNN »

Prvo da pozdravim Darka i pozelim mu srecne uskrsnje praznike i sve najbolje u nastavku karijere :!:

1. Da li ces ostati i sledece sezone u Vojvodini?
2. Kako je uticala na tebe nepravda da si bio u drugom planu cele sezone (jedan Mijatovic koji nema veze sa fudbalom je igrao pre tebe)?
3. Sa kime od svih stopera se najvise slazes u timu?
4. Sta mislis (ali iskreno) o navijacima Vose?
5. Jel istina sto kaze Brkic da prvi dodjes na trening i zadnji odes? :D
6. Kako je na tebe uticala kradja sudije u mecu sa partizanom?
7. Da li cemo biti na kraju makar drugi :D ?

Imam jos dosta pitanja, ali ostavicu i nekima drugima da te pitaju...
Cestitam ti na dobrim igrama u dresu Vose. Samo tako nastavi.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Pozdrav za još jednog Sremca u FK Vojvodini :!:

1.Darko, nalaziš se u zrelim igračkim godinama (ali za štopera 29 nije puno), pa je moje prvo pitanje da li razmišljaš o inostranstvu ili nameravaš do kraja igračke karijere igrati u Vojvodini?
2.Drugo pitanje je da li si od početka bavljenja fudbalom igrao štopersku poziciju, ili neku drugu?
Meni se čini da imaš daleko bolju tehniku od ,,rođenih" štopera, pa sam ,,posumnjao" da si u mladosti igrao neko ,,kreativnije" mesto u timu?
3.Koliko si visok i koliki odraz imaš?
Meni se čini da skačeš veoma visoko (za fudbalera), na pravo mesto, i u pravo vreme?
Sledeće što mi se dopada kod Tebe je što se trudiš da loptu iz skoka (kadgod je to moguće) uputiš ka saigračima, a ne da je samo odbiješ što dalje od sebe :hurray: Takođe mi se dopada što umeš da izneseš loptu, ne paničiš, i više nego tačno (za štopera) je predaš našim igračima.
4.Stekao sam utisak da si maksimalno posvećen fudbalu, savesno radiš i živiš sportski.Da li je to tačno?
5.Da li je Novi Sad grad u kome vidiš sebe i posle igračke karijere?
6.Pošto si rodom Sremac, da li možda od malih nogu navijaš za Vojvodinu? :wink: Odnosno, od kada? :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Pozdrav za Darka,zelim mu dobro zdravlje i uspesan nastavak karijere.Par pitanja:

1.Moze li Darko da nam malo opise tok svoje karijere od pocetka pa do kraja?
2.Sta misli koja je idealna cetvorka nazad u Vosinoj odbrani,znaci koja dva beka i koja dva stopera?
3.Sta misli o mladom Karanu koji je na pozajmici u Novom Sadu i njegovim igrackim kvalitetima?
4.Da li na leto ide iz Vojvodine ili ostaje i ako ostaje sta misli kojeg bi novog igraca Vojvodina mogla da dovede na poziciji stopera posto je jasno da takav igrac treba jer gotovo izvesno Djuric i Stosic odlaze?

Toliko i mnogo pozdrava za Darka i pohvale za igre u drugom delu sezone.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Pozdrav za Lovreta (ako ti to nije nadimak, eto, dobio si novi) i moram reci da si me prijatno iznenadio svojim igrama u drugom delu sezone, posto sam na pocetku sumnjao u tvoje kvalitete (valjda ti nisam dao dovoljno dug period adaptacije). Nadam se da ces ubuduce pruzati jos bolje partije i greske svesti na minimum. Samo tako nastavi, na dobrom si putu, i nemoj da se uljuljkas posle ovih pohvala, vec radi jos vise na sebi. Pitanja su sledeca:

