Pitajte Danijela Aleksića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte Danijela Aleksića

Post od Dejan »

Na pitanja forumasa odgovara nam Danijel Aleksic! Molio bi sve koji zele da postave pitanja da to ucine sto pre, posto uskoro mozemo ocekivati i odgovore...
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Samo bih hteo da Te pozdravim,pozelim puno uspeha i Titula u dresu najdrazeg Ti kluba. Evo i par pitanja nisamo mogao da odolim :wink:
1.Sta mislis ko trenutno igra u Vosi sa najvise motiva,da izgine na svakoj utakmici,da pokaze navijacim da zasluzuje da nosi dres nase svetinje?(samo nemoj odgovarati,da su to svi,jer dobro znamo da za neke u ovom timu nas dres nista ne znaci!)
2.Gde Ti nalazis motiv,za igranje u ovakvom sampionatu?U ljubavi prema klubu? :wink:
Posto pretpostavljam da ti Internet i kompijuteri nisu strani,zamolio bih Te da svracas malo na ovaj nas forum,i barem posle svake utakmice da ostavis neki svoj utisak,komentar!
Samo tako nastavi,vredno radi,treniraj,i nastavi da na svakoj utakmici dajes sve od sebe i da naucis nesto od Pantelinja 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
SlobaNN
Postovi: 273
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 12:02 am

Post od SlobaNN »

Kao prvo da te pozdravim i pozelim sve najbolje u daljoj karijeri. Imam da ti postavim 2 pitanja:
1. U kojem klubu bi zeleo da nastavis svoju karijeru?
2. Sa kime u ekipi se najbolje slazes na terenu i van njega?

Jos jednom sve najbolje ubuducoj karijeri!
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Veliki pozdrav za nased Danija :wink:

Posto znam da si navijac Vose, da li mozemo ocekivati ubuduce proslavljanje golova sa Severom...emotivno kako su to cinili Kacar i Despot?

Imas lepu snasu da napravis lepu karijeru u Vosi, da ostavis upecatljiv trag(vec si najmladji igrac koji je debitovao)...Nadam se da nikada neces ni pomislit, a kamoli zaigrati za titove blizance :wink:

Kojeg trenera najvise cenis i da li mislis da bi Gruja bio dobar trener prvog tima?

Za kojeg igraca iz domace lige, mislis da bi predstavljao dobro pojacanje za Vosu?

Koji ti je omiljeni strani klub i fudbalski idol?

Puno srece i golova u nastavku karijere, nadam se da ce ti se brzo u I timu prikljuciti Meda i Vuk
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Pozdrav za Danija uz najiskrenije zelje za nastavak karijere...Koja nece voditi u Zvezdu i Patizan :D

1.Od koga si najvise naucio u karijeri-koji trener?
2.Damir Topcagic-jel mozes nesto o njemu da kazes(kakav je igrac), i koliko znam on vise nije Vosin igrac?!
3.Mancester ili Arsenal?
4.Najbolji tehnicar u Vosi?
5.Da li je Sepi stvarno toliko jak koliko sam cuo,i sta mislis o njemu?
6.Da li su pojedini igraci svesni koliko ih mi navijaci ne volimo?(Lazetic)
7.Mozes nesto vise da kazes o fudbalerima(drugarima) iz reprezentacije(90,91)-koga bi izdvojio kao najtalentovanijeg-najboljeg(posle tebe :) ) i sa kim se najbolje slazes od njih?

P.s.
Moram stvarno da priznam da mi je prijalo kad su te par puta novinari pitali o buducem klubu(Zvezda ,Partizan) a ti odgovorio da otkad znas za sebe navijas za Vosu i da je to jedini klub u zemlji u kom bi igrao!Jos jednom sve najbolje u nastavku karijere Dani, i da dodam da zbog takvih kao sto si ti se dolazi na stadion!
Poslednja izmena od Grba_NS u Sre Nov 19, 2008 5:29 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

