Pitajte Darka Lovrića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

etxeberria napisao:Pre svega pozdrav za naseg stopera
1. Za koga navijas, (slobodno reci ako ne navijas za nas mnogi igraci koji su tu ponikli ne navijaju tako da smo navikli)?
2. Ko je po tebi pojedinac koji se izdvaja kao najbolji?
3. Planovi za sledecu sezonu?
4. Da li igraci shvataju koliko navijacima znaci pobeda na marakani?

Sve najbolje
Pozdrav
1. Oduvek sam bio privrzen klubovima u kojima sam igrao a Vojvodina je od njih najveci,i ako budem otisao u inostranstvo ostacu njen navijac.
2. Izdvojio bih Josepha Kizita i Zeljka Brkica
3. Prioritet mi je da odem u inostranstvo,ako se to ne desi voleo bih da ostanem u Vosi
4. Videli smo to po povratku sa utakmice.Mnogo ste nas obradovali tim gestom jer nam mnogo znaci vasa podrska.Nadam se da cemo i po zavrsetku prvenstva svi zajedno proslaviti drugo mesto.

Hvala
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

budababa napisao:Pozdrav za Lovreta (ako ti to nije nadimak, eto, dobio si novi) i moram reci da si me prijatno iznenadio svojim igrama u drugom delu sezone, posto sam na pocetku sumnjao u tvoje kvalitete (valjda ti nisam dao dovoljno dug period adaptacije). Nadam se da ces ubuduce pruzati jos bolje partije i greske svesti na minimum. Samo tako nastavi, na dobrom si putu, i nemoj da se uljuljkas posle ovih pohvala, vec radi jos vise na sebi. Pitanja su sledeca:

1) Da li spadas u brze ili sporije igrace u FK Vojvodina, i za koliko istrcis 100m?
2) Da li si Vojvodinu simpatisao i pre nego sto si dosao u klub i smatras li je usputnom stanicom u svojoj karijeri ili mestom na kojem bi se mogao i duze zadrzati?
3) U kojoj stranoj ligi bi voleo da zaigras?
4) Da li mozes iz svake linije tima (odbrana, sredina, napad) da izdvojis po jednog igraca, na osnovu njegovih fudbalskih vrlina i znanja, kao i da obrazlozis zasto je to tako.
5) Ko ti od preostalih stopera u timu najvise odgovara, tj. sa kim se najbolje razumes na terenu?
6) Mozes li, u svoje i u ime kolektiva, da nam obecas barem to drugo mesto?

Ocekujem, naravno kao i svi drugi, iskrene odgovore na sva pitanja. Pozdrav i puno uspeha u daljoj karijeri!

EDIT: Sad vidim da sam postavio neka slicna pitanja kao i SlobaNN, ali nema veze, da se utvrdi gradivo 8)

Pozdrav
1. Pa tu sam neka zlatna sredina,nisam dugo merio koliko trcim na 100m,javicu ti kad se testiram.
2. Naravno da sam je simpatisao jer poticem iz ovog kraja,a i pre 10ak godina sam bio kratko u Vosi,a cilj mi je da ostavim trag u klubu,a da se jednog dana kad zavrsim karijeru ponovo vratim ovde.
3. Od malih nogu sam mastao da igram u Spaniji,a ne bi bilo lose kad bi se to i ostvarilo.
4. Kizito kao odbrambeni,Popovic kao vezni i Mrdja kao spic jer svi poseduju kvalitete koji su potrebni za igraca na tim pozicijama.
5. Miodrag Stosic
6. Ako budemo pruzali dobre partije kao u proteklih nekoliko utakmica, nadam se da cemo zadrzati drugo mesto i proslaviti zajedno sa vama po zavrsetku sezone.

Pozdrav i hvala
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od 1892 »

veliki pozdrav za Darka i samo bi zeleo da ga pohvalim i da kazem da nas je sve prijatno iznenadio sa poslednjih nekoliko partija, stvarno svaka cast.

e sad ako nisam zakasnio samo bih ga pitao, nevezano za fudbal:
1.) koji su to lokali u koje izlazis po NS, tj. vrsta muzike koju slusas ?
2.) da li igras texas holdem, posto znam da je popularan medju pojedinim igracima Voshe ? :lol:

puno srece u daljoj karijeri, bilo to u nasem dresu ili inostranstvu...
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Turija napisao:Pozdrav za još jednog Sremca u FK Vojvodini :!:

