Pitajte Željka Brkića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Najpre veliki pozdrav nasem golmanu!Nadam se da ces napraviti zavidnu karijeru i dogurati do nekog respektabilnog zapadno-evropskog kluba!
E sad dva-tri pitanja:
1.Koliko za tebe licno znaci sto posle dugo godina imate kvalitetnog kondicionog trenera?
2.Da li ti mislis da je u zadnjih dvadeset godina vecinu Srpkih golmana uhvatio neki cudan sindrom-da nemoguce brane a primaju pacerske golove?
3.I jedno pitanje koje nije vezano konkretno za tebe,a o cemu nemamo nikakve informacije:da li Argentinac Ostrovski trenira sa prvim timom ili sa omladincima?

Hvala unapred!
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Pozdrav za Brku! :wink:
Tvoje iskreno misljenje o Kahrimanu?
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Zdravo Brkoooo! :D

1. Dokle si u Voši?

2. Da li su neki veći klubovi pokazali interesovanje za tebe, i ako nije tajna koji?

3. Koja su pojačanja sem Kaluđerovića i Avganistanca u planu, da li će i ovaj prelazni rok da bude brlja?

4. Da li i ti deliš mišljenje kao i svi navijači Vojvodine da Lazetić treba da okači kopačke o klin (da/ne)?

5. Opiši atmosveru u ekipi od dolaska Ljupka Petrovića?

6. Da li će Sepuja igrati na proleće u Vojvodini?

7. Koji je uzrok velikog pada igre u odnosu na prošlu sezonu (ne gledaj poziciju na tabeli)?

Golmančino kad si ti na golu mi navijači ne strepimo! U tebe imamo veliko poverenje, ti i Kiza ste nam omiljeni igrači u ekipi. Za koju godinu da budeš ko Bufon! I naravno da preuzmeš kapitensku traku.

Puno sreće u karijeri!!!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Re: Pitajte Zeljka Brkica

Post od brx »

Dejan napisao:Na pitanja forumasa ce odgovarati veliki Vojvodinas i trenutno najbolji golman u Srbiji (verovatno i sire) Zeljko Brkic!
E ovako....
Prvo iskoristi ću priliku da svima vama sa foruma i svim firmašima poželim sretnu Novu godinu,Božić i nastupajuće praznike!
Pogledao sam malo forum i ne mogu reći da nije ostavio utisak na mene! Ima dosta aktuelnih tema, interesantnih komentara a primetio sam i dosta emocija u nekim temama što je u krajnju ruku normalno kad voliš svoj klub. Zato mi se svideo!:D Svaka čast!
Hvala mnogim forumašima na podšci koju pružaju nama igračima kao i meni! Verujte nama isto nije lako i mi poraze i neuspehe preživljavamo jako teško. Bar što se mene tiče nekad i preterano jer sam takav! Bilo mi je lepo dok sam čitao ova vaša pitanja na koja ću se truditi da što bolje odgovorim mada ih ima jako puno a ja sporo kucam. :)
PS:Hvala ti Dejane na predstavljanju ;)
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Cika_Toma napisao:1. Najveci kiks/najdrazi momenat u karijeri?
2. Da li ima osecaj da mediji favorizuju BG blizance i koji sportski medij/novinara licno preferira i postuje?
3. S kim se privatno druzis od igraca? Kad si poslednji put bio na utakmici kao navijac?
4. S kojim trenerom je bilo najbolje raditi, ko mu se cini kao najveci profesionalac, ko ga je najvise naucio...
5. Koliko je ostra klupska disciplina po pitanja izlazaka, karantina, turnira u malom fudbalu...
6. Kakva (imena, pozicije) pojacanja prizeljkuje?

