Pitajte Danijela Aleksića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
masta_ace
Postovi: 216
Pridružio se: Pon Avg 13, 2007 9:12 pm

Post od masta_ace »

ssnigd napisao: 5. Kizito je ove godine nas ubedljivo najbolji igrac, po tebi da li zasluzuje kapitensku traku :?:
5.ne
:lol:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Još jedanput puno hvala Danijelu :!:
Generalno, bilo je jako teško odgovoriti na postavljena pitanja.Nadam se da ćemo za godinu-dve imati novu priliku, i čast, da na ovakav način porazgovaramo. I, da će tada iskustvo i status u timu Vojvodine doneti veću slobodu našem mladom asu.
Ja sam zadovoljan datim odgovorima.Objektivno, konkretnije nije moglo.
Imam samo jednu zamerku (gde ja da budem bez primedbi :?: :wink: ).Da bi čovek stekao prirodni autoritet, ne sme navijati ni za jednu stranu. Da bi bio poštovan i od onoga koji se ne slaže sa njegovim mišljenjem, ne sme sebi dozvoliti da bliskost sa nekim, odnosno distanca (zbog mentaliteta ili možda jezičke barijere) utiče na pravdu.
U karijeri ćeš biti lider (kod kuće), a bićeš i u onoj drugoj poziciji u inostranstvu (sam u belom svetu) i videćeš kako nepravda boli i kako je i mala podrška (samo lepa reč), makar jednog saigrača, kapitalna i nemerljivo značajna u takvim trenucima.
Pozdrav i samo hrabro napred :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Iskreno, baš i nisam zadovoljan odgovorima. E sad, da li je to posledica njegove mladosti ili činjenice da mnogi iz kluba čitaju ovaj forum, to već ne znam.

Izdvojio bih par odgovora. Kao prvo, krivo mi je što neće ostati duže od dve godine u klubu, jer kad razmislite, on će tada imati samo 19 godina. Stvarno greota. Iznenadilo me je njegovo slaganje da Mijat treba da bude u konkurenciji za kapitena, a nije prvi koji tako nešto izjavljuje. Ok je to da je dečko veliki borac, ali bi pored te osobine morao bi imati bar malo kvaliteta i sportske kulture na terenu. Treća stvar je insistiranje kako se Lazetiću treba pružiti šansa. NE DAM!!! A u isto vreme nekako bojažljiv stav prema Sepu. Sada je već očigledno da ga većina saigrača ne voli i ne poštuje.

Hvala Aleksiću na vremenu koje je odvojio za nas! Želim mu puno sreće i bar jedno 15 golova ove sezone...

p.s. Hvala i budababi na sređivanju teksta. Mislim da nam je time u mnogome olakšao čitanje Danijevih odgovora
POŠTO OBRAZ ???!!!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Stvarno,to insistiranje na Lazeticu,mu je kod mene postao jedan veliki minus.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Milan napisao: Hvala Aleksiću na vremenu koje je odvojio za nas! Želim mu puno sreće i bar jedno 15 golova ove sezone...

