Pitajte Vladimira Buača

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte Vladimira Buača

Post od Dejan »

Nastavljamo sa tradiciom :wink:
Na pitanja forumasa ce odgovarati igrac koji na svakoj utakmici ostavi srce na terenu za nas klub, Vladimir Buac...pitajte

p.s. Bilo bi dobro da sto pre postavite pitanja, posto bi ovog puta i odgovori trebalo brze da budu...
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Veliki pozdrav za velikog slaninara i najborbenijeg igrača današnje Voše!

1. Na ovom forumu je ranije bilo puno rasprava o tome na kojoj poziciji treba da igraš. Za mene nikada nije bilo dileme, posebno posle prethodne polusezone - dakle, napadač. Zanima me tvoje mišljenje o ovome, koje mesto u timu ti najviše leži? (Samo, molim te, nemoj odgovoriti u fazonu spreman sam da ispunim sve što trener od mene traži i sl. )

2. Zbog čega je Bekvalac tebe odredio da izvodiš slobodne udarce na nekim prethodnim utakmicama, kada je očigledno da ti to ne leži? Takođe, zašto tebe za vreme prekida često vraća na centar, kada se zna da si dobar deo golova postigao upravo posle prekida i iz gužve i da se odlično snalaziš u takvim situacijama?

3. Misliš li da bi Sepuja i ti činili dobar napadački tandem?

4. Ko je najbrži igrač u Voši?

5. Do kada te veže ugovor i kakve ambicije imaš u nastavku karijere?

6. Tvoje mišljenje o trenerima Zoranu Grujiću i Milanu Đuričiću.

7. Da li ti, kao i ostali igrači, pratite dešavanja na ovom forumu?
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od 1892 »

evo jedno kratko pitanje za Bukija : fudbal ili texas holdem ? :D

veliki pozzz
Come on you Reds!
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

021 napisao:Veliki pozdrav za velikog slaninara i najborbenijeg igrača današnje Voše!
1.Sa kime iz ekipe se najbolje slazes.
2.U kom delu grada si odrastao(ako nije tajna :) )
3.Spic ili krilo,sta tebi vise lezi?
4.Omiljeni strani klub? (od domacih verujemo da ti je samo Vojvodina u srcu ;) )
Veliki pozdrav i da se i dalje boris za crveno-beli dres kao i do sada. :wink:
I sve čestitke za partiju protiv cigana!!! 8)
Poslednja izmena od Anonimus u Pon Avg 18, 2008 2:54 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
STOP MAFIJI!!!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Vidim da ne vredi postavljati neka ozbiljnija pitanja, pošto se na njih odgovara sa velikom dozom rezerve i okolišanja, stoga bih samo pozdravio Bukija i poželeo mu sreću u daljem radu i karijeri.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Red Firm napisao:Vidim da ne vredi postavljati neka ozbiljnija pitanja, pošto se na njih odgovara sa velikom dozom rezerve i okolišanja, stoga bih samo pozdravio Bukija i poželeo mu sreću u daljem radu i karijeri.
:!:
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Pozdrav za naseg zamenika kapitena!

1-Koga najvise cenis po igrackim kvalitetima od svojih saigraca?
2-Najdrazi gol?
3-Za koga od igraca sa kojima si igrao(ili protiv kojih si igrao) mislis da bi bio dobro pojacanje za Vosu?
4-Najtezi protivnik(igrac)?
5-Gostovanje za pamcenje?
6-Koliko ima iskrenih(ali iskrenih) Slaninara u ekipi?