1.Iz Veternika si,a znamo ciji navijaci preovladavaju tamo...Sta te inspirisalo da navijas za Vojvodinu?
2.Sta mislis o ideji da ne dobijate platu do kraja godine?(sto je veoma glupo po meni)
3.Kakva atmosfera vlada u klubu trenutno,klub u pogonu ima preko 25 igraca,ima li nezadovoljnih?(iskreno)
4.Najdrazi gol?
5.Jel pucas penale? :lol:
Puno srece u daljoj karijeri :!:
Napred Voso!
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

Pozdrav za Danijela uz želje da se u beli svet otisne sa osvojenom titulom i kao prvi strelac lige...

da li u tvojoj generaciji ima neko koga bi voleo da vidiš u Voši?

da li stvarno prvo Holandija pa neka od tri najjače lige? (ja bi lično radije voleo da te vidim oma u Arsenalu ili Mančesteru pre svega zbog trenera koji ih vode)

sa kim od napadača koji su trenutno u klubu misliš da najbolje funkcionišeš?
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Pozdrav Daniju, uz zelje da ostvari fantasticnu fudbalsku karijeru i jednog dana se vrati da je zavrsi u Vojvodini! Od pitanja, samo dva:

1) Da li mislis da je titula realnost za FK Vojvodina ili samo utopija najzagrizenijih? (ne samo ove sezone, vec i u narednom periodu)
2) Da li je bilo sudjeno da nam se dogodi "Lion" (kao posledica odnosa izmedju pojedinih grupa igraca)?

Sve najbolje, i molim te - budi iskren!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Pozdrav Dani i molim te na sva pitanja odgovaraj iskreno, bez klisea i uzdrzavanja.

1. Koji je uzrok u takvom nazadovanju u igri celog tima u odnosu na prolece :?: Odlazak Brzica, dolazak Bekija pa zatim i Radojicica, los prelazni rok ili ..... :?:
2. Hoce li Vojvodina odigrati ove godine, a mozda i sezone, utakmicu u kojoj ce totalno razbiti protivnika na terenu. Sve do sada sto smo dobili dobili smo na misice, uz mnooogo srece i gde smo strepeli do kraja utakmice :?:
3. Sta mislis o koreografiji OD PET PENALA I BABA BI DVA DALA :?:
4. Mijatovic kapiten posle 5 mecava za Vosu, za sve navijace to je SRAMOTA. Kako ste se osecali i ti i drugi igraci koji su godinama u Vosi :?:
5. Kizito je ove godine nas ubedljivo najbolji igrac, po tebi da li zasluzuje kapitensku traku :?:
6. Atmosfera u ekipi, ali najiskrenije, bolja ili losija u odnosu na prolece :?:
7. Lazetic u Vosi, DA ili NE :!: Navijaci glasno kazu NE :!:
8. Mislis li da Sepuja zasluzuje da dobije vise sanse da igra i kako komentarises Gagino namerno ignorisanje navijaca sa zapada da Sepuja dobije sansu da igra :?:

Sve najbolje u daljoj karijeri i da zaigras u tom Arsenalu kada ti taj dres tako lepo stoji kako si i sam izjavio :wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Pozdrav nasem Danijelu uz zelje za dugu i uspesnu karijeru.

Samo jedno pitanje, vezano za nasu evidentnu neefikasnost ove sezone:

Mi navijaci imamo svoja misljenja o tome, ali stvari sa tribina (i preko TV) izgledaju drugacije nego gledano sa terena iz perspektive neposrednog ucesnika. Medju navijacima su misljenja podeljena - neki kazu da je problem u sredini (nedostatak igraca "kreativca" koji bi hranio napadace upotrebljivim loptama) dok drugi misle da je problem u napadu (nedovoljan kvalitet novodovedenih pojacanja - pre svega Lazetica, pa i Purketa i Mrdje). Opet, ima i onih koji misle da problem ustvari nije na terenu vec van njega (strucni stab, uprava...).