p.s. Hvala i budababi na sređivanju teksta. Mislim da nam je time u mnogome olakšao čitanje Danijevih odgovora
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Iskreno mene su ovi odgovori razocarali,mozda sam ja vise ocekivao,ali ne znam valjda se stekao takav utisak posle svih izjava o Vosi u novinama,ljubljenju grba itd(ne sporim da Dani jako voli Vosu)ali ocekivao sam ipak malo "bolje" odgovore i mozda cak malo vise postovanja prema svojim kolegama iz ekipe!Ja sam stekao neki utisak na osnovu ovoga do postoje neka 2 "klana" u Vosi,s jedne strane Mijatovic(uz duzno postovanje za mene 4 njegova srca nisu jednaka 1 koje ima Buac!!!)Lazetic i eto ti novi igraci iz bezanije i opet imamo tu nase igrace,koji po temperamentu izgleda nisu ni blizu Mijatovicu i pridoslicama,i kao da nece da preuzmu ulogu koji bismo mi "simpatizeri" zeleli da oni imaju(Kiza,Buki pa i Sep)...a mozda i ne smeju?!
Mozda je i Sep par puta na treningu bio malo grublji prema Daniju?! :lol:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Kada sudimo o nekim stvarima uvek pre toga moramo tu stvar proanalizirati iz dva ugla,a ne samo iz naseg jer to onda nema nikakvog smisla,po meni je decko skroz ocekivano i potpuno ok odgovorio na nasa pitanja,pre svega jer je on na prvom mestu igrac Vojvodine a ne navijac koji ce bez ikakve odgovornosti i onako emotivno kako mi to prizeljkujemo otvoriti svoju dusu i to ovako javno!
Zamislite da vi imate 17-est godina,igrac ste Vojvodine i jedan od najtalentovanijih u zemlji,da li bi vi dosli na javni forum,otvorili dusu,ispljuvali Lazetica,Mijatovica i sve one koji nama idu na onu stvar?!
Sta on klinac dobija time,osim sto cemo mi eto taj dan biti zadovoljni?!
I sta je lose u tome ukoliko je on mozda u odlicnim odnosima sa svim tim "majstorima" iz Bezanije i jednostavno ne zeli da gazi po njima,narocito ne ovako javno,plus ljudima koje jos i nepoznaje!
Ova tradicija na forumu koja postoji sto se tice komuniciranja sa igracima je odlicna stvar ali se mi moramo zapitati sta mi od tog komuniciranja ocekujemo,da li ocekujemo da nam se daju odgovori gde izlaze,sta vole da jedu,koja pozicija u timu im najvise odgovara ili ocekujemo da svako od njih dodje i u prolazu opljuje po nekom svom saigracu?!U cega bi se to pretvorilo?!
On je decko koji igra u Vojvodini i koji ce "sutra"(kako on kaze,ne vise od dve godine)kao i svi ostali preci u neki drugi klub i to je to,svi ti igraci su prolazni i na to moramo da se naviknemo i sto se manje emotivno vezujemo za nekog od njih bice nam lakse i zato je moje misljenje da igraci nisu ti koji treba da ispravljaju krive drine koje postoje u klubu kao sto je onom prilikom Sepuja pokusao vec je njihovo da igraju,a ako nisu zadovoljni uvek imaju mogucnost da odu!
Ja mu jedino zameram na odgovorima u vezi Kizita i Sepuje jer su i ti odgovori mogli biti diplomatski a na da se otvara jedino u vezi igraca koji ovo ne mogu da procitaju ali to je izgleda postala praksa,opljuj po strancima jer nikakve posledice neces snositi,setimo se samo Gage koji je na jednoj konferenciji za stampu opleo po Leandru dok su ostali(sa naseg govornog podrucija) koji takodje nezadovoljavaju bili postedjeni takvih komentara!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Vlado napisao si skoro sve sto sam i ja zeleo...Mislim da nije uredu sa strane mnogih da ovako reaguju!Ok moze da vam se ne svidjaju odgovori ali da mu vi zamerate to sto on ima drugacije misljenje o Mijatovicu i Lazeticu pa to nikako ne mogu da svarim!Da je drugacije odgovorio ne bi ni valjalo jer bi to znacilo ili da je atmosfera u klubu losa ili da je on bezobrazan i bezobziran pa tako nesto izjavljuje u javnosti!SVAKI COVEK IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE, ni meni se ne svidjaju Lazetic i Mijatovic ali mi ne pada napamet da mu zameram sto on ima suprotno misljenje!SEPI(ja sam za to da se svima da sansa, ali kaze i istina)-koliko sam samo puta pisao o njemu, decko zasluzuje sansu svojim zalaganjem na treningu ALI nemoguce da svi ljudi sa kojima sam pricao iz Vose ali bukvalno svi imaju isto da kazu o njemu JAK JE ALI NEMA NEKI KVALITET i ja verujem u to, pa nemoguce da me drug laze za njega!