Sve najbolje, samo nastavi!
1. Najveći kiks!? To bi mogao biti 1. minut utakmice u Čačku prošle godine! Bilo je neko hladno vreme pa sam se izgleda malo uspavao kad je lopta dolazila ka meni.... :) Al posle toga sam se iskupio! :) I to za 10-ak minuta! Iz 2 ispucavanja direktno namestio 2 gola. Kačar i Buač za 1:2! I dosta teških lopti i šuteva odbranio. Na kraju je bilo kao što znate 2:4 za nas! :D

2. To je apsolutno tačno! A što se tiče novinara nisam neki redovan čitalac i ljubitelj istih. Al eto izdvojio bih Savu Savića iz Dnevnika. Čini mi se da dosta dobro razume fudbalsku igru.

3. Privatno se retko družim sa nekim iz tima(sem sa Ristićem-nas dvoje samo o golmanima i o fudbalu pričamo) jer često imam neke druge obaveze, a tu je i društvo iz kraja, devojka....... Al naravno da ponekad odem sa nekim kolegom iz tima na piće ili eventualno klopu :)

4. Zoran Grujić, Miladin Purać, Aleksandar Dimitrov Dime!

5. Stvarno je izrazito oštra. Nekad i previše(što se tiče karantina). :roll:

6. Nezahvalno mi je pričati o tome. Ne mogu a i ne znam odgovor na ovo pitanje. :oops:

Hvala! ;)
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Turija napisao:Iskren i velik pozdrav za novu golmansku Legendu FK Vojvodine :!: danas najboljeg i najperspektivnijeg golmana u državi i šire, kako je već Dejan napisao u najavi, Željka Brkića.
Željko, da Te posluži sreća i zdravlje, pa da se za koju godinu ponosimo pored TV ekrana (kao sa Kačarom, Lanetom, Krasićem...) gledajući Te u timovima najboljih evropskih klubova, ali pre toga da u najomiljenijem dresu proslaviš treću Titulu Vojvodine zajedno sa nama.
Pitanja:
1.Sa koliko godina si prvi put došao na tribine stadiona Vojvodine i sa kime?
2.Sa koliko godina si prvi put zakoračio na terene FK Vojvodine i na čiju preporuku si došao u Klub?
3.Da li pored fudbala uspevaš da uskladiš dalje školovanje, odnosno studije?Koji fakultet si upisao i na kojoj godini studija se trenutno nalaziš?
4.Imaš li nekog golmanskog uzora?
5.Da li si posećivao ovaj forum i pre ove zvanične posete?
6.Kako si se osećao u momentima kada za Tebe nije bilo mesta ni na klupi najdražeg nam Kluba?Mi smo ovde vodili žestoku rapravu na tu temu, tj ko je No 1 u FK Vojvodini (deo toga možeš pročitati u više topika)?
7.Da li se i Tebi čini, kao meni, da si u startu imao malo problema sa privikavanjem štopera na novi stil branjenja na golu Vojvodine?
Davno, davno Vojvodina nije imala golmana koji je bio gospodar svog šesnaesterca, ako izuzmemo na kratko vreme Žilića, nagoveštaj Mijanovića i delom Marasa, pa do Svilara koji je bio više gospodar ispred šesnaesterca, i svog peterca, da bi na kraju došli do pravog gazde 16m Ilije Pantelića.
Ja nekako, od prvog dana kada sam Te video na golu Vojvodine, imam stalno u glavi tu paralelu: evo nama novog Ilije.Istina malo tanjeg, a mnogi višeg - ili ti evropskog Van der Sara na golu Vojvodine 8)

Hvala Tebi i Dejanu što ste nam omogućili zadovoljstvo da na najdirktniji način dobijemo odgovore na naša postavljena pitanja.
Želim Ti da što pre staneš na gol A reprezentacije :D . A kad se to desi, budi siguran da te niko neće pomereti sa njega, isto kao što sada ne može sa gola Vojvodine 8)
Hvala puno na podršci i lepim željama! ;)

1. Prvi put sam došao na stadion sa ćaletom kad sam imao,mislim 8/9 godina. BIla je to utakmica Voša:Zvezda TV Liga Šampiona 94/95. Bili smo na istoku. Noćni termin!!! Voša je ugazila Zvezdu i sećam se Pantinog gola kroz noge golmanu(mislim Simeunoviću) za pobedu od 4:2! :)