1) Da li spadas u brze ili sporije igrace u FK Vojvodina, i za koliko istrcis 100m?
2) Da li si Vojvodinu simpatisao i pre nego sto si dosao u klub i smatras li je usputnom stanicom u svojoj karijeri ili mestom na kojem bi se mogao i duze zadrzati?
3) U kojoj stranoj ligi bi voleo da zaigras?
4) Da li mozes iz svake linije tima (odbrana, sredina, napad) da izdvojis po jednog igraca, na osnovu njegovih fudbalskih vrlina i znanja, kao i da obrazlozis zasto je to tako.
5) Ko ti od preostalih stopera u timu najvise odgovara, tj. sa kim se najbolje razumes na terenu?
6) Mozes li, u svoje i u ime kolektiva, da nam obecas barem to drugo mesto?

Ocekujem, naravno kao i svi drugi, iskrene odgovore na sva pitanja. Pozdrav i puno uspeha u daljoj karijeri!

EDIT: Sad vidim da sam postavio neka slicna pitanja kao i SlobaNN, ali nema veze, da se utvrdi gradivo 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Korisnikov avatar
etxeberria
Postovi: 352
Pridružio se: Sre Dec 17, 2008 8:32 pm
Lokacija: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post od etxeberria »

Pre svega pozdrav za naseg stopera
1. Za koga navijas, (slobodno reci ako ne navijas za nas mnogi igraci koji su tu ponikli ne navijaju tako da smo navikli)?
2. Ko je po tebi pojedinac koji se izdvaja kao najbolji?
3. Planovi za sledecu sezonu?
4. Da li igraci shvataju koliko navijacima znaci pobeda na marakani?

Sve najbolje
sam svoj najveci neprijatelj
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Pre svega jedno veliko hvala Dejanu za jos jednu priliku da pitamo nase prvotimce, to je zaista privilegija!

Zelim da kazem da mi je izuzetno krivo sto sam imao pogresno misljenje o Darku Lovricu prilikom njegovog dolaska u Vojvodinu. Olako smo ga povezali i stavili u isti kos sa igracima koji su tada dosli Mijatovicem i Lazeticem. Samo sto je u odnosu na njih Lovric za dve klase bolji covek i fudbaler, zaista je lepo cuti kada skoro svi prvotimci govore da je pravi sportista i profesionalac koji je primer ostalim. Pored toga prilikom dolaska u nas klub to nije ucinjeno posredstvom i zahvaljujuci menadzeru, pa zato nije dobijao pravu priliku od samog starta, a i kada bi je dobio mi bi smo bili suvise kriticni zbog ranijih predrasuda. Uvek je u zivotu sladje kada dodjes do onoga sto zelis tezim, zaobilaznim i pravim putem, tada te i ljudi vise cene i postuju. Mislim da stvari polako dolaze na svoje mesto!

Imam samo nekoliko pitanja;

1. Za kojeg stopera ili uopste fudbalera iz nase lige mislis da bi mogao da bude dobro pojacanje za nas klub (ne racunamo ovde dva bg kl)

2. Kojeg trenera posebno cenis ?

3. Da li mislis da su sadasnji fudbaleri Vojvodine dobro upoznati sa dugom tradiciom naseg kluba i da li su svi dostojni da nose dres sa grbom Vose?

4. Nakon zavrsetka karijere, da li sebe vidis i dalje u sportu ili imas neke druge planove?

5. Koji ti je omiljeni strani klub i igrac?

Zelim ti puno uspeha u nastavku prvenstva
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Pozdrav za Darka, mozda i naseg najboljeg igraca poslednjih mesec dana, i moram reci da me stilom podseca na naseg najboljeg stopera Nemanju Vidica-zaista si neprikosnoven u skoku, kao i on...
Zelim takodje da kazem da mi nije jasno zasto od pocetka nisi imao prednost u odnosu na neke igrace, jer si nas sve prijatno iznenadio-samo tako nastavi!!!