Ne zelim da te stavim u nezgodnu situaciju jer i sam si u konkurenciji sa nekim od navedenih igraca (uz Bukuja i Sepuju), ali sta ti mislis, gde to najvise "skripi"? Gde menjati da bi konacno sve profunkcionisao kako treba?
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

1. Zbog čega nosiš broj 33, da li ti znači nešto posebno?
2. Da li je igra glavom tvoja slabija strana, ili sam ja stekao pogrešan utisak, posebno posle onog promašaja protiv Azerbejdžanaca?
4. Kada možemo očekivati da ćeš preuzeti izvođenje slobodnjaka, pre svega onih iz izglednijih pozicija?
5. Misliš li da ima još igrača iz tvoje generacije koji zaslužuju da budu u prvoj ekipi?

Za kraj, jedan mali savet (nisam mogao da odolim): Pokušaj manje da driblaš na sredini terena, da se što brže oslobađaš lopte i više sarađuješ sa saigračima u napadu. Takođe, nastavi slobodno sa pokušajima sa poludistance. Evidentno je da imaš paklen šut, a što više šutiraš - veća je verovatnoća da će neka od tih lopti završiti u protivničkoj mreži (kao protiv Borca) :wink: .

Sve najbolje u nastavku karijere. Nemoj nas samo napuštati već ovog leta, ostani još koju sezonu...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Velik pozdrav :!:
Da Ti se prvo zahvalim na volji i hrabrosti da direktno odgovoriš na pitanja navijača Vojvodine, kao i odvojenom vremenu za nas.Želim Ti puno sreće i uspeha u karijeri i da Te uskoro gledamo u A Reprezentaciji.
Zaista se danas divno osećaju navijači Vojvodine kada vide kako u reprezentaciji igraju njeni bivši igrači. Tj da su glavna snaga Antićevog tima.Bez Laneta i Krase napad bi bio totalno tup i Antiću bi se već zadrmala stolica.
Kačar će za jedno godinu - dve biti ravan pomenutom dvojcu i nezamenjiv na svojoj poziciji (valjda će dotle biti iskristalisano koja je ona?).
Zbog sjajnih igara pomenutih igrača, nije čudo što Antić ima sve više poverenja u Vošine fudbalere, pa je kooptirao u repku Đurića i Mrđu (eh da je Despot imao sreće da dočeka u Voši Antaru, a ne da sad poziva Mrđu na kredu).
Mislim da bi i Brka bio pozvan u A tim ( s obzirom koliko Antić sada ima poverenja u naše igrače), samo da Krčmarević dozvoli.
Da ne dužim-pitanja su:

1.U kojem periodu, u dosadašnjoj fudbalskoj karijeri, smatraš da si najviše i najbrže napredovao, odnosno usvojio najviše fudbalske veštine i znanja.Naravno, prema ličnom utisku?

2.Da li misliš da je taj razvoj mogao ići i bržom uzlaznom putanjom?
Ja mislim jeste, bez obzira što je i ovo odlično za Tvoje godine.Upoređujući Tebe i Tadića, imam utisak da si daleko brže preležao ,,dečije bolesti" i da više nisi dete u seniorskoj konkurenciji.

3.Koliko još vremena (godina ili meseci) očekuješ (realno) da ćeš nositi dres Vojvodine?

4.Na kojoj poziciji u timu bi najradije igrao?

Imao bih još pitanja, ali dosta. I drugi će imati sijaset, pa treba na sve to odgovoriti.
Moram da kažem da si me neizmerno obradovao kada si se izjasnio za koji klub navijaš.To isto je rekao i Lane i Krasa i Gojko, nemajući ni najmanje dileme. I, vidiš gde su sada.Tako ćeš sigurno i Ti. Tj, njihovim putem internacionalne i domaće slave.
Zapamti, Vojvodina je uvek bila IN Klub. Klub posebne sorte ljudi.
BITI NAVIJAČ VOJVODINE JE PRIVILEGIJA, A TEK ĆE BITI :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Bezobrazluk nema granice!!!

Dani, nadam se da će ti između ostalog i ovo biti podstrek u nastojanju da postaneš vrhunski fudbaler. A mi bi smo silno želeli da ostaneš bar još 3 godine u Voši, u kojoj ćeš ostaviti neizbrisiv trag začinjen šampionskom titulom. Ne obaziri se previše na ciganska posla. Isto takvim podmuklim metodom su pokušali da dođu i do Kačara, a vidi ga sada... Puno pozdrava!!!


edit: ovo sam pisao u vreme dok je tekst o prelasku Aleksića kod cigana bio ovde postavljen...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Cao Alex!