2. Pa kao i svi klinci koje prima klub-znači sa svojih 12 godina. Nas 12-orica iz FK Index prešli smo zajedno u Vošu po preporuci Zorana Grujića Gruje koji je nastavio da radi sa nama ali od tada u Vojvodini! :) Pre toga sam prošao školu fudbala na Spensu-SPC Vojvodina 92-96(tada jedinu u NS-u i najkvalitetniju u Jugoslaviji a i šire) koju je sa velikim uspehom, bez obzira na ogromne poteškoće u tim godinama vodio dr Radivoje Mika Radosav sa grupom svojih trenera koji su nas naučili dosta toga(Gruja,Vuja,Moki,Smaja...)! :)

3. Upisao sam istoriju na filozofskom i pokušavam da se uskladim jer treba imati dosta energije i vremena za sve to. Za sada ide solidno, upisao sam 4. godinu al po obimu iste može se reći da sam tek na pola! :(

4. Pa ima par golmana koji su mi onako dragi i koje volim da posmatram. Cassillas,Gomes,Cech,Reina,Jaskalainen.

5. Nisam al od sada bi mogao. Ima interesantnih stvari.

6. Da, video sam. Hvala tebi i svima koji su me podržali! Bilo je izuzetno teško, pogotovo računajući sve nepravde koje sam trpeo, a bilo ih je! Dal namernih ili ne, to ne mogu biti sasvim siguran! Istrajao sam i to je najbitnije! ;)

7. Jesam, imao sam malo problema ali smo se posle uigrali. Hvala na poređenju sa ovim golmanskim veličinama. Ako je stvarno tako onda je to super! :) Nadam se da će biti i bolje![/list]
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Radoye napisao:ja nemam nijedno pitanje za Brku ali bih iskoristio ovu priliku da mu cestitam na dobrim igrama dosada i da mu pozelim jos puno dogrih igara u karijeri, sto manje primljenih golova, da ga zdravlje sluzi i povrede mimoidju.

A ako mi mozda padne nesto napamet ja cu pitati kasnije :wink:
Hvala puno! Otprilike i ja to sebi želim :) ,jer samo bez povreda i sa dobrim zdravljem može se napraviti uspeh. Hvala još jednom!
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

van der iV a.k.a Totti napisao:Veliki pozdrav za naseg no.1!Nadam se da ces jos braniti kod nas bar jos 3 sezone,a onda te,ubedjen sam,ocekuje lepa karijera napolju.
1.Da li imas menadzera?
2.Sta mislis o nepravdi koja je nacinjena nad Sepujom i Leandrom?
3.Da li si razmisljao da pocnes da pucas penale,jer jedino jos ti nisi probao da budes izvodjac najstroze kazne?
4.Da li mislis da bi i ti dao vise golova od "sjajnih" napadaca Purketa,Lazetica i Mrdje?
5.Ko je najdisciplinovaniji na treninzima(prvi dolazi,poslednji odlazi)?
6.Gde bi voleo da nastavis karijeru posle Vose?
7.Sta ocekujes od mlade reprezentacije na Euru?

Sve najbolje i neka te povrede obidju!
Hvala ti na lepim željama! :D

1. Imam par kontakata ali do sada ne! Možda u narednom periodu. Ne opterećujem se sa tim.

2. I sam sam imo sličnih. Njima je teže ipak, jer ne poznaju jezik i hiljadama km su udaljeni od svojih domova. Mislim da im nije pružena prava šansa. Neću da opravdavam trenere za to ali jako je teško da kad imaš 25 igrača, nekad i više, da ubaciš svakog da igra. Da ja fudbal ragbi ili hokej onda ne bi bilo problema. Pogotovo kad imaš ništa lošije domaće igrače i postavu igrača koji su već duže vreme nosioci igre i pružaju maksimum na terenu i u koje imaš poverenja. Možda bi ispalo dobro da su to uradili a možda bi napravili i kontra efekat koji bi uticao na atmosferu u ekipi. Moje lično mišljenje je da kad su već dovedeni, morali su dobiti odgovarajuću minutažu da pokažu svoje umeće. Eto!