Pozdrav i sve najbolje u nastavku karijere!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

1. 4-4-2 ili 4-2-3-1 :?: I gde vidis sebe u tim formacijama, tj gde bi ti voleo da igras a ne ono gde me trener stavi.
2. Iza napadaca(kao sto si mi rekao jednom na turniru u Petrovaradinu :wink: , napadac , desno krilo ili sada kod Bekija zadnji vezni.
3. Sta je pravi problem u napadu, pravi spic ili neznanje i nesnalazljivost :?:
4. Jel mozes da nam obecas da cete pobediti cigane :?: Ako prodje ta tekma sa njima, onda da nam obecas da prolazimo Izraelce, ali bez odgovora dacemo sve od sebe. To vec znamo da morate, jer se to podrazumeva zbog dresa koji nosite :?:
5. Pop je rekao da imamo najbolji tim ikada, posto mi to jos nismo videli da li to znaci da nismo jos usli u formu ili nam je ovo maksimum :?:
6. Umalo ovo da zaboravim, jel se jos vozas gradskim autobusom ili si polozio za kola :?:
7. Sta mislis da li ce nam titovi blizanci dozvoliti da uzmemo titulu ako budemo bili nadomak nje :?:

Eto toliko, veliki pozdrav za nekadasnjeg suigraca u mladjim danima indexa i puno srece u daljoj karijeri
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Sta imas da porucis nama koji svaki dan glasamo na sajtu Vose,i koji vas pratimo od kad znamo za sebe,povodom nedeljne utakmice?
Slika
pozdrav za Bukija,verovatno najborbenijeg i najcenjenijeg igraca medju navijacima!A titulu vise ne spominjem.
(Au legendo,odakle ti toliko snage?Odigro si utakmicu zivota!!!!Nikad ti necu zaboraviti,legendo!!! :!: )-17.08
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Zamolio bi sve koji zele da postave pitanja, da to urade, posto odgovore mozemo ocekivati u narednih par dana...
djape_korleone
Postovi: 1
Pridružio se: Sub Avg 02, 2008 7:03 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od djape_korleone »

pozdrav za Buaca...
jel mozes da obecas da nikad neces obuci prljave dresove zvezde i partizana? uostalom od tebe svi ocekujemo da se okusas u nekom mnogo velikom klubu i uspes naravno....
sve najbolje i da te sto duze gledamo na karadjordju!!!
u zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Moracu jos jedno pitanje naknadno da postavim.

Sta mislis ti i cela ekipa o novinskim i tv izvestajima posle pobede nad ciganima, koji vise govore o ciganskom porazu i ocaju, a niko ne velica Vosinu pobedu, Vosinu borbenost,... :?:

Pozdrav jos jednom i sve cestitke za igru i izginuce na terenu. SVAKA CAST :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

I sta posle svega ja da pitam?? :lol:
Evo ovako,zanimljivo je to tvoje prezime,tj. "bode oci" odmah... svi velikani fudbala imaju posebna prezimena.Tako da imas dobar osnov,da kad se kaze Vojvodina svi prvo pomisle Buac i obrnuto.
Moram ti reci da te svi ovde na forumima obozavaju,ali da sam ja bio veliki kriticar tvojih igara,i vremenom,evo tvoja borbenost pokazuje da gresim u proceni i javno cu ti uputiti izvinjenje,jer nekada sam bio ubedjen da moras biti u timu,a da ne zasluzujes mesto medju starterima.
Zanima me jedna stvar,svi potenciraju ovde da si "nas",da navijas za Vosu iskreno i od malih nogu,pa mi reci,pre svega da li je to istina? I koliko procentualno u prvoj ekipi Vose ima igraca za koje znas da navijaju za Zvezdu ili Partizan (mani me diplomatskih odgovora) i kakav je osecaj deliti pobede ili poraze sa njima?Pazi,znamo da novac brise sve granice,mozda i ti nekad (sa navijacke strane,ne daj boze) zaigras za neki bg klub,pa bih zeleo znati,da li bi bio spreman npr. izaci pred novinare i reci,"ovde sam zbog posla,ali navijam za Vosu" :wink:

Zelim ti mnogo srece,uspeha i zdravlja u daljoj karijeri.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Ja sam od onih forumaša, kako Voja kaže koji Te obožavaju, a ja bih pre rekao navijača koji Te veoma ceni, kao sportistu i čoveka.Poštuje Tvoj odnos prema obavezama, utakmici, saigračima, trenerskim zamislima, Klubu, navijačima, Gradu i tradiciji Imena.Čak i na onim utakmicama za koje je dominantni utisak da si odigrao loše, ja sam smatrao da si bio od velike koristi za ekipu (ako ne u napadu, onda u odbrani i sredini terena).Svaki veliki tim mora imati u sastavu jednog Buača, Kačara, Despotovića, Đurića, Popovića i još nekoliko boljih igrača od njih na zelenom terenu, da bi uspeo ostvariti veliki rezultat.
Ja sam i od onih koji najviše vole igrača koji će uvek odigrati za sedmicu, a ne jedanput za devet i deset, a dvaput za peticu (i to samo zato što se četvorke, trojke i jedinice, skoro nikad, ne daju u našim novinama).
Moja pitanja su oba slična, u prvi mah, ali u suštini, ipak, sa jednom veoma važnom razlikom ( prepoznaće, pogotovo oni koji su se bavili sportom).
1.Da li je Tvoja, očigledno najbolja fizička kondicija od celokupnog igračkog pogona, posledica genetike ili sportskog života i savesnog rada na treningu?
2.Da li radiš individualno ,,prekovremeo" u SC Vujadin Boškov ili kući u svojoj režiji?

PS
Mislim da si proletos tehnički puno napredovao.Da li je na to uticala iskusna trenerska ruka starog asa Ivana Brzića ili je to prirodna posledica Tvog igračkog sazrevanja?
Na ovo ne moraš da mi odgovoriš.
Puno pozdrava i da Te zdravlje i sreća služe :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

1. Najvise mi odgovara da igram u spicu posto sam spica igrao ceo svoj zivot ali ako jednog dana neko bude trazio da igram stopera, igracu bez pogovora...
2. Kad imamo prekid sa leve strane uvek ga izvodi desnjak i po cenu da sam ja jedini desnjak u ekipi u tom trenutku :) Sto se tice prekida to se desilo mozda par puta i milim da cu u buduce ici na skok.
3. Mislim da bi se dobro snasli ali pitanje je da li ce se to ikad desiti posto Vojvodina dugo, dugo vremena nije igrala sa dva napadaca.
4. Kizito je sa svojih 30 kg definitivno najbrzi :)
5. Ugovor imam mislim na jos godinu ili dve, a sto se tice karijere, najvise bi voleo da osvojim bar jedan trofej sa Vojvodinom, a zatim odem u neki inostrani klub...
6. Milan Djuricic je bio moj prvi trener u prvom timu Vojvodine, secam se i danas da je na nas par vikao vise nego na ostalo ali samo zato sto je hteo od nas da napravi dobre igrace.... Mislim da je jedan od retkih trenera kome je dobar fudbal ispred rezultata i izuzetno ga postujem i cenim iako smo zajedno proveli kratak period... Zorana Grujica znam "malo" duze, tacnije 13 godina tako da bi o njemu mogao da pisem puno ali cu se truditi da budem kratak. Sve sto pisem o njemu skoro bez ikakve razlike moze da se odnosi i na jos jednog mog bivseg trenera, Vujadina Necaka, inace takodje velikog navijaca Vojvodine. Razlog zbog kog njih dvoje nikad necu zaboraviti sigurno nije sto su sjajni treneri, pedagozi vec sto su najposteniji ljudi koje sam upoznao. Naucili su me prvo da budem posten prema sebi,a onda i prema drugima, jednostavno mislim da sam zbog njih 50 posto bolji covek i igrac nego sto sam mogao da budem... Siguran sam da ce ovo procitati sva trojica, tako da im ovom prilikom saljem pozdrav i jos jedno hvala....
7. Naravno....
Zaključana tema