HVALA DANIJU NA ODGOVORIMA I NA TRUDU!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Delom ste pogresno shvatili moj post,nisam ja ocekivao da on napljuje nama omrazene osobe i sl nisam ni ocekivao da nahvali odredjene pojedince ali od njega,deteta Vojvodine,sam ocekivao mozda neki smek koji je krasio Vojvodinu ranijih godina,koji poseduju nasi igraci,npr kad Buac prizna da nad njim nije nacinjen penal kod rezultata 0-0,kad Despot zapali baklju i sl,mozda to i nije imao prilike da napise u ovim odgovorima jer i mi smo(barem ja) postavljali neka pitanja verovatno u afektu kupa i losih igara,ali jednostavno tako je,moje misljenje je da je on Supertalentovani momak i da ce uspeti i sve to,ali fali mu nesto zbog cega se ide na stadion(mada toga kod nas ove sezone uopste nema),nadam sam malo pojasnije moje ranije izjasnjavanje :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Hvala Daniju na odgovorima jos jednom.

A sto se tice istih oni su bili ocekivani e sad sto se nama ne svidjaju na neka od pitanja to je nesto drugo. I on sa svojih 17 godina ima pravo na svoje misljenje, mozda je neka odgovorio jer drugi izbor nije imao, jer kao sto je rekao da sa mnogim igracima jede za istim stolom svaki dan. Zamislite sebe u njegovoj kozi, jel bi imali mozda drugacije odgovore. Jedino me je kod Kizita iznenadio a masta ace je to lepo istakao. Ako je rekao samo ne na to pitanje, ocekivao sam bar mali odgovor zasto, ovako postoji neka sumnja.... U svakom slucaju rekao je za koga navija, da ne zeli u blicance, pa sta bi vise :wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Sve je to lepo,kao dobra je atmosfera,ali svi vrlo dobro znamo da to nije tako.Kako moze biti dobra atmosfera,kad ne igra 11 najboljih i najspremnijih,vec 11 sa najjacim vezama?Kako neko igra uvek,iako ne pokazuje nista(neki vec i godinama),a drugi nikad ne mogu da dobiju sansu?Cim nema zdrave konkurencije,nema ni zdrave atmosfere.I vrlo je zanimljivo da sto se tice Mijata i Lazetica,sve se nesto uvija,ulepsavla i ne odgovara direktno,a kad je rec o strancima(onim koji ne razumeju srpski),odgovori su vrlo direktni i precizni i sa veoma negativnim stavom.Toliko o kolegijalnosti!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