3. Nisam razmišljao o izvođenju penala! Više me privlače slobodnjaci! Njih bi rado izvodio! :)

4. :D Ne naravno!

5. Sem nas golmana naravno, :D Darko Lovrić!!!

6. U bilo kom dobro organizovanom klubu u kom ću moći ostvariti još veći napredak. A ovako, nek bude Italia! ;)

7. Očekujem da se plasiramo u polu-finale pa posle šta nam Bog da!
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Brane napisao:Pozdrav za Vosinog No.1

1. U cemo je razlika, ako je uopste ima, za golmana ako tim igra sa 2 centralna odbrambena igraca u liniji u odnosu na stoper+cistac?
2. Da li se snalazis u ulozi "treceg beka" i da li ti odgovara kad se zadnja linija odbrane postavi daleko od gola? Koliko je to uopste deo taktike a koliko to diktira snaga timova na terenu ili motivacija?
3. Da li na treninzima radis iste drilove sa ostatkom ekipe ili glomani rade po posebnom programu?
4. Ko je u Vosi zaduzen za "komandovanje" odbranom? Ti, Djuric? neko treci?

Hvala na odgovorima. Zelim ti puno uspeha u daljoj karijeri i da za poceak osvojis jednu titulu u Vosi.
Pozdrav!

1. Ako misliš na formaciju sa tzv. liberom, onda je razlika u tome što golman tada ima majne odgovornosti za neke lopte koje idu iz dubine u prostor ka njemu a više taj igrač, velika je odgovornost na tom igraču koji ima samo 1 zadatak, gubiš igrača koji bi mogao da čuva protivničkog špica(ako ih ima 2), teško možeš da napraviš ofsajd jer se danas fudbal dosta brzo igra...... Ima još tu dosta, da ne širim! Ovo je delić samo. ;)

2. Taman da se nadovežem na 1. pitanje-odgovara mi uloga trećeg beka i dobro se snalazim. Zadnja linija može da bude daleko od gola i da sa uspehom igra isključivo kad vezni red odradi svoj deo posla u defanzivi,ne davajući puno vremena i prostora za rešenje protivničkim igračima iz veznog reda. To je jako teško postići pogotovo protiv jačih ekipa. Za to je po mom mišljenju neophodan disciplinovan vezni red! Na primer, odbrana je sada pri porazu na marakani 3:1 stojala jako visoko(napamet), a nije smela jer je vezni red bio totalno razbijen! Sve što su zamislili vezni igrači zvezde uspelo im je. Izbegli smo katastrofu samo zahvaljujući njihovoj slabijoj koncetraciji u završnici! U mod. fudbalu odbrana gola treba da počne od najisturenijeg igrača koji takođe mora da ima određene defanzivne zadatke.

3. Uglavnom mi golmani radimo odvojeno od ostalih.

4. Ja a pomažu mi Đura, Mijat ili Lovre.

Nema na čemu. Hvala i ja se nadam!
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Milan napisao:Veliki pozdrav-velikom Slaninaru!

1. Uz kog trenera smatraš da si najviše napredovao?
2. Do kada ti važi ugovor sa Vojvodinom?
3. Za koliko godina smatraš da bi bilo najbolje da odeš iz Voše u inostranstvo?
4. U kojoj zemlji bi voleo da nastaviš karijeru?
5. Sa kojim saigračima provodiš najviše vremena van terena?
6. Da li si svestan koliki plus si dobio kod navijača, kao jedini igrač koji nas je pozdravio posle tekme na Karaburmi? Da li je o tom ogromnom propustu ostalih bilo reči u svlačionici?
7. Da li i tebi, kao i nama, srce stane svaki put kada Mijatović treba da "očisti" ispred tebe?
8. Da li stvarno misliš da smo kadri da uzmemo titulu ove sezone iako ne pružamo sjajne partije? Mi verujemo!
9. Ko od igrača iskreno navija za Vošu? (molio bih te da ne izbegneš ogovor na ovo pitanje)

Hvala ti što si posvetio malo vremena za velike navijače Kluba! Puno uspeha u daljoj karijeri, a budi slobodan da postaneš redovan posetilac ovog foruma...
Pozdrav!