1.Darko, nalaziš se u zrelim igračkim godinama (ali za štopera 29 nije puno), pa je moje prvo pitanje da li razmišljaš o inostranstvu ili nameravaš do kraja igračke karijere igrati u Vojvodini?
2.Drugo pitanje je da li si od početka bavljenja fudbalom igrao štopersku poziciju, ili neku drugu?
Meni se čini da imaš daleko bolju tehniku od ,,rođenih" štopera, pa sam ,,posumnjao" da si u mladosti igrao neko ,,kreativnije" mesto u timu?
3.Koliko si visok i koliki odraz imaš?
Meni se čini da skačeš veoma visoko (za fudbalera), na pravo mesto, i u pravo vreme?
Sledeće što mi se dopada kod Tebe je što se trudiš da loptu iz skoka (kadgod je to moguće) uputiš ka saigračima, a ne da je samo odbiješ što dalje od sebe :hurray: Takođe mi se dopada što umeš da izneseš loptu, ne paničiš, i više nego tačno (za štopera) je predaš našim igračima.
4.Stekao sam utisak da si maksimalno posvećen fudbalu, savesno radiš i živiš sportski.Da li je to tačno?
5.Da li je Novi Sad grad u kome vidiš sebe i posle igračke karijere?
6.Pošto si rodom Sremac, da li možda od malih nogu navijaš za Vojvodinu? :wink: Odnosno, od kada? :lol:
Ajd i ja da pitam ponovo, pošto nisam dobio odgovor (a ne spavam još) :wink: iako je već na neka odgovoreno kroz pitanja drugih članova Foruma.
Nadam se da i Darko nije otišao na spavanje, a ako jeste može odgovoriti i kasnije (mnoge je možda i iznenadio brzinom odziva, tj profesionalnošću, pa nisu ni stigli da postave pitanja),
Sve u svemu, Darko će verovatno morati odgovarati u dva dela :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

darko_lovric napisao:
Somborac napisao:
3. Da li mislis da su sadasnji fudbaleri Vojvodine dobro upoznati sa dugom tradiciom naseg kluba i da li su svi dostojni da nose dres sa grbom Vose?

3. Mislim da nisu svi igraci dovoljno upoznati sa tradicijom naseg kluba,
Ovo je posao za upravu, a može se reći da i marketing (koji marketing :roll: ) mora poraditi na tome.


Zahvalio bih Darku na odgovorima i poželeo bih mu još jednu sezonu u Voši, a zatim jedan lep inostrani angažman.

Uložio bih protest što nije ostavljeno dovoljno vremena za postavljanje pitanja. Bilo bi lepo da se sledeći put naznači rok do kojeg bi to trebalo učiniti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

Turija napisao:Pozdrav za još jednog Sremca u FK Vojvodini :!:

1.Darko, nalaziš se u zrelim igračkim godinama (ali za štopera 29 nije puno), pa je moje prvo pitanje da li razmišljaš o inostranstvu ili nameravaš do kraja igračke karijere igrati u Vojvodini?
2.Drugo pitanje je da li si od početka bavljenja fudbalom igrao štopersku poziciju, ili neku drugu?
Meni se čini da imaš daleko bolju tehniku od ,,rođenih" štopera, pa sam ,,posumnjao" da si u mladosti igrao neko ,,kreativnije" mesto u timu?
3.Koliko si visok i koliki odraz imaš?
Meni se čini da skačeš veoma visoko (za fudbalera), na pravo mesto, i u pravo vreme?
Sledeće što mi se dopada kod Tebe je što se trudiš da loptu iz skoka (kadgod je to moguće) uputiš ka saigračima, a ne da je samo odbiješ što dalje od sebe :hurray: Takođe mi se dopada što umeš da izneseš loptu, ne paničiš, i više nego tačno (za štopera) je predaš našim igračima.
4.Stekao sam utisak da si maksimalno posvećen fudbalu, savesno radiš i živiš sportski.Da li je to tačno?
5.Da li je Novi Sad grad u kome vidiš sebe i posle igračke karijere?
6.Pošto si rodom Sremac, da li možda od malih nogu navijaš za Vojvodinu? :wink: Odnosno, od kada? :lol:

Pozdrav
1. Zbog godina sigurno da mi je na prvom mestu da odem negde u inostranstvo,ali i ako se to ne desi nece mi biti zao da ostanem u Vojvodini.
2. U karijeri sam igrao na dosta pozicija,ali najvise kao zadnji vezni i na stopera sam presao pre par godina.
3. Visok sam 181cm,a sto se tice odraza nisam merio ali sam zadovoljan.
4. Tacno je.Ceo zivot sam posvetio fudbalu,zivim sportski i posvecen sam porodici.
5. Novi Sad je jako lep grad,dolazio sam ovde cesto i pre nego sto sam dosao da igram u Vojvodini,tako da je moguce da ovde ostanem da zivim.
6. Dok sam kao mali igrao u Radickom iz Sida protiv mladjih selekcija Vojvodine,svideo mi se stadion Vojvodine.Mastao sam da jednog dana i sam zaigram na njemu u dresu Vose.