A sa druge strane, nekada je mudro zadrzati svoj stav u sebi. Decko sutra moze da dodje na forum da vidi kakve su reakcije na njegove odgovore i vidi bujicu kritika, posle cega moze da kaze: "Nisam se ni trebao odazvati". Prihvatimo jednostavno odgovore takve kakvi su, a svoje misljenje o njemu formirajmo na osnovu onoga sto vidimo na onom zelenom pravougaoniku.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Hvala Daniju na odgovorima - kakvi su da su - i puno srece u daljoj karijeri. Neka da jos puno golovo za Vosu i da Bog da uzme neki trofej dok je jos ovde. Neka ga sluzi zdravlje i povrede zaobidju.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Mladom čoveku, svako iskustvo je dragoceno i super će mu doći i ovo sa našeg foruma, bez obzira koliko je ono prijatno ili možda, u nekim segmentima, neprijatno po našeg mladog igrača.
Daniju tek predstoje javna izjašnjavanja i dobro je da prođe ovakav test javnih komentara, tj da oseti odjek svojih reči među publikom.Da uvidi gde je pogrešio (i o koga se ogrešio), a gde je poentirao.Novine, radio, TV za sada još nisu interaktivne, pa ne pružaju takvu priliku.A, imidž jedne sportske zvezde, pored prikazanog na terenu, u velikoj meri oblikuje i sopstvena medijska promocija za kompletno zaokruživanje harizme vrhunskog sportiste.
Kao tipični primer pogrešnog utiska o kvalitetima igrača, zbog nepoznavanja ličnosti sportiste, mogao bi poslužiti slučaj Save Miloševića: od Savo majmune (na početku), pa do Savo Majstore (na kraju) - kada smo ga malo bolje upoznali 8) . Zato nije dovoljno samo raditi na izgradnji fudbalskog profila do majstorstva, već takođe i na izgradnji public relation-a.
Tako da mislim da ne treba da se zabrinu ni oni koji su kritikovali deo datih odgovora, a ni Daniel Aleksić, zbog neke ,,greške u koracima".
Svoji smo i jedno drugom ćemo oprostiti.Idemo dalje :!:
Sledi nam prelomna utakmica u Kuli.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ajd da i ja napisem koju.
Nisam bas ljubitelj ove akcije,jer u njoj vecinom preovladjuje diplomatija i (ne)zameranje.Zato sam i svoja poslednja pitanja postavio jednom od igraca,na nagovor jednog clana foruma putem PMa.I mislim,da necu nikome postavljati pitanja jer... iskreno,nema tu zvezde za koju bih se ono bas vezao i da me nesto posebno zanima iz njihovog zivota.I oni su obicni ljudi,koji se bore za mesto pod suncem.
Ali,ono sto bih ja voleo da se desi je da ovakav vid akcija,dovede i do odredjenih reakcija samih igraca i da ih zainteresuje malo,da skrenu i u ovaj kutak interneta,gde nema devojaka,a ne samo one facebookove i druge zajebancije.Voleo bih iskreno,da se ponovi Djumi... da igrac dodje i imenom i prezimenom boravi ovde.Pa makar i kad ode vani da nastupa,da se interesuje za svoju Vojvodinu,da pita navijace,kako su,sta rade.Nemoguce je da od svih ljudi u srbiji,samo fudbaleri ne znaju da koriste NET :lol: Evo recimo,Djumijev boravak ovde,znacio nam je svima vise nego svi zajednicki odgovori svih igraca u ovoj akciji.Papir (u ovom slucaju monitor) trpi sve,ali kad ti osetis da je covek duhom ovde,eeeee to onda bitno menja stvari.Iskreno,voleo bih da se ovde pojave neka proslavljena imena Vose.zao mi je recimo sto je Vujke zasao u godine,sto verovatno ili nije upoznat ili nema vremena za ovakav vid saradnje,ali ljudi,pa sta bi se sve tu moglo cuti,nauciti. :lol:
Nekoliko puta sam recimo video u novinama slike Kocica pored kompjutera,znaci da bi nas umeo naci,i ja bih bio presrecan,kada bi navratio novaj forum ili bilo ko iz sveta fudbala a usko povezan sa Vosom.E to bi bilo pravo bogatstvo,za sve nas.
A ovo,ovako brzinsko otaljavanje... onako,sta znam... ravnodusan sam prema tome.
I jos nesto,ljudi,ne sudimo o igracima na osnovu njihovih par izjava ili recenica.Znate da non stop zagovaram tu tezu,da ljude treba pustiti da pisu sta hoce.A ne da im mi sami namecemo sta bi trebalo da pisu.Zbog izjava koje nam "nisu legle" su neki i Pekarica ispljuvali.
Pa zar bi bilo koji igrac Vose pre stao na stranu nekog anonimnog navijaca,simpatizera i popljuvao kolegu,nego da uradi obrnuto.Oni su zajedno jedan sa drugim maltene vise nego sa porodicama i skroz je sportski da jedni drugima daju moralnu podrsku,bez obzira na sve vanjske uticaje koji se desavaju oko njih.
S' te strane respect!!!

Aleksic Danijele,hvala ti na odvojenom vremenu posvecenom poseti ovog foruma.Mali korak za tebe,a veliki za nas forum!!!
Slika
Zaključana tema