1. 10 godina rada sa Zoranom Grujićem Grujo i nema potrebe više šta da se kaže. Mnogo sam mu zahvalan na svemu što je radio za sve nas koje je vodio, između ostalih i mene. Kad to govorim mislim i na ljudske kvalitete, ne samo trenerske, koje je on prema nam ispoljavao! Tu su naravno Purke i Vaske-treneri golmana uz koje sam naučio prve golmanske pokrete :) i naravno sadašnji trener golmana Dime kod koga sam dosta napredovao, ustalio se na golu... Nadam se da ćemo nastaviti saradnju i u nastupajućem periodu!

2. Mislim do 2011.!?

3. Pa ne znam. Mislim da ne valja za jako mladu ličnost ran odlazak u inostranstvo. Ipak mislim da ne spadam u tu kritičnu grupu(Aleksić,Tadić, Ljajić iz Partizana) jer ću u julu sl. godine napuniti 23! To su već fine godine. :) Svestan sam da se golmani teško prodaju pa i ne razmišljam o inostranstvu-ne opterećujem se sa time i mogao bih komotno da ostanem još dosta sezona u Vošinom dresu! Samo razmišljam o narednoj utakmici koju igramo i tako za redom, utakmicu po utakmicu!

4. O tome sam nešto ranije govorio. Nek bude opet Italija. :)

5. Najviše sa mladim golmanom Ristićem! On je trenutno 3. golman i brani uspešno za omladince. Gledamo ponekad zajedno preglede evropskih liga i uglavnom su nam teme golmani koje volimo da skeniramo do detalja! :D

6. Svestan sam postao tek kasnije kad se malo zakuvalo. :) Bilo je reči i u slačionici o tome. I to dosta! :)))))))

7. Ne, Mijat sem one greške protiv Čuke je sasvim korektno odradio posao ove sezone. Zadovoljan sam sa celom odbranom! Više me brine defanziva veznog reda u nekim trenucima.

8. Verujem i ja i nadam se. Pokušaćemo da iskoristimo priliku koja nam se ukazala pa kako bude..... To nam je svima ogromna želja! Dugo je prvenstvo i dosta ujednačeno i ne treba klonuti i zatezati atmosferu posle nekih slabijih rezultata jer može biti samo kontraproduktivno(to se kod nas obično radi), već treba nastaviti dalje. Eto primera za to-gde smo mi bili posle poraza na marakani!? I evo za par kola se okrenulo dosta toga i na kraju je moglo da se završi senzacionalno, da delimo prvu pooziciju!(da smo pobedili Partizan)

9. Sem mene naravno, tu je i Buač a mislim i Pop! Siguran sam da je i par njih koji su malo duže u klubu isto zavolelo Vošu. Nije za očekivati od drugih da za kratko vreme promene stranu. Pogotovo jer velika većina njih nije iz NS-a i već se afirmisala u drugim klubovima.
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Somborac napisao:Veliki pozdrav nasem Firmasu Brki i hvala Dejanu sto nam je omogucio ovo!

1. Da li mozemo ocekivati, da kada ne budes u mogucnosti da branis na nekoj tekmi budes medju navijacima na severu? Kao svojevremeno Belic, nama koji si ti najveci ljubimac medju igracima bi to puno znacilo!

2. Buki je ovde rekao da je spreman pred novinarima da izjavi da nikada u karijeri nece nastupati za titove blizance, ne sumljam da bi i ti isto!

3. Kakvo je tvoje misljenje o treneru Grujicu, da li bi po tebi mogao sada ili mozda u buducnosti da predvodi trecu sampionsku generaciju Vose?

