Pitajte Danijela Aleksića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Jedan je Nenad Nastic :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

Lepo napisano Vojo!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Sada se raspravlja o tome da li je neko zadovoljan odgovorima :roll: Decko ima tek 17 godina, i pored mnogobrojnih obaveza zeleo je da nam izadje u susret i odgovori na pitanja forumasa...Sada ga treba osudjivati zato sto ima drugacije misljenje o nekim saigracima, od pojedinih clanova sa foruma :shock:

Po meni trebalo bi obrisati sve postove posle njegovih odgovora, jednog dana kada bude igrao po najjacim ligama, mi cemo biti ponosni na ovu NASU temu i citacemo ujedno o nekim ne bitnim i zaboravljenim mijatovicima i lazeticima...
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Upravo tako, mislim bili bi dobri odgovori da je ispljuvao Lazetica i Mijatovica, rekao traka Kizi na ruku, Sepuja mora da igra i da ne razume Radojicica zasto se zamera navijacima sa Zapada, da to ne sme tako???Decko ima svoje misljenje i ja to postujem cak i ako se ne slazem po pitanju nekih stari sa njim!
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

Turija je dao najbolje objasnjenje cele diskusije.

Daniju je ovo jedno korisno iskustvo da bi mogao da odmeri tezinu svojih reci. Licno mislim da je na sva pitanja odgovorio korektno.

Forumasim bi ovo takodje trebalo biti jedno pozitivno iskustvo. Pitanja tipa "da li uvazavas trenera ili saigraca koga mi ne volimo" prosto nemaju dobar odgovor.

Zo mi je sto sam licno zakasnio da postavim pitanja jer sam hteo da ga pitam neke "cisto fudbalske" stvari.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Meni je samo bitno da Dani ne dobije ban zbog svojih odgovora.... jer samim tim se iskazuje velicina ovog foruma :wink:
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Voja napisao:Meni je samo bitno da Dani ne dobije ban zbog svojih odgovora.... jer samim tim se iskazuje velicina ovog foruma :wink:
:mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Voja napisao:Meni je samo bitno da Dani ne dobije ban zbog svojih odgovora.... jer samim tim se iskazuje velicina ovog foruma :wink:
Da, ovaj Forum je baš najpoznatiji po banovanju :shock: bez obzira na wink na koji ćeš se pozvati.Prva rečenica i wink bi bili u duhu lucidne dosetke, ali drugi deo rečenice daje potpuno drugi predznak :cry:
Ne razumem šta se desilo (za ovih desetak dana) da si toliko promenio mišljenje o Forumu na kojem si gotovo čitavu deceniju :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:
Voja napisao:Meni je samo bitno da Dani ne dobije ban zbog svojih odgovora.... jer samim tim se iskazuje velicina ovog foruma :wink:
Da, ovaj Forum je baš najpoznatiji po banovanju :shock: bez obzira na wink na koji ćeš se pozvati.Prva rečenica i wink bi bili u duhu lucidne dosetke, ali drugi deo rečenice daje potpuno drugi predznak :cry:
Ne razumem šta se desilo (za ovih desetak dana) da si toliko promenio mišljenje o Forumu na kojem si gotovo čitavu deceniju :?:
Pogresno si me OPET shvatio. :lol: Zeleo sam reci da mi je drago sto ovde mozes napisati ONO STO MISLIS i da ne budes banovan.Dani je svesno ili ne direktno udario ne neku vrstu jednoumlja (Lazetic) na ovom forumu i nije bio banovan.Samim tim,ovaj forum pokazuje velicinu.
Turija,vecinom se slazem sa tvojim izlaganjem,ali to da sam ja promenio misljenje o ovom forumu je velika zabluda.
Mozda to nekad kroz postove deluje tako (jer je ovde uskracena mogucnost gestikulacija),ali veruj mi,meni je u interesu samo da se kvalitet ovog foruma izdize iz dana u dan.I kao sto sam vec pisao,ovo je forum vezan za fudbalski klub Vojvodina i voleo bih da se na njemu zaista nadju i igraci kao njeni najvazniji faktori.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Prvi deo, OPET, nisam shvatio, ali dobro, važno je da smo se razumeli u drugom 8) :lol:
i ja bih voleo da se na Forumu nađu igrači FK Vojvodine, kao njeni najvažniji faktori, ali i Legende, kao njeni TEMELJI. :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Dejan napisao:Sada ga treba osudjivati zato sto ima drugacije misljenje o nekim saigracima, od pojedinih clanova sa foruma :shock:
Nije problem da neko ima drugačije mišljenje, problem je što na neka pitanja direktno daje odgovore, a negde baš okoliša. Bez dvostrukih aršina molim!

Za mene je do sada Buki sa njegovim odgovorima broj 1 !
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Post od Friend »

Svako od nas ima svoje misljenje,pa tako Danijel Aleksic,svidjalo se to nekome ili ne.Dani je odgovorio na nasa pitanja,nadam se iskreno,i to treba ceniti i ispostovati,pa makar mi mislili drugacije.Mislim da ova tema treba da ide pod kljuc,jer je po meni bespotrebno voditi dalju diskusiju,da li nam se svidjaju odgovori ili ne.Sada ih ne mozemo promeniti,niti bi trebali.Hvala Danijelu na vremenu koje je odvojio radi nas.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Prvo jedno veliko hvala Deji sto nam je ponovo omogucio jos jedno gostovanje fudbalera na forumu! Stvarno mi nije jasno zasto ste njegove odgovore docekali na noz? Svaka mu cast sto se pojavio ovde(ko se seca ovaj forum je trebao da nestane odlukom Rabrena i Cvetka) a odgovori su pravi sportski. Nemojmo zaboraviti da je on jos uvek dete, i to dete koje je svoju sutrasnju srecu i egzistenciju vezalo za uspeh na terenu! Dani samo napred i nadam se da ce ti samo nebo biti granica!!!!!
Zaključana tema