1.Da li ima neki klinac u Vosi(omladinac) koji ti je impresionirao, a da to nije Dani :D

2.Igrac iz reprezentacije koji ti se najvise dopada i kog najvise cenis(a da nije Vidic :D )

3.Najbolji stoper u ligi(po tebi), i napadac protiv koga ti je bilo najteze igrati?!

4.Najbolji igrac Vose?!

Pozdrav za Darka, sve najbolje u nastavku karijere!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Pozdrav Darko,kako su te moji istomisljenici ;-) pitali vec sve vezano za fudbalski teren imam neka skakljivija pitanja ;-)
1)Na pocetku sezone,verovatno najgora utakmica Vojvodine kako ekipno tako i pojedinacno u Izraelu,da li bi mogao da nam opises ukratko tu utakmicu i da nam navedes iskrene razloge takve ocajne igre naseg tima?
2)Evo i pitanja ciji je odgovor meni i najvazniji,ti licno da li si posle nekog poraza ili remija (OFK,Cukaricki) razmisljao o ljudima koji su tu utakmicu pratili,ne na nacin nismo imali srece zao nam je,nego da se zapitas,kako je onim ljudima sto nam na svakom gostovanju prave atmosferu kao da igramo na Karadjordju,a na Karadjordju kako je bilo onim 500 ljudi koji su svaku utakmicu vise srcem nego glavom uz vas? Da li se ta tema ikada javila kao razgovor medju vama igracima u svlacionici?
3)Da li Kizito moze jos bolje da igra? ;-)
Pozdrav Darko,zelim ti da te zdravlje posluzi i da imas puno srece u zivotu,naravno ako Bog da i da ostavis neki neizbrisiv trag u Vosi!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

SlobaNN napisao:Prvo da pozdravim Darka i pozelim mu srecne uskrsnje praznike i sve najbolje u nastavku karijere :!:

1. Da li ces ostati i sledece sezone u Vojvodini?
2. Kako je uticala na tebe nepravda da si bio u drugom planu cele sezone (jedan Mijatovic koji nema veze sa fudbalom je igrao pre tebe)?
3. Sa kime od svih stopera se najvise slazes u timu?
4. Sta mislis (ali iskreno) o navijacima Vose?
5. Jel istina sto kaze Brkic da prvi dodjes na trening i zadnji odes? :D
6. Kako je na tebe uticala kradja sudije u mecu sa partizanom?
7. Da li cemo biti na kraju makar drugi :D ?

Imam jos dosta pitanja, ali ostavicu i nekima drugima da te pitaju...
Cestitam ti na dobrim igrama u dresu Vose. Samo tako nastavi.
Pozdrav za Slobu!
1. S obzirom da imam 28 godina zelja mi je da odem u inostranstvo.Ali i ako ne odem,voleo bih da ostanem ovde i da ostavim neki trag u klubu.
2. Sigurno da mi nije bilo lako,ali sam trenirao,radio i verovao u to da cu dobiti pravu sansu.
3. Mada nismo imali priliku da igramo cesto zajedno na toj poziciji,ali na nekoliko utakmica koje smo odigrali pokazalo se da mi Stosic najvise odgovara.
4. Iskreno mislim da ste odlicni,i hvala vam sto nam pruzate podrsku na svakoj utakmici,kako kuci tako i na strani.
5. Pa,istina je.Od malena imam tu naviku da dolazim ranije na treninge.
6. Posle svake utakmice koju izgubimo budem jako nervozan,a pogotovo posle te utakmice gde nas je Spasic unakazio.
7. Mislim da imamo realne sanse da ostanemo na drugom mestu ukoliko nastavimo da pruzamo dobre partije kao u proteklih nekoliko kola.