Zelim ti puno srece u nastavku karijere, da ostanes jos dosta sezona u nasem klubu i postanes legenda kluba :wink: Golmani imaju dugacke karijere, pa ce biti prilike posle toga da te gledamo u najjacim evropskim ligama! Znam da si ti izuzetno skroman mladic, i to ti je jos veci plus kod navijaca!
Pozdrav!

1. Naravno da me možete očekivati! Taman da se podsetim malo... :D

2. Profesionalac sam i nekad ne možeš da biraš(primer:Pekarić) ali možete se kladiti na mene! :D Pekara nije jednostavno imao izbora i ja sam ga razumeo. Bio je pre par dana u NS-u i baš mi je pričao o tome! On je ostao slaninar iako je trenutno u Zvezdi! To mogu da garantujem. Bitno je da ono šta imaš u srcu zadržiš gde god odeš, jer to je ono što jesi!

3. Veliki čovek i radnik, osoba sa kojom je zadovoljstvo raditi, znalac fudbala i profesionalac! I veliki VOJVODINAŠ! Uvek bi mogao biti trener Voše. Nadam se da će u budućnosti dobiti priliku da vodi 1. tim i da pokaže svoje umeće!

Hvala puno!
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Avangarda napisao:Поздрав мајсторе!

1. У Воши до А репрезентације?
2. Можемо ли до треће титуле?
3. Голмански узор?
4. Где би волео да наставиш каријеру?
Milan napisao:6. Da li si svestan koliki plus si dobio kod navijača, kao jedini igrač koji nas je pozdravio posle tekme na Karaburmi? Da li je o tom ogromnom propustu ostalih bilo reči u svlačionici?
Somborac napisao:Da li mozemo ocekivati, da kada ne budes u mogucnosti da branis na nekoj tekmi budes medju navijacima na severu? Kao svojevremeno Belic, nama koji si ti najveci ljubimac medju igracima bi to puno znacilo!
Хтео сам и ја и да питам нешто слично, али нека се не понављају питања...

Хвала ти за све и пуно среће у новој години!


Pozdrav!

1. Da, što da ne?! Evo par naših igrača se afirmisalo i lepo im ide. Konkurancija je žestoka i velika ali ko zna!? Uz malo sreće i zdravlja....:)

2. Uz malo pameti i vere-DA!

3. Govorio sam o tome. ;) Cassillas, Gomes,Cech.

4. U Italiji ili Nemačkoj.
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

SlobaNN napisao:Prvo da pozdravim velikog Slaninara i poželim mu sve najbolje u nastavku karijere i da osvoji titulu sa Vojvodinom! Imam jedno pitanje:

1. Sta misliš o Ljupku Petroviću, novom treneru Vojvodine, i o novom pojačanju Andriji Kaluđeroviću?


Takođe pozdrav i hvala!

1. Pa dok ne budem radio sa njim ne mogu ništa da kažem. Iz nekih priča sam čuo da je dosta dobar trener. Ipak ima čovek debelu biografiju koja nije za potcenjivanje! Da ne nabrajam sve... Al sigurno se svi sećaju sezone 88/89! :)
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

Buca napisao:Veliki pozdrav za najveceg Slaninara u nasem timu!
1.Zbog cega se ekipa toliko "ukocila" u duelu sa partizanima?
2.Ocemo zaustaviti grad u maju da slavimo titulu? :wink:
3.Ako moze tvoja prica,kako si zavoleo Vojvodinu?
Zelim ti puno zdravlja i svega posle toga i da celu karijeru ostanes u Vosi!Ujedno da iskoristim priliku da ti pozelim Srecnu Novu goduni u Bozic!
Pozdrav!

1. Verovatno zbog toga što i nije mogla bolje u tom trenutku kao i zbog velikog respekta prema igračima Partizana(možda poslednjeg puta i prevelikog)! Nije nam išlo na ruku što je Partizan ovog puta bio zadovoljan bodom. Partizan je u krizi trenutno, al imaju veoma jak tim za naše uslove pa da smo se malo više zaleteli(inače nije nam to stil :)) možda bi lošije prošli. Ne znam!? Nepredvidiv je fudbal! Naš stil je ove sezone, pokazalo se, čvrsta igra na rezultat i maksimalno korišćenje prednosti domaćeg terena! Znam da to publika ne voli al to nekad daje rezultat pogotovo u ovako ujednačenoj ligi.