1. Sta fali ovoj ekipi Vojvodine da bi konacno pocela da igra leprsav fudbal (Da li je to kvaliteten plej, posto je evidentno da pas igra slabo stima trenutno? Na primer Tadic razbija u mladoj repki a ovde ne moze da se sastavi.) Sta je glavni problem u ovom timu?

2. Da li bi vise voleo da odes u neki inostrani veliki klub ili bi lepo ko Gojko, Kraske i Lane, prvo se dokazao i postao vrhunski u nekom relativno manjem, na primer Herta? Nemoj ici nigde pre 21!!!

3. Ko jos od tvojih vrsnjaka moze uskoro ocekivati da udje u vatru za prvi tim (mislim od Vosinih omladinaca), ko su momci pored tebe koji obecavaju?

4. Oceni tandem Sepuja - Ti od 1 do 5?

Zelim ti puno srece i zdravlja u daljoj karijeri i naravno da osvojis neke trofeje sa Vojvodinom!
dani
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 8:26 pm

Re: Pitajte Danijela Aleksica

Post od dani »

Dejan napisao:Na pitanja forumasa odgovara nam Danijel Aleksic! Molio bi sve koji zele da postave pitanja da to ucine sto pre, posto uskoro mozemo ocekivati i odgovore...
,,Cao svima,izvinjavam se zbog malog kasnjenja sa odgovorima ali verujte da stvarno imam dosta obaveza tako da evo sad cu se potruditi da vam svima odgovorim,nadam se da mi necete zameriti.
Zeljafcv napisao:Cao Alex!

1. Sta fali ovoj ekipi Vojvodine da bi konacno pocela da igra leprsav fudbal (Da li je to kvaliteten plej, posto je evidentno da pas igra slabo stima trenutno? Na primer Tadic razbija u mladoj repki a ovde ne moze da se sastavi.) Sta je glavni problem u ovom timu?
2. Da li bi vise voleo da odes u neki inostrani veliki klub ili bi lepo ko Gojko, Kraske i Lane, prvo se dokazao i postao vrhunski u nekom relativno manjem, na primer Herta? Nemoj ici nigde pre 21!!!
3. Ko jos od tvojih vrsnjaka moze uskoro ocekivati da udje u vatru za prvi tim (mislim od Vosinih omladinaca), ko su momci pored tebe koji obecavaju?
4. Oceni tandem Sepuja - Ti od 1 do 5?

Zelim ti puno srece i zdravlja u daljoj karijeri i naravno da osvojis neke trofeje sa Vojvodinom!
1. ovoj ekipi vojvodine po meni fali jedan plejmejker,ostalo je sve ok i vidis da igra polako ionako postaje sve bolja i bolja...
2. iskreno jos nisam razmisljao gde bi voleo da nastavim karijeru,kada dodje vreme za to videcu.
3. Pa za sad su najblizi,Ristic,Medojevic,Mitosevic,Smiljanic...imamo vrhunske omladinske kategorije,Vojvodina sa njima u buducnosti ce biti mnogo jaka!
4. 4 (cetiri)
Milan napisao:Bezobrazluk nema granice!!!

Dani, nadam se da će ti između ostalog i ovo biti podstrek u nastojanju da postaneš vrhunski fudbaler. A mi bi smo silno želeli da ostaneš bar još 3 godine u Voši, u kojoj ćeš ostaviti neizbrisiv trag začinjen šampionskom titulom. Ne obaziri se previše na ciganska posla. Isto takvim podmuklim metodom su pokušali da dođu i do Kačara, a vidi ga sada... Puno pozdrava!!!