Hvala i potrudicu se.
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

Buca napisao:Pozdrav Darko,kako su te moji istomisljenici ;-) pitali vec sve vezano za fudbalski teren imam neka skakljivija pitanja ;-)
1)Na pocetku sezone,verovatno najgora utakmica Vojvodine kako ekipno tako i pojedinacno u Izraelu,da li bi mogao da nam opises ukratko tu utakmicu i da nam navedes iskrene razloge takve ocajne igre naseg tima?
2)Evo i pitanja ciji je odgovor meni i najvazniji,ti licno da li si posle nekog poraza ili remija (OFK,Cukaricki) razmisljao o ljudima koji su tu utakmicu pratili,ne na nacin nismo imali srece zao nam je,nego da se zapitas,kako je onim ljudima sto nam na svakom gostovanju prave atmosferu kao da igramo na Karadjordju,a na Karadjordju kako je bilo onim 500 ljudi koji su svaku utakmicu vise srcem nego glavom uz vas? Da li se ta tema ikada javila kao razgovor medju vama igracima u svlacionici?
3)Da li Kizito moze jos bolje da igra? ;-)
Pozdrav Darko,zelim ti da te zdravlje posluzi i da imas puno srece u zivotu,naravno ako Bog da i da ostavis neki neizbrisiv trag u Vosi!

Pozdrav Buco!
1. S obzirom da je to bio pocetak sezone i da nismo pruzali dobre partije u
prvenstvu,mozda je Hapoel u tom momentu bio veliki zalogaj za nas.
2. Sigurno da svaki poraz koji dozivimo igracima tesko padne,i da posle svake takve utakmice pricamo o razlozima zasto je bilo tako.Veruj mi da razmisljamo i o tome kako nas ljudi koji nas gledaju sa tribina dozivljavaju u tom trenutku i da nas je sramota sto se nismo pokazali u boljem izdanju.
3. Kizito je jedan od mojih najboljih drugova u klubu i znam koliko se trudi da odigra svaku utakmicu sto bolje a naravno da svako od nas misli da uvek moze da pokaze i nesto vise.

Hvala na lepim zeljama, potrudicu se koliko god mogu.
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

Grba_NS napisao:Pozdrav za Darka, mozda i naseg najboljeg igraca poslednjih mesec dana, i moram reci da me stilom podseca na naseg najboljeg stopera Nemanju Vidica-zaista si neprikosnoven u skoku, kao i on...
Zelim takodje da kazem da mi nije jasno zasto od pocetka nisi imao prednost u odnosu na neke igrace, jer si nas sve prijatno iznenadio-samo tako nastavi!!!

1.Da li ima neki klinac u Vosi(omladinac) koji ti je impresionirao, a da to nije Dani :D

2.Igrac iz reprezentacije koji ti se najvise dopada i kog najvise cenis(a da nije Vidic :D )

3.Najbolji stoper u ligi(po tebi), i napadac protiv koga ti je bilo najteze igrati?!

4.Najbolji igrac Vose?!

Pozdrav za Darka, sve najbolje u nastavku karijere!
Pozdrav za Grbu i hvala na lepom misljenju
1. U klubu ima dosta mladih igraca koji mogu da izrastu u prave profesionalce,ali bih izdvojio Medojevic Slobodana i Katei Sasu.
2. Najvise cenim kap.Stankovica a smatram da je trenutno najbolji igrac nase reprezentacije Milan Jovanovic.
3. Ne bih mogao da odvojim ni jednog posebnog stopera,ima ih vise sa podjednakim kvalitetima.
4. Najbolji igrac Vose - Joseph Kizito,a i golman Brkic ne zaostaje.

Hvala i pozdrav za tebe Grbo
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Di si Darko? :D Imam samo jedno pitanje za tebe, da te ne izmučim previše :D
Šta si to radio saigračima na pripremama, kad kojeg kod da sam pitao za tebe, svi do jednog su odgovorili: Aaaaaa, Lovre je lik :lol:

Ustvari, evo još jedno bonus pitanje. Kad si poslednju put dao Brki gol na treningu? (P.S. Budi iskren, čuće Brka za odgovor :lol: )

Sve najbolje u daljoj karijeri i mnogo dobrih izbijanja lopte sa linije gola, kao recimo one sa Marakane.
Pozdrav
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

Somborac napisao:Pre svega jedno veliko hvala Dejanu za jos jednu priliku da pitamo nase prvotimce, to je zaista privilegija!

