Pitajte Eugena Sepuju

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Pitajte Eugena Sepuju

Post od mihailov »

Kontaktirao sam Sepuju koji mi je rekao da ne napusta Vojvodinu i da ostaje da se svim silama bori za mesto u timu.Nudjeno mu je da ide na pozajmicu,ali je on zeleo da ostane.Eugene je siguran da moze da postigne 20 golova u sezoni i nastavice da radi vredno kako bi dokazao kvalitet.Takodje je napomenuo da mu navijaci daju tu snagu koja mu je neophodna za nastavak borbe!
Zelja mnogih je bila da upita nesto Sepuju,pa sam stupio u kontakt s njim,obecao je da ce odgovoriti u svako doba,pa ce to najverovatnije biti pocetkom sledece nedelje...nadam se da ce Sepuja ispuniti obecanje i posetiti nas forum u ponedeljak,utorak...
I da,pitajte ga na engleskom...ukoliko neko ne barata bas najbolje ovim jezikom,nek napise na srpskom,naci ce se prevodilac :D
Napred Voso!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Rabba »

Sjajno!!!

Greetings to one of the fans favourites! For starters, Eugene, i would like to ask You to tell us, if You have time, about Your previous clubs that You've played in. Next, could You tell us a bit more about how You came to Novi Sad and to our Vojvodina. To continue, how do You feel about our club, and the city. I know that it's not possible to expect from You to stay here for all eternity, so next question would be what's Your preffered country(i mean to play football in), and do You have some favourite club in europe (besides Vojvodina, of course :))))))). You play for national team of Uganda, with Kizito and i would have to ask, could there be, in near future, a player that could follow the path of You and Joseph and join Vojvodina. Talking about Kizito, i have to ask, how's Your relationship with Kiza, and of course Your relationship with other players in team. Who do You think has the good player qualities in team? Wow i've made it a bit long but i'm sure that You won't mind :)

I wish You all the best, and i hope that this injustice towards You will STOP instantly, and that we will see You where we like the most-on the pitch with number 9 on Your back, leading our attack!!!
lesa
Postovi: 371
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 2:01 am
Lokacija: Novi Sad,Podbara
Kontakt:

Post od lesa »

first, best wishes to Eugen and at least 20 goals per season in our club.

about questions, beside Kizito who is most frendly toward you in club? Then, how much did you enjoy your time (till now) in Novi Sad? What do you think about your hair cutter (in my apinion he is great guy)?
...ti si nasa prva ljubav...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Huge greetings to Sepuya! :!: :!: :!:
There is no supporter of Vojvodina who isn’t with you and that should be your inspiration to hold on `till the end,just like our previous attacker Ranko Despotovic.
Questions:
1.What formation do you prefer-single attacker or the formation with two attackers?
2.Do you have enough stamina to play whole 90 minutes in the same (high) rhytm?
3.Who is the fastest in the box?I think that you and Buac are favorites.
4.How do you feel in Novi Sad if we exept the happenings on the pitch?
5.How do you feel about cold winters and hot summers in Novi Sad?I`m asking because Kizito had heat stroke last summer.
6.There are rumors that you are very temperamental.Is it true,or it’s just envy that other players have,because they can’t follow you(to unite education and sport)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

1. You have stamina, speed, strength, a powerful shot, really know how to pass the ball; you are a true team player, always giving 100% of your possibilities, ready to die on the pitch... But all this still isn’t good enough, according to our coach!? So, what’s the problem? (We all know the guy’s an idiot, but is there anything else beside that?)

2. Speaking about coaches, can you compare Bekvalac (our current coach) and Brzić (the previous coach) from your point of view?

3. Do you think that Vladimir Buač and you could form a great attacking duo? Have the two of you ever played together as forwards in training?

4. So, you played at Alabama College, MLS, and also in Armenia. What was your best season so far? I can see you had a lot of assists, as well as scoring many goals. Can we expect the same from you here in Vojvodina (of course, assuming that one day you will get the chance you deserve)?

5. Last season I had an impression that you aren’t so good in the air. Did I make a mistake, or is that really your weaker side?

6. You also have a college degree. That’s not very common among professional footballers. So, do you consider football as your number one profession?

7. Do you speak any Serbian? Do you have problems in communicating with other players and the coaching staff?

8. Name one thing you like/dislike most about living in Novi Sad.

9. What’s the correct spelling of your surname? Sepuya, Ssepuya, Ssepuuya...

10. Is Kizito your manager? :lol:

11. So, you haven’t been called up for the Uganda national team against Niger. Is your current (benchwarmer) status in our club the main reason for that?
Do you think Uganda can make it to South Africa? I wish you good luck; you should know all Vojvodina fans support the cranes.

Thank you for taking time to visit our forum! I think most of the fans agree that you deserve to play more... Anyway, we all appreciate your efforts, and hope you will get the opportunity to show your football knowledge in the nearby future. Just keep on trying!
Get up, stand up – stand up for your rights!
Get up, stand up – don’t give up the fight!
Somborac
Postovi: 641
Pridružio se: Sub Jul 29, 2006 3:35 pm
Lokacija: Sombor

Post od Somborac »

Veliki pozdrav za naseg Sepa :!:
Pozvao bi sve koji su komentarisali u temi "Sepuya prekobrojan" da i ovde coveku pruze podrsku ili ga pitaju nesto.

Samo zelim da porucim Sepu da izdrzi u svojoj borbi za prvi tim, mi treba da shavatimo da ovo nije borba samo za Sepa, vec za sve igrace koji zele da ostave svoj maksimum na terenu, koji su dobri igrac, ali zbog nefudbalskih uslova(menadzera, procenata i ostalog) ne mogu da se izbore!