Pozdrav i hvala na komplimentima
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

1892 napisao:veliki pozdrav za Darka i samo bi zeleo da ga pohvalim i da kazem da nas je sve prijatno iznenadio sa poslednjih nekoliko partija, stvarno svaka cast.

e sad ako nisam zakasnio samo bih ga pitao, nevezano za fudbal:
1.) koji su to lokali u koje izlazis po NS, tj. vrsta muzike koju slusas ?
2.) da li igras texas holdem, posto znam da je popularan medju pojedinim igracima Voshe ? :lol:

puno srece u daljoj karijeri, bilo to u nasem dresu ili inostranstvu...
Pozdrav i za tebe

1. Slabije izlazim, uglavnom su to porodicna druzenja, a od muzike sve moze da prodje zavisnosti od raspolozenja i okruzenja
2. Nisu me navukli na poker ovi mladji :)

Hvala
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Pozdrav za Lovru i dva pitanja:

-Otkud ponovo na forumu :lol: i da li ces svracati opet?
-koliko je igra vas igraca onakva kakvom to trazi Dzimi!?Pitam,jer sam na Marakani cuo uzvike sa klupe,tipa:"Majku mu drzite tu loptu,bar minut u nogama",a vi ste samo "gruvali" :lol:

P.s.valjda nisam zakasnio
P.S.S.Puno srece u nastavku karijere
Slika
darko_lovric
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Apr 20, 2009 6:52 pm

Post od darko_lovric »

ice napisao:Pozdrav za Darka,zelim mu dobro zdravlje i uspesan nastavak karijere.Par pitanja:

1.Moze li Darko da nam malo opise tok svoje karijere od pocetka pa do kraja?
2.Sta misli koja je idealna cetvorka nazad u Vosinoj odbrani,znaci koja dva beka i koja dva stopera?
3.Sta misli o mladom Karanu koji je na pozajmici u Novom Sadu i njegovim igrackim kvalitetima?
4.Da li na leto ide iz Vojvodine ili ostaje i ako ostaje sta misli kojeg bi novog igraca Vojvodina mogla da dovede na poziciji stopera posto je jasno da takav igrac treba jer gotovo izvesno Djuric i Stosic odlaze?

Toliko i mnogo pozdrava za Darka i pohvale za igre u drugom delu sezone.
Pozdrav!
1. Kao mali poceo sam da treniram u Radnickom iz Sida,gde sam i rodjen.Nakon toga sa 18 god. sam dosao u Vojvodinu,to je bilo u junu 1999god, ali se nisam dugo zadrzao samo sest meseci jer u klubu nije bila bas najbolja situacija,kasnije sam igrao za Zvezdaru,Zeleznik,Radnicki(Novi Beograd),Vozdovac,Bezaniju i sad eto me opet u Vosi.
2. Poslednja utakmica sa Zvezdom je pokazala da u ovom sastavu dobro funkcionisemo,pa neka bude Buac,Stosic,Lovric,Kizito
3. O Karanu imam odlicno misljenje jer sam sa njim u paru igrao cele pripreme na prijateljskim utakmicama u Antaliji,mislim da su ga nepravedno poslali na pozajmicu u Novi Sad jer zasluzuje da bude uz ekipu Vojvodine.
4. Za sada razmisljam samo da do kraja pruzim jos bolje partije i da osatnemo na drugoj poziciji,a kad dodje leto videcemo sta dalje.Naravno da mi je prioritet da odem negde u inostranstvo jer imam 28god. ali i ako ostanem necu zazliti.Sto se tice igraca na poziciji stopera koji bi mogao doci u Vojvodinu je Goran Dragovic iz Javora koji je odlican igrac ali tamo ne dobija sansu da to pokaze.

Pozdrav i hvala na postavljenim pitanjima!
ice
Postovi: 2861
Pridružio se: Sre Feb 16, 2005 12:50 am

Post od ice »

Hvala puno Darku na lepim,iscrpnim i potpuno otvorenim bez uvijanja odgovorima.Moram priznati da sam prijatno iznenadjen i da su mi ovi odgovori uz one Buaceve mozda i najbolji do sada sto se tice svih igraca koji su do sada to cinili.Vidi se da je Darko jedan super momak,da dobro razmislja i zao mi je sto sam do sada imao jedno ipak drugacije malo misljenje o njemu.Od sada je Darko Lovric jedan od mojih omiljenih igraca. :wink:
Inace,eto Darko je u svojim odgovorima dao i neke smernice sta bi klub trebao da uradi u narednom peridu,prevashodno sto se tice narednog prelaznog roka,pa se nadam da ce neko to i poslusati.Svidja mi se sto je napomenuo kojeg bi stopera Vosa trebala dovesti,a to je Goran Dragovic iz Javora,pa nadam se da ce tako i biti,da i ovi iz uprave jednom poslusaju glas igraca i navijaca.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Заиста са импресиониран Дарковим одговорима као и играма. Искрено да кажем, човека сам дочекао на нож јер је дошао из Бежаније али својим играма и понашањем је доказао да је овом момку место у првих 11. Све најбоље нашем новом комаданту одбране!
Zaključana tema