Zelim da kazem da mi je izuzetno krivo sto sam imao pogresno misljenje o Darku Lovricu prilikom njegovog dolaska u Vojvodinu. Olako smo ga povezali i stavili u isti kos sa igracima koji su tada dosli Mijatovicem i Lazeticem. Samo sto je u odnosu na njih Lovric za dve klase bolji covek i fudbaler, zaista je lepo cuti kada skoro svi prvotimci govore da je pravi sportista i profesionalac koji je primer ostalim. Pored toga prilikom dolaska u nas klub to nije ucinjeno posredstvom i zahvaljujuci menadzeru, pa zato nije dobijao pravu priliku od samog starta, a i kada bi je dobio mi bi smo bili suvise kriticni zbog ranijih predrasuda. Uvek je u zivotu sladje kada dodjes do onoga sto zelis tezim, zaobilaznim i pravim putem, tada te i ljudi vise cene i postuju. Mislim da stvari polako dolaze na svoje mesto!

Imam samo nekoliko pitanja;

1. Za kojeg stopera ili uopste fudbalera iz nase lige mislis da bi mogao da bude dobro pojacanje za nas klub (ne racunamo ovde dva bg kl)

2. Kojeg trenera posebno cenis ?

3. Da li mislis da su sadasnji fudbaleri Vojvodine dobro upoznati sa dugom tradiciom naseg kluba i da li su svi dostojni da nose dres sa grbom Vose?

4. Nakon zavrsetka karijere, da li sebe vidis i dalje u sportu ili imas neke druge planove?

5. Koji ti je omiljeni strani klub i igrac?

Zelim ti puno uspeha u nastavku prvenstva
Pozdrav za tebe.Hvala tebi i ostalim navijacima sto sada imate lepo misljenje o meni kao igracu a ja cu se potruditi da i dalje ostavljam dobar utisak.
1. Na mene su najbolji utisak ostavili igraci Rada - Slavisa Jeremic i Jovan Radivojevic.Mozda bi njih dvojica bili prava pojacanja za Vojvodinu.
2. Ima ih vise,ali bih izdvojio Nebojsu Vucicevica i Milana Djuricica sadasnjeg trenera Indjije.
3. Mislim da nisu svi igraci dovoljno upoznati sa tradicijom naseg kluba,a sto se tice igraca smatram da su dostojni da nose dres sa grbom Vose samim tim sto se nalaze u klubu.
4. Od svoje 7 godine igram fudbal i planiram da posle zavrsene karijere ostanem u sportu jer ne vidim sebe u nekom drugom poslu.
5. Omiljeni klub mi je Barselona a od igraca najvise cenim Mesija i naseg Vidica.

Hvala
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

Stoik napisao:Di si Darko? :D Imam samo jedno pitanje za tebe, da te ne izmučim previše :D
Šta si to radio saigračima na pripremama, kad kojeg kod da sam pitao za tebe, svi do jednog su odgovorili: Aaaaaa, Lovre je lik :lol:

Ustvari, evo još jedno bonus pitanje. Kad si poslednju put dao Brki gol na treningu? (P.S. Budi iskren, čuće Brka za odgovor :lol: )

Sve najbolje u daljoj karijeri i mnogo dobrih izbijanja lopte sa linije gola, kao recimo one sa Marakane.
Pozdrav
Pozdrav za najboljeg fotografa
Ne znam sta da ti odgovorim na prvo pitanje.Verovatno sam im zanimljiv... :)
A sto se tice golmana Brkica,svakodnevno vadi loptu iz mreze. :lol: :D
Zaključana tema