edit: ovo sam pisao u vreme dok je tekst o prelasku Aleksića kod cigana bio ovde postavljen...
Hoce naravno...a sad za buducnost videcemo,meni je u Vojvodini super za sad,nemam nikakvih zamerki a za dalje kako ce i sta biti stvarno ne znam.Pozdravljam te!
Turija napisao:Velik pozdrav :!:
Da Ti se prvo zahvalim na volji i hrabrosti da direktno odgovoriš na pitanja navijača Vojvodine, kao i odvojenom vremenu za nas.Želim Ti puno sreće i uspeha u karijeri i da Te uskoro gledamo u A Reprezentaciji.
Zaista se danas divno osećaju navijači Vojvodine kada vide kako u reprezentaciji igraju njeni bivši igrači. Tj da su glavna snaga Antićevog tima.Bez Laneta i Krase napad bi bio totalno tup i Antiću bi se već zadrmala stolica.
Kačar će za jedno godinu - dve biti ravan pomenutom dvojcu i nezamenjiv na svojoj poziciji (valjda će dotle biti iskristalisano koja je ona?).
Zbog sjajnih igara pomenutih igrača, nije čudo što Antić ima sve više poverenja u Vošine fudbalere, pa je kooptirao u repku Đurića i Mrđu (eh da je Despot imao sreće da dočeka u Voši Antaru, a ne da sad poziva Mrđu na kredu).
Mislim da bi i Brka bio pozvan u A tim ( s obzirom koliko Antić sada ima poverenja u naše igrače), samo da Krčmarević dozvoli.
Da ne dužim-pitanja su:

1.U kojem periodu, u dosadašnjoj fudbalskoj karijeri, smatraš da si najviše i najbrže napredovao, odnosno usvojio najviše fudbalske veštine i znanja.Naravno, prema ličnom utisku?

2.Da li misliš da je taj razvoj mogao ići i bržom uzlaznom putanjom?
Ja mislim jeste, bez obzira što je i ovo odlično za Tvoje godine.Upoređujući Tebe i Tadića, imam utisak da si daleko brže preležao ,,dečije bolesti" i da više nisi dete u seniorskoj konkurenciji.

3.Koliko još vremena (godina ili meseci) očekuješ (realno) da ćeš nositi dres Vojvodine?

4.Na kojoj poziciji u timu bi najradije igrao?

Imao bih još pitanja, ali dosta. I drugi će imati sijaset, pa treba na sve to odgovoriti.
Moram da kažem da si me neizmerno obradovao kada si se izjasnio za koji klub navijaš.To isto je rekao i Lane i Krasa i Gojko, nemajući ni najmanje dileme. I, vidiš gde su sada.Tako ćeš sigurno i Ti. Tj, njihovim putem internacionalne i domaće slave.
Zapamti, Vojvodina je uvek bila IN Klub. Klub posebne sorte ljudi.
BITI NAVIJAČ VOJVODINE JE PRIVILEGIJA, A TEK ĆE BITI :!:
Hvala na lepim zeljama!
1. pa mislim da mi je protekli period od godinu-dve dana najvise pomogao u tom nekom mom sazrevanju i navikavanju na seniorski fudbal koji se mnogo razlikuje od onog u mladjim kategorijama.
2. pa mislim da je mogao ali za sad i ovo je ok,ne zalim se:)
3. mislim da ne duze od 2 godine.
4. na ovom na kojim se trenutno nalazim(napadac)
021 napisao:1. Zbog čega nosiš broj 33, da li ti znači nešto posebno?
2. Da li je igra glavom tvoja slabija strana, ili sam ja stekao pogrešan utisak, posebno posle onog promašaja protiv Azerbejdžanaca?
3. Kada možemo očekivati da ćeš preuzeti izvođenje slobodnjaka, pre svega onih iz izglednijih pozicija?
4. Misliš li da ima još igrača iz tvoje generacije koji zaslužuju da budu u prvoj ekipi?

Za kraj, jedan mali savet (nisam mogao da odolim): Pokušaj manje da driblaš na sredini terena, da se što brže oslobađaš lopte i više sarađuješ sa saigračima u napadu. Takođe, nastavi slobodno sa pokušajima sa poludistance. Evidentno je da imaš paklen šut, a što više šutiraš - veća je verovatnoća da će neka od tih lopti završiti u protivničkoj mreži (kao protiv Borca) :wink: .