2. Daj Bože!!!

3. Rođen sam pored stadiona u Sremskoj ulici tako da mi to nije bilo teško.:) Bukvalno se čuje iz mog stana atmosfera sa stadiona,pogotovo kad ima malo više ljudi nego obično :), pa sam i sam hteo da budem deo te atmosfere. ;) Još kao mali išao sam na Vošine utakmice i to najčešće sam. Roditelji su mi odobravali da idem na zapad sa drugarima. Kasnije su skontali da smo bili na navijačkoj tribini ali nisu digli previše frke. :) Od 94. pa na vamo bio sam na mnogo utakmica. Išao sam često na mali jug pa kasnije na veliki. A kad bih išao sa ćaletom onda bih bio na zapadu. U to vreme sam trenirao fudbal u školi Mike Radosava na Spens-u gde sam takođe nosio crveno beli dres i gde su nas učili da volimo klub za koji igramo i grad u kojem smo se rodili! To su radili treneri koje sam već pominjao:Gruja, Vuja,Smaja,Moki.....pod Mikinom dirigentskom palicom. Većina dečaka iz te školice fudbala su danas vojvodinaši i mnogi od njih su nastavili da vole i bodre svoj klub na tribinama stadiona. Mnoge drugare sa kojima sam se družio i trenirao u "Mikinoj" školici, mogu videti redovno na severnoj tribini i na gostovanjima kako bodre naš grad i klub! Svaka im čast! Mogu da pričam još o raznim utakmicama i doživljajima sa stadiona ali bih verovatno sve udavio pa i sebe. :roll: Eto toliko u najkraćim crtama :D

Hvala puno! :) Takođe!
brx
Postovi: 21
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 2:42 pm

Post od brx »

etxeberria napisao:Pozdrav za nasu sjajnu jedinicu!

1. Po tebi najbolji fudbaler u Vosi?

2. Koji tim, uz Vojvodinu koju znamo da volis, simpatises (strani ili mozda lokalni)?

3. Da li cete se zadovoljiti ako ne osvojite titulu ove godine?

4. Sta mislis da li mlada reprezentacija konacno moze do zlata na EP?

Jos jedanput veliki pozdrav za tebe
Pozdrav i hvala lepo! :)

1. Mislim da su ove sezone iskočili Kizito i Đura! Mada ostali ne zaostaju mnogo za njima. Njih dvojica su za nijansu bili uspešniji od drugih. Koliko su već u klubu ne bi valjalo da nisu! :) Možda sl. polu-sezone iskoči neko drugi. :!: :?: To je normalno.

2. Lokalni klubovi za koje navijam su Kabel i Proleter sa Slane Bare! U oba sam uspešno nastupao i proveo nezaboravne trenutke. Kad god nađem vremena odem na Klisu ili kraj štranda da pogledam utakmicu. Pratim ih redovno preko novina kad nisam u mogućnosti da dođem. Mislim da bi Proleter ove godine lagano mogao ući u 2. ligu. A od stranih simpatišem Sampdoriu, Malagu, Rozenborg,Bajern.

3. Ne naravno! Ali ako ne budemo prvi bar da razdvojimo Zvezdu i Partizan t.j. da ostanemo drugi! Onda ću to smatrati kao izvestan uspeh! Biće teško al moramo da damo sve što možemo pa kako nam se namesti. Uz malo vere u sve to i zdravog odnosa i pristupa klub-igrači-teren-navijači mislim da to možemo postići. Čak sam i siguran!

4. Nadam se takvom uspehu, mada spomenuo sam malo pre da bi naš optimalni uspeh bio polufinale, a svaki viši plasman veoma dobar ili vrhunski rezultat i uspeh!
Zaključana tema