Nadam se da ce na kraju biti sramota Bekija, Cvetka Brku i pojedine sekaperse iz prvog tima, kada Sep bude prvi strelac lige :!:

Samo hrabro, publika zna da prepozna prave vrednosti!

Slika


PS. Neka prevede neko ko zna bolje engleski od mene :lol:
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Kompjuter mi je bio pokvaren ovih dana,pa samo da kazem da mi je Sepuja jos u cetvrtak rekao da ce odgovoriti na pitanja posle srede,kada se tim vrati sa puta.Ko zeli da ga pita jos nesto(ili mu prenese pozdrave i pruzi podrsku)neka to uradi u ova 2-3 dana!
Napred Voso!
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

samo da kazem da sam i ja na njegovoj strani

veliki pozdrav za sepuju!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Fruskogorac napisao:Pre neko vece. "izrevoltiran" dobio sam dasak inspiracije. Iskucao sam par spontanih reci, u vidu neke tkz. pesmice. Molim moderatora ili neko ko to zeli, da "pesmicu" prevede i postavi je ovde gde je Sepiki u videokrugu. To je moj pokon za njega. Nebih sada na engleskom, brkao bi se sa padezi.
Ali ko hoce i moze neka prevede par, ovih mojih pitanja

1. Razmisljas li da radis u struci ? / koji fax si zavrsio / ?
2. Tvoje misljenje o gradu Novom Sadu i njegovim gradjanima ?
3. Sta te je ovde najvise fasciniralo ?
4. Postoji li sansa da se dobije tvoja saglasnost / nista protiv tvoje volje / i da se snimi neki filmic o tebi ? / vid marketinga naseg voljenog kluba /
...
Savet: mlad si, cuvaj nerve, razmisljaj pozitivno !!!
Zdravlje, sreca, ljubav ... neka tebe i tvoju porodicu prate na svakom koraku.
Drugarski, iskreni pozdrav,

- Fruskogorac -
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Somborac napisao:Veliki pozdrav za naseg Sepa :!:
Pozvao bi sve koji su komentarisali u temi "Sepuya prekobrojan" da i ovde coveku pruze podrsku ili ga pitaju nesto.

Samo zelim da porucim Sepu da izdrzi u svojoj borbi za prvi tim, mi treba da shavatimo da ovo nije borba samo za Sepa, vec za sve igrace koji zele da ostave svoj maksimum na terenu, koji su dobri igrac, ali zbog nefudbalskih uslova(menadzera, procenata i ostalog) ne mogu da se izbore!

Nadam se da ce na kraju biti sramota Bekija, Cvetka Brku i pojedine sekaperse iz prvog tima, kada Sep bude prvi strelac lige :!:

Samo hrabro, publika zna da prepozna prave vrednosti!

Slika


PS. Neka prevede neko ko zna bolje engleski od mene :lol:
Somborac said that you must be strong and you will be in lineup.If Bekvalac give you a chance,you will be the best scorer in league.Be courage,fans know to identify your qualities!
Napred Voso!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

limanfkv napisao:
Fruskogorac napisao:Pre neko vece. "izrevoltiran" dobio sam dasak inspiracije. Iskucao sam par spontanih reci, u vidu neke tkz. pesmice. Molim moderatora ili neko ko to zeli, da "pesmicu" prevede i postavi je ovde gde je Sepiki u videokrugu. To je moj pokon za njega. Nebih sada na engleskom, brkao bi se sa padezi.
Ali ko hoce i moze neka prevede par, ovih mojih pitanja

1. Razmisljas li da radis u struci ? / koji fax si zavrsio / ?
2. Tvoje misljenje o gradu Novom Sadu i njegovim gradjanima ?
3. Sta te je ovde najvise fasciniralo ?
4. Postoji li sansa da se dobije tvoja saglasnost / nista protiv tvoje volje / i da se snimi neki filmic o tebi ? / vid marketinga naseg voljenog kluba /
...
Savet: mlad si, cuvaj nerve, razmisljaj pozitivno !!!
Zdravlje, sreca, ljubav ... neka tebe i tvoju porodicu prate na svakom koraku.
Drugarski, iskreni pozdrav,

- Fruskogorac -
Fruskogorac asks you:
1)After you finish your profesional carrer,are you going to be coach or anything else?What college you finished?
2)Your thinking about our town and about people in town?
3)What is the most fascinated here?
4)What is you thinking about Fruskogorac idea?He wants to make a movie about you?It would be for club marketing...?If idea will be accomplished,would you give acceptance for that?
Fruskogorac wishes you health,many luck and love!
Poslednja izmena od mihailov u Uto Sep 09, 2008 11:59 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Napred Voso!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

max napisao:samo da kazem da sam i ja na njegovoj strani

veliki pozdrav za sepuju!
Many greatings from Max!He is on your side too!
Napred Voso!
mihailov
Postovi: 1564
Pridružio se: Čet Apr 05, 2007 10:24 pm
Lokacija: Karadjordje

Post od mihailov »

Eto,nisam bas najbolje preveo sve,al razumece Sepuja sta ste mu porucili :wink:Pitajte ga jos danas,sutra ako to niste jos ucinili...
Napred Voso!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

You've allready been asked almost about everything, so just to say hello to Sep and to wish him all best in his further career. Keep fighting for your status in team, and results and goals will come.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

I hope that you are ready to take an opportunity if it arises before Bekvalac leaves the club. Above all, I must say this is the fight for every player in our club, who has quality to play in the playing squad but has the same problems like you do.

You have all my support!
Zaključana tema