Sve najbolje u nastavku karijere. Nemoj nas samo napuštati već ovog leta, ostani još koju sezonu...
1. da budem iskren nisam ga ja ni birao,tako mi zapalo,ali super je broj i ne nameravam da ga menjam.
2. jeste,to mi je najslabiji deo ali trudim se da to ispravljam.
3. pa videcemo,to je kako se ko oseca u tom trenutku,ako se ja sledeci put budem najbolje osecao,preuzecu,sto da ne...
4. nije moje da pricam o tome ali sigurno da ima igraca koji ce uskoro biti u prvoj ekipi!
Radoye napisao:Pozdrav nasem Danijelu uz zelje za dugu i uspesnu karijeru.

Samo jedno pitanje, vezano za nasu evidentnu neefikasnost ove sezone:

Mi navijaci imamo svoja misljenja o tome, ali stvari sa tribina (i preko TV) izgledaju drugacije nego gledano sa terena iz perspektive neposrednog ucesnika. Medju navijacima su misljenja podeljena - neki kazu da je problem u sredini (nedostatak igraca "kreativca" koji bi hranio napadace upotrebljivim loptama) dok drugi misle da je problem u napadu (nedovoljan kvalitet novodovedenih pojacanja - pre svega Lazetica, pa i Purketa i Mrdje). Opet, ima i onih koji misle da problem ustvari nije na terenu vec van njega (strucni stab, uprava...).

Ne zelim da te stavim u nezgodnu situaciju jer i sam si u konkurenciji sa nekim od navedenih igraca (uz Bukuja i Sepuju), ali sta ti mislis, gde to najvise "skripi"? Gde menjati da bi konacno sve profunkcionisao kako treba?
1.iskreno,ne znam sta bi ti odgovorio na ovo tvoje pitanje jer veruj mi da ga ni ja sam ponekad ne znam odgovor ni resenje...
ssingd napisao:Pozdrav Dani i molim te na sva pitanja odgovaraj iskreno, bez klisea i uzdrzavanja.

1. Koji je uzrok u takvom nazadovanju u igri celog tima u odnosu na prolece :?: Odlazak Brzica, dolazak Bekija pa zatim i Radojicica, los prelazni rok ili ..... :?:
2. Hoce li Vojvodina odigrati ove godine, a mozda i sezone, utakmicu u kojoj ce totalno razbiti protivnika na terenu. Sve do sada sto smo dobili dobili smo na misice, uz mnooogo srece i gde smo strepeli do kraja utakmice :?:
3. Sta mislis o koreografiji OD PET PENALA I BABA BI DVA DALA :?:
4. Mijatovic kapiten posle 5 mecava za Vosu, za sve navijace to je SRAMOTA. Kako ste se osecali i ti i drugi igraci koji su godinama u Vosi :?:
5. Kizito je ove godine nas ubedljivo najbolji igrac, po tebi da li zasluzuje kapitensku traku :?:
6. Atmosfera u ekipi, ali najiskrenije, bolja ili losija u odnosu na prolece :?:
7. Lazetic u Vosi, DA ili NE :!: Navijaci glasno kazu NE :!:
8. Mislis li da Sepuja zasluzuje da dobije vise sanse da igra i kako komentarises Gagino namerno ignorisanje navijaca sa zapada da Sepuja dobije sansu da igra :?:

Sve najbolje u daljoj karijeri i da zaigras u tom Arsenalu kada ti taj dres tako lepo stoji kako si i sam izjavio :wink:
1. svi ti odlasci i dolasci su po malo uticali na nasu igru ali igra nasa sada postaje sve bolja i bolja i u nastavku sezone ce sigurno liciti na onu nasu staru prepoznatljivu igru!
2. evo ova prosla protiv jagodine je pravi primer jedne takve igre!
3. Odlicna,zasluzili smo:)
4. znam da je mnoge to iznenadilo ali veruj mi da je mijat jedan pravi vodja na terenu,decko koji ima 2 srca,bez obzira koliko je u klubu mislim da bi mu je i ja dao u odsustvu popa i stoleta!
5. ne
6. isto,nema razlike nikakve po meni,svi su odlicni momci
7. po meni,da...treba da mu pruzite sansu.
8. izvini ali ne bi bas da odgovaram na ovo pitanje...
Pozdrav i hvala ti puno!
budababa napisao:Pozdrav Daniju, uz zelje da ostvari fantasticnu fudbalsku karijeru i jednog dana se vrati da je zavrsi u Vojvodini! Od pitanja, samo dva:

1) Da li mislis da je titula realnost za FK Vojvodina ili samo utopija najzagrizenijih? (ne samo ove sezone, vec i u narednom periodu)
2) Da li je bilo sudjeno da nam se dogodi "Lion" (kao posledica odnosa izmedju pojedinih grupa igraca)?

Sve najbolje, i molim te - budi iskren!
1. mozda nije realnost ali siigurno da imamo sansu da je uzmemo,ako ne ove godine onda vec u narednom periodu cemo sigurno biti ravnopravan protivnik zvezdi i partizanu!
2. posle onakve utakmice koja se dogodi jednom u 100 godina cinii se kao da je bilo sudjeno,sad zbog cega ne znam...
lesa napisao:Pozdrav za Danijela uz želje da se u beli svet otisne sa osvojenom titulom i kao prvi strelac lige...

da li u tvojoj generaciji ima neko koga bi voleo da vidiš u Voši?

da li stvarno prvo Holandija pa neka od tri najjače lige? (ja bi lično radije voleo da te vidim oma u Arsenalu ili Mančesteru pre svega zbog trenera koji ih vode)

sa kim od napadača koji su trenutno u klubu misliš da najbolje funkcionišeš?
1. nisam razmisljao o tome stvarno, mozda ljajica, ignjovskog iz OFK...
2. prvo neki tim u kojem cu igrati sigurno pa posle videcemo...
3. pa ne znam,nisam imao priliku sa svima da igram...
mihailov napisao:1.Iz Veternika si,a znamo ciji navijaci preovladavaju tamo...Sta te inspirisalo da navijas za Vojvodinu?
2.Sta mislis o ideji da ne dobijate platu do kraja godine?(sto je veoma glupo po meni)
3.Kakva atmosfera vlada u klubu trenutno,klub u pogonu ima preko 25 igraca,ima li nezadovoljnih?(iskreno)
4.Najdrazi gol?
5.Jel pucas penale? :lol:
Puno srece u daljoj karijeri :!:
1. pa ja sam dete vojvodine i nije logicno navijati za bilo koji drugi tim osim vojvodine.
2. naravno da nema nista od togai u pravu si za to.
3. atmosfera je odlicna a i logicno je da ima uvek nezadovoljnih igraca pogotovo sto je svima stalo da igraju za ovaj klub ali to nezadovoljstvo se ne odrazava na atmosferu.
4. najdrazi u dresu reprezentacije koji je moju generaciju odveo na evropsko prvenstvo.
5. naravno:)
Hvala ti puno,pozdrav!
Grba_NS napisao:Pozdrav za Danija uz najiskrenije zelje za nastavak karijere...Koja nece voditi u Zvezdu i Patizan :D

1.Od koga si najvise naucio u karijeri-koji trener?
2.Damir Topcagic-jel mozes nesto o njemu da kazes(kakav je igrac), i koliko znam on vise nije Vosin igrac?!
3.Mancester ili Arsenal?
4.Najbolji tehnicar u Vosi?
5.Da li je Sepi stvarno toliko jak koliko sam cuo,i sta mislis o njemu?
6.Da li su pojedini igraci svesni koliko ih mi navijaci ne volimo?(Lazetic)
7.Mozes nesto vise da kazes o fudbalerima(drugarima) iz reprezentacije(90,91)-koga bi izdvojio kao najtalentovanijeg-najboljeg(posle tebe :) ) i sa kim se najbolje slazes od njih?

P.s.
Moram stvarno da priznam da mi je prijalo kad su te par puta novinari pitali o buducem klubu(Zvezda ,Partizan) a ti odgovorio da otkad znas za sebe navijas za Vosu i da je to jedini klub u zemlji u kom bi igrao!Jos jednom sve najbolje u nastavku karijere Dani, i da dodam da zbog takvih kao sto si ti se dolazi na stadion!
1. iskreno ne bih mogao da izdvojim nijednog posebno jer me je dosta trenera treniralo tako da je svaki od njih posebno drag...
2. pa ne znam,igrali smo zajedno u mladjim kategorijama i bio je tada odlican igrac a sad ne znam,mislim da nije dobio pravu sansu.
3. Mancester
4. duca tadic.
5. jeste,mnogo je jak ali nije neki poseban kvalitet...a mozda i nije dobio pravu sansu...
6. ne bi o tome da pricam,a sto se tice lazetica mislim da bi trebali da mu pruzite sansu...
7. ima mnogo talentovanih igraca iz tih generacija npr:ljajic,medojevic,krsticic,savic,ignjovski,milanovic... Slazem se sa svima stvarno jer su svi super momci a najcesce se cujem i vidim sa ljajicem...
E hvala ti puno,drago mi je da to cujem stvarno!:)
Somborac napisao:Veliki pozdrav za naseg Danija :wink:

Posto znam da si navijac Vose, da li mozemo ocekivati ubuduce proslavljanje golova sa Severom...emotivno kako su to cinili Kacar i Despot?

Imas lepu snasu da napravis lepu karijeru u Vosi, da ostavis upecatljiv trag(vec si najmladji igrac koji je debitovao)...Nadam se da nikada neces ni pomislit, a kamoli zaigrati za titove blizance :wink:

Kojeg trenera najvise cenis i da li mislis da bi Gruja bio dobar trener prvog tima?

Za kojeg igraca iz domace lige, mislis da bi predstavljao dobro pojacanje za Vosu?

Koji ti je omiljeni strani klub i fudbalski idol?

Puno srece i golova u nastavku karijere, nadam se da ce ti se brzo u I timu prikljuciti Meda i Vuk
1. za sad sam jedan samo gol postigao na toj stvari i videli ste gde sam otisao...
2. ne naravno,moja zelja je iz vojvodine u inostranstvo!
3. ne znam koga bi mogao da izdvojim ali za gruju mogu da kazem da je vrhunski trener i jos bolji covek sto je najbitnije i mislim da bi takvog trenera svi pozeleli!
4. ne znam stvarno ko bi mogao da bude pojacanje iz nase lige.
5. Omiljeni klub mi je Real Madrid a Pato mi je recimo idol,ili Anri!
Hvala i tebi,i ja se nadam za njih dvojicu da ce se prikljuciti!
Buca napisao:Samo bih hteo da Te pozdravim,pozelim puno uspeha i Titula u dresu najdrazeg Ti kluba. Evo i par pitanja nisamo mogao da odolim :wink:
1.Sta mislis ko trenutno igra u Vosi sa najvise motiva,da izgine na svakoj utakmici,da pokaze navijacim da zasluzuje da nosi dres nase svetinje?(samo nemoj odgovarati,da su to svi,jer dobro znamo da za neke u ovom timu nas dres nista ne znaci!)
2.Gde Ti nalazis motiv,za igranje u ovakvom sampionatu?U ljubavi prema klubu? :wink:
Posto pretpostavljam da ti Internet i kompijuteri nisu strani,zamolio bih Te da svracas malo na ovaj nas forum,i barem posle svake utakmice da ostavis neki svoj utisak,komentar!
Samo tako nastavi,vredno radi,treniraj,i nastavi da na svakoj utakmici dajes sve od sebe i da naucis nesto od Pantelinja 8)
1. iskreno ne mogu da ti dam odg na ovo pitanje jer je nezahvalno zbog toga sto ja sa tim momcima treniram i jedem za istim stolom svaki dan...
2. Meni ne treba neki veci motiv,dovoljno mi je to sto volim ovaj klub i sto uzivam u fudbalu i svakoj narednoj utakmici ali sigurno da imam i primedbi i zamerki na ovaj nas fudbal u ligi koji je vise nego tuzan... Puno pozdrava za sve navijace i vidimo se vec na sledecoj utakmici!!!

EDIT by budababa -> radi bolje preglednosti!
